Νέα

O νόμος του Picker

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!

ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!   :rockon:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
ΔΕΝ ΔΙΝΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΑΞΙΑ, ΟΥΤΕ ΚΟΠΛΙΜΕΝΤΟ!

ΚΡΑΤΑΜΕ ΑΥΣΤΗΡΑ ΤΥΠΙΚΗ ΣΤΑΣΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΔΙΩΚΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ ΟΤΙ ΠΑΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!

ΟΙ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!   :rockon:
να φορας καπελο οταν βγαινεις στον ηλιο
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα μελλοντικοι φιλοι μου και τωρινοι αγνωστοι,εγινα και εγω μελος εδω περα πριν απο λιγο,ΘΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ!
Καλως σας βρηκα!
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Σε εχω παρακολουθησει στα γραφομενα σου,εισαι λιγο απολυτος Picker αλλα δεν με νοιαζει!(σαμπως τον κωλο μου γαμας;-χιουμορ)
Καλο ειναι να εχουμε τα πιστευω μας και να μην τα αλλαζουμε εκτος αν οι ιδιοι θελουμε...
 

Επισκέπτης
Τουρίστριες επιτρέπεται να

γαμάει κανείς ?

Μόνο αν σε προκαλέσουν ξεκάθαρα εκείνες. Δεν διακινδυνεύουμε ποτέ τη χυλόπιτα! Ακόμα και μία χυλόπιτα αποτελεί μέγιστη ταπείνωση για την αντρική υπερηφάνεια.   :sunglasses:
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.036
Κριτικές
7
Like
9.738
Πόντοι
1.686
Μαθηματική διατύπωση του νόμου του Picker :


Λεφτά που ξόδεψες για μια γκόμενα / φορες που την γάμησες ,πρεπει < ή = 10

(αν γαμάς Μεταξι )

ειτε  < ή = 20 ευρώ (αν γαμας Φυλής ).

Δλδ ανα γαμήσι με μια γκόμενα πρεπει τελικά  το κόστος

να είναι  10 ή 20 το πολύ ευρώ.

 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρε Picker,αν μου επιτρεπεις σκεφτομαι να ενισχυσω τον νομο σου η να τον νοθευσω(εξαρταται το πως θα το δεις).
Οι γυναικες η οι γκομενες ειναι για να αισθανομαστε πετυχημενοι(αρκει βεβαια να εχουν προσοντα σε πολλους τομεις-κατι εξαιρετικα δυσκολο)και οι πουτανες ειναι απαραιτητες για τις δυσκολες ωρες(Η ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΩΡΑ-ΧΑΧΑ).
Καλο θα ειναι να μην ερωτευονται οι ανδρες ευκολα γιατι πιστευω οτι βλεπουμε την λουμπα αλλα απλα την τρωμε.
 

Επισκέπτης
Χαιρε Picker,αν μου επιτρεπεις σκεφτομαι να ενισχυσω τον νομο σου η να τον νοθευσω(εξαρταται το πως θα το δεις).
Οι γυναικες η οι γκομενες ειναι για να αισθανομαστε πετυχημενοι(αρκει βεβαια να εχουν προσοντα σε πολλους τομεις-κατι εξαιρετικα δυσκολο)και οι πουτανες ειναι απαραιτητες για τις δυσκολες ωρες(Η ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΩΡΑ-ΧΑΧΑ).
Καλο θα ειναι να μην ερωτευονται οι ανδρες ευκολα γιατι πιστευω οτι βλεπουμε την λουμπα αλλα απλα την τρωμε.

Καθαρή νοθεία του νόμου του Picker... Πουτάνες και γκόμενες ποτέ δεν πάνε μαζί. Ο πραγματικός μπουρδελιάρης γαμάει μόνο πουτάνες και το λέει παντού.    :rockon:
 

Antipsolovirus76

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2012
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
Εισαι απολυτος αλλα ειναι καλο αυτο,απο που αποκτησες αυτη την σκληρη νοοτροπια ρε μπαγασα;ειναι οκ ομως!
Τελοσπαντων θα επανερθω αυριο με θεματα αλλου τυπου,εξτριμ καταστασεις,τωρα δεν ξερω γιατι αλλα γαμιεται το κομπιουτερ,παει σαν πιπα σλοου μοσιον,αφου γραφω μαζικα-πολυβολατα και τα βγαζει μετα.
Σαν ξεροχυμα σπερματος!
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Καθαρή νοθεία του νόμου του Picker... Πουτάνες και γκόμενες ποτέ δεν πάνε μαζί. Ο πραγματικός μπουρδελιάρης γαμάει μόνο πουτάνες και το λέει παντού.    :rockon:

εσύ το λες;;;
 

Επισκέπτης

Εννοείται ότι το λέω παντού όταν βρίσκω την ευκαιρία. Κυρίως γουστάρω να το λέω στις γυναίκες όταν με ρωτάνε αν έχω σχέση. Το θέμα δεν είναι ότι πάω στις πόρνες αλλά η συχνότητα που πάω στις πόρνες. Όταν ακούνε "μέρα παρά μέρα" τρελαίνονται.  :sunglasses:
 

sigur

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
28
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Εννοείται ότι το λέω παντού όταν βρίσκω την ευκαιρία. Κυρίως γουστάρω να το λέω στις γυναίκες όταν με ρωτάνε αν έχω σχέση. Το θέμα δεν είναι ότι πάω στις πόρνες αλλά η συχνότητα που πάω στις πόρνες. Όταν ακούνε "μέρα παρά μέρα" τρελαίνονται.  :sunglasses:

Και τι ειναι αυτο κατορθομα ,ο οποισδηποτε μπορει να παει στις πουτανες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom