Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Εν τούτω Nika!

Την ώρα που ο Ζάεφ έπαιρνε τηλέφωνο τον Τσίπρα, εγώ έπαιρνα το Glamour. Στο όνομα τα βρήκαμε αμέσως, Nika. Διαπραγματευθήκαμε λίγο για την ώρα που θα ταίριαζε erga omnes. Αλλαγή του παρά Συντάγματος ξενοδοχείου δε χρειάστηκε.  Υποχώρησα και πήγα εγώ εκεί. Στην είσοδο διασταυρώθηκα με την Vlada …  :erection:

H Nika τώρα, ήρθε στην Αθήνα αποφασισμένη. Άλλαξε τα εργοστασιακά χείλη και στήθη και τοποθέτησε τη σειρά Pro, για αγωνιστικές επιδόσεις. Το στήθος πολύ καλοφτιαγμένο, θα αναστάτωνε ακόμη και τυφλό. Σώμα αυτό που ονομάζουμε στην κοινή καθομιλουμένη τούμπανο! Λίγα tattoo, χαρακτηριστικά τα δύο αγγελάκια στην κοιλιακή της χώρα, που τόξευαν χαριτωμένα το προσφερόμενο εμπόρευμα της. Όσα αναφέρονται στην καταχώρησή της ακριβή, το ίδιο και οι φωτογραφίες της. Τα Αγγλικά της μετά βίας βασικά.

Μου άρεσε που αποφύγαμε τις αβρότητες και περάσαμε κατευθείαν στην πίστα. Έδειξε την κλάση της παντού. Το joystick το έπαιζε στα δάχτυλα, αλλά και χωρίς αυτά. Χρησιμοποιούσε αδίστακτα το σώμα της για να σκορπίσει ηδονή. Με δεξιοτεχνία judoka με αναποδογύρισε και έδωσε τέλος με κραυγαλέα επιτυχία στον πρώτο γύρο.

Το διάλειμμα είχε διάρκεια μικρότερη και από time out αγώνα basket. Για το δεύτερο μέρος το σκηνικό ήταν πιο αισθησιακό. Οι κρεμάμενοι μαστοί της, χάρμα γλυπτικής, βραδυκίνητοι και όλο αυτοπεποίθηση, καταλάμβαναν το μεγαλύτερο μέρος του οπτικού μου πεδίου. Χάδια, φιλιά, αγκαλιές όλο πάθος, διάφορες εξερευνήσεις, πάντα με δοτικότητα και ευχαρίστηση. Το εύγλωττο ταλέντο της  με έσπρωξε στην κορύφωση με ένταση στο στόμα της. Αφού με μάλωσε χαριτωμένα, γιατί δε το είχαμε συμφωνήσει, αποσύρθηκε …

Αφού κάναμε τους λογαριασμούς μας και τους τακτοποίησα εις το ακέραιον, αποσύρθηκα απόλυτα ευχαριστημένος για την επιλογή μου.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Δεν είχα τη χαρά της παρέας της για λεπτομέρειες. Διασταυρωθήκαμε μόνο. Ψηλή, αεράτη, καλοντυμένη με ένα σορτσάκι, υπέροχα πόδια, όμορφη γυναίκα. Λυπάμαι που δεν διαθέτω την απαραίτητη εμπειρία για περισσότερες πληροφορίες.

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.907
Κριτικές
42
Like
29.216
Πόντοι
28.246
Μόλις υποκλίθηκα στο μεγαλέιο του τετράσφαιρου με ένα απλό και λίγο like! Τα σέβη μου στον δάσκαλο, Βλαντή!
Καλημέρα σας!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Καλημέρα.
Ας μου λύσει κάποιος την απορία: Τελικά είμαι Βορειοελλαδίτης ή Νοτιομακεδόνας;;;;;
 

iuakoya

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
36.415
Κριτικές
34
Like
24.294
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Καλημέρα στους 20 επισκέπτες μας!  :hi:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Καλημερα στην εκλεκτη παρεα μας...

:kneel: :kneel: στον μεγαλο δασκαλο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom