Νέα

Ο λύκος της Γουόλ Στριτ / Σκορτσέζε και Ντι Κάπριο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΠΥΡΑΥΛΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 298
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
Παρατηρώ ότι το κεφάλι (το επάνω) του Ντι Κάπριο μεγαλώνει χρόνο με το χρόνο.
Από τον "Τιτανικό" μέχρι σήμερα, η κεφάλα του έχει γίνει διπλάσια.
Πιθανόν ταυτόχρονα να μικραίνει το κάτω κεφάλι του...

Μαλλον οι HD cams σε χοντραίνουν περισσότερο από τις regular cams  :2funny:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Δεν είναι σε cam αφου προχτές βγήκε οπως βλέπω. Θνξ btw γτ δν τα βρίσκω και όλα γτ δεν κάθομαι συχνά στο πισι :)

αλλά υπότιτλοι δν νομιζω να βγήκαν ακόμη.  :(

ελληνικοί δεν νομίζω
αλλά και με αγγλικούς μια χαρά γίνεται δουλειά δεν είναι δύσκολη ταινία
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Παρατηρώ ότι το κεφάλι (το επάνω) του Ντι Κάπριο μεγαλώνει χρόνο με το χρόνο.
Από τον "Τιτανικό" μέχρι σήμερα, η κεφάλα του έχει γίνει διπλάσια.
Πιθανόν ταυτόχρονα να μικραίνει το κάτω κεφάλι του...


Δεν ξέρω για το κάτω κεφάλι , αλλά γενικά σε σώμα είναι πιο ογκώδης απ'ότι ήταν μικρός οπότε λογικό.
Και σε ταινίες πιο πριν απ'τον Τιτανικό που τον έχω δει, πχ What's eating Gilbert Grape , όπου εκεί με τη πρώτη του εμφάνιση ήταν και υποψήφιος για το πρώτο του όσκαρ, ήταν ψηλό παιδί και πολύ πολύ αδύνατο.
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
ελληνικοί δεν νομίζω
αλλά και με αγγλικούς μια χαρά γίνεται δουλειά δεν είναι δύσκολη ταινία

Γτ βγήκαν αγγλικοι ? τους έχει μέσα??? Ολο κατι περσικούς μου βγαζει εμένα το google

εεεε 3 ώρες εύκολα χανω τη συγκέντρωση μου πόσο μάλλον που σε έχω και σενα εδώ topless  :2funny:  
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Γτ βγήκαν αγγλικοι ? τους έχει μέσα??? Ολο κατι περσικούς μου βγαζει εμένα το google

εεεε 3 ώρες εύκολα χανω τη συγκέντρωση μου πόσο μάλλον που σε έχω και σενα εδώ topless  :2funny:  

δεν έχω ψάξει ακόμη, βάζω τις ταινίες και παίζουν με bs player και μόλις τις ανοίγει μου βγάζει αυτόματα ότι υπότιτλους υπάρχουν στο ίντερνετ
 

TurboThor

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
22
Like
322
Πόντοι
1.520
δεν έχω ψάξει ακόμη, βάζω τις ταινίες και παίζουν με bs player και μόλις τις ανοίγει μου βγάζει αυτόματα ότι υπότιτλους υπάρχουν στο ίντερνετ

Ναι ρε μπεμπα αλλά εγω είμαι λινουξανδρας (έχω λίνουξ) και δεν εχει bs player εδω ή κατι ανάλογο εξ όσων γνωρίζω
οποτε πρέπει να κάνω από την αρχή ολη τη βρώμικη δουλειά και να τους βάλω με το χεράκι μου
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Ναι ρε μπεμπα αλλά εγω είμαι λινουξανδρας (έχω λίνουξ) και δεν εχει bs player εδω ή κατι ανάλογο εξ όσων γνωρίζω
οποτε πρέπει να κάνω από την αρχή ολη τη βρώμικη δουλειά και να τους βάλω με το χεράκι μου

καλά ρε μπέμπη, όταν κατέβει η ταινία θα δω τι θα μου βγάλει το bs και θα σας ενημερώσω!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τοχουν οι ταινιεςονλαιν σε αριστη ποιοτητα χωρις υποτιτλους ομως για οσους δυσκολευονται σαν την αλβανιδα απο πανω.
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
τοχουν οι ταινιεςονλαιν σε αριστη ποιοτητα χωρις υποτιτλους ομως για οσους δυσκολευονται σαν την αλβανιδα απο πανω.

Παλι ρατσιστικες μαλακιες, ρε μπατσε? Εσυ εισαι παρα-σπουδαγμενος μαλλον για να σε εχουν παρει στην ΓΑΔΑ...
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
κατεβάζω τώρα αυτό


δεν νομίζω να είναι cam

Φυσικα και ειναι καμ!! Δε βλεπεις που λεει DVDSCR???  :headbang: :uglystupid: :idiot: :S

Καντε υπομονη κανα μηνα να βγει σε DVD να την κατεβασετε σε 1080 απο το γαματο το YIFY
Διαφορετικα αν ειστε τοσο πολυ καυλωμενοι να τη δειτε τραβατε σε κανα σινεμα να γουσταρετε!
Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Φυσικα και ειναι καμ!! Δε βλεπεις που λεει DVDSCR???  :headbang: :uglystupid: :idiot: :S

Καντε υπομονη κανα μηνα να βγει σε DVD να την κατεβασετε σε 1080 απο το γαματο το YIFY
Διαφορετικα αν ειστε τοσο πολυ καυλωμενοι να τη δειτε τραβατε σε κανα σινεμα να γουσταρετε!
Μετα τιμης,
ΠΟΥΣΤΑΛΕΚΟΣ  :s&m_2:


τι λες?
το κατέβασα και είναι μια χαρά
δεν είναι hd αλλά δεν είναι και cam

εγώ την είδα σινεμά αλλά θέλω πάλι!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
κατεβάζω τώρα αυτό


δεν νομίζω να είναι cam
λοιπον τα dvdscr εχουν πολυ καλη αναλυση σχεδον οπως τα dvd.σχεδον παντα ειναι ετσι.καμια φορα ομως καποιοι uploaders ενω το παρουσιαζουν ως dvdscr ειναι καμερα.βασικα μπορεις πολυ απλα να το μαθεις διαβαζοντας τα σχολια κατω απο το τορρεντ.εκει γραφουν για audio video κ.λ.π.
αν δεις δηλαδη πολλους να βαθμολογουν a=7 v=8 π.χ. τοτε θα εχει καλη αναλυση.
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
λοιπον τα dvdscr εχουν πολυ καλη αναλυση σχεδον οπως τα dvd.καμια φορα ομως ειναι πολλοι uploaders ενω το παρουσιαζουν ως dvdscr ειναι καμερα.βασικα μπορεις πολυ απλα να το μαθεις διαβαζοντας τα σχολια κατω απο το τορρεντ.εκει γραφουν για audio video κ.λ.π.
αν δεις δηλαδη πολλους να βαθμολογουν a=7 v=8 π.χ. τοτε θα εχει καλη αναλυση.

το κατέβασα ήδη
αν δεν είσαι ψυχάκι με τη τέλεια ανάλυση, βλέπεται, είναι αρκετά καλό
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
3.002
Κριτικές
1
Like
710
Πόντοι
96
τι λες?
το κατέβασα και είναι μια χαρά
δεν είναι hd αλλά δεν είναι και cam

εγώ την είδα σινεμά αλλά θέλω πάλι!  :rockon: :rockon: :rockon:

Απλα ειναι για το μπουτσο ποιοτητα! Ενταξει αμα την ειδες σινεμα παω πασο!
Προσωπικα οταν κατεβαζω ταινιες περιμενω να βγουν σε καλη ποιοτητα γιατι οι καμερες και οι σκατοαναλυσεις δεν παλευονται!
 

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Απλα ειναι για το μπουτσο ποιοτητα! Ενταξει αμα την ειδες σινεμα παω πασο!
Προσωπικα οταν κατεβαζω ταινιες περιμενω να βγουν σε καλη ποιοτητα γιατι οι καμερες και οι σκατοαναλυσεις δεν παλευονται!

άλλο cam άλλο η για το μπούτσο ποιότητα
cam είναι μια φρίκη δεν βλέπεται με τίποτα
εντάξει ξέρω ότι υπάρχουν κάποια άτομα που αφότου έχουν δει super hd δεν τη παλεύουν με τίποτα να ξαναδούν ποιότητα standard dvd
για όποιον δεν έχει πρόβλημα κάπως έτσι είναι κι αυτό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom