Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Κοιμησου βαγκον ,δε θα στειλει :cheesy:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.572
Πόντοι
3.656
Αντε γιατι νευριασα τωρα και θα δωσω κανενα μπουκετο στον παππου. Πες μερος και ωρα ,ακονιζω το κατανα του μποκολου

Πραγματικά πιστεύεις ότι ένας τύπος σαν κι εμένα θα πολεμούσε ποτέ με φανερά όπλα, όπως ένα κατάνα; Είναι σαφές ότι δεν μπόρεσες καν να οσφρανθείς την επιδερμίδα του στυλ που καθιέρωσε ο Morihei Uyeshiba, κι ας αναφέρθηκες σε αυτόν. Η ουσία του πολέμου είναι η παραπλάνηση. Δεν παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα όμως, είτε στρατηγικής είτε τακτικής,  ειδικά διαδικτυακά. Πριν γράψεις κάποια τέτοια σοφία, ρώτα τον άντρα που σε προμηθεύει με τσιτάτα που δεν μπορείς να κατανοήσεις. Και τη στιγμή που δεν είσαι Μογγόλα Πριγκίπισσα, είναι άστοχο να προκαλείς άντρες. Άντε, σου δίνω μια ευκαιρία να γκουγκλάρεις και να νιώσεις περηφάνια αν καταφέρεις να βρεις τη γυναίκα που νίκησε στην πάλη 10.000 άντρες. Είχε δεσμευτεί ότι θα παντρευόταν μόνο όποιον κατάφερνε να την βάλει κάτω. Ε, δεν την κατάφεραν. Τη νίκησε ο έρωτας, η ίδια παλιά ιστορία. Έρως ανίκατε μάχαν 
 

Dora86

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2017
Μηνύματα
2.512
Like
0
Πόντοι
16
Πραγματικά πιστεύεις ότι ένας τύπος σαν κι εμένα θα πολεμούσε ποτέ με φανερά όπλα, όπως ένα κατάνα; Είναι σαφές ότι δεν μπόρεσες καν να οσφρανθείς την επιδερμίδα του στυλ που καθιέρωσε ο Morihei Uyeshiba, κι ας αναφέρθηκες σε αυτόν. Η ουσία του πολέμου είναι η παραπλάνηση. Δεν παραδίδω ιδιαίτερα μαθήματα όμως, είτε στρατηγικής είτε τακτικής,  ειδικά διαδικτυακά. Πριν γράψεις κάποια τέτοια σοφία, ρώτα τον άντρα που σε προμηθεύει με τσιτάτα που δεν μπορείς να κατανοήσεις. Και τη στιγμή που δεν είσαι Μογγόλα Πριγκίπισσα, είναι άστοχο να προκαλείς άντρες. Άντε, σου δίνω μια ευκαιρία να γκουγκλάρεις και να νιώσεις περηφάνια αν καταφέρεις να βρεις τη γυναίκα που νίκησε στην πάλη 10.000 άντρες. Είχε δεσμευτεί ότι θα παντρευόταν μόνο όποιον κατάφερνε να την βάλει κάτω. Ε, δεν την κατάφεραν. Τη νίκησε ο έρωτας, η ίδια παλιά ιστορία. Έρως ανίκατε μάχαν   


Ο αντρας της παρεας μου ειπε να σας πω ,οτι δε ειμαι μογγολα ,αλλα " μαγισσα της νυχτας "  ;)
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.572
Πόντοι
3.656
Ο αντρας της παρεας μου ειπε να σας πω ,οτι δε ειμαι μογγολα ,αλλα " μαγισσα της νυχτας "  ;)

Η δήλωσή σου, για το τι είπε ο άντρας της παρέας, είναι ψευδέστατη, το προφίλ του μοιάζει ανθρώπου που γνωρίζει τουλάχιστον τη βασική ιστορία της τάξης της πολεμικής αριστοκρατίας και μάλλον το φαντάστηκες. ΦΥΣΙΚΑ και δεν φτάνεις ούτε το μικρό νυχάκι της Πριγκίπισσας στην οποία αναφέρθηκα. Κι αν είχες την ελάχιστη περιέργεια και ικανότητα στο να γκουγκλάρεις θα είχες βρει ότι η εν λόγω κυρία ήταν η κόρη του ξάδερφου του Κουμπλάι Χαν, του Καϊντού. Ονομαζόταν Κουτουλούν (φως του φεγγαριού) και μας την έκανε γνωστή ο Μάρκο Πόλο. Την επόμενη φορά, μπορείς να κοροϊδέψεις κάποιους μύστες ότι είσαι της οικογένειας των πολεμοτεχνητών, αναφέροντας δυο - τρία ονόματα, μέχρι να σε ρωτήσουν τι ξέρεις γι αυτά και να φανεί η γύμνια σου, η πνευματική εννοώ. Και πραγματικά θεωρείς ότι θα μπορούσες να πιλοτάρεις ξύλινα ψεκαστικά αεροπλάνα τα βράδια και να ρίχνεις βόμβες στο Γερμανικό Στρατό; Αυτό έκαναν οι Μάγισσες της Νύχτας, ΦΥΣΙΚΑ Ρωσίδες. Οι τοπ γυναίκες του κόσμου διαλύουν το συναγωνισμό, σε όποιο στίβο κι αν πατήσουν το πόδι τους. Είτε σαν Μπαλαρίνες, είτε σαν αθλήτριες, ακόμα και σαν ελεύθεροι σκοπευτές. Μου έχει μείνει τελικά η απορία, ποιος είναι ο πραγματικός σκοπός σου και γράφεις εδώ. Κάνεις φιλότιμες προσπάθειες, το αναγνωρίζω, αλλά δεν έχεις σχέση με την υποτιθέμενη γυναίκα που άρχισε να γράφει με το ψευδώνυμο που χρησιμοποιείς
 

Επισκέπτης
οποτε σε ενδεχομενο πολεμο θα με χρειαστειτε  
....
και θα δυσκολευτειτε να βρειτε στρατιωτες
Υπάρχουν ειδικές δυνάμει$$$ για τις 29 εταιρείες στοιχημάτων, έπεσε κλάδος των άχρηστων, τα λέμε ;)


 

Συνημμένα

  • We start with Start!.png
    We start with Start!.png
    41 KB · Εμφανίσεις: 24
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
παιδια λυπαμαι αλλα δηλωνω οτι δεν παει αλλο, με αυτα που διαβαζω εχω φριξει, θα κανω αμεσα ΑΝΑΦΟΡΑ στον συντονισμο

δηλαδη δεν αντεχω αλλο, όχι άλλα ποστ απο αυτην την πουσταρα τον βαγόνη
 
Εγγρ.
29 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.363
Like
279
Πόντοι
36
Δώρα
Ελα μωρη λινάτσα να σου κανω τον κωλο ντόνατς

Συζητάς τα αθλητικά με κολλητούς ξυνοντας τα αρχιδια σου;
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.793
Κριτικές
51
Like
1.661
Πόντοι
3.495

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.698
Πόντοι
25.467
Τελικά αυτό το νήμα πρέπει να μετονομαστεί. :)

Αντί να καλείται: "Ο νόμος του Picker", πρέπει να καλείται πλέον : "Το κοτέτσι του Picker". :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom