Νέα

Οι μαύρες πίσω από Δημαρχείο Αθήνας/Βαρβάκειο Αγορά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ray
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 427K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (1 μέλη και 39 επισκέπτες)

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Ερωτηση ισως λιγο χαζη. Τωρα που πρεπει να καταχωρηθουν ολα τα καρτοκινητα μεχρι 31/7 και για να τα καταχωρησεις πρεπει να πας με ταυτοτητα τι σκατα θα κανουν?

Νταβας και καμμια τριανταρια νουμερα στο ονομα του εαν και εφοσον εχει ο ιδιος ταυτοτητα αδεια παραμονης κλπ?

θα δωσουν δουλεια στους ανεργους αλλοδαπους .... 50ευρω για καθε κινητο που θα δηλωνει στο ονομα του και θα τα πουλανε χαχαχα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
εγω εχω ζορισει μαυρες ολοκληρες βραδιες και δεν μου εβγαλαν αυτη την μυρωδια.............. :think:  τι να πω δεν ξερω ειναι αναλογα και που θα πεσεις............παντος εμενα μια φορα μου ετυχε........
ΞΕΡΩ ΤΙ ΠΑΙΡΝΩ δεν περνω οποια και οποια......τις κοβω απο μακρια  :cool2:

Στις μαύρες σκας μύτη ''κομμάτια'' φαντάζομαι :rolleyes: :zombie:,μετά από καλό πιώμα :grin: :grin:.Πρέπει να μας κάνεις μαθήματα πως ξεχωρίζεις τις καλές :tits: :idiot: :think:
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Είχα δει  μια ρε γαμωτο 3ης σεπτεμβριου 50 μετρα απο την ομονοια μιλαμε για μαυρη θεα....κωλος ,ασπρο κολαν ,χειλαρες ,ωραιο προσωπο ,βυζι τουμπανο,αισελ την λεγανε δεν την εχω ξαναδει γυρω στο 1.70 ειταν οχι χρωμα σαν της γκανεζες σωκολατι ας πουμε....αλλα δεν την εχω ξαναδει  :( :( :(
TSESIKA
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Τελικά καλά κάνουν στις μαύρες και τις σπάνε πρώτα στο ξύλο και μετά στο γαμήσι :s&m_1:  :zfuck: :fuck2:.Μόνο έτσι θέλουν για να περάσεις καλά :grin: :grin:,γιατί άμα σε δουν για χαλαρό και εντάξει άτομο,το μόνο που θα κάνουν είναι να σε κοροιδέψουν και να σου φάνε λεφτά :birdman: :birdman:.Το γράφω αυτό,ένεκα εμπειρίας μου με 2 καριολομαύρες,εκτός Αθήνας,που την είδαν και μουνάρες που θα τις πληρώνουμε χωρίς να τις γαμάμε :birdman: :fuck2: :fuck1:.Παλιοψώλες,περιμένω να ξανανέβω Αθήνα να ξεκολλιάσω όλες :pipa3: :zfuck: :2funny: :2funny:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.754
Πόντοι
7.885
Χαλαρά μάγκες, μην τρελαίνεστε . Ελπίζω να κάνεις πλάκα για το πρώτο σκέλος.

Τα έχω πάρει στο κρανίο φίλε με τις μαύρες :headbang: και θέλω πολύ να πλακώσω στο ξύλο καμιά καριόλα :s&m_1:,γιατί μου παίξανε πουστιά :jerking: :jerking:.Έχε χάρη που βρισκόταν σε απόσταση αναπνοής ο νταβάς τους και δεν μπόρεσα να αντιδράσω :tickedoff: :headbang:
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια εχω μπανισει μια μαυρη εδω και μερες νταρτανα με βυζαρες και κωλαρα επειδη σκοπευω να την παρω για ολη την νυχτα ξερετε κανενα καλο η hotel κοντα στην σωκρατους που να μην ξυνισουν η μαυρη θα δεκτει αραγε να ερθει για ολη νυχτα?
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Παιδια εχω μπανισει μια μαυρη εδω και μερες νταρτανα με βυζαρες και κωλαρα επειδη σκοπευω να την παρω για ολη την νυχτα ξερετε κανενα καλο η hotel κοντα στην σωκρατους που να μην ξυνισουν η μαυρη θα δεκτει αραγε να ερθει για ολη νυχτα?
Οι μαύρες γαμιούνται 3-4 λεπτά το πολύ.Πόσα σκοπεύεις να ρίξεις και τη θες όλη νύχτα?Πάνω από 100?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Παιδια εχω μπανισει μια μαυρη εδω και μερες νταρτανα με βυζαρες και κωλαρα επειδη σκοπευω να την παρω για ολη την νυχτα ξερετε κανενα καλο η hotel κοντα στην σωκρατους που να μην ξυνισουν η μαυρη θα δεκτει αραγε να ερθει για ολη νυχτα?
αν πεσει το μαρουλι γιατι να μην δεχτει τυπε
 

ptr2112

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2007
Μηνύματα
160
Like
2
Πόντοι
1
Αν οχι ολη νυχτα ενα 3ρακι για 3-4 τα θελω
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
τι τιμες παιζουν εκει ?
Το ξενοδοχειο ποσο ?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
οχι δεν πηγαμε σε κανενα σκοτεινο υγρο σοκακι........με πηγε καπου κοντα σε πεζοδρομιο ειχε φως εβλεπες δηλαδη κανονικα.........

Στον δρομο το κανατε ?????  :S :S :S :S :S
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
προ διμηνου τυπε ενας μαυρος επαιρνε μια αραπινα πανω στο καπω ενος παρκαρισμενου,στον εν λογω δρομω...
ειχαν βγει οι γειτονοι στα μπλακονια και ζητοκραυγαζανε :2funny:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
προ διμηνου τυπε ενας μαυρος επαιρνε μια αραπινα πανω στο καπω ενος παρκαρισμενου,στον εν λογω δρομω...
ειχαν βγει οι γειτονοι στα μπλακονια και ζητοκραυγαζανε :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

θα συμπληρωναν τα ηχητικα εφε .....  :2funny: :2funny: :2funny:
 

kauliaris31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
προ διμηνου τυπε ενας μαυρος επαιρνε μια αραπινα πανω στο καπω ενος παρκαρισμενου,στον εν λογω δρομω...
ειχαν βγει οι γειτονοι στα μπλακονια και ζητοκραυγαζανε :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny:
να μην ειμαστε εκει να δουμε την παρασταση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom