Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (3 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Για την Αγία Πετρούπολη δεν γνωρίζω "πολλά " αλλά για τη Μόσχα δεσμεύομαι να δώσω φωτογραφίσεις από ένα club μα ένα club που χρειάζεται να φορέσετε ζώνη ασφαλείας..... εννοείται θα δείξω κυρίες....  :heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig: :heavymetalbig:

Night flight  μηπως ?
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Τι δύο δύο τις ανέβαζε τον χειμώνα. Θα προσλάβει και γραμματέα... Θα την έχει σε ανοικτή ακρόαση.. χαχαχα Άκου...γράφε...σώπα...!!!

Παρόν θα την εχω να μην χάνει λεπτομέρεια...

Όπως στη Βουλή που κρατάνε τα πρακτικά

Χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
Για την Αγία Πετρούπολη δεν γνωρίζω "πολλά " αλλά για τη Μόσχα δεσμεύομαι να δώσω φωτογραφίσεις από ένα club μα ένα club που χρειάζεται να φορέσετε ζώνη ασφαλείας..... εννοείται θα δείξω κυρίες....  :heavymetalbig: :heavymetalbig::heavymetalbig: :heavymetalbig:

Εισαι Μεγάλο Λαγωνικό!!!  :worship: :worship:
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336
καλα απο μαλακιες και μαλακες  αλλο τιποτα ....
Στο τελος δεν θα μιλαμε κιολας
κανε οτι τραβαει η ψυχουλα σου ρε φιλε και γραψτους ολους ..ξερεις που

Στην αρχή στεναχωρήθηκα γιατί πραγματικά έγραφα την αλήθεια μου έστω και υποκειμενικά πάντα αλλά κάποιοι έβλεπαν δόλο στα λόγια μου!

Ε μετά συνήθισα...  ε και τώρα χεστηκα!

Οποίος θέλει με πιστεύει και οποίος δεν θέλει να...

Μπαίνω στο νήμα... κάνουμε την πλάκα μας... γελάμε... θα έρθει ο χειμώνας θα ενημερώσουμε πάλι με καμμία κριτική...

Το νήμα έχει περισσότερη αξία για μένα πια!!!
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.571
Κριτικές
22
Like
6.833
Πόντοι
5.696
Στην αρχή στεναχωρήθηκα γιατί πραγματικά έγραφα την αλήθεια μου έστω και υποκειμενικά πάντα αλλά κάποιοι έβλεπαν δόλο στα λόγια μου!

Ε μετά συνήθισα...  ε και τώρα χεστηκα!

Οποίος θέλει με πιστεύει και οποίος δεν θέλει να...

Μπαίνω στο νήμα... κάνουμε την πλάκα μας... γελάμε... θα έρθει ο χειμώνας θα ενημερώσουμε πάλι με καμμία κριτική...

Το νήμα έχει περισσότερη αξία για μένα πια!!!
Έχεις δίκιο και με εμένα το ίδιο έγινε. Τι αγαπητικό.. με είπανε... στα @@@δια μου.
 

Jim25jim

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.496
Κριτικές
110
Like
22.145
Πόντοι
26.336

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.081
Κριτικές
42
Like
29.563
Πόντοι
28.246
Πάλι για το πως θα γαμήσετε συζητάτε εδώ μέσα;
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.896
Κριτικές
34
Like
14.676
Πόντοι
17.346
Στην αρχή στεναχωρήθηκα γιατί πραγματικά έγραφα την αλήθεια μου έστω και υποκειμενικά πάντα αλλά κάποιοι έβλεπαν δόλο στα λόγια μου!

Ε μετά συνήθισα...  ε και τώρα χεστηκα!

Οποίος θέλει με πιστεύει και οποίος δεν θέλει να...

Σωστός!!  :respect:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Στην αρχή στεναχωρήθηκα γιατί πραγματικά έγραφα την αλήθεια μου έστω και υποκειμενικά πάντα αλλά κάποιοι έβλεπαν δόλο στα λόγια μου!

Ε μετά συνήθισα...  ε και τώρα χεστηκα!

Οποίος θέλει με πιστεύει και οποίος δεν θέλει να...

Μπαίνω στο νήμα... κάνουμε την πλάκα μας... γελάμε... θα έρθει ο χειμώνας θα ενημερώσουμε πάλι με καμμία κριτική...

Το νήμα έχει περισσότερη αξία για μένα πια!!!

Φιλε μου καλε

Παρα πολλες απο τις κριτικες που ανεβαινουν ειναι μουφα ...
Υπαρχει μια ολοκληρη βιομηχανια απο πισω απο τα γραφεια ( και οχι μονο ) με μερικους
κλωνους/ προμοτορες + αγαπουληδες
Συν τα αντικρουομενα συμφεροντα ....+ τους μαλακες ( μην τους ξεχασω )

Με απλα μαθηματικα ( εκτος αν εχουμε γεμισει εκατομυριουχους ) δεν βγαινει ρε παιδια ορισμενοι να τα ¨σπρωχνουν" καθε μερα ... μα καθε μερα ...

Οποτε δεν ειναι τυχαιο που οι παππουληδες πανε για 20,000 σελιδες

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.141
Πόντοι
18.565
Φιλε μου καλε

Παρα πολλες απο τις κριτικες που ανεβαινουν ειναι μουφα ...
Υπαρχει μια ολοκληρη βιομηχανια απο πισω απο τα γραφεια ( και οχι μονο ) με μερικους
κλωνους/ προμοτορες + αγαπουληδες
Συν τα αντικρουομενα συμφεροντα ....+ τους μαλακες ( μην τους ξεχασω )

Με απλα μαθηματικα ( εκτος αν εχουμε γεμισει εκατομυριουχους ) δεν βγαινει ρε παιδια ορισμενοι να τα ¨σπρωχνουν" καθε μερα ... μα καθε μερα ...

Οποτε δεν ειναι τυχαιο που οι παππουληδες πανε για 20,000 σελιδες
Tωρα που γραφετε για κριτικες, να πω οτι παλια εγω δεν ηξερα οτι οι κριτικες γραφοντουσταν οπως γραφονται σε ειδικο νημα, αλλα επι χρονια εγραφα τις κριτικες μου στο νημα του καθε ιδρυματος.
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Tωρα που γραφετε για κριτικες, να πω οτι παλια εγω δεν ηξερα οτι οι κριτικες γραφοντουσταν οπως γραφονται σε ειδικο νημα, αλλα επι χρονια εγραφα τις κριτικες μου στο νημα του καθε ιδρυματος.

Καλα στην εποχη σου γραφατε σε μαρμαρινες  πλακες που να ξερεις ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.470
Κριτικές
36
Like
38.141
Πόντοι
18.565
Καλα στην εποχη σου γραφατε σε μαρμαρινες  πλακες που να ξερεις ...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για τιμωρια σου θα βαλω τωρα μια κριτικη που ειχα γραψει  το 2010 για ενα σοαπι το Κολονζ2 στην Μπανγκοκ

"Λοιπον η κοπελα λεγοταν Νιι ηταν απο Τσιανγκ-μαι. Ειχε καταλευκο τελειο και αψεγαδιαστο πιπινοσωμα(του οποιου δεν ειμαι οπαδος-και να σας πω και κατι επειδη η δουλεια μου εχει σχεση με ζωγραφικη, η τελειοτητα με απωθει) τελειο ομως σωμα για μποντυ του μποντυ μασσαζ. Στο προσωπο εχανε λιγο, λογω της ασπριλας εμοιαζε λιγο με πλατσικομουρα γιαπωνεζα. Ηλικια με τις ταυλανδεζες δεν μπορεις να πεις με σιγουρια, πρεπει να τις ρωτησεις και αν σου πουν την αληθεια.Ας πουμε 20-25.Αρχικα καθεται αυτη στη μπανιερα και σε βαζει αντικρυστα να κατσεις πανω στα ποδια της και αρχιζει να πλενει  καθε τετραγωνικο εκατοστο του κορμιου σου με μπολικη σαπουναδα.Μετα παραλαμβανει το εργαλειο και αφου τραβηξει το κεφαλακι εξω αρχιζει με επιμονη και τρομερη τεχνικη να του κανει μασσαζ. Επειτα αφου κανει οτι εντριβες μπορει και με το σωμα της σε γυρναει και σου πλενει και την πλατη ενω περναει ποτε-ποτε τα χερια της μπροστα και κανει μασσαζ και στο εργαλειο. Αφου τελειωσει με το μπανιο σε ξεπλενει,απλωνει κατω μια μεγαλη πετσετα, και σε βαζει να κατσεις σε ενα ειδικο καθισμα που κατω απο τα μπαλακια και την εδρα σου ειναι κενο. Αφου ετοιμασει το τζελ το απλωνει στο σωμα της και στο δικο σου και οπως εισαι καθιστος αρχιζει να κανει μασσαζ στα ποδια αρχικα με τα βυζακια της μετα με το μουνακι της και στο τελος με το στομα. Το ιδιο επαναλαμβανει μετα στα χερια σου ενω ταυτοχρονα οσο κανει ολα αυτα το χερι της αρχιζει και χαιδευει το οργανο αλλα και κατω απο το ειδικο σκαμνι τα αρχιδια και την εδρα. Ειναι μια φοβερη αισθηση κατι μεταξυ γαργαλισματος και χαδιου. Αυτη η αισθηση σε τρελαινει.Αφου τελειωσει και αυτο σε παει στο κρεβατι οπου αρχιζει παλι το μασσαζ με το τζελ μποντυ του μποντυ μπρουμητα.Στο τελος σε γυριζει ανασκελα και αφου σου κανει μασσαζ σου παιρνει πιπα και μετα καθεται απο πανω σου και ολοκληρωνεις. Προσοχη στην πιπα, λογω του προσφατου συμβαντος με το  Λακη να της πειτε να βαλει προφυλακτικο και να εχετε μαζι σας προφυλακτικα γιατι αυτα που εχουν ειναι σε γιαπωνεζικα μεγεθη. Περιτο να πω οτι αν και η κοπελα ηταν επαγγελματιας ηταν πολυ στενη και ειχε μια φοβερη γιαπωνεζοειδη εκφραση το προσωπο της και οπως ητανε απο πανω μου και με οσα ειχαν προηγηθει τελειωσα μεσα σε δυο λεπτα. Μετα με πηγε παλι στην μπανιερα και με ξεπλυνε επιμενοντας αρχικα στο οργανο αλλα μολις ειδε εκ νεου αντιδραση το παρατησε και αρχισε να το παιζει κινεζα. Της αφησα χωρις να μου ζητησει 300 μπαχτ τιπ και 100 για την χοντρη που μαζευε το δωματιο, την ευχαριστησα και εφυγα με ενα πλατυ ηλιθιο χαμογελο."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom