Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Πάει κι αυτό!

Βάλε καμία φωτό από τι αρχείο να ανέβουμε λίγο.
Δεν γαμάμε που δεν γαμάμε, να ανοίξει το μάτι μας τουλάχιστον...
Που είναι ο Zebu να πετάξει 5-6 γυμνές μαζεμένες; :) :)
 

maclaud

Μέγας
Εγγρ.
29 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
26
Like
597
Πόντοι
4.475
Αγαπητέ αν διαβάσεις τις προηγούμενες κριτικές του θα διαπιστώσεις ότι καμία κοπέλα δεν θα του στείλει τηλέφωνο με βάση τα όσα έχει γράψει. Και μην ξεχνάς ότι πολλές κοπέλες έχουν φανερά τα τηλέφωνά τους και δεν έχουν αυτή την πολυτέλεια να επιλέξουν που θα το δώσουν. Καλησπέρα :hi:

Καλησπέρα. Πάντως αν το καλοσκεφτείς, χάρη του κάνατε. Απλά τον προστατέψατε από την χοντράδα που έγραψε.

Η δική μου οπτική γωνία  :hi:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Ας κάνω την αρχή...
 

Συνημμένα

  • 123.jpg
    123.jpg
    139 KB · Εμφανίσεις: 7

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Παιδεύτηκα αλλά την ανέβασα τελικά...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Η κουφαλίτσα ο Zebu τον βούτηξε στη σάλτσα πριν λίγο και τρώει σουβλάκια να καρδαμώσει  :2funny: :2funny:

Μολόγα ρε από μόνος σου με λεπτομέρειες, αλλιώς θα τα πω όλα εγώ.  :s&m_2:
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
Η κουφαλίτσα ο Zebu τον βούτηξε στη σάλτσα πριν λίγο και τρώει σουβλάκια να καρδαμώσει  :2funny: :2funny:

Μολόγα ρε από μόνος σου με λεπτομέρειες, αλλιώς θα τα πω όλα εγώ.  :s&m_2:
Μην τα πεις όλα αλλά κάνε μας ένα trailer να πάρουμε μια ιδέα ;)
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.991
Κριτικές
32
Like
15.619
Πόντοι
12.946
Η κουφαλίτσα ο Zebu τον βούτηξε στη σάλτσα πριν λίγο και τρώει σουβλάκια να καρδαμώσει  :2funny: :2funny:

Μολόγα ρε από μόνος σου με λεπτομέρειες, αλλιώς θα τα πω όλα εγώ.  :s&m_2:
Περιμένουμε το trailer, πως ήταν τα σουβλάκια απ όλα ή σκέτα  :huh:
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Νομίζω λάθος προσέγγιση. Οι πράξεις και τα γραφόμενά μας, μας χαρακτηρίζουν και μας εκθέτουν σε δημόσια θέα.

Αύριο αυτός θα στείλει pm σε κάποια για να ζητήσει τηλέφωνο και εκείνη θα αποφασίσει βάσει των κριτικών του που αποτυπώνουν την σεξουαλική του συμπεριφορά.

Ταπεινή μου γνώμη είναι ότι έγινε λάθος προτροπή και λάθος από την πλευρά των διαχειριστών της ιστοσελίδας.
Θα σου πω μια ιστορία. Μπορεί να τη θυμάσαι μπορεί και όχι.

Κάποτε, κάποιος έγραψε μια κριτική για  ένα καλό city tour, λέγοντας ότι έφυγε χωρίς να πληρώσει. Στην κριτική του καυχιόνταν σαν γύφτικο σκεπάρνι και προέτρεπε κι άλλους να κάνουν το ίδιο.
Η κατακραυγή που έφαγε ήταν μαζική. Υπήρχαν όμως και υποστηρικτές του. Άρχισε που λες μια διαμάχη σχολίων (ίσως είναι η κριτική με τα περισσότερα σχόλια που γράφτηκε ποτέ) που τελικά επικράτησε η κατακραυγή και ο τύπος αναγκάστηκε σχεδόν να πάει να δώσει τα χρήματα και να διαγράψει τον λογαριασμό του.

Παρόλα αυτά μετά το γεγονός αυτό άλλαξε η τακτική όλων των πρακτορείων και ζητούσαν τα χρήματα μπροστά, ενώ μέχρι τότε πλήρωνες σχεδόν πάντα στο τέλος.

Θέλω να πω με αυτό πως μια κακή κριτική πρώτον βρίσκει και άλλους υποστηρικτές που θα φροντίσουν να εφαρμόσουν αυτό που διαβάζουν και δεύτερον έχει αντίκτυπο και στους υπόλοιπους.

Δεν ξέρω αν ήταν καλύτερο να μείνει, αν είδες από την αρχή το σχόλιο μου ήταν να μην ασχοληθεί κανένας.
Από τη στιγμή όμως που το θέμα άρχισε να παίρνει διαστάσεις θεωρώ πως έπρεπε να κατέβει για να καταλάβει αυτός και οι υπόλοιποι υποστηρικτές που θα έβρισκε ότι οι μαλάκες δεν έχουν θέση στην κοινότητά μας.

Τώρα προστάτες των κοριτσιών δεν μπορούμε να γίνουμε και κάθε εργαζόμενη είναι υποχρεωμένη να βρίσκει μόνη της τρόπους να αντιμετωπίζει τέτοιου είδους συμπεριφορές. Συμβαίνουν πάρα πολλά και πολύ συχνά που δεν αναφέρονται εδώ και τέτοιοι τύποι  κυκλοφορούν χιλιάδες.

Για την ιστορια 88 σχόλια γράφτηκαν τότε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom