Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Το διαβάσατε όλο; Πείτε την αλήθεια!

Εδώ και λίγο καιρό μπορώ να πω ότι έχω επανέλθει, διστακτικά λίγο, αλλά εντάξει.
εύγε νέος  :rockon:
Εγώ δεν πρόλαβα να τη διαβάσω όλη , στο σημείο που γράφεις για το φόρεμα φάκελο χωρίς εσώρουχα...... Έχυσα, οποτε αφήνω τη υπόλοιπη να χύσω αύριο  :grin:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Δευτερη φορα στο μαγαζι, με αυτη την αμφιεση. Τι να κανω και εγω, ανθρωπος ειμαι. Αφου ειδε οτι προχθες που ειχε ξαναρθει ντυμενη με παρομοια στολη, εβγαλα τη σφουγγαριστρα και σκουπιζα τα σαλια μου.
 

Συνημμένα

  • IMG_20180713_155013.jpg
    IMG_20180713_155013.jpg
    135,5 KB · Εμφανίσεις: 22

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Δευτερη φορα στο μαγαζι, με αυτη την αμφιεση. Τι να κανω και εγω, ανθρωπος ειμαι. Αφου ειδε οτι προχθες που ειχε ξαναρθει ντυμενη με παρομοια στολη, εβγαλα τη σφουγγαριστρα και σκουπιζα τα σαλια μου.
Καλά λέμε δεν παίζεσαι.. :headbaning2: :headbaning1: :headbaning2:
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
49
Like
7.221
Πόντοι
24.237
Δευτερη φορα στο μαγαζι, με αυτη την αμφιεση. Τι να κανω και εγω, ανθρωπος ειμαι. Αφου ειδε οτι προχθες που ειχε ξαναρθει ντυμενη με παρομοια στολη, εβγαλα τη σφουγγαριστρα και σκουπιζα τα σαλια μου.

:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: δώσε πόνο ... (και πληροφορίες περικαλώ)
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
:headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: δώσε πόνο ... (και πληροφορίες περικαλώ)
Τον περισσοτερο πονο τον πηρα εγω στο τελος.
Μπηκε μεσα για να δοκιμασει καποια πραμματα. (Δεν λεω τι για να μην καρφωνομαστε). Αφου της ειπα οτι την θυμομουν απο προχθες, (σιγα που δεν) της εφτιαξα λιγο το μαλλι πού της το ειχε αναστατωσει ο αερας. Αυτη ξαφνιαστηκε με την απροσμενη οικιοτητητα, αλλα για μενα ειναι μια κινηση που την κανω πολλες φορες αυθορμητα, ισως και λογω δουλειας, ετσι για να σπαει ο παγος με τους πελατες.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Συνεχισα παρουσιαζοντας της καποια πραγματα, καπως πιο κοντα, αλλα χωρις να ακουμπαω, μην μας περασει για λιγουρια.
Αφου την οδηγησα σε 3 διαφορετικες επιλογες ωστε να μην μπορει να διαλεξει και αφου ειχε περασει κανενα, εικοσαλεπτο, ηταν ωρα για το επιμενο βημα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Πηγαμε στον καθρεφτη και αρχισα να της τοποθετω ενα-ενα αυτα που ειχε διαλεξει, κανοντας της το πρωτο κοπλιμεντο, για να δω αντιδρασεις, λεγοντας της οτι με αυτα που φοραει ειναι πολυ ομορφη, και μοιαζει με αρχαια Ελληνιδα θεα. (Τι μαλακα ειμαι-το μιλφονι ειναι καταξανθο, ομως ολες τσιμπανε σε αυτο το κοπλιμεντο, ειδικα οι ανατολικες)
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Συνεχισα παρουσιαζοντας της καποια πραγματα, καπως πιο κοντα, αλλα χωρις να ακουμπαω, μην μας περασει για λιγουρια.
Αφου την οδηγησα σε 3 διαφορετικες επιλογες ωστε να μην μπορει να διαλεξει και αφου ειχε περασει κανενα, εικοσαλεπτο, ηταν ωρα για το επιμενο βημα.
Πολύ σπουδαγμένος..! Συνθέτης..ενορχηστρωτής..μαεστρος..εκτελεστής.. :kneel:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Γελιο απο μερους της θενκ γιου, θενκ γιου και πεφτει το πρωτο "φιλικο" χαδι στον ωμο της, χωρις καμμια αντιδραση απο μεριας της. Ωραια, λεω, τουλαχιστον δεν τραβηχτηκε, καλο σημαδι. Εν τω μεταξυ, κοσμος να μπαινοβγαινει στο μαγαζι και εγω στα παπαρια μου.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Επομενη φαση, και ενω της δημιουργουσα ολο και περισσοτερες αμφιβολιες για το τι της ταιριαζει, ετσι ωστε να καθυστερησουμε οσο περισσοτερο γινεται μπροστα στον καθρεφτη,  ο οποιος κατα την γνωμη μου δημιουργει ερωτικη διαθεση, ηταν να συμπληρωσω το βιογραφικο της, που ειχσ αρχισει να κραταω απο προχθες. (Απο που ειναι, ποσες μερες θα κατσει κλπ)
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Γελιο απο μερους της θενκ γιου, θενκ γιου και πεφτει το πρωτο "φιλικο" χαδι στον ωμο της, χωρις καμμια αντιδραση απο μεριας της. Ωραια, λεω, τουλαχιστον δεν τραβηχτηκε, καλο σημαδι. Εν τω μεταξυ, κοσμος να μπαινοβγαινει στο μαγαζι και εγω στα παπαρια μου.
Θεουληηηηςςςςς,........¡!!!!!!
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
34
Like
14.647
Πόντοι
17.346
Επομενη φαση, και ενω της δημιουργουσα ολο και περισσοτερες αμφιβολιες για το τι της ταιριαζει, ετσι ωστε να καθυστερησουμε οσο περισσοτερο γινεται μπροστα στον καθρεφτη,  ο οποιος κατα την γνωμη μου δημιουργει ερωτικη διαθεση, ηταν να συμπληρωσω το βιογραφικο της, που ειχσ αρχισει να κραταω απο προχθες. (Απο που ειναι, ποσες μερες θα κατσει κλπ)

Μιλάμε κλαιω από τα γέλια.... τελικά είσαι πολύ κωλόγερος!!!  :rockon:
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
εύγε νέος  :rockon:
Εγώ δεν πρόλαβα να τη διαβάσω όλη , στο σημείο που γράφεις για το φόρεμα φάκελο χωρίς εσώρουχα...... Έχυσα, οποτε αφήνω τη υπόλοιπη να χύσω αύριο  :grin:

Ευχαριστώ!

:2funny: :2funny: :2funny:

Έτσι σε δόσεις, μπορεί να βγάλει και 3 μέρες  :headbaning1:
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Μας αναστάτωσες .... ούτε το ΣΚ να μη ξεκουραστούμε ... νισάφι

Αλλά χαλάλι και μπράβο σου!

Κύριε Dirty,

Καταρχάς ευχαριστώ πολύ, που να δείτε την αναστάτωση που θα σας έρθει όταν βρεθείτε μαζί της, γιατί θα βρεθείτε είναι σίγουρο...

Αξίζει το μωρό, το ζει.

:pipa1:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Οτι και να διαλεξετε τελικα, το αναδυκνειετε γιατι ειστε το τελειο μοντελο της λεω, και τη χαιδευω παλι "φιλικα" λιγο πιο χαμηλα στο μπρατσο αυτη τη φορα. Θενκ γιου, θενκ γιου και γελια αυτη, και απλωνει το χερι της και μου χαιδευει και αυτη το μπρατσο. Ναι ρε πουστη μου σκεφτομαι εγω, και αρχιζω να πανηγυριζω απο μεσα μου, υπαρχει θεος και για εμας τους κωλο-γερους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom