Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.904
Κριτικές
34
Like
14.687
Πόντοι
17.346
Καλησπέρα στη Γερουσία!  :woldman:

Λίαν επροβληματίσθην, ομολογουμένως, δια τας προσφάτους εκουσίας παραδοχάς και παλινωδίας του
φιλτάτου κ. Τζίμη μας. Συλλογιζόμενος επί μακρόν, μελετώντας τα στοιχεία, άτινα τον φέρουν
προφανώς εις άκρως δυσχερήν θέσιν, εφ' όσον ανταποκρίνονται εις την ζοφερήν πραγματικότητα
των 25 πόντων (ίσως δε και υπέρ αυτών, συμφώνως προς τους υπολογισμούς του ειδήμονος κ. Τρίβη)
δεν απομένει παρά μια και μόνη αποδεικτική λύσις:

Εις την αρχαιότητα, ως θα ενθυμείται καλώς ο φίλτατος κ. Νηματοθέτης μας, η εταίρα Φρύνη (την οποίαν ετιμήσαμεν
πολλάκις) κατηγορηθείσα  ότι επροσεπάθη να εισαγάγει εις τας Αθήνας μιαν ξένην θεότηταν και την λατρείαν αυτής, ώστε 
να διαφθείρει τα ήθη των νεαρών Αθηναΐδων, εδικάσθη εις τον Άρειον Πάγον, λάβουσα υπεράσπισιν υπό
του δεινού ρήτορος Υπερείδου. Όταν με το τέλος της αγορεύσεως, 
η ετυμηγορία εφαίνετο πλέον αμφίρροπος, ο ρήτωρ εχρησιμοποίησε το ύστατον όπλον. Ετράβηξεν ορμητικώς τα
ενδύματα της Φρύνης, αποκαλύπτοντας ενώπιον των διακαστών το θεσπέσιον γυμνόν της σώμα.
Οι δικαστές, εντυπωσιασμένοι, αθώωσαν πανηγυρικά την Φρύνη, καθότι η φυσική καλλονή εθεωρείτο τότε,
έμπρακτον δείγμα της εύνοιας των Θεών.

Σήμερον, μέλλει να συμβεί το όλως αντίθετον του ανωτέρω περιστατικού, προκειμένου ο κ. Τζίμης να
αποδείξει εαν είναι και ούτως προκισμένος υπό των Θεών, διά εικοσιπενταπόντου διατριτικού εμβόλου!
  :woldman:

Μια σύγχρονος Φρύνη, λοιπόν, η ωραία μας κ. Ελένη Χατζή, θα ξεγυμνώσει τον κ. Τζίμη ενώπιον εκπροσώπων
και εγκρίτων μελών του νήματος των μικροτσούνων παππούληδων, οι οποίοι θα λάβουν μέρος, ως γνωστόν, εις την καθορισμένην
ομαδικήν συνεύρεσιν μετά της χαριεστάτης ωραίας Ελένης και τότε μόνον θα λάμψει δια παντός η αλήθεια.
  :grin:

Εννοείται, ότι εαν ο κ. Τζίμης, αποφύγει να συμμετάσχει εις την συγκεκριμένην συνάθροισιν των γερόντων, ούτω
θα αποτελεί μια ηχηρήν παραδοχήν των κατηγοριών που των βαρύνουν και η απόφασις θα βγεί ερήμην του.
Οπότε, η αποδεικτική διαδικασία ορίσθη, και αναλόγως των τεκμηρίων που θα προσκομμισθούν, θα κριθεί
η αθωότις και η αποκατάστασις των παππουδομικροτσουτσουνικών δικαιωμάτων του κ. Τζίμη εις το νήμα μας,
ή ο δια βίου εξοστρακισμός του. Έως ότου κριθεί οριστικώς ο κατηγορούμενος, έχει δικαίωμα να λαμβάνει
κανονικώς μέρος εις τας εργασίας του νήματος, παρότι τα μέλη διατηρούν κάθε δικαίωμα να μην λαμβάνουν
τοις μετρητοίς τα λεγόμενά του, σχολιάζοντας σκωπτικώς και αδιακρίτως τα ρηθέντα, έως ότου αποδειχθεί
του (πεϊκού μεγέθους) λόγου το αληθές...
:grin: :grin: :grin:  :woldman: :woldman: :woldman:

Παρακαλείται, όπως επικυρώσει ο κ. Νηματοθέτης την παρούσαν, η οποία άμα τη επικυρώσει, τίθεται εις αυτόματον ισχύν...

Εις θάνατον και μετά ισόβια  :happy:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
[size=20pt]Η παρούσα επικυρούται και τίθεται εις άμεσον ισχύν απαρεγκλίτως και εις όλην την έκτασίν της.
Κατά παραβίασιν όλων των παγκοσμίως ισχυόντων δικονομικών δεδομένων περί αθωότητος του κατηγορουμένου έως ότου να αποδειχθεί η ενοχή του, ο κ. Jimy75jim θεωρείται ΕΝΟΧΟΣ έως ότου να αποδείξει την αθωότητά του! [/size] :woldman:

Η νήμα της δικαιοσύνης  :S

Αποδέχομαι τον έλεγχο της εκλεκτής κ. Ελένης!  :respect:

Πιστεύω ότι στη συνεύρεση μας θα μπορώ να εχω την μεζούρα μου μαζί μου  :hmm: :hmm: :hmm:

Στους πόσους ποντους αθωωνομαι;  :think: :think:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Και μετά από τέτοια φάση η Φρύνη μάζεψε όλο το ταλαντο της πόλης  :2funny: :2funny: :2funny:

Δεν είχε ανάγκη. Το είχε μαζέψει προ πολλού... ;)

Ο Πραξιτέλης, (εραστής της, ως γνωστόν) την χρησιμοποιούσε ως μοντέλο για αγάλματα της Αφροδίτης.

Καταλαβαίνεις, επιπλέον, πόση δουλειά ( :cum: :cum: :cum:) θα έδινε και για το σπίτι στους Αθηναίους...  :grin:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.111
Κριτικές
42
Like
29.631
Πόντοι
28.246
Η νήμα της δικαιοσύνης  :S

Αποδέχομαι τον έλεγχο της εκλεκτής κ. Ελένης!  :respect:

Πιστεύω ότι στη συνεύρεση μας θα μπορώ να εχω την μεζούρα μου μαζί μου  :hmm: :hmm: :hmm:

Στους πόσους ποντους αθωωνομαι;  :think: :think:
Θα μετρηθείς με την μεζούρα της κ. Έλενας! Μην παλεύεις άδικα. Είσαι χαμένος από χέρι...
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.847
Like
28.190
Πόντοι
5.506
στηριζω τζιμ και ροαοπαο....
ειναι αδικια αυτο που γινετε σε βαρος τους
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η νήμα της δικαιοσύνης  :S

Αποδέχομαι τον έλεγχο της εκλεκτής κ. Ελένης!  :respect:

Πιστεύω ότι στη συνεύρεση μας θα μπορώ να εχω την μεζούρα μου μαζί μου  :hmm: :hmm: :hmm:

Στους πόσους ποντους αθωωνομαι;  :think: :think:

Αναλόγως με τους πόντους που θα δείτε συγκριτικά και στους υπόλοιπους συμμετέχοντες... :grin:

Το όριο, των 8 πόντων, έτσι κι αλλιώς ΔΕΝ βγάζει μάτι... :grin:

Χαίρομαι πάντως που είστε τολμηρός και αποδεχτήκατε την πρόκληση! Να θεωρείτε, σε κάθε περίπτωση,
δεδομένη την εκτίμησή μου! Έστω και αν οι περιστάσεις της περιφρούρησης των αξιών του νήματος,
με υποχρεώνουν, να είμαι ενίοτε κάπως αυστηρός! :hi:  :grin:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Δεν είχε ανάγκη. Το είχε μαζέψει προ πολλού... ;)

Ο Πραξιτέλης, (εραστής της, ως γνωστόν) την χρησιμοποιούσε ως μοντέλο για αγάλματα της Αφροδίτης.

Καταλαβαίνεις, επιπλέον, πόση δουλειά ( :cum: :cum: :cum:) θα έδινε και για το σπίτι στους Αθηναίους...  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Όλη μέρα βαρούσε έ;  :orchestra:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Αναλόγως με τους πόντους που θα δείτε συγκριτικά και στους υπόλοιπους συμμετέχοντες... :grin:

Το όριο, των 8 πόντων, έτσι κι αλλιώς ΔΕΝ βγάζει μάτι... :grin:

Χαίρομαι πάντως που είστε τολμηρός και αποδεχτήκατε την πρόκληση! Να θεωρείτε, σε κάθε περίπτωση,
δεδομένη την εκτίμησή μου! Έστω και αν οι περιστάσεις της περιφρούρησης των αξιών του νήματος,
με υποχρεώνουν, να είμαι ενίοτε κάπως αυστηρός! :hi:  :grin:

Η εκτίμηση είναι αμοιβαία και αδιαπραγμάτευτη προς το πρόσωπο σας κ.popov  :hi:

Όμως το νήμα διέπεται από αυστηρούς κανόνες που πρέπει να ακολουθούνται με ευλάβεια!
Ουε και αλίμονο εάν μπορούσε ο καθένας να γίνεται μελος του νήματος...!

Ουδείς έχει ασυλία και ουδείς πρέπει να θεωρεί τον εαυτό του μελος εάν δεν πληρει τις απαραίτητες προϋποθέσεις!

Φυλάτε Θερμοπυλες και προστατεύεται το νήμα από κάθε καρυδιάς καρύδι που γλυκοκοιτάζει την είσοδο του σε αυτό!

Η ετυμηγορία πλησιάζει και ο πέλεκυς της δικαιοσύνης θα είναι αμείλικτος εάν δεν πληρώ τις προϋποθέσεις  :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
στηριζω τζιμ και ροαοπαο....
ειναι αδικια αυτο που γινετε σε βαρος τους

:grouphug: :grouphug: :grouphug:

Μη φοβάσαι τρουμπ... θα καταπέσουν οι κατηγορίες άμα τη εμφάνιση του μικρού jim...

Έχουν γνώση οι φυλακες... και θα χαμηλώσουμε και τα φώτα  :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Η εκτίμηση είναι αμοιβαία και αδιαπραγμάτευτη προς το πρόσωπο σας κ.popov  :hi:

Όμως το νήμα διέπεται από αυστηρούς κανόνες που πρέπει να ακολουθούνται με ευλάβεια!
Ουε και αλίμονο εάν μπορούσε ο καθένας να γίνεται μελος του νήματος...!

Ουδείς έχει ασυλία και ουδείς πρέπει να θεωρεί τον εαυτό του μελος εάν δεν πληρει τις απαραίτητες προϋποθέσεις!

Φυλάτε Θερμοπυλες και προστατεύεται το νήμα από κάθε καρυδιάς καρύδι που γλυκοκοιτάζει την είσοδο του σε αυτό!

Η ετυμηγορία πλησιάζει και ο πέλεκυς της δικαιοσύνης θα είναι αμείλικτος εάν δεν πληρώ τις προϋποθέσεις  :grouphug: :grouphug: :grouphug:

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Elena xatzi

Πορνοστάρ
Εγγρ.
6 Ιουν 2017
Μηνύματα
20.410
Like
35.769
Καλησπέρα στη Γερουσία!  :woldman:

Λίαν επροβληματίσθην, ομολογουμένως, δια τας προσφάτους εκουσίας παραδοχάς και παλινωδίας του
φιλτάτου κ. Τζίμη μας. Συλλογιζόμενος επί μακρόν, μελετώντας τα στοιχεία, άτινα τον φέρουν
προφανώς εις άκρως δυσχερήν θέσιν, εφ' όσον ανταποκρίνονται εις την ζοφερήν πραγματικότητα
των 25 πόντων (ίσως δε και υπέρ αυτών, συμφώνως προς τους υπολογισμούς του ειδήμονος κ. Τρίβη)
δεν απομένει παρά μια και μόνη αποδεικτική λύσις:

Εις την αρχαιότητα, ως θα ενθυμείται καλώς ο φίλτατος κ. Νηματοθέτης μας, η εταίρα Φρύνη (την οποίαν ετιμήσαμεν
πολλάκις) κατηγορηθείσα  ότι επροσεπάθη να εισαγάγει εις τας Αθήνας μιαν ξένην θεότηταν και την λατρείαν αυτής, ώστε  
να διαφθείρει τα ήθη των νεαρών Αθηναΐδων, εδικάσθη εις τον Άρειον Πάγον, λάβουσα υπεράσπισιν υπό
του δεινού ρήτορος Υπερείδου. Όταν με το τέλος της αγορεύσεως,  
η ετυμηγορία εφαίνετο πλέον αμφίρροπος, ο ρήτωρ εχρησιμοποίησε το ύστατον όπλον. Ετράβηξεν ορμητικώς τα
ενδύματα της Φρύνης, αποκαλύπτοντας ενώπιον των διακαστών το θεσπέσιον γυμνόν της σώμα.
Οι δικαστές, εντυπωσιασμένοι, αθώωσαν πανηγυρικά την Φρύνη, καθότι η φυσική καλλονή εθεωρείτο τότε,
έμπρακτον δείγμα της εύνοιας των Θεών.

Σήμερον, μέλλει να συμβεί το όλως αντίθετον του ανωτέρω περιστατικού, προκειμένου ο κ. Τζίμης να
αποδείξει εαν είναι και ούτως προκισμένος υπό των Θεών, διά εικοσιπενταπόντου διατριτικού εμβόλου!
 :woldman:

Μια σύγχρονος Φρύνη, λοιπόν, η ωραία μας κ. Ελένη Χατζή, θα ξεγυμνώσει τον κ. Τζίμη ενώπιον εκπροσώπων
και εγκρίτων μελών του νήματος των μικροτσούνων παππούληδων, οι οποίοι θα λάβουν μέρος, ως γνωστόν, εις την καθορισμένην
ομαδικήν συνεύρεσιν μετά της χαριεστάτης ωραίας Ελένης και τότε μόνον θα λάμψει δια παντός η αλήθεια.
 :grin:

Εννοείται, ότι εαν ο κ. Τζίμης, αποφύγει να συμμετάσχει εις την συγκεκριμένην συνάθροισιν των γερόντων, ούτω
θα αποτελεί μια ηχηρήν παραδοχήν των κατηγοριών που των βαρύνουν και η απόφασις θα βγεί ερήμην του.
Οπότε, η αποδεικτική διαδικασία ορίσθη, και αναλόγως των τεκμηρίων που θα προσκομμισθούν, θα κριθεί
η αθωότις και η αποκατάστασις των παππουδομικροτσουτσουνικών δικαιωμάτων του κ. Τζίμη εις το νήμα μας,
ή ο δια βίου εξοστρακισμός του. Έως ότου κριθεί οριστικώς ο κατηγορούμενος, έχει δικαίωμα να λαμβάνει
κανονικώς μέρος εις τας εργασίας του νήματος, παρότι τα μέλη διατηρούν κάθε δικαίωμα να μην λαμβάνουν
τοις μετρητοίς τα λεγόμενά του, σχολιάζοντας σκωπτικώς και αδιακρίτως τα ρηθέντα, έως ότου αποδειχθεί
του (πεϊκού μεγέθους) λόγου το αληθές...
:grin: :grin: :grin:  :woldman: :woldman: :woldman:

Παρακαλείται, όπως επικυρώσει ο κ. Νηματοθέτης την παρούσαν, η οποία άμα τη επικυρώσει, τίθεται εις αυτόματον ισχύν...
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Στηριζω[/size][/size][/size] [/size]...  :thumbsup: :thumbsup: . Αν και αισθανομαι καποιες ενοχες :embarrased: γιατι βγηκαμε απο το προγραμμα λογω δικης μου αδυναμιας .

Καλησπερα στην αγαπητη ομηγυρη  :rose: :rose:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]Στηριζω[/size][/size][/size] [/size]...  :thumbsup: :thumbsup: . Αν και αισθανομαι καποιες ενοχες :embarrased: γιατι βγηκαμε απο το προγραμμα λογω δικης μου αδυναμιας .

Καλησπερα στην αγαπητη ομηγυρη  :rose: :rose:
:hi: καλώς τηνε
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596

Συνημμένα

  • IMG-545ef819c730379736fec713235792c8-V.jpg
    IMG-545ef819c730379736fec713235792c8-V.jpg
    24,9 KB · Εμφανίσεις: 15

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.111
Κριτικές
42
Like
29.631
Πόντοι
28.246
Κάπως έτσι σε φαντάζομαι με την κ. Έλενα, Jim!  :grin:
 

Συνημμένα

  • ImageHandler-1-12-750x418.jpg
    ImageHandler-1-12-750x418.jpg
    40,5 KB · Εμφανίσεις: 7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom