Νέα

Ο Κασιδιάρης εντός εαυτού πλάκωσε στα χαστούκια τη Λιάνα Κανέλη στο ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gagarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι το ξύλο του Κασιδιάρη θα ανεβάσει τα ποσοστά της Χ.Α. (Ψηφοφορία)?

  • Ναι για αυτό τους ψηφίζουν

    Ψήφοι: 225 43,3%
  • Ναι και πιστεύω ήταν προγραμματισμένο / στημένο

    Ψήφοι: 77 14,8%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α.

    Ψήφοι: 132 25,4%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α. και θα πάνε αριστερά

    Ψήφοι: 32 6,2%
  • Δεν θα επηρεάσει καθόλου το γεγονός

    Ψήφοι: 54 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    520

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Μετά πουτσοσκαμπιλιάζονται. :2on1:

Οι άντρακλεεεεεεεεεεεεες!!!! :boobies:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

οτι και να λετε κυριες μου δεν σας βγανει και οταν μιλανε για αντρες
το μυαλο ολων παει σε εθνικιστες αν θελεις SS αν θελεις πολεμιστες
οταν μιλαμε για πουστρονια ,γκαιυ ,λουλουδες το μυαλο του κοσμακη
γιατι παει σε σας με την μια ααα και για αποτυχειμενη βρωμα επισης.
 

Συνημμένα

  • 7.jpg
    7.jpg
    3,2 KB · Εμφανίσεις: 12
  • xxxx.jpg
    xxxx.jpg
    14,6 KB · Εμφανίσεις: 14

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
μπας και εχεις καιρο να δεις χαρα  στη μουναρα σου ,γι αυτο και τα χεις παιξει???υποθεση κανω για το χαλι σου :sunglasses:

εσυ ως συνηθως εχασες τον ρυθμο  :idiot: :idiot: :idiot: ελα
λοιπον και πιαστον απο την αρχη  :jerking: :jerking: :jerking:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πολυ κολλάει αυτο το σάιτ ρεεεεεεε
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Βρε Αλεξ Όταν λέμε σκοτεινές μέρες μιλάμε γενικά
Θεωρείς οτι σήμερα ο κόσμος καλοπερναει ?
Θεωρείς οτι αυτοί που μας έριξαν στα σκατα θα μας σώσουν ?

Αν θες να στρουθοκαμηλιζεις συνέχισε.... Το πας μια χαρα το γράμμα.
Πρέπει να είσαι καιροσκόπος με συμφέροντα εσύ.... Διαφορετικά δεν εξηγηται τόση εμπάθεια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπαααααααααα μόνο σκοτεινές μέρες !!!!!
http://[URL unfurl="true"]www.boxtv.gr/wp-content/uploads/2012/05/%CE%93%CE%B9%CF%8E%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%82-%CE%93%CE%B5%CF%81%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%AE%CF%82-xrisi-aygi.jpg[/img[/URL]]
[img]http://[URL unfurl="true"]www.gargalianoi.com/wp-content/uploads/2012/05/kaiadas2.jpg[/img[/URL]]

ετσι τυπε σκοταδισμος :headbang3:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
οτι και να λετε κυριες μου δεν σας βγανει και οταν μιλανε για αντρες
το μυαλο ολων παει σε εθνικιστες αν θελεις SS αν θελεις πολεμιστες
οταν μιλαμε για πουστρονια ,γκαιυ ,λουλουδες το μυαλο του κοσμακη
γιατι παει σε σας με την μια ααα και για αποτυχειμενη βρωμα επισης.

Άστο τύπε, ό Χίμλερ ό αρχηγός τών SS πού καθάρισε τόν διαβόητο ομοφυλόφιλο Ρέμ, αρχηγό τών SA & επιστήθιο φίλο τού Χίτλερ έως ότου τόν φοβηθεί γιά πιθανό ανατροπέα, πρόδωσε καί ό ίδιος τόν Χίτλερ. ''Himmler became convinced that Germany needed to seek peace with Britain and the United States. When Adolf Hitler discovered on 28th April that Himmler had been attempting to make contacting with the Allies, he ordered his arrest''. Τό αντάλλαγμα θά ήταν νά μήν δικαστεί. Αλλά τόν γράψαν στά παπάρια τους, τόν πιάσανε μεταμφιεσμένο οί Άγγλοι. Καί ήπιε τήν Αμπούλα. Ή ηγεσία τών Ναζί δέν έπεσε κάν σέ μάχη, αυτομόλησε ή/καί αυτοκτόνησε χωρίς νά υπερασπιστεί τήν ιδεολογία της. Αλλά εσένα τί στά λέω εσύ δέν είσαι Ναζί είσαι Έλληνας εθνικιστής, σόρρυ.
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Άστο τύπε, ό Χίμλερ ό αρχηγός τών SS πού καθάρισε τόν διαβόητο ομοφυλόφιλο Ρέμ, αρχηγό τών SA & επιστήθιο φίλο τού Χίτλερ έως ότου τόν φοβηθεί γιά πιθανό ανατροπέα, πρόδωσε καί ό ίδιος τόν Χίτλερ. ''Himmler became convinced that Germany needed to seek peace with Britain and the United States. When Adolf Hitler discovered on 28th April that Himmler had been attempting to make contacting with the Allies, he ordered his arrest''. Τό αντάλλαγμα θά ήταν νά μήν δικαστεί. Αλλά τόν γράψαν στά παπάρια τους, τόν πιάσανε μεταμφιεσμένο οί Άγγλοι. Καί ήπιε τήν Αμπούλα. Ή ηγεσία τών Ναζί δέν έπεσε κάν σέ μάχη, αυτομόλησε ή/καί αυτοκτόνησε χωρίς νά υπερασπιστεί τήν ιδεολογία της. Αλλά εσένα τί στά λέω εσύ δέν είσαι Ναζί είσαι Έλληνας εθνικιστής, σόρρυ.

ΑΜΑΘΕ ΜΙΚΡΕ η ιστορια παντα γραφετε απο τους νικητες.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.382
Πόντοι
786
Καί ή πίστη δέν επιδέχεται έρευνας.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.704
Κριτικές
90
Like
36.267
Πόντοι
25.467
ΑΜΑΘΕ ΜΙΚΡΕ η ιστορια παντα γραφετε απο τους νικητες.

Τα γεγονότα της "Νύχτας των Μεγάλων Μαχαιριών" δεν αμφισβητούνται, ούτε από τους μέν αλλά ουτε κι από τους δε. Το μόνο που αλλάζει είναι το κίνητρο.  ;)
 

HALCON

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
2.908
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
οι 300 του λεωνιδα νικησαν?

δεν υπηρχε αναγκη παραποιησης μπουφο η ιστορια αρχισε να παιζει ρολο απο την εποχη
του πολιτικοοικονομικου μαρκρτινγκ.
κοψτε τις εξυπναδες κρατηστε την  :jerking: :jerking: :jerking:
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
Ό,τι γράφτηκε μέχρι σήμερα συγκεντρωτικά:

1.Εγώ πάντως τον βρήκα πολύ παθιάρη τον τύπο..... Δυο γυναίκες στο πλατό, η μια έφυγε μούσκεμα και η άλλη αναψοκοκκινισμένη!!!!


2. το νέο σύνθημα που θα ακούγεται πλέον... ρίξε άλλη μια στη λεσβία, ρε Ηλία, ρε Ηλία....


3.
-Σερβιτόρος: γεια σας, τι θα πάρετε;
-Κασιδιάρης: ένα Freddo capuchino με καννελη καλά χτυπημένο..
-Δούρου: εγώ ένα νεράκι, ευχαριστώ..!


4. Κάποτε μιλούσαμε για το χαστούκι της Λιάνη· τώρα μιλάμε για τα χαστούκια της Λιάνας....τυχαίο!!!!


5. Αλλη τις τρώει και ζορίζεται (Κανέλλη)
και άλλη τις τρώει και δροσίζεται (Δούρου)...!!


6. Ευτυχώς δεν ήταν πιο δυνατές οι σφαλιάρες, γιατί αν δεν μπορούσε να καπνίσει η Λιάνα μετά, θα κατέρρεε και η καπνοβιομηχανία!


7. Ναι, αστυνομία; ΒΟΗΘΕΙΑ! Ο Παπαδάκης είμαι. Στείλτε ΑΜΕΣΩΣ περιπολικό στο στούντιο του ΑΝΤ1. ΤΩΡΑ! Να πάρει την Κηφισίας έχει μπόλικη κίνηση.


8. Πότε ήταν η πρώτη φορά που χέστηκε πάνω του ο Τσακ Νόρις? Όταν σηκώθηκε όρθιος ο Προκόπης Παυλόπουλος!!!!


9. Από Δεύτερα ξεκινάει η νέα εκπομπή του Γιώργου Παπαδάκη....''Πάμε Μπουκέτο''!!!!


10. Αν η Κανέλλη αντί Ριζοσπάστη κρατούσε 5κιλο Βήμα της Κυριακής φουλ έξτρα-Μαντόνα-Βημαγκαζίνο-Βημαγκουρμέ-Βημαψαροντούφεκο θα σας έλεγα!


11. Ο Κασσιδιάρης βάρεσε λένε μια γυναίκα.... Για ποια γυναίκα λένε; Την Κανέλλη? χαχαχαχαχαχαχαχαχα......


12. Ax κανελακι κανελακι ξύλο που το φας.... το χέρι του Κασσιδιάρη με ριζοσπάστη μη χτυπάς!


13. Σαν άλλος σούπερμαν ο Παυλόπουλος σηκώθηκε, έδωσε 3 φάπες στο Κασιδιάρη, έφερε χαρτοπετσέτες στη Δουρου, χωρίς να προλάβει να τον δει κανείς!


14. Πάντως ο Κασιδιάρης, πάρα την αντίθεση της Αλέκας, κατάφερε να "ΕΝΩΣΕΙ" την Αριστερά...!!!!


15.
Ένταλμα σύλληψης Κασσιδιαρη--->5 λεπτά.....
Ένταλμα σύλληψης Τσοχατζοπουλου----->10 χρόνια!!!


16. Ρε 'σείς έχω "φάει" σκάλωμα...
Τα μαλλιά του Παυλόπουλου ήταν πάντα Άσπρα
ή Άσπρισαν σήμερα μόλις σηκώθηκε ο Κασσιδιάρης...?


17. Μετά την εκπομπή "ΕΧΕΙΣ ΠΑΚΕΤΟ" της Βίκυς Χατζηβασιλείου, τώρα έχουμε και την εκπομπή "ΕΧΕΙ ΜΠΟΥΚΕΤΟ "με τον Γιώργο Παπαδάκη!


18. Όπως η Βουγιουκλάκη ερωτευόταν όποιον την χαστούκιζε, πλάκα θα χει τώρα και η Καννέλη να δηλώσει φουλ καψούρα με το Κασιδιάρη....!!!!


19. Στο Θιβέτ αύριο ο Προκόπης Παυλόπουλος: Του ζήτησε συμβουλές ηρεμίας ο Δαλάι Λάμα!!!


20. Δεν ήταν Ριζοσπάστης αυτό με το οποίο βάρεσε η Κανέλλη τον Κασσιδιάρη· τα χαρτάκια από τα στριφτά τσιγάρα της ήταν!


21. Αν ανέβουν τα ποσοστά ΚΚΕ μετά το ξύλο του Κασιδιάρη, ο Σαμαράς θα κάνει φάλαγγα στον Παυλόπουλο που δε σηκώθηκε να τις φάει & αυτός!


22. Δεν στέλνουμε τον Κασιδιάρη να μιλήσει με την Μερκελ; Λέω εγώ τώρα.... 


23. Αυτή τη στιγμή τσακώνονται μπροστά μου δυο γειτόνισσες. Έχω μείνει Προκόπης!


24. Δήλωση Παυλόπουλου: "Δεν ξέρω τίποτα για το ξύλο!! Εγώ κοιτούσα τη Γιαδικιάρογλου που κοιτούσε την Πετροπούλου.. που κοιτούσε την Πετροβασίλη!!".


25.
-Ναι, γεια σας... ΑΝΤ1 εκεί?
-Μάλιστα...
-Τι κάνετε???
-ΒΑΡΙΟΜΑΣΤΕ!!!


26. Ο Προκόπης θα είναι ο πρώτος άνθρωπος που θα μπει αυτοπροσώπως στο Μαντάμ Τισό...


27. Δεν ελπίζω τίποτα, δε φοβάμαι τίποτα, δεν κουνιέμαι με τίποτα. Είμαι ο Προκόπης Παυλόπουλος!


28. ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ Ο SENSEI ΠΑΚΗΣ,ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΟ ΥΠΕΡΤΑΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΖΕΝ. 3 ΧΤΥΠΗΜΑΤΑ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ & ΕΔΙΩΞΕ ΑΠ ΤΟ ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΞΑΛΛΟ ΚΑΣΙΔΙΑΡΗ.


29. Μετά το ''πετάει ο γάιδαρος, πετάει'' τώρα θα έχουμε και το ''κινείται ο Προκόπης, κινείται''!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom