Νέα

Ο Ισμαήλ Κανταρέ ακύρωσε τη διάλεξη του στο Μεγαρο !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα democrat
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 424
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Απ τη στιγμή που ο Αριστοτέλης σταμάτησε να δίνει διαλέξεις, θα καταδεχτούμε να ακούσουμε κάποιον κατώτερο?
Ασε που πάω στοίχημα ότι ολοι αυτοι που απάντησαν δεν έχουν διαβάσει ούτε ένα βιβλίο του.

Χαλόου!
μονος του δεν καταδέχτηκε να μιλήσει!
δεν τον έδιωξε κανείς "αριστοτελικός"!
σε επηρέασε το Ενβερικό παρελθόν του και διαστρεβλώνεις καλή μου?
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.981
Πόντοι
12.056
Απ τη στιγμή που ο Αριστοτέλης σταμάτησε να δίνει διαλέξεις, θα καταδεχτούμε να ακούσουμε κάποιον κατώτερο?
Ασε που πάω στοίχημα ότι ολοι αυτοι που απάντησαν δεν έχουν διαβάσει ούτε ένα βιβλίο του.


Oντως δεν εχω διαβασει...
Μηπως εχασα κατι σαν ανθρωπος που δεν διαβασα τα βιβλια του?

Να παει να γαμηθει πατοκορφα.. :rockon:
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
 Καλα ενταξει,η μαλακια παει συννεφο εδω μεσα....

 Αγραμματοσυνη και αμορφωσια
 Ασχετοσυνη και ηλιθιοτητα,τσιπα καθολου....
 Εγω θα ντρεπομουνα παντως....

 Σε αντιθετη περιπτωση (αλβανοι ενστολοι φωναζαν τετοιου ειδους συνθηματα εν μεσω
 παρελασης,και κατοπιν τουτου ενας δικος μας ανθρωπος των γραμματων,π.χ.ο Νικος Φωκας,ακυρωνε
 -λεμε τωρα- μια προγραμματισμενη επισκεψη στην Αλβανια) πως  θα σας φαινοτανε,Ελληναραδες
 μου;

 Αυτογνωσια-αυτοκριτικη
 αυτοελεγχος

 Δυστυχως λειπουν απο την ελληνικη κοινωνια
 Μαζι με την επαρση μας,θα ειναι και η καταστροφη μας....

 Γιδια ολκης
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Ρε δεν πάει στο διάολο.Τιμή του ρε θα ήταν του παπαριού,να δώσει διάλεξη στην Ελλάδα.
Του άρεσε να δίνει στην Αλβανία,όπου λογοκρινόντουσαν όλα επί κομμουνιστικού καθεστώτος κ εν μέρη λογοκρίνονται ,ακόμα,αρκετά πράγματα;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Oντως δεν εχω διαβασει...
Μηπως εχασα κατι σαν ανθρωπος που δεν διαβασα τα βιβλια του?

Να παει να γαμηθει πατοκορφα.. :rockon:

 Σταματα ρε παπαριδη,εισαι και αδελφος
 Εκτιθεσαι
 Και ΝΑΙ,εχεις χασει που δεν διαβαζεις Κανταρε
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Του άρεσε να δίνει στην Αλβανία,όπου λογοκρινόντουσαν όλα επί κομμουνιστικού καθεστώτος κ εν μέρη λογοκρίνονται ,ακόμα,αρκετά πράγματα;

αν συγκρινόμενος με την κομμουνιστικη Αλβανία βγαίνεις ανώτερος και χαιρεσαι, δεν εχω να πω τιποτα άλλο.

 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
:2funny: :2funny: :2funny:
για αυτο με ετρωγε...
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
+1

Δεν είπαμε να δώσουμε συγχαρητήρια στον Κανταρέ για την (υπερβολική) αντίδραση του.
Αλλά από αυτό το σημείο μέχρι να τον βρίζουμε χυδαία και να υπερηφανευόμαστε για την άγνοια μας υπάρχει τεράστια διαφορά, την οποία βεβαίως οι Ελληνάρες έσπευσαν να καλύψουν σε χρονο dt.


:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
το χοντρηνατε το θεμα .... και δεν λεει !!!
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Ρε δεν πάει στο διάολο.Τιμή του ρε θα ήταν του παπαριού,να δώσει διάλεξη στην Ελλάδα.
Του άρεσε να δίνει στην Αλβανία,όπου λογοκρινόντουσαν όλα επί κομμουνιστικού καθεστώτος κ εν μέρη λογοκρίνονται ,ακόμα,αρκετά πράγματα;

γίδι είσαι και συ όπως και όλοι σας ρε! :2funny: :2funny: :2funny:
ο άνθρωπος απλά τα είχε κάνει τακίμια με το κομμουνιστικό καθεστός του Χότζα!
ένα καθεστος που (απ όσο λένε οι ίδιοι οι αλβανοι) ήταν απ τα πιο δικτατορικά της ιστορίας της ανθρωπότητας!
αυτός ο υπάνθρωπος λοιπόνθέλησε (αφού τα χάλασε στη μοιρασιά με το "δημοκράτη" Χότζα) να κάνει την τιμή να μας κάνει διάλεξη (περί δημοκρατίας και αντιρατσισμού φαντάζομαι)!
και ενώ εμεις πετάξαμε τη σκούφια μας και ετοιμασαμε το μέγαρο να τον υποδεχτούμε (α ρε δεν υπάρχει και η Ρίτα να παει με τον παίδαρο), ο κυριος αυτός θίχτηκε-για άσχετο με την εκδήλωση αυτή λόγο- και δεν ήρθε!
Όλοι όσοι λοιπόν είπαμε "στ αρχίδια μας" είμαστε γίδια,αμόρφωτοι,που δεν έχουμε διαβάσει ουτε βιβλίο του και που δεν ξέρουμε να αναγωρίζουμε έναν μεγάλο δημοκράτη-άνθρωπο των γραμμάτων! :jerking:

Πολύ γιδισμός ρε παιδί μου!
Απέναντι σε έναν άνθρωπο που ανέβαλε κάτι μετά από 3 βδομάδες που έγινε η παρέλαση!
Φαντάζομαι θα το είχε αναβάλει και αν τον Αύγουστο κάποιος αλβανός ειχε απολυθεί απ το αφεντικο του χωρίς αποζημείωση (μια και ανθρωπιστης ο Χοτζικός)

υ.γ.ερώτηση προς όλους τους-μη γίδια-αριστερούς δημοκράτες:
Αν δεν ήταν του καθεστώτος του Χότζα,αλλά πχ του Φράγκο ή του....Παττακού, την ίδια αντιδραση θα είχατε για την αναβολή-προβοκάτσια του? :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

χάιντε!πρρρρρρρρ!!τστστστστσ!
 

**BettyBoop**

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1

Kαμια φορα διαβαζω και σκεφτομαι...δεν ειναι χασιμο χρονου αυτο? (απλα χρησιμοποιησα εσενα σαν παραδειγμα, θα μπορουσα να παραθεσω και ποστ του gabadoo πχ.) Δεν βαριεστε καμια φορα? :huh:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.121
Κριτικές
491
Like
37.389
Πόντοι
41.447

ΜΠΕΕΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!! :zfuck:
goatgr5.jpg
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
13
Πόντοι
166
οι γνωστοι iq-tomatojuice ξαναχτυπησαν....
δεν ξερετε ποιος ειναι ο κανταρε...
δεν γνωριζετε το συγγραφικο υου εργο...
δεν,δεν...
εγω το παω παραπερα,εφοσον φαινεται οτι καποια συλλογιστικα μονοπατια ειναι δυσβατα για ορισμενα μελη...
ΟΠΟΙΟΣ και να ειναι εφοσον επιδιδεδεται σε ενα τοσο αισχρο παιχνιδι εντυπωσεων και λαικισμου,δε θα λαβει καμια καλυτεη αντιμετωπιση απο ενα μεγαλοπρεπεστατο <<στα παπαρια μας>>.....
συνεχιστε να κλαιτε για τον ευθικιτο αλβανο.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
!
αυτός ο υπάνθρωπος λοιπόνθέλησε (αφού τα χάλασε στη μοιρασιά με το "δημοκράτη" Χότζα) να κάνει την τιμή να μας κάνει διάλεξη (περί δημοκρατίας και αντιρατσισμού φαντάζομαι)!
και ενώ εμεις πετάξαμε τη σκούφια μας και ετοιμασαμε το μέγαρο να τον υποδεχτούμε (α ρε δεν υπάρχει και η Ρίτα να παει με τον παίδαρο), ο κυριος αυτός θίχτηκε-για άσχετο με την εκδήλωση αυτή λόγο- και δεν ήρθε!
Όλοι όσοι λοιπόν είπαμε "στ αρχίδια μας" είμαστε γίδια,αμόρφωτοι,που δεν έχουμε διαβάσει ουτε βιβλίο του και που δεν ξέρουμε να αναγωρίζουμε έναν μεγάλο δημοκράτη-άνθρωπο των γραμμάτων! :jerking:



υ.γ.ερώτηση προς όλους τους-μη γίδια-αριστερούς δημοκράτες:
Αν δεν ήταν του καθεστώτος του Χότζα,αλλά πχ του Φράγκο ή του....Παττακού, την ίδια αντιδραση θα είχατε για την αναβολή-προβοκάτσια
χάιντε!πρρρρρρρρ!!τστστστστσ!


ναι ρε παπάρα, όταν κάποιος ειναι καλός συγγραφέας, ειναι καλός ανεξάρτητα απο τις όποιες πολιτικές τοποθετήσεις του.
Μακάρι να ερχόταν ο Σελίν (αντισημίτης γιατι κοβω το κεφαλι μο οτι δεν εχεις ιδέα) και πρωτη πρωτη θα πήγαινα να τον ακούσω.


Και αν θες να μμάθεις όχι μονο δεν ειμαι αριστερή, αλλα σι΄χαίνομαι τα κομμουνιστικά κομματα παγκόσμίως. Αλλα εσυ οποιον δεν ειναι δεξιό εθνίκη βιάζεσαι να τους τοποθετήσεις στην αντίπερα όχθη.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Kαμια φορα διαβαζω και σκεφτομαι...δεν ειναι χασιμο χρονου αυτο? (απλα χρησιμοποιησα εσενα σαν παραδειγμα, θα μπορουσα να παραθεσω και ποστ του gabadoo πχ.) Δεν βαριεστε καμια φορα? :huh:

ειναι.
Δεν βαριεμαι, απλα τσατιζομαι ωρες ωρες για το χαμένο χρόνο μου
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.382
Κριτικές
5
Like
64.981
Πόντοι
12.056
 Σταματα ρε παπαριδη,εισαι και αδελφος
 Εκτιθεσαι
 Και ΝΑΙ,εχεις χασει που δεν διαβαζεις Κανταρε

Στα αρχιδια μου δεις...εγω μονο τον Καντερε που λεει τον καιρο γουσταρω... :grin:

Αστα διαλα..σας θιξαμε τον φιλοσοφο :zfuck:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom