Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Η κουφαλίτσα ο Zebu τον βούτηξε στη σάλτσα πριν λίγο και τρώει σουβλάκια να καρδαμώσει  :2funny: :2funny:

Μολόγα ρε από μόνος σου με λεπτομέρειες, αλλιώς θα τα πω όλα εγώ.  :s&m_2:

Ο zebu ο μπαγασάκος κρυφό πηδάει  :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

Είναι όμως τα στανταρακια του και δεν ανεβάζει κριτική για να ενημερωθούμε  :hmm: :hmm:

Από την άλλη καλά κάνει... πηδάει καλά και δεν του ζαλίζουν τα αρχιδια οι υπόλοιποι του bou για το τι έγραψε και ποιους σκοπούς αποσκοπεί η κριτική του...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Μην τα πεις όλα αλλά κάνε μας ένα trailer να πάρουμε μια ιδέα ;)
δε θα πω τίποτα, παρά μόνο ότι άκουγε τις περιγραφές του ο συνάδελφος ταξιτζής όταν τον πήρα τηλ. και γελούσε  :2funny:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Ο zebu ο μπαγασάκος κρυφό πηδάει  :takethis: :takethis: :takethis: :takethis:

Είναι όμως τα στανταρακια του και δεν ανεβάζει κριτική για να ενημερωθούμε  :hmm: :hmm:

Από την άλλη καλά κάνει... πηδάει καλά και δεν του ζαλίζουν τα αρχιδια οι υπόλοιποι του bou για το τι έγραψε και ποιους σκοπούς αποσκοπεί η κριτική του...
Τζιμάκοοοοοοο
δεν χαμπαριάζουμε ρεεεεεεε
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.833
Like
28.131
Πόντοι
5.506

[size=30pt]ΟΥΑΟΥΥΥΥ ΔΕΝ ΣΥΝΑΝΤΑΣ ΤΕΤΟΙΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ[/size]
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Τζιμάκοοοοοοο
δεν χαμπαριάζουμε ρεεεεεεε

Νικόλα σ’ευχαριστω για την στήριξη και για τις συμβουλές πάνω απ’ολα!
:grouphug: :grouphug:

Έχεις δίκιο σε όλα αλλά επειδή νιώθω ότι είμαι πολύ νέος στο κουρμπέτι όταν συναντω κάτι που μπορεί να με «μπερδέψει» δεν θα γράφω τίποτα απλά θα ενημερώνω μερικούς φίλους.

Πως πήγε το ταξί σήμερα... βγήκε το μεροκάμματο η όλο μνμ ήσουν;;
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336

Διαγραμμένο μέλος 163859

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Απρ 2016
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
67
Like
10.458
Πόντοι
24.436

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Θα σου πω μια ιστορία. Μπορεί να τη θυμάσαι μπορεί και όχι.

Κάποτε, κάποιος έγραψε μια κριτική για  ένα καλό city tour, λέγοντας ότι έφυγε χωρίς να πληρώσει. Στην κριτική του καυχιόνταν σαν γύφτικο σκεπάρνι και προέτρεπε κι άλλους να κάνουν το ίδιο.
Η κατακραυγή που έφαγε ήταν μαζική. Υπήρχαν όμως και υποστηρικτές του. Άρχισε που λες μια διαμάχη σχολίων (ίσως είναι η κριτική με τα περισσότερα σχόλια που γράφτηκε ποτέ) που τελικά επικράτησε η κατακραυγή και ο τύπος αναγκάστηκε σχεδόν να πάει να δώσει τα χρήματα και να διαγράψει τον λογαριασμό του.

Παρόλα αυτά μετά το γεγονός αυτό άλλαξε η τακτική όλων των πρακτορείων και ζητούσαν τα χρήματα μπροστά, ενώ μέχρι τότε πλήρωνες σχεδόν πάντα στο τέλος.

Θέλω να πω με αυτό πως μια κακή κριτική πρώτον βρίσκει και άλλους υποστηρικτές που θα φροντίσουν να εφαρμόσουν αυτό που διαβάζουν και δεύτερον έχει αντίκτυπο και στους υπόλοιπους.

Δεν ξέρω αν ήταν καλύτερο να μείνει, αν είδες από την αρχή το σχόλιο μου ήταν να μην ασχοληθεί κανένας.
Από τη στιγμή όμως που το θέμα άρχισε να παίρνει διαστάσεις θεωρώ πως έπρεπε να κατέβει για να καταλάβει αυτός και οι υπόλοιποι υποστηρικτές που θα έβρισκε ότι οι μαλάκες δεν έχουν θέση στην κοινότητά μας.

Τώρα προστάτες των κοριτσιών δεν μπορούμε να γίνουμε και κάθε εργαζόμενη είναι υποχρεωμένη να βρίσκει μόνη της τρόπους να αντιμετωπίζει τέτοιου είδους συμπεριφορές. Συμβαίνουν πάρα πολλά και πολύ συχνά που δεν αναφέρονται εδώ και τέτοιοι τύποι  κυκλοφορούν χιλιάδες.

Για την ιστορια 88 σχόλια γράφτηκαν τότε

:thumbsup: :thumbsup:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.833
Like
28.131
Πόντοι
5.506
hqdefault.jpg


2296959_635490498656345000-1.jpg
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Νικόλα σ’ευχαριστω για την στήριξη και για τις συμβουλές πάνω απ’ολα!
:grouphug: :grouphug:

Έχεις δίκιο σε όλα αλλά επειδή νιώθω ότι είμαι πολύ νέος στο κουρμπέτι όταν συναντω κάτι που μπορεί να με «μπερδέψει» δεν θα γράφω τίποτα απλά θα ενημερώνω μερικούς φίλους.

Πως πήγε το ταξί σήμερα... βγήκε το μεροκάμματο η όλο μνμ ήσουν;;
Θες μια συμβουλή ακόμη? Αν αισθάνεσαι νέος να μην γράφεις κριτική αν δεν περάσουν 48 ώρες για να καταλαγιάζει το πράγμα μέσα σου και να το δεις πιο καθαρά.

Αν σε πιάσω να μην γράφεις γιατί μαλακίστηκαν κάποιοι θα σε βαρέσω και είδες πως είμαι από κοντά κι αν μπορώ  :s&m_1:

:tooth: :tooth: :tooth:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Θα σου πω μια ιστορία. Μπορεί να τη θυμάσαι μπορεί και όχι.

Κάποτε, κάποιος έγραψε μια κριτική για  ένα καλό city tour, λέγοντας ότι έφυγε χωρίς να πληρώσει. Στην κριτική του καυχιόνταν σαν γύφτικο σκεπάρνι και προέτρεπε κι άλλους να κάνουν το ίδιο.
Η κατακραυγή που έφαγε ήταν μαζική. Υπήρχαν όμως και υποστηρικτές του. Άρχισε που λες μια διαμάχη σχολίων (ίσως είναι η κριτική με τα περισσότερα σχόλια που γράφτηκε ποτέ) που τελικά επικράτησε η κατακραυγή και ο τύπος αναγκάστηκε σχεδόν να πάει να δώσει τα χρήματα και να διαγράψει τον λογαριασμό του.

Παρόλα αυτά μετά το γεγονός αυτό άλλαξε η τακτική όλων των πρακτορείων και ζητούσαν τα χρήματα μπροστά, ενώ μέχρι τότε πλήρωνες σχεδόν πάντα στο τέλος.

Θέλω να πω με αυτό πως μια κακή κριτική πρώτον βρίσκει και άλλους υποστηρικτές που θα φροντίσουν να εφαρμόσουν αυτό που διαβάζουν και δεύτερον έχει αντίκτυπο και στους υπόλοιπους.

Δεν ξέρω αν ήταν καλύτερο να μείνει, αν είδες από την αρχή το σχόλιο μου ήταν να μην ασχοληθεί κανένας.
Από τη στιγμή όμως που το θέμα άρχισε να παίρνει διαστάσεις θεωρώ πως έπρεπε να κατέβει για να καταλάβει αυτός και οι υπόλοιποι υποστηρικτές που θα έβρισκε ότι οι μαλάκες δεν έχουν θέση στην κοινότητά μας.

Τώρα προστάτες των κοριτσιών δεν μπορούμε να γίνουμε και κάθε εργαζόμενη είναι υποχρεωμένη να βρίσκει μόνη της τρόπους να αντιμετωπίζει τέτοιου είδους συμπεριφορές. Συμβαίνουν πάρα πολλά και πολύ συχνά που δεν αναφέρονται εδώ και τέτοιοι τύποι  κυκλοφορούν χιλιάδες.

Για την ιστορια 88 σχόλια γράφτηκαν τότε
Το νήμα της γνώσης!!!!!!!!!!!!! Απόλυτα σωστός!!!
 

Kala_na_pername

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
6
:hi:. Εμείς κάνουμε ακόμη μπάνια! Εσείς..?
και εμεις κανουμε μπανακια αν και απο αυριο ειπε οτι θα ερθει μπορα ειδικα Παρασκευη αλλα μας χρειαζεται το νερακι η αληθεια ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom