Νέα

Οι Ελληνίδες δεν έχουν διάθεση - οι Έλληνες έχουν πρόβλημα στύσης

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Todok
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 107
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
www.bourdela.com/content/view/380/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Πως να μην έχεις πρόβλημα ερωτικής διάθεσης με το πλήθος των αντιερωτικών ελληνίδων που κυκλοφορεί γύρω σου;

Όσο για τη διάθεση των ελληνίδων και την εξήγηση που δίνει το άρθρο, όταν η μέση ελληνίδα έχει ζήσει μέχρι τα 30 μερικές ντουζίνες γκόμενους, καμιά έκτρωση, κάνα αφροδίσιο νόσημα, κάναν αρραβώνα σε δουλειά να βρισκόμαστε, και εκείνο που την απασχολεί είναι η αποκατάσταση και το βιολογικό ρολόι, φυσικά και δεν έχει ερωτική διάθεση και δεν είναι και σε θέση να εμπνεύσει ερωτική διάθεση στο κορόιδο που τη φορτώθηκε.

Και τέλος πάντων όλες οι ελληνίδες καριέρα κάνουν; Εγώ βλέπω ένα σωρό πηλήτριες, ταμίες, γραμματείς, υπαλλήλους (ειδικά στο δημόσιο).
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
www.bourdela.com/content/view/380/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Πως να μην έχεις πρόβλημα ερωτικής διάθεσης με το πλήθος των αντιερωτικών ελληνίδων που κυκλοφορεί γύρω σου;

Όσο για τη διάθεση των ελληνίδων και την εξήγηση που δίνει το άρθρο, όταν η μέση ελληνίδα έχει ζήσει μέχρι τα 30 μερικές ντουζίνες γκόμενους, καμιά έκτρωση, κάνα αφροδίσιο νόσημα, κάναν αρραβώνα σε δουλειά να βρισκόμαστε, και εκείνο που την απασχολεί είναι η αποκατάσταση και το βιολογικό ρολόι, φυσικά και δεν έχει ερωτική διάθεση και δεν είναι και σε θέση να εμπνεύσει ερωτική διάθεση στο κορόιδο που τη φορτώθηκε.

Και τέλος πάντων όλες οι ελληνίδες καριέρα κάνουν; Εγώ βλέπω ένα σωρό πηλήτριες, ταμίες, γραμματείς, υπαλλήλους (ειδικά στο δημόσιο).
οι ελληνιδες σε μικρη ηλικια δεν μπορουμε να πουμε οτι δεν ειναι δραστηριες...!!ενταξει οχι και ολες...!!! απο μια ηλικα και μετα λογικο ειναι να ξυπναει το μητρικο τους ενστικτο...!! οσο για τις ταμιες πωλητριες αυτες και αν κανουνε κρα για να καμπαρωσουνε καποιον φιλε μου....!!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
οταν σχολανε τα λυκεια ειναι σκετη καυλα
μονο καυλα...!! εγω θυμαμαι στο λυκειο μας ειχε γινει θεμα τον μαιο πως θα ντυνοντουσαν οι κοπελες...!!ειχαμε και λυκειαρχη βλεπεις και ελεγε οτι οι φουστες και τα κοντα ξωπλατα και στραπλες μπλουζακια απαγορευονται...!!
απ την μια καλα εκανε γιατι μας περναν τα μυαλα και υπηρχανε και νεοι καθηγητες
απ την αλλη χαναμε θεαμα...!!
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Το θέμα εδώ αφορά ενήλικους...
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
και ποιος σου λεει οτι ειμαι ανηλικος.......!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
αν κοιταξεις καλα ειπα :θυμαμαι μια φορα στο λυκειο...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
www.bourdela.com/content/view/380/7/]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Πως να μην έχεις πρόβλημα ερωτικής διάθεσης με το πλήθος των αντιερωτικών ελληνίδων που κυκλοφορεί γύρω σου;

Όσο για τη διάθεση των ελληνίδων και την εξήγηση που δίνει το άρθρο, όταν η μέση ελληνίδα έχει ζήσει μέχρι τα 30 μερικές ντουζίνες γκόμενους,

Επίτρεψέ μου να αμφιβάλω...Αν συνέβαινε αυτό, θα σήμαινε ύπαρξη και όχι απουσία σεξουαλικής διάθεσης...
εκείνο που την απασχολεί είναι η αποκατάσταση και το βιολογικό ρολόι, φυσικά και δεν έχει ερωτική διάθεση και δεν είναι και σε θέση να εμπνεύσει ερωτική διάθεση στο κορόιδο που τη φορτώθηκε.

Αυτό με βρίσκει σύμφωνο...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ενηλικος ειμαι αλλα θα θελα να με τωρα μαθητης....
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Αυτό λέω, ότι το τι κάναμε στο λύκειο είναι άσχετο πλέον με την ενήλικη ζωή! Πχ "όταν ήμουν στο λύκειο ήμουν καλό καμάκι και έπαιρνα τηλέφωνα από όλες" βγες και στα 30-40-50 στη γύρα και μάζευε τηλέφωνα από τη δουλειά σου και από το μετρό!
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Αυτό λέω, ότι το τι κάναμε στο λύκειο είναι άσχετο πλέον με την ενήλικη ζωή! Πχ "όταν ήμουν στο λύκειο ήμουν καλό καμάκι και έπαιρνα τηλέφωνα από όλες" βγες και στα 30-40-50 στη γύρα και μάζευε τηλέφωνα από τη δουλειά σου και από το μετρό!
να σου πω κατι φιλε μου...!!το οτι ειναι σαφεστατα ποιο δυσκολο δεν διαφωνω...!!αλλα αν εισαι απο μικρος καβλιαρης και εχεις λεγειν και τροπο αυτο δεν το χανεις οσο μεγαλωνεις ισα ισα το καλιεργεις με τις εμπειριες σου..!! πιστευω να σε καλυψα..!!
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
294
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
ειναι γενονος ομως οτι οι 9 στις 10 ελληνιδες ειναι αντιερωτικες.προκαλουν ξεβρακωνονται αλλα ολο μελι τηγανιτα τιποτα
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Επίτρεψέ μου να αμφιβάλω...Αν συνέβαινε αυτό, θα σήμαινε ύπαρξη και όχι απουσία σεξουαλικής διάθεσης...

Αυτό που κάνουν είναι να καίγονται από μικρές. Μέχρι τα 20 τα έχουν κάνει όλα, μέχρι τα 22 τις έχουν παρατήσει (μετά το κοκό) διάφοροι γκόμενοι, αυτές αισθάνονται ότι τις γάμησαν και τις εκμεταλεύτηκαν, εγκαθίσταται η γνωστή έκφραση στο πρόσωπό τους, οι διάφορες προσπάθειές τους τις ρίχνουν στα ίδια, και στα 25 πλέον έχουν τελειώσει σαν γυναίκες (και πολύ βάζω).
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Τα μεγαλυτερα ανερχομενα ψωλακια στην ελλαδα οσων αφορα την καριερα τους και το σεξ ειναι οι εκπαιδευομενες δικηγορινες των 300 ευρω το μηνα!
Το τι στυλαρια καβαλανε για να φτασουν σε καλα ποστα και δικηγορικα γραφεια δε μπορει να φανταστει κανεις!
Η καριερα πρωτη προτερεοτητα και το σεξ αναγκαιο μεσο για αυτη.
Εχω πληροφορηση απο ΣτΕ που γινεται της πορνης απο Α ταξεως τετοιου ειδους ψωλακια!
Μην απορειται τι εκανε η Κιμ για να φτασει να ειναι στην εκπομπη του Μακη πριν το γαμο..
Για τις υπολοιπες ελληνιδες των beauty shop,goodys,security,accessoriew etc που Νομιζουν οτι κανουν καριερα τα πραγματα ειναι πολυ διαφορετικα!
Για αυτο σας λεω..Γινεται δικηγοροι και θα φατε καλα!
 
OP
OP
T

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Όντως γυρίζουν ξεβράκωτες και βγάζουν μουνί κώλο και βυζιά στη φόρα, αλλά στην πραγματικότητα είναι κρύες και ο τρόπος τους θυμίζει μπετατζή, οπότε φυσικό είναι να δημιουργείται στους άντρες μειωμένη ερωτική διάθεση.
 

loudowikos

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
190
Like
2
Πόντοι
1
Bardon, που το είδατε μερικοί ότι οι Ελληνίδες γενικά δεν έχουν ερωτική διάθεση. ʼμα φτιαχνονται με το άλλον μια χαρα διάθεση έχουν. Τα υπόλοιπα είναι γενικεύσεις και αφορισμοί.
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
πες τα ρε αδελφε με τα ΜΠΑΖΑ...

μου λεει μια χθες(γραμματεας εκει που δουλευω-αποφοιτη τεε που την εχουν γαμησει ΟΙ ΠΑΝΤΕΣ-ευκολη της μισης νύχτας): 'ΕΙΣΑΙ ΣΚΑΤΑ'(επειδη εδω και 1 μηνα με ζαλιζει να την γαμησω αλλα της λεω οτι εχω κοπελα-ουτε καφε δεν καταδεχομαι να την βγαλω)
και γελαγα,της λεω:'και ποια εισαι εσυ ρε μπαζο που θα με κρίνεις?'
και μου απαντάει;'εγω μπορει να μην εχω σπουδασει,αλλα εχω ΓΑΜΑΤΗ ΚΑΡΙΕΡΑ και ειμαι ΜΟΥΝΑΡΑ,γιαυτο σε κρίνω επειδη ειμαι επιτυχημένη..'
χαχαχαχα χωρις πλάκα της ειπα απλα ενα ΑΗ ΓΑΜΗΣΟΥ και έφυγα..δεν ειχα κουραγιο να ασχοληθώ απο τα γέλια..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Όντως γυρίζουν ξεβράκωτες και βγάζουν μουνί κώλο και βυζιά στη φόρα, αλλά στην πραγματικότητα είναι κρύες και ο τρόπος τους θυμίζει μπετατζή, οπότε φυσικό είναι να δημιουργείται στους άντρες μειωμένη ερωτική διάθεση.
το χεις γενικευσει παρα πλου το θεμα φιλε...!!δεν ειναι ετσι...!!!
αυτα συνηθως ειναι λογια πικριας.....κοινως οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...!!!
γιατι δεν βγαινει και καποιος που ριχνει γκομενακια και δεν εχει τετια προβληματα να δουμε τι θα πει...!!!!
το χουμε παρει τωρα σκοινι κορδονι και κατηγορουμε...!!!εμεις ψαχτηκαμε καθολου να δουμε που φταιμε...????γιατι ολα αυτα απο καπου ξεκινανε...!!
Bardon, που το είδατε μερικοί ότι οι Ελληνίδες γενικά δεν έχουν ερωτική διάθεση. ʼμα φτιαχνονται με το άλλον μια χαρα διάθεση έχουν. Τα υπόλοιπα είναι γενικεύσεις και αφορισμοί.
συμφωνω απολυτα...!!
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
thanoss φταιμε που δεν τους ρίχνουμε σφαλιαρες και χριστοπαναγίες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom