Νέα

Οι απαιτήσεις μας από τον αγοραίο έρωτα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex_kf
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 28
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι ζητάω από τον αγοραίο έρωτα;

  • Τα αναγκαία για να φύγουν τα “χοντρά”, χωρίς πολλά-πολλά και άντε γειά!

    Ψήφοι: 4 6,6%
  • Ένα άνετο ξαλάφρωμα χωρίς πίεση χρόνου, όσο βέβαια το επιτρέπουν τα οικονομικά μου.

    Ψήφοι: 21 34,4%
  • Θέλω να έχω την ψευδαίσθηση πως είμαι με μια αχόρταγη γκόμενα.

    Ψήφοι: 15 24,6%
  • Ένα από τα παραπάνω ανάλογα με την όρεξη της στιγμής και το διαθέσιμο χρήμα.

    Ψήφοι: 21 34,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    61

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
Κατά καιρούς και ιδιαίτερα πρόσφατα λόγω της οικονομικής κρίσης, διαβάζω διάφορα εδώ μέσα σχετικά με σαβουρογάμηδες, αγάμητους, γλάστρες, κομοδίνα, μπάζα, και άλλα συναφή.
Αλήθεια, ποιο είναι το κατά κανόνα επιδιωκόμενο, στα πλαίσια του εφικτού εννοείται,  από τον καθένα μας όταν αποφασίζουμε να “συνευρεθούμε” με ιερόδουλη;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
ενα δυνατο γαμησι περα απο τα τετριμμενα....και πιστεψε με....εχω παει με εκατονταδες διαφορετικες και πολλες φορες....τα γαμησια που θυμαμαι ειναι μετρημενα σε δαχτυλα τριων παλαμων....αντε τεσσαρων βαρια βαρια.....αλλα εστω και ετσι αξιζει το σπορ για την αναζητηση του διαφορετικου.....

η εκπληξη ενος φοβερου πηδηματος εκει που δεν το περιμενεις ειναι το κατι αλλο...γιαυτο και η εμφανιση να μην ειναι το μονο κριτηριο επιλογης...οποιος μπορει απο οικονομικης πλευρας πρεπει να δοκιμαζει .....
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
η εκπληξη ενος φοβερου πηδηματος εκει που δεν το περιμενεις ειναι το κατι αλλο...γιαυτο και η εμφανιση να μην ειναι το μονο κριτηριο επιλογης...οποιος μπορει απο οικονομικης πλευρας πρεπει να δοκιμαζει .....
Τυπε μου  :rockon:
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.604
Πόντοι
17.470
ενα δυνατο γαμησι περα απο τα τετριμμενα....και πιστεψε με....εχω παει με εκατονταδες διαφορετικες και πολλες φορες....τα γαμησια που θυμαμαι ειναι μετρημενα σε δαχτυλα τριων παλαμων....αντε τεσσαρων βαρια βαρια.....αλλα εστω και ετσι αξιζει το σπορ για την αναζητηση του διαφορετικου.....

η εκπληξη ενος φοβερου πηδηματος εκει που δεν το περιμενεις ειναι το κατι αλλο...γιαυτο και η εμφανιση να μην ειναι το μονο κριτηριο επιλογης...οποιος μπορει απο οικονομικης πλευρας πρεπει να δοκιμαζει .....
κεντάς σημερα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
ενα δυνατο γαμησι περα απο τα τετριμμενα....και πιστεψε με....εχω παει με εκατονταδες διαφορετικες και πολλες φορες....τα γαμησια που θυμαμαι ειναι μετρημενα σε δαχτυλα τριων παλαμων....αντε τεσσαρων βαρια βαρια.....αλλα εστω και ετσι αξιζει το σπορ για την αναζητηση του διαφορετικου.....

η εκπληξη ενος φοβερου πηδηματος εκει που δεν το περιμενεις ειναι το κατι αλλο...γιαυτο και η εμφανιση να μην ειναι το μονο κριτηριο επιλογης...οποιος μπορει απο οικονομικης πλευρας πρεπει να δοκιμαζει .....

Και τα αποσιωπητικα δινουν μια γλυκια μελαγχολια και επιβλητικοτητα στο κειμενο....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
νταξει ρε παιδια....με συγκινησατε.... :grin: :grin: :sunglasses:
 

Akelon

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2008
Μηνύματα
60
Κριτικές
18
Like
9
Πόντοι
10
Το να είσαι με μια ωραία γυναίκα η οποία υπό άλλες συνθήκες δεν θα γύρναγε να σε κοιτάξει καν. Να βιώσεις μαζί της είτε PSE είτε GFE φάση.
Να δοκιμάσεις και κάτι άλλο πέρα από τη φασολάδα της γυναίκας σου ( κόβει το βήχα βέβαια η φασολάδα), Να ανανεωθείς, να πάρεις δυνάμεις για να συνεχίσεις.
Να πας με μια γυναίκα χωρίς να σε ζαλίζει μετά.
Πολλά να, ό,τι μπορεί κάποιος να φανταστεί....
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
Αν και καινούργιος στον αγοραίο έρωτα, θα πω και γω, αυτό που "κυνηγάω".

Ξεκίνησα δειλά δειλά στο στούντιο Φρατζή 47 (νομίζω) πριν μερικούς μήνες. Μου άρεσε η ψιλοπαρακμιακή αίσθηση που μου άφησε η φάση. Μετά από 2-3 επισκέψεις στο στούντιο, προ 5 ημερών, είπα να δοκιμάσω κατι ποιό hard core. Έτσι ο δρόμος με έβγαλε στο Μεταξ. Ανέβηκα τα υγρά απο βροχή σκαλιά και έκατσα στο σαλόνι με άλλον έναν λάτρη της παρακμής. Μπήκα σε ένα δωμάτιο που με παρέπεμψε σε ταινία γυρισμένη σε κάποια τριτοκοσμική χώρα. Λερωμένο απο καυσαέριο ταβάνι, άθλια μπογία στους τοίχους και ένας καθαρός, βρόμικος νυπτήρας. Το μωρό καλόυτσικο. Σίγουρα παίζει ρόλο αν θα περάσεις καλά με το κορίτσι, αλλά για μένα, υπάρχει κάτι ποιό βαθύ. Η όλη εμπειρία. Που μετά φεύγεις και αφήνεις ένα μικρό κομμάτι αθοώτητας στο δωμάτιο που άλλοι απλά φαντάζονται πως μπορεί να μοιάζει, πως θα μυρίζει, τι ήχους ακούς.

Είμαι καλυτέχνης στην φύση, και η αλήθεια είναι (όπως έγραψα στην κριτική μου σήμερα) αρχίζω να κολάω με την φάση. Και δεν είναι η έλειψει sex. Φίλη που γενικά παίζει και σεξακι υπάρχει. Αλλά είναι το "παράνομο", οι έντονες εικόνες, τα ερεθίζματα που δέχεσαι σ'αυτους τους χώρους. Γυρνάω σπίτι και μου έρχονται ιδεές, σκιτσάρω, σημειώνω... Ανταλάσεις κουβέντες με ανθρώπους, που σε άλλη φάση μάλλον δεν θα μίλαγες. Όλα αυτα, και άλλα, είναι αυτό που "ζητάω". Απλά δεν το έχω με τον γραπτώ λόγο, οπότε δεν μπορώ να γράψω αναλυτικά πιο πολλά.

Σκέφτομαι κάποια στιγμή να πάρω καμμια κοπέλλα απ'τον δρόμο και να την πάω στον χόρο μου... Εμπειρίες από αυτό, έχετε?  Θα μου άρεσε να ακούσω μερικές εμπειρίες....
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Αν και καινούργιος στον αγοραίο έρωτα, θα πω και γω, αυτό που "κυνηγάω".

Ξεκίνησα δειλά δειλά στο στούντιο Φρατζή 47 (νομίζω) πριν μερικούς μήνες. Μου άρεσε η ψιλοπαρακμιακή αίσθηση που μου άφησε η φάση. Μετά από 2-3 επισκέψεις στο στούντιο, προ 5 ημερών, είπα να δοκιμάσω κατι ποιό hard core. Έτσι ο δρόμος με έβγαλε στο Μεταξ. Ανέβηκα τα υγρά απο βροχή σκαλιά και έκατσα στο σαλόνι με άλλον έναν λάτρη της παρακμής. Μπήκα σε ένα δωμάτιο που με παρέπεμψε σε ταινία γυρισμένη σε κάποια τριτοκοσμική χώρα. Λερωμένο απο καυσαέριο ταβάνι, άθλια μπογία στους τοίχους και ένας καθαρός, βρόμικος νυπτήρας. Το μωρό καλόυτσικο. Σίγουρα παίζει ρόλο αν θα περάσεις καλά με το κορίτσι, αλλά για μένα, υπάρχει κάτι ποιό βαθύ. Η όλη εμπειρία. Που μετά φεύγεις και αφήνεις ένα μικρό κομμάτι αθοώτητας στο δωμάτιο που άλλοι απλά φαντάζονται πως μπορεί να μοιάζει, πως θα μυρίζει, τι ήχους ακούς.

Είμαι καλυτέχνης στην φύση, και η αλήθεια είναι (όπως έγραψα στην κριτική μου σήμερα) αρχίζω να κολάω με την φάση. Και δεν είναι η έλειψει sex. Φίλη που γενικά παίζει και σεξακι υπάρχει. Αλλά είναι το "παράνομο", οι έντονες εικόνες, τα ερεθίζματα που δέχεσαι σ'αυτους τους χώρους. Γυρνάω σπίτι και μου έρχονται ιδεές, σκιτσάρω, σημειώνω... Ανταλάσεις κουβέντες με ανθρώπους, που σε άλλη φάση μάλλον δεν θα μίλαγες. Όλα αυτα, και άλλα, είναι αυτό που "ζητάω". Απλά δεν το έχω με τον γραπτώ λόγο, οπότε δεν μπορώ να γράψω αναλυτικά πιο πολλά.

Σκέφτομαι κάποια στιγμή να πάρω καμμια κοπέλλα απ'τον δρόμο και να την πάω στον χόρο μου... Εμπειρίες από αυτό, έχετε?  Θα μου άρεσε να ακούσω μερικές εμπειρίες....

μπές στο πουτανοπιάτσες Αθήνα και λοιπά ;)
 
OP
OP
A

alex_kf

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
702
Κριτικές
61
Like
0
Πόντοι
676
ενα δυνατο γαμησι περα απο τα τετριμμενα....και πιστεψε με....εχω παει με εκατονταδες διαφορετικες και πολλες φορες....τα γαμησια που θυμαμαι ειναι μετρημενα σε δαχτυλα τριων παλαμων....αντε τεσσαρων βαρια βαρια.....αλλα εστω και ετσι αξιζει το σπορ για την αναζητηση του διαφορετικου.....

η εκπληξη ενος φοβερου πηδηματος εκει που δεν το περιμενεις ειναι το κατι αλλο...γιαυτο και η εμφανιση να μην ειναι το μονο κριτηριο επιλογης...οποιος μπορει απο οικονομικης πλευρας πρεπει να δοκιμαζει .....

Η αναζήτηση του διαφορετικού είναι, για μένα, ο μόνος λόγος που αξίζει το σπορ. Δεν το έβαλα στη ψηφοφορία γιατί ήθελα να δώσω βάρος στην αναμενόμενη ποιότητα των υπηρεσιών.
Μόνο ένα γαμήσι στη μπουρδελοκαριέρα μου ξεχωρίζω, με το ζόρι θυμάμαι άλλα 10. 

Πριν 15 περίπου μέρες πήρα κοπέλα από πιάτσα, είχα να το κάνω από το 2003. Αν και είχε βάλει πολύ κρέμα,  και ήταν η 7η κατάθεση μέσα σε 6 ημέρες, τέλειωσα σε  λιγότερο από 4 λεπτά. Η αίσθηση του διαφορετικού είναι το κάτι άλλο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αν και καινούργιος στον αγοραίο έρωτα, θα πω και γω, αυτό που "κυνηγάω".

Ξεκίνησα δειλά δειλά στο στούντιο Φρατζή 47 (νομίζω) πριν μερικούς μήνες. Μου άρεσε η ψιλοπαρακμιακή αίσθηση που μου άφησε η φάση. Μετά από 2-3 επισκέψεις στο στούντιο, προ 5 ημερών, είπα να δοκιμάσω κατι ποιό hard core. Έτσι ο δρόμος με έβγαλε στο Μεταξ. Ανέβηκα τα υγρά απο βροχή σκαλιά και έκατσα στο σαλόνι με άλλον έναν λάτρη της παρακμής. Μπήκα σε ένα δωμάτιο που με παρέπεμψε σε ταινία γυρισμένη σε κάποια τριτοκοσμική χώρα. Λερωμένο απο καυσαέριο ταβάνι, άθλια μπογία στους τοίχους και ένας καθαρός, βρόμικος νυπτήρας. Το μωρό καλόυτσικο. Σίγουρα παίζει ρόλο αν θα περάσεις καλά με το κορίτσι, αλλά για μένα, υπάρχει κάτι ποιό βαθύ. Η όλη εμπειρία. Που μετά φεύγεις και αφήνεις ένα μικρό κομμάτι αθοώτητας στο δωμάτιο που άλλοι απλά φαντάζονται πως μπορεί να μοιάζει, πως θα μυρίζει, τι ήχους ακούς.

Είμαι καλυτέχνης στην φύση, και η αλήθεια είναι (όπως έγραψα στην κριτική μου σήμερα) αρχίζω να κολάω με την φάση. Και δεν είναι η έλειψει sex. Φίλη που γενικά παίζει και σεξακι υπάρχει. Αλλά είναι το "παράνομο", οι έντονες εικόνες, τα ερεθίζματα που δέχεσαι σ'αυτους τους χώρους. Γυρνάω σπίτι και μου έρχονται ιδεές, σκιτσάρω, σημειώνω... Ανταλάσεις κουβέντες με ανθρώπους, που σε άλλη φάση μάλλον δεν θα μίλαγες. Όλα αυτα, και άλλα, είναι αυτό που "ζητάω". Απλά δεν το έχω με τον γραπτώ λόγο, οπότε δεν μπορώ να γράψω αναλυτικά πιο πολλά.

Σκέφτομαι κάποια στιγμή να πάρω καμμια κοπέλλα απ'τον δρόμο και να την πάω στον χόρο μου... Εμπειρίες από αυτό, έχετε?  Θα μου άρεσε να ακούσω μερικές εμπειρίες....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Bastard

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2010
Μηνύματα
185
Like
2
Πόντοι
1
όντως η αίσθηση του διαφορετικού είναι όλα τα λεφτά.....υπάρχουν αυτοί που λένε ότι όλα τα μουνιά είναι ίδια αλλά δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου μόνο με μια γυναίκα για την υπόλυπη ζωή μου με τίποτα.μιζέρια......
αν περάσει μήνας το πάρα πολύ και δεν δοκιμάσω νέο τεμάχιο αρχίζω να αρωστένω.... :grin:
όλα είναι στο μυαλό και η ίδια γυναίκα είναι αδύνατο να σου προσφέρει το ίδιο εξυτάρισμα και την ίδια απόλαυση με ένα ολοκαίνουργιο τεμάχιο.
το μεγαλύτερο διεγερτικό για μένα είναι η χαρά της καινούργιας εμπειρίας
(του μουνιού αλλά και του τρόπουτριπ)
τελικά οι καινούργιες γυναίκες είναι μεγάλος εθισμός!!!!!!:rockon:

 

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
όντως η αίσθηση του διαφορετικού είναι όλα τα λεφτά.....υπάρχουν αυτοί που λένε ότι όλα τα μουνιά είναι ίδια αλλά δεν θα μπορούσα να φανταστώ τον εαυτό μου μόνο με μια γυναίκα για την υπόλυπη ζωή μου με τίποτα.μιζέρια......
αν περάσει μήνας το πάρα πολύ και δεν δοκιμάσω νέο τεμάχιο αρχίζω να αρωστένω.... :grin:
όλα είναι στο μυαλό και η ίδια γυναίκα είναι αδύνατο να σου προσφέρει το ίδιο εξυτάρισμα και την ίδια απόλαυση με ένα ολοκαίνουργιο τεμάχιο.
το μεγαλύτερο διεγερτικό για μένα είναι η χαρά της καινούργιας εμπειρίας
(του μουνιού αλλά και του τρόπουτριπ)
τελικά οι καινούργιες γυναίκες είναι μεγάλος εθισμός!!!!!!:rockon:

:ak:
 

Επισκέπτης
Μπήκα σε ένα δωμάτιο που με παρέπεμψε σε ταινία γυρισμένη σε κάποια τριτοκοσμική χώρα. Λερωμένο απο καυσαέριο ταβάνι, άθλια μπογία στους τοίχους και ένας καθαρός, βρόμικος νυπτήρας. Το μωρό καλόυτσικο. Σίγουρα παίζει ...

Εὖγε! Θραύετε τὰς ἀλύσους τοῦ ἀκαδημαϊσμοῦ εἰς τὸν γραπτὸν λόγον καὶ καταδεικνύετε τὴν οὐσίαν τοῦ βίου ἡ ὁποία εὑρίσκεται εἰς τὴν ἀντίφασιν!
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
Πρίν 5 μερεσ ενασ τυποσ ζιτισε απο την πουτανα και την τσατσα ναμεινει μεσα 15 λεπτα με 20 ευρο (η τιμη ηταν 15 στο Μεταξουργειο) και εκεινεσ του ειπαν ο.κ μηποσ ειναι καιροσ να κανουμε και οι αλλοι το ιδιο ή ειναι γυφτια?
 

Επισκέπτης
Πρίν 5 μερεσ ενασ τυποσ ζιτισε απο την πουτανα και την τσατσα ναμεινει μεσα 15 λεπτα με 20 ευρο (η τιμη ηταν 15 στο Μεταξουργειο) και εκεινεσ του ειπαν ο.κ μηποσ ειναι καιροσ να κανουμε και οι αλλοι το ιδιο ή ειναι γυφτια?
δεν εκατσες ομως να δεις σε ποση ωρα τον ξεπεταξε ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom