Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565

Συνημμένα

  • unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    55,1 KB · Εμφανίσεις: 4
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μόλις απέστειλα το παρακάτω σχόλιό μου στην κριτική σας, ω επαίσχυντε!

Σας άκουσε όλη η Θεσσαλονίκη και αρκείσθε σε ένα συγνώμη, κύριε;;; Με κάτι τέτοιους σαν εσάς και τους κ.κ. Vlandis, popov, Karelia κλπ έχουμε αποκτήσει συμπλέγματα όλοι οι υπόλοιποι στους παππούληδες ...

Γέρο, ακολούθα πιστά τις οδηγίες του θεράποντος ιατρού σου, διότι όταν δεν παίρνεις με συνέπεια
τα χάπια σου, αρχίζεις και τα χάνεις, γράφοντας μετά ό,τι νά' ναι, φορτώνοντας πάντα στους άλλους
τα δικά σου καμώματα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Γέρο, ακολούθα πιστά τις οδηγίες του θεράποντος ιατρού σου, διότι όταν δεν παίρνεις με συνέπεια
τα χάπια σου, αρχίζεις και τα χάνεις, γράφοντας μετά ό,τι νά' ναι, φορτώνοντας πάντα στους άλλους
τα δικά σου καμώματα.

Ίδε θράσος!!!  :headbang: :headbang: :headbang:

Σε αυτό το σημειο να ζητησω ταπεινα συγνώμη για την ενοχληση που προκαλέσαμε στα διπλανα δωμάτια.. παρα την αριστη ηχομονοση του συγκεκριμένου ξενοδοχείου
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Γέρο, ακολούθα πιστά τις οδηγίες του θεράποντος ιατρού σου, διότι όταν δεν παίρνεις με συνέπεια
τα χάπια σου, αρχίζεις και τα χάνεις, γράφοντας μετά ό,τι νά' ναι, φορτώνοντας πάντα στους άλλους
τα δικά σου καμώματα.

του το λεω και εγω σαν ποιο ειδικός αλλα όχι μονο ξεχναει τα χαπια του ..ξεχναει και τις πομπες του
 

Συνημμένα

  • 182-1402memodrin.jpg
    182-1402memodrin.jpg
    17,7 KB · Εμφανίσεις: 31

The Godfather

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
14
Like
3.316
Πόντοι
2.606
Μόλις απέστειλα το παρακάτω σχόλιό μου στην κριτική σας, ω επαίσχυντε!

Σας άκουσε όλη η Θεσσαλονίκη και αρκείσθε σε ένα συγνώμη, κύριε;;; Με κάτι τέτοιους σαν εσάς και τους κ.κ. Vlandis, popov, Karelia κλπ έχουμε αποκτήσει συμπλέγματα όλοι οι υπόλοιποι στους παππούληδες ...
Τόση ώρα σας διαβάζω και φρίττω !!!
Δυο (μεσήλικες) άνθρωποι, ξεκατινιάζονται για το ποιος έκανε τον περισσότερο "σαματα" (και το εκπληκτικό της υπόθεσης είναι ότι ο ένας κατηγορεί τον άλλο για "σαματατζή"), σε ένα νήμα που (δήθεν) ευαγγελίζεται την αγαμία, την εγκράτεια, και διάφορες άλλες τέτοιες πίπες...
O tempora, o mores !!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Τόση ώρα σας διαβάζω και φρίττω !!!
Δυο (μεσήλικες) άνθρωποι, ξεκατινιάζονται για το ποιος έκανε τον περισσότερο "σαματα" (και το εκπληκτικό της υπόθεσης είναι ότι ο ένας κατηγορεί τον άλλο για "σαματατζή"), σε ένα νήμα που (δήθεν) ευαγγελίζεται την αγαμία, την εγκράτεια, και διάφορες άλλες τέτοιες πίπες...
O tempora, o mores !!!

Διαβάστε το <Κεφάλαιο> για να χαλαρώσετε, κύριε!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τόση ώρα σας διαβάζω και φρίττω !!!
Δυο (μεσήλικες) άνθρωποι, ξεκατινιάζονται για το ποιος έκανε τον περισσότερο "σαματα" (και το εκπληκτικό της υπόθεσης είναι ότι ο ένας κατηγορεί τον άλλο για "σαματατζή"), σε ένα νήμα που (δήθεν) ευαγγελίζεται την αγαμία, την εγκράτεια, και διάφορες άλλες τέτοιες πίπες...
O tempora, o mores !!!

Πρωτον ...προσεχε τι λες ..πατοψαρο
Δευτερον ..ο νηματοθέτης είναι ακριβως ένα χρονο ποιο μεγαλος από μενα ..αρα ..χουφταλο
Τριτον εγω προσωπικα και το σπαθι μου ουδέποτε ευαγγελίστηκα την αγαμία ..αυτές είναι μπουρδολογίες του αλλου commando ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Κατάσκοπε ..κανε μου τη χαρη και μαζεψε τον ...αρχισε παλι τα σαπια κρεατα απ την αργεντινη
Θα ξερασουμε μεσημεριάτικα και είμαι μονο με καφε

Αντε να γυρισει και ο παππους απ την Απω ανατολη που θριαμβεύει να ..
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Πρωτον ...προσεχε τι λες ..πατοψαρο
Δευτερον ..ο νηματοθέτης είναι ακριβως ένα χρονο ποιο μεγαλος από μενα ..αρα ..χουφταλο
Τριτον εγω προσωπικα και το σπαθι μου ουδέποτε ευαγγελίστηκα την αγαμία ..αυτές είναι μπουρδολογίες του αλλου commando ...

Φρονώ ότι χθες είχατε απόλυτο δίκιο.
Του χρειάζεται ένας Αιδοιολείχος για να στρώσει ... Αλλά, δυστυχώς, εκείνος αποχώρησε και τώρα ο κομμουνιστοσυμμορίτης αλωνίζει αυγά ...
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Φρονώ ότι χθες είχατε απόλυτο δίκιο.
Του χρειάζεται ένας Αιδοιολείχος για να στρώσει ... Αλλά, δυστυχώς, εκείνος αποχώρησε και τώρα ο κομμουνιστοσυμμορίτης αλωνίζει αυγά ...

Κοιτα εγω , σοσιαλίζω λιγακι..( δεν είμαι καπιταλας αιματορουφηχτρας σαν και σενα ) οπότε μαλον το μερος του συντροφου blade θα επαιρνα
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.027
Κριτικές
40
Like
23.074
Πόντοι
26.096
Κοιτα εγω , σοσιαλίζω λιγακι..( δεν είμαι καπιταλας αιματορουφηχτρας σαν και σενα ) οπότε μαλον το μερος του συντροφου blade θα επαιρνα

Να πάτε να ιδρύσετε, οι δύο σας, νήμα υπό τον τίτλο < Η κομμούνα του μπου > ...  :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Να πάτε να ιδρύσετε, οι δύο σας, νήμα υπό τον τίτλο < Η κομμούνα του μπου > ...  :grin:


Ότι θελουμε θα κανουμε !!! Λογαριασμο θα σου δωσουμε ? αντε γιατι σε κοβω συντομα για "έκπτωτο νηματοθέτη" και δεν θα σε κανουμε ουτε καν επίτιμο ..
.αντε μπραβο...πουστηδες και παλικαρια γιαναμε μαλια κουβαρια σε αυτό το νημα
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.460
Κριτικές
36
Like
38.079
Πόντοι
18.565
:helpsos: :helpsos:Μου εχουν μπαναρει το λογαριασμο μου απο τολαπτιπ ενω αππο το κινητο οχι. Μπορειτε να βοηθησετε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom