Νέα

Οι κοπέλες που έρχονται στην Ελλάδα έχουν όλες νταβατζή;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vladgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Οι στριππερ , δεν εχει καμμια νταβατζη . Εχουν αρχικα καποιον ατζεντη που τις βοηθα με τα γραφειοκρατικα
Στην επαρχια , παιζουν περιεργες καταστασεις, αγοραπωλησιες κλπ . Κοριτσια μακρια απο επαρχια.
Ειχα βρεθει μια φορα σε ενα μπαρ στην Κρητη ( οχι στις 4 μεγαλες πολεις ) που οι κοπελλες ηταν φυλακισμενες
Στην Αθηνα , νταβατζη εχουν οσες ψαχνονται για ποινικα θεματα ( δε μιλαω για μπουρδελα γιατι δεν ξερω )
 

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Οι στριππερ , δεν εχει καμμια νταβατζη . Εχουν αρχικα καποιον ατζεντη που τις βοηθα με τα γραφειοκρατικα
Στην επαρχια , παιζουν περιεργες καταστασεις, αγοραπωλησιες κλπ . Κοριτσια μακρια απο επαρχια.
Ειχα βρεθει μια φορα σε ενα μπαρ στην Κρητη ( οχι στις 4 μεγαλες πολεις ) που οι κοπελλες ηταν φυλακισμενες
Στην Αθηνα , νταβατζη εχουν οσες ψαχνονται για ποινικα θεματα ( δε μιλαω για μπουρδελα γιατι δεν ξερω )
Οι στρίπερ έχουν τους μπράβους του μαγαζιού που τους κάνει κομάντο ένας νταβατζης όλους όλα αυτά μια μαφία είναι από κει και πέρα μερικές είναι χωρίς άλλες με εγώ προσωπικά γνωρίζω στα μπουρδέλα και στα στούντιο όλες έχουν νταβατζη η νταβατζιδες και αρκετές έχουν και τους ιδιους πέρα από λίγων εξαιρέσεων που μπορεί να υπάρχουν στους οίκους
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.063
Κριτικές
10
Like
13.048
Πόντοι
3.846
έχε χάρη που δε δουλεύω αυτή την ώρα
 

hubwwif

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιαν 2023
Μηνύματα
377
Like
6.452
Πόντοι
1.041
Όχι δεν έχουν όλες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Οι στρίπερ έχουν τους μπράβους του μαγαζιού που τους κάνει κομάντο ένας νταβατζης όλους όλα αυτά μια μαφία είναι από κει και πέρα μερικές είναι χωρίς άλλες με εγώ προσωπικά γνωρίζω στα μπουρδέλα και στα στούντιο όλες έχουν νταβατζη η νταβατζιδες και αρκετές έχουν και τους ιδιους πέρα από λίγων εξαιρέσεων που μπορεί να υπάρχουν στους οίκους
Για τις στριπερ που το ξερω απο πρωτο χερι, ο μπραβος του μαγαζιου και η ομαδα του , ειναι για οτι συμβαινει μεσα στο μαγαζι. Εξω απο το μαγαζι η κοπελλα ουτε πληρωνει , ουτε εχει προστασια
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Για τις στριπερ που το ξερω απο πρωτο χερι, ο μπραβος του μαγαζιου και η ομαδα του , ειναι για οτι συμβαινει μεσα στο μαγαζι. Εξω απο το μαγαζι η κοπελλα ουτε πληρωνει , ουτε εχει προστασια
Εκτός αν ρουφάει καμία ψωλή κανενός νταβα
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236

Ξεκωλογος

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2023
Μηνύματα
48
Like
49
Πόντοι
0
Φέρνεις κοντέινερ από το Εκουαδόρ με μπανάνες και κοκαΐνη και θέλεις να κάνω τα στραβά μάτια;
Αυτοί που τα κάνουν αυτά έχουν το κράτος δεν χρειάζονται τελωνειακούς αδερφέ
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Οι τελωνειακοί δεν είναι κράτος; Τι σκατά, σε πολυεθνική δουλεύω;:think:
Μια φορα και εναν καιρο ειχα παρε δωσε με τελωνειακους δεν ξερω αν το λες στα αληθεια ηταν ολοι μορφες παντως
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.912
Κριτικές
2
Like
21.064
Πόντοι
6.236
Μια φορα και εναν καιρο ειχα παρε δωσε με τελωνειακους δεν ξερω αν το λες στα αληθεια ηταν ολοι μορφες παντως
Λες να ήμουν τελωνειακός και να το έλεγα έτσι φάτσα φόρα στο bou;
Είναι όντως μορφές. Καμένες.:confused:
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Για τις στριπερ που το ξερω απο πρωτο χερι, ο μπραβος του μαγαζιου και η ομαδα του , ειναι για οτι συμβαινει μεσα στο μαγαζι. Εξω απο το μαγαζι η κοπελλα ουτε πληρωνει , ουτε εχει προστασια
Είμαι σίγουρος ότι είναι ένα σκληρά εργαζόμενο κορίτσι σαν και όλα τα άλλα και όπως τα δείχνουν στις προχώ ευρωπαϊκές και αμερικάνικες ταινίες. Και φυσικά, δεν υπάρχουν νταβάδες, δεν υπάρχουν κυκλώματα, οι κοπέλες εκτός δουλειάς είναι αυστηρά μονογαμικές και πολύ ερωτευμένες με το τίμιο παλικάρι που δουλεύει ντελίβερι και γυρνά κάθε απόγευμα να τη βρει στη γκαρσονιερούλα που μένουν κοντά στην Αχαρνών - φτωχικά, αλλά αγαπιούνται και αυτό μετράει πάνω απ' όλα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vladgr

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.256
Πόντοι
1.336
Είμαι σίγουρος ότι είναι ένα σκληρά εργαζόμενο κορίτσι σαν και όλα τα άλλα και όπως τα δείχνουν στις προχώ ευρωπαϊκές και αμερικάνικες ταινίες. Και φυσικά, δεν υπάρχουν νταβάδες, δεν υπάρχουν κυκλώματα, οι κοπέλες εκτός δουλειάς είναι αυστηρά μονογαμικές και πολύ ερωτευμένες με το τίμιο παλικάρι που δουλεύει ντελίβερι και γυρνά κάθε απόγευμα να τη βρει στη γκαρσονιερούλα που μένουν κοντά στην Αχαρνών - φτωχικά, αλλά αγαπιούνται και αυτό μετράει πάνω απ' όλα.
Αρχοντα , απο τους Ελληνες δημοσιους υπαλληλους, πολυ πολυ πιο σκληρα εργαζομενες
Γνωστη μου γυμναστρια σε σχολειο , πληρωνοταν την εποχη του lockdown ολο το μισθο, και μαθαινε στα παιδια απο το pc τους κανονισμους των αθληματων Ουαου Γνωστος μου ιδιωτης που ειχε γυμναστηριο πηρε τον πουλο
Οι νταβαδες και τα κυκλωματα ειναι στις δουλειες που υπαρχει πολυ χρημα ( ναρκωτικα , λαθρομεταναστες κλπ )
 

bloom5

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Φεβ 2009
Μηνύματα
660
Like
9.283
Πόντοι
1.046
Αρχοντα , απο τους Ελληνες δημοσιους υπαλληλους, πολυ πολυ πιο σκληρα εργαζομενες
Γνωστη μου γυμναστρια σε σχολειο , πληρωνοταν την εποχη του lockdown ολο το μισθο, και μαθαινε στα παιδια απο το pc τους κανονισμους των αθληματων Ουαου Γνωστος μου ιδιωτης που ειχε γυμναστηριο πηρε τον πουλο
Οι νταβαδες και τα κυκλωματα ειναι στις δουλειες που υπαρχει πολυ χρημα ( ναρκωτικα , λαθρομεταναστες κλπ )
Είμαι σίγουρος ότι στο χώρο του πληρωμένου έρωτα δε βγαίνει το ψωμάκι... Μηδενικό ποσοστό κέρδους, δε μπορείς να κρύψεις τίποτα από την εφορία, γιατί πρέπει να κόβονται αποδείξεις και τιμολόγια, δεν υπάρχει πελατεία, γιατί όλοι είναι πιστοί στις γυναίκες τους. Λογικό είναι οι εγκληματίες να έχουν αποσυρθεί από το χώρο, δεν υπάρχει μέλλον στον πληρωμένο έρωτα, καλύτερα να πάει κανείς να γίνει τυλιχτής σε γυράδικο, τουλάχιστον να παίρνει το μεροκαματάκι, έστω και μαύρα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
Ένα περίεργο πράμα που είχα παρατηρήσει είναι ότι ενώ οι Αλβανίδες είχαν σχεδόν όλες νταβατζή αντιθέτως οι Ρουμάνες οι περισσότερες δεν είχαν.
Ειδικά οι κοπέλες που εργάζονταν στο αλήστου μνήμης Amnezia ήταν σχεδόν όλες ανεξάρτητες.
εσυ απο αλβανια η' απο ρουμανια εισαι μωρακι ? :smiling-face-with-heart-eyes:
 

typhoon71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2017
Μηνύματα
566
Like
1.235
Πόντοι
206
Εδώ καφενείο ανοίγεις στο πουθενά και σου έχετε ο νταβατζής για το μηνιάτικο, στην πουτάνα δεν θα πάει. Πριν καμία εικοσαετία μια μεγαλοκοπέλα στοίχιζε κοντά στα 15000 για να συνεχίσει την ζωή της φυσιολογικά. Φαντάσου τώρα με τόσες ανατιμήσεις που έχει φτάσει το ποσό. Αρα ψάξε βρές καμία Ελληνίδα να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom