Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
εγώ πιστεύω ότι οι γκόμενες
είτε έχουν γραμμένα στις ωοθήκες τους αυτά που λές φίλε Picker
είτε λένε (στην καλύτερη) "ότι ντάξει το παιδάκι , είναι ντιπ για ντίπ αυνάν"
και γίνονται "λούησες"

οπότε φιλικά σου λέγω ότι δεν έχει νόημα αν εσύ δεν καταδέχεσαι (και καλά) να τους κάνεις κομπλιμέντο...
δλδ και να καταδεχόσουνα τι θα γινότανε πιστεύεις έτσι όπως τα χεις μπερδέψει στο μυαλουδάκι σου ?

υγ1: πιστεύω επίσης ότι οι περισσότεροι αν όχι όλοι τώρα που μιλάμε κάνουν χαβαλέ και γελάνε όταν σε διαβάζουν
άσχετα αν και καλά σου λένε άλλα

υγ2: αυτά όπως καταλαβαίνεις είναι ειλικρινώς καλοπροαίρετα εκ μέρους μου
 

Επισκέπτης
εγώ πιστεύω ότι οι γκόμενες
είτε έχουν γραμμένα στις ωοθήκες τους αυτά που λές φίλε Picker
είτε λένε (στην καλύτερη) "ότι ντάξει το παιδάκι , είναι ντιπ για ντίπ αυνάν"
και γίνονται "λούησες"

Αυνάν με τίποτα, άκου που σου λέω.  ;)


υγ1: πιστεύω επίσης ότι οι περισσότεροι αν όχι όλοι τώρα που μιλάμε κάνουν χαβαλέ και γελάνε όταν σε διαβάζουν
άσχετα αν και καλά σου λένε άλλα

Κι εγώ χαβαλέ κάνω.  :-*
 

Επισκέπτης
ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ! ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ! ΤΙΣ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!  

Picker   :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
ο αυνανισμός δεν είναι μόνο κυριολεκτικά στην παλινδρόμηση του πέους φίλε Picker
είναι και μεταφορικά δλδ στη συμπεριφορά/τρόπο σκέψης.

Αν θές πείραμα ρώτα κάποιον: "παίδες μήπως λέω μαλακίες"
και θα λάβεις επιβεβαίωση, αν δεν θές συνέχισε να γράφεις για
"νόμους"  :sunglasses:


ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΜΕ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ! ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ! ΤΙΣ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!  

Picker  :rockon:

ναι γιατί αυτές θα σου δώσουν την παραμικρή αξία , ρε κακόμοιρε Picker , με τις μαλακίες που γράφεις  :2funny:
 

Επισκέπτης
ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΕΙΑ! ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ ΚΑΙ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΓΑΜΑΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ! ΤΙΣ ΠΡΟΤΡΕΠΟΥΜΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!   

Picker  :rockon:
γουσταρω που δεν μενεις στασιμος εξελισεις τον νομο συνεχεια...

ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ! ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΞΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ! ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ! ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ/ΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΥΝΙΑ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟ ΟΠΟΙΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ. ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΜΕΙΩΤΑ! (νομιζω οτι αυτο εκφραζει το 99% των χρηστων εδω!!!)
 

Επισκέπτης
ο αυνανισμός δεν είναι μόνο κυριολεκτικά στην παλινδρόμηση του πέους φίλε Picker
είναι και μεταφορικά δλδ στη συμπεριφορά/τρόπο σκέψης.

Αν θές πείραμα ρώτα κάποιον: "παίδες μήπως λέω μαλακίες"
και θα λάβεις επιβεβαίωση, αν δεν θές συνέχισε να γράφεις για
"νόμους"  :sunglasses:


ναι γιατί αυτές θα σου δώσουν την παραμικρή αξία , ρε κακόμοιρε Picker , με τις μαλακίες που γράφεις  :2funny:

Κάνεις μεγάλο λάθος. Ο αυνανισμός είναι να τελειώνεις μόνος σου. Τίποτα άλλο! Βρες άλλες λέξεις για τα υπόλοιπα. Οι μαλακίες είναι τα λόγια ενός αυνάνα. Την αξία ο άντρας την παίρνει όταν δεν αυνανίζεται. Εγώ έχω να αυνανιστώ από το 2010, άρα μάλλον εγώ είμαι άξιος και κάποιος άλλος εδώ μέσα λέει μαλακίες, δηλαδή εκφράζει σκέψεις που προήλθαν από πρόσφατο αυνανισμό.   :sunglasses:
 

Επισκέπτης
γουσταρω που δεν μενεις στασιμος εξελισεις τον νομο συνεχεια...

ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΟΠΟΤΕ ΕΧΟΥΜΕ ΦΡΑΓΚΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΜΑΣ ΓΕΜΙΖΕΙ ΥΠΕΡΗΦΑΝΙΑ! ΤΗΝ ΠΕΦΤΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΛΛΗΝΙΔΕΣ ΞΕΝΕΣ ΚΑΙ ΑΝ ΜΑΣ ΚΑΤΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΠΟΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΕΙ ΣΕ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ! ΜΑΛΙΣΤΑ ΚΡΑΖΟΥΜΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΑΝΕ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΞΕΚΑΡΦΩΜΑ! ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ/ΕΣ ΜΑΣ ΛΕΜΕ ΟΤΙ ΓΑΜΑΜΕ ΜΟΥΝΙΑ ΤΣΑΜΠΑ ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΣΤΕΡΗΜΕΝΟ ΟΠΟΙΟΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙ. ΑΝ ΠΑΝΤΡΕΥΤΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ ΑΜΕΙΩΤΑ! (νομιζω οτι αυτο εκφραζει το 99% των χρηστων εδω!!!)

Ο μπουρδελιάρης είναι υπερήφανος και δεν έχει ανάγκη να κρύψει τίποτα από κανέναν. Είναι η πιο γλοιώδης συμπεριφορά αυτή που περιγράφεις. Είναι η κατάντια του άντρα που συμπεριφέρεται σαν κότα. Αυτό που περιγράφεις δεν λέγεται άντρας, λέγεται κότα!  :rockon:
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αυνάν με τίποτα, άκου που σου λέω.   ;)

Η μαλακια δεν γινεται μονο με τη χουφτα,γινεται και οταν κανεις σεξ με μια γυναικα και δεν εχεις συναισθηματικη επαφη μαζι της και το μονο σου μελιμα ειναι να χυσεις,αντι για τη χουφτα σου χρησημοποιεις το μουνι της.Στο μυαλο το ειδιο αποτελεσμα εχει γινασαι μαλακας
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Κάνεις μεγάλο λάθος. Ο αυνανισμός είναι να τελειώνεις μόνος σου. Τίποτα άλλο! Βρες άλλες λέξεις για τα υπόλοιπα. Οι μαλακίες είναι τα λόγια ενός αυνάνα. Την αξία ο άντρας την παίρνει όταν δεν αυνανίζεται. Εγώ έχω να αυνανιστώ από το 2010, άρα μάλλον εγώ είμαι άξιος και κάποιος άλλος εδώ μέσα λέει μαλακίες, δηλαδή εκφράζει σκέψεις που προήλθαν από πρόσφατο αυνανισμό.   :sunglasses:
Τύπε μην μασάς τα λένε επειδή σε ζηλεύουν,συνέχισε όπως είσαι. :rockon: :rockon: :rockon:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Κάνεις μεγάλο λάθος. Ο αυνανισμός είναι να τελειώνεις μόνος σου. Τίποτα άλλο! Βρες άλλες λέξεις για τα υπόλοιπα. Οι μαλακίες είναι τα λόγια ενός αυνάνα. Την αξία ο άντρας την παίρνει όταν δεν αυνανίζεται. Εγώ έχω να αυνανιστώ από το 2010, άρα μάλλον εγώ είμαι άξιος και κάποιος άλλος εδώ μέσα λέει μαλακίες, δηλαδή εκφράζει σκέψεις που προήλθαν από πρόσφατο αυνανισμό.   :sunglasses:
πως τα χεις φτιάξει έτσι στο μυαλουδάκι σου ρε μπαγάσα ?  :2funny:  :2funny:

δλδ αν ένας νομπελίστας τραβήξει μια παχιά στο μεσοδιάστημα ενός διεθνούς συνεδρίου κβαντομηχανικής
έχει λιγότερη αξία απο σένα που δεν έχεις παλινδρομήσει το πέος σου και λές ένα κάρο μαλακίες και γελάνε ακόμα και οι πέτρες?

έτσι πιστεύεις ότι μετριέται η αξία κάποιου?
απο το πόσο δεν παλινδρομεί το πέος του ή αν κάνει έρωτα μέρα παρα μέρα σε πακο-κανιβαλισμένα θήλεα?

τέλοσπάντων δεν το συνεχίζω , μπορεί να παρασύρθηκα λίγο για λόγους χαβαλέ
αλλά νομίζω ότι αποδεικνύομαι εγώ ο μαλάκας

καλοβράδυ ρε picker ,
είμαστε φιλαράκια να ξέρεις  ;)
 

Επισκέπτης
Η μαλακια δεν γινεται μονο με τη χουφτα,γινεται και οταν κανεις σεξ με μια γυναικα και δεν εχεις συναισθηματικη επαφη μαζι της και το μονο σου μελιμα ειναι να χυσεις,αντι για τη χουφτα σου χρησημοποιεις το μουνι της.Στο μυαλο το ειδιο αποτελεσμα εχει γινασαι μαλακας

Καλά, αυτά είναι παραμύθια της Χαλιμάς. Τελευταία φορά που έχυσα μόνος μου Δεκέμβρης 2010. Ποιος με κοντράρει?   :rockon:
 

Επισκέπτης
ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!   :rockon:

ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ 150 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΗ! ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΚΥΡΟ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΤΙΜΗ ΣΤΑ 15 ΕΥΡΩ!   :rockon:

ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ! ΦΤΑΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΑΜΑΜΕ ΤΖΑΜΠΑ! ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ!   :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΚΑΜΙΑ ΑΞΙΑ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!   :rockon:

ΓΑΜΑΜΕ ΣΤΟ ΜΕΤΑΞΙ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ 150 ΕΥΡΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΕΝΤΟΝΗ ΕΡΩΤΙΚΗ ΖΩΗ! ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΚΥΡΟ ΣΤΗ ΦΥΛΗΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙ Η ΤΙΜΗ ΣΤΑ 15 ΕΥΡΩ!   :rockon:

ΖΟΥΜΕ ΠΛΕΟΝ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΙΑΡΗΔΩΝ! ΦΤΑΝΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΓΑΜΑΜΕ ΤΖΑΜΠΑ! ΚΑΡΙΟΛΕΣ ΕΛΛΕΗΝΙΔΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ ΘΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ!   :rockon:
:rockon:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
δλδ αν ένας νομπελίστας τραβήξει μια παχιά στο μεσοδιάστημα ενός διεθνούς συνεδρίου κβαντομηχανικής
έχει λιγότερη αξία απο σένα που δεν έχεις παλινδρομήσει το πέος σου και λές ένα κάρο μαλακίες και γελάνε ακόμα και οι πέτρες?

:2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom