Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
:tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Δεν τις θελουμε τις ανεμογεννήτριες!!!

Έχουμε παραδοσιακούς ανεμόμυλους!!!!!!!!!

Θα γίνει μάχη για να μην μπουν... θα δούμε..  :argue: :argue: :argue: :argue: :argue: :argue:

Μας έχουν βάλει μόνο 4 μικρές σε άλλο σημείο για να δουν αντιδράσεις τώρα το παιχνίδι χοντραίνει θα δείξει
Θα τους σπάσουμε το κεφάλι πάντως και ας σπάσουν και το δικό μας  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
Γιατί ρε υπερπαίχτη. Τι προκαλούν ?
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Μέχρι να μπεις σε ακόμη καλύτερο αγγλικό (πάντα) αυτοκίνητο.
Σίγουρα, αλλά στην παρούσα φάση δεν είμαι για τέτοια. Με το νέο έτος, ή και πιο μετά, θα το σκεφτώ. Άλλωστε είναι ήδη 22 ετών (μοντέλο 96)...
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.460
Κριτικές
49
Like
7.221
Πόντοι
24.237
Παιγδιά τι hardcore? Τι έγινε?
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Είχα κι άλλο turbo, πιο γρήγορο, αυτό όμως ήταν το πιο συγκροτημένο αυτοκίνητο. Σε κλειστές στροφές απίστευτο. Ήταν χαμηλό και κοντό αυτοκίνητο.

Μπα τα δυο τελευταια ειναι SUV οποτε οι πολλες πολλες μαγκιες κοπηκαν
140 cruise control... μουσικουλα
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Γιατί ρε υπερπαίχτη. Τι προκαλούν ?

Πρέπει να σου γράψω σεντόνια ολόκληρα φίλε borbi για τις επιπτώσεις του τώρα του μετά και του αύριο

Θα σου πω μόνο ότι δεν θελουμε να χαλάσουμε την εικόνα του όμορφου παραδοσιακού νησιού μας!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και αυτος ο δολιος ο πατερας μου, δεν ηξερε να μου δωσει μια συμβουλη :S

Εμενα μου εδωσε
μου ειπε .."οποιος βρισκει και γαμει ..τυφλα του αν παντρευτει" αλλα εγω ο μακακας δεν τον ακουσα
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εμενα μου εδωσε
μου ειπε .."οποιος βρισκει και γαμει ..τυφλα του αν παντρευτει" αλλα εγω ο μακακας δεν τον ακουσα
Εμένα πάντως ο μακαρίτης, μου έλεγε : "ο άντρας πριν τον γάμο, πρέπει να έχει τα μάτια του ανοιχτά. Μετά τον γάμο πρέπει να έχει και τα μάτια και τ' αυτιά κλειστά !!!".
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εμενα ο μακαριτης ειχε πεσει σε πολλα και βαρια παραπτωματα. Και ηταν τοσο βαρυ το κατηγορητηριο του Εισαγγελεα, που προτιμησε την ισοβια λοβοτομη, απο την εκτελεση με απαγχονισμο (του μοριου του).
Το μήλο κάτω από τη μηλιά πέφτει  :grin:
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Πρέπει να σου γράψω σεντόνια ολόκληρα φίλε borbi για τις επιπτώσεις του τώρα του μετά και του αύριο

Θα σου πω μόνο ότι δεν θελουμε να χαλάσουμε την εικόνα του όμορφου παραδοσιακού νησιού μας!
Ακου δεν το παίζω αλλά ειμαι του χώρου.
1.Δεν προκαλείται τίποτα από την χρήση τους
2. Δεν υπάρχουν περιβαλλοντικές επιπτώσεις.
3. Το μόνο θεμα ειναι καθαρά αισθητικής αποψης.
4. Δηλ. είναι μαλάκες οι Δανοί που τις έμπηξαν στην θάλασσα?
5.Είναι μαλάκες οι Γερμανοι που έχουν γεμίσει όλη την ύπαιθρο?
6. Είναι μαλάκες οι Αυστριακοί ( άρρωστοι με το περιβάλλον!) που ειναι γεμάτα ταλιβάδια τους?
7. Είναι μαλάκες οι Αμερικάνοι ( άλλοι άρρωστοι με την χώρα τους!) όπου το μεγαλύτερο αιολικό του κόσμου 4.5 GIGA είναι έξω από το Palmsprings?
8. Είμαστε τόσο έξυπνοι εμείς??????????
9. Η τρώμε κουτόχορτο από δήθεν περιβαλλοντικές οργανώσεις του χώρου???????
10. Ασε που θα λύναμε ως χώρα την ηλεκτροδότηση τουλάχιστον όλων των νησιών μας με αυτόνομη παροχή!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Εμενα ο μακαριτης ειχε πεσει σε πολλα και βαρια παραπτωματα. Και ηταν τοσο βαρυ το κατηγορητηριο του Εισαγγελεα, που προτιμησε την ισοβια λοβοτομη, απο την εκτελεση με απαγχονισμο (του μοριου του).

Μια ζωη ιδιες ειναι
εμεις δεν λεμε  να μαθουμε
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Εμενα μου εδωσε
μου ειπε .."οποιος βρισκει και γαμει ..τυφλα του αν παντρευτει" αλλα εγω ο μακακας δεν τον ακουσα
Εμενα ο μακαριτης ειχε πεσει σε πολλα και βαρια παραπτωματα. Και ηταν τοσο βαρυ το κατηγορητηριο του Εισαγγελεα, που προτιμησε την ισοβια λοβοτομη, απο την εκτελεση με απαγχονισμο (του μοριου του).
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Μπα, αντιθετως. Ο πατερας μου επεσε στην καλη  περιοδο του "καμακι-συρτακι-σουβλακι" σε επιπεδο καπως πιο υψηλο, λογω κυριως επαγγελματικης θεσης και εμφανισης.
Ωραίες εποχές  :wanker:
Εμείς τώρα το έχουμε τερματίσει, εντελώς εμπορικό έγινε πιά...  :-
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.136
Πόντοι
18.565
Το μήλο κάτω από τη μηλιά πέφτει  :grin:
Μπα, αντιθετως. Ο πατερας μου επεσε στην καλη  περιοδο του "καμακι-συρτακι-σουβλακι" σε επιπεδο καπως πιο υψηλο, λογω κυριως επαγγελματικης θεσης και εμφανισης.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Ακου δεν το παίζω αλλά ειμαι του χώρου.
1.Δεν προκαλείται τίποτα από την χρήση τους
2. Δεν υπάρχουν περιβαλλοντικές επιπτώσεις.
3. Το μόνο θεμα ειναι καθαρά αισθητικής αποψης.
4. Δηλ. είναι μαλάκες οι Δανοί που της έμπηξαν στην θάλασσα?
5.Είναι μαλάκες οι Γερμανοι που έχουν γεμίσει όλη την ύπαιθρο?
6. Είναι μαλάκες οι Αυστριακοί ( άρρωστοι με το περιβάλλον!) που ειναι γεμάτα ταλιβάδια τους?
7. Είναι μαλάκες οι Αμερικάνοι ( άλλοι άρρωστοι με την χώρα τους!) όπου το μεγαλύτερο αιολικό του κόσμου 4.5 GIGA είναι έξω από το Palmsprings?
8. Είμαστε τόσο έξυπνοι εμείς??????????
9. Η τρώμε κουτόχορτο από δήθεν περιβαλλοντικές οργανώσεις του χώρου???????
10. Ασε που θα λύναμε ως χώρα την ηλεκτροδότηση τουλάχιστον όλων των νησιών μας με αυτόνομη παροχή!!

Είναι πολλά αλλά θα σου πω 2-3

Στην Μύκονο και στην Σαντορίνη γιατί κατάφεραν οι δήμαρχοι τους με γνωστές διασυνδέσεις να μην μπουν τα νησιά τους σε αυτό το αιολικό πλάνο;;;
Μήπως γιατί ξέρουν τι θα προκαλέσει στα νησιά τους και έχουν και π@π@ρι@...

Ξερεις λοιπόν αφού είσαι γνωστης ότι όταν «τελειωσουν» το έργο τους (περίπου 10 χρόνια) θα μείνουν πάνω στις πλαγιές μας σαν ξερά κουφάρια για μια ζωή γιατί το κόστος είναι πολύ μεγάλο για να μαζέψουν τα σκουπιδια!

Ξερεις ότι το καλώδιο που έχει ποντιστει στη θάλασσα και μας ενώνει με την Αθήνα είναι για να φέρνει αλλά κυρίως για να παίρνει ρεύμα από μας;;
Οποτε για ποια αυτονομία νησιών μιλάμε;;

Να τοποθετήσουν λοιπόν τις ανεμογεννήτριες στη θάλασσα η σε ακατοίκητα νησιά και να αφήσουν τα νησάκια μας ήσυχα να ζήσουμε με την ηρεμία μας την ομορφιά μας και το τουρισμό μας!

Και να ξερεις ότι όταν θα γεμίσουμε ανεμογεννήτριες ΔΕΝ θα ερθονται οι Ευρωπαίοι πια γιατί θα τους θυμίζουμε τις χώρες τους και τις «ομορφιες» τους!

Είναι πολλά ακόμη φίλε θα τα πούμε κάποια στιγμή!  :hi:
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Είναι πολλά αλλά θα σου πω 2-3

Στην Μύκονο και στην Σαντορίνη γιατί κατάφεραν οι δήμαρχοι τους με γνωστές διασυνδέσεις να μην μπουν τα νησιά τους σε αυτό το αιολικό πλάνο;;;
Μήπως γιατί ξέρουν τι θα προκαλέσει στα νησιά τους και έχουν και π@π@ρι@...

Ξερεις λοιπόν αφού είσαι γνωστης ότι όταν «τελειωσουν» το έργο τους (περίπου 10 χρόνια) θα μείνουν πάνω στις πλαγιές μας σαν ξερά κουφάρια για μια ζωή γιατί το κόστος είναι πολύ μεγάλο για να μαζέψουν τα σκουπιδια!

Ξερεις ότι το καλώδιο που έχει ποντιστει στη θάλασσα και μας ενώνει με την Αθήνα είναι για να φέρνει αλλά κυρίως για να παίρνει ρεύμα από μας;;
Οποτε για ποια αυτονομία νησιών μιλάμε;;

Να τοποθετήσουν λοιπόν τις ανεμογεννήτριες στη θάλασσα η σε ακατοίκητα νησιά και να αφήσουν τα νησάκια μας ήσυχα να ζήσουμε με την ηρεμία μας την ομορφιά μας και το τουρισμό μας!

Και να ξερεις ότι όταν θα γεμίσουμε ανεμογεννήτριες ΔΕΝ θα ερθονται οι Ευρωπαίοι πια γιατί θα τους θυμίζουμε τις χώρες τους και τις «ομορφιες» τους!

Είναι πολλά ακόμη φίλε θα τα πούμε κάποια στιγμή!  :hi:
:coffee: :coffee: :coffee:
Mεταξύ καφέ και τσιγάρου...!! από κοντά!! :hi:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
κατι μου λεει οτι απο κοντα θα μιλατε για γκομενες ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

Συνημμένα

  • ποποτας.jpg
    ποποτας.jpg
    22,4 KB · Εμφανίσεις: 6

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom