Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.462
Κριτικές
1
Like
7.463
Πόντοι
2.306
Το πιο πιθανό. Ο Στυλιανίδης του Μητσοτάκη είναι γέννημα θρέμα Κύπριος, βουλευτής για χρόνια και μετέπειτα ευρωβουλευτής του ΔΗΣΥ, Επίτροπος της Κύπρου στην ΕΕ και μετά τον καυγά με τον Αναστασιάδη κωλογλείφτης του Σχοινά. Από τον οποίον προτάθηκε στο Μητσοτάκη και τον έφερε εδώ.
Ψωνισε απο σβερκο παντως.
τελικα οποιος εχει περασει απο Βρυξελλες εχει πιστοποιητικο ανικανοτητας. Πρεπει να γινει βασικό ερωτημα στα job interviews και πιθανη αποκρυψη της αληθειας να τιμωρειται με απολυση.
Να το πουμε και στη Καϊλή που νομιζει οτι εχει πετυχει στη σταδιοδρομια της.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Η ΑΟ τα ρίχνει σε τροχαία και Στυλιανίδη και αυτοί στην ΑΟ. Και τη στιγμή που είναι ξεκάθαρο πως κανείς από τους τρεις δεν έκανε σωστά τη δουλειά του.
Θα παραθέσω εδώ ένα άρθρο που δείχνει τη διαχρονική παθογένεια του ελληνικου δημοσίου. Ένας τύπος με επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά ξυλοδαρμών και επιθέσεων κυκλοφορεί ανενόχλητος. Την ώρα που αποφασίζει να συνεχίσει τη δράση του στην Ολλανδία αλλάζει και η συμπεριφορά των αρχών. Οι Ολλανδοί δεν τον αφήνουν να ξεμυτίσει από το αεροπλάνο και τον στέλνουν πίσω. Όπου επαναλαμβάνει αυτό που ξέρει. Τους ξυλοδαρμούς, με αποτέλεσμα να χαροπαλεύει ένας άνθρωπος. Σε κάθε κοινωνία που το κράτος της λειτουργούσε στοιχειωδώς αυτός ο τύπος δε θα κυκλοφορούσε ελεύθερος εδώ και χρόνια.
Eρχομαι να σε ξεκολλήσω Στόκα από την αο
IMG_20181213_123938.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ο Ευριπίδης ηταν Υπουργός Εσωτερικών επί Σαμαρά.


Έκανε κι εκεί για λίγο, αλλά οι διορισμοί στο Μετρό που αναφέρθηκαν έγιναν επί Υπουργίας στο Μεταφορών στην κυβέρνηση Καραμανλή.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.476
Κριτικές
7
Like
3.207
Πόντοι
786
Μαλλον μπερδευει τον Στυλιανιδη του Σαμαρα με τον Στυλιανιδη του Μητσοτακη… :confused:
από τότε που έχασε ο ΓΑΠ επιταχύνθηκε η μαλάκυνση
(μέχρι τα γκάλοπ που δίνουν αυξημένο ποσοστό στον ανδρουλάκη του φταίνε, διότι αδικούσαν την φώφη, επειδή αυτή, όπως ισχυρίζεται, ασκούσε πραγματική αντιπολίτευση)
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Eρχομαι να σε ξεκολλήσω Στόκα από την αο
IMG_20181213_123938.jpg
Μην υποσχεσαι πολλά γιατί τέτοια είχε και ο Πατούλης σε ετοιμότητα, αλλά τελικά μόνο για τις φωτογραφίες τα είχε ετοιμάσει.
Ρε φίλε, είναι να τρελαίνεσαι. Ρεπορτάζ σε κάποιο κανάλι, ζωντανή σύνδεση με Γέρακα, όπου ο τύπος με το μικρόφωνο πάει περα δώθε αεράτος, "και βλέπουμε το πόσο δύσκολη είναι η κατάσταση, γιατί το χιόνι έχει φτάσει στους 50 πόντους" και πάει σε κάτι μπαρμπάδια αραχτά δίπλα σε μία μπαγκαζιέρα και να συνεχίζουν στο ίδιο βιολί "πολύ δύσκολη κατάσταση κύριε δημοσιογράφε μου, τα βλέπετε κι εσείς, 50 πόντους χιόνι έχει" και δώστου πάρτου με τους 50 πόντους.
Εν τω μεταξύ όλοι να αρμενίζουν πε΄ρα δώθε χωρίς δυσκολία, το χιονι βαριά μέχρι τον αστράγαλο να φτάνει και στα παρκαρισμένα αμάξια δεξιά αριστερα μέχρι του σημείου που η ζάντα συναντά το ελαστικό του αυτοκινήτου. Το πολύ 15 πόντοι δηλαδή.
Αλλά οι 50 πόντοι, σε κάθε κουβέντα παρόντες, που αν περπατήσει κανείς σε 50 πόντους χιόνι, δηλαδή σε χιόνι από το γόνατο και πάνω σε ένα με΄σο άνθρωπο, θα φτάσει η καρδιά του από το φτερούγισμα στο λάρυγγα. Και αποκλείεται μια πρωτεύουσα του σκληρού πυρήνα της ΕΕ με 15 πόντους χιόνι, γιατί κανείς από όσους έπρεπε δεν έκανε τη δουλειά του αλλά το μοντέλο στο φακό και τα κανάλια.
Και τώρα ο ένας τα ρίχνει στον άλλον.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
εσυ εισαι των extreme

αν και πιτσιρικας δεν προλαβες τις εκδρομες που καναμε για να βρουμε δισκους και κασετες μουσικης ψαχνωντας ολη την αττικη
Μπουαχαχαχα, σοβαρά ε? Γι αυτό έχω 1500 κασέτες και 700 δίσκους. Α, έχω και καμιά 1000αδα CDs, αλλά αυτά δεν πιάνουν, ε?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Εννοει οτι ειναι Καραμανλικος, ετσι ξερω κι εγω
Μεγάλη συζήτηση αυτή. Στην ΕΦΕΕ ήταν επί Μητσοτάκη και πρόεδρος στην ΟΝΝΕΔ επί Έβερτ. Χαμαιλέοντες είναι οι πολιτικοί.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.809
Πόντοι
21.896
Μην υποσχεσαι πολλά γιατί τέτοια είχε και ο Πατούλης σε ετοιμότητα, αλλά τελικά μόνο για τις φωτογραφίες τα είχε ετοιμάσει.
Ρε φίλε, είναι να τρελαίνεσαι. Ρεπορτάζ σε κάποιο κανάλι, ζωντανή σύνδεση με Γέρακα, όπου ο τύπος με το μικρόφωνο πάει περα δώθε αεράτος, "και βλέπουμε το πόσο δύσκολη είναι η κατάσταση, γιατί το χιόνι έχει φτάσει στους 50 πόντους" και πάει σε κάτι μπαρμπάδια αραχτά δίπλα σε μία μπαγκαζιέρα και να συνεχίζουν στο ίδιο βιολί "πολύ δύσκολη κατάσταση κύριε δημοσιογράφε μου, τα βλέπετε κι εσείς, 50 πόντους χιόνι έχει" και δώστου πάρτου με τους 50 πόντους.
Εν τω μεταξύ όλοι να αρμενίζουν πε΄ρα δώθε χωρίς δυσκολία, το χιονι βαριά μέχρι τον αστράγαλο να φτάνει και στα παρκαρισμένα αμάξια δεξιά αριστερα μέχρι του σημείου που η ζάντα συναντά το ελαστικό του αυτοκινήτου. Το πολύ 15 πόντοι δηλαδή.
Αλλά οι 50 πόντοι, σε κάθε κουβέντα παρόντες, που αν περπατήσει κανείς σε 50 πόντους χιόνι, δηλαδή σε χιόνι από το γόνατο και πάνω σε ένα με΄σο άνθρωπο, θα φτάσει η καρδιά του από το φτερούγισμα στο λάρυγγα. Και αποκλείεται μια πρωτεύουσα του σκληρού πυρήνα της ΕΕ με 15 πόντους χιόνι, γιατί κανείς από όσους έπρεπε δεν έκανε τη δουλειά του αλλά το μοντέλο στο φακό και τα κανάλια.
Και τώρα ο ένας τα ρίχνει στον άλλον.
φίλε τι να σου πως
εγώ έχω ζήσει σε χώρες με πάρα πολύ χιόνι τα βλέπω και γελάω
Το χειρότερο είναι ότι προσπαθούν να σου βγάλουν τρελό
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Μπουαχαχαχα, σοβαρά ε? Γι αυτό έχω 1500 κασέτες και 700 δίσκους. Α, έχω και καμιά 1000αδα CDs, αλλά αυτά δεν πιάνουν, ε?
σε εχει φαει η μαλακια κακομοιρη....εχτες μας εγραψες πως εισαι τρολ στο διαδικτυο απο το 93...τωρα εισαι και συλλεκτης μουσικης και βινυλιων....την περασμενη βδομαδα ησουν μεγαλοστελεχος στην τζαιαντ και μας μοστραριζες πισινα ξενοδοχειου για δικια σου.....αυριο θα μας βαζεις τιποτα καθισματα απο ληαρ τζετ....και πανω που θα σαι φτιαγμενος απο τις παπατζες σου και θα μας ζαλιζεις τα αρχιδια θα μπουκαρει η μανα σου με σκουποξυλο και θα σε κανει μωβ στο ξυλο....κλασσικη σκηνη σε δωματιο ελαφρομυαλου μαλακοπηχτουλα 55ετων...
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.178
Πόντοι
2.606
Μην υποσχεσαι πολλά γιατί τέτοια είχε και ο Πατούλης σε ετοιμότητα, αλλά τελικά μόνο για τις φωτογραφίες τα είχε ετοιμάσει.
Ρε φίλε, είναι να τρελαίνεσαι. Ρεπορτάζ σε κάποιο κανάλι, ζωντανή σύνδεση με Γέρακα, όπου ο τύπος με το μικρόφωνο πάει περα δώθε αεράτος, "και βλέπουμε το πόσο δύσκολη είναι η κατάσταση, γιατί το χιόνι έχει φτάσει στους 50 πόντους" και πάει σε κάτι μπαρμπάδια αραχτά δίπλα σε μία μπαγκαζιέρα και να συνεχίζουν στο ίδιο βιολί "πολύ δύσκολη κατάσταση κύριε δημοσιογράφε μου, τα βλέπετε κι εσείς, 50 πόντους χιόνι έχει" και δώστου πάρτου με τους 50 πόντους.
Εν τω μεταξύ όλοι να αρμενίζουν πε΄ρα δώθε χωρίς δυσκολία, το χιονι βαριά μέχρι τον αστράγαλο να φτάνει και στα παρκαρισμένα αμάξια δεξιά αριστερα μέχρι του σημείου που η ζάντα συναντά το ελαστικό του αυτοκινήτου. Το πολύ 15 πόντοι δηλαδή.
Αλλά οι 50 πόντοι, σε κάθε κουβέντα παρόντες, που αν περπατήσει κανείς σε 50 πόντους χιόνι, δηλαδή σε χιόνι από το γόνατο και πάνω σε ένα με΄σο άνθρωπο, θα φτάσει η καρδιά του από το φτερούγισμα στο λάρυγγα. Και αποκλείεται μια πρωτεύουσα του σκληρού πυρήνα της ΕΕ με 15 πόντους χιόνι, γιατί κανείς από όσους έπρεπε δεν έκανε τη δουλειά του αλλά το μοντέλο στο φακό και τα κανάλια.
Και τώρα ο ένας τα ρίχνει στον άλλον.
ενα εχω να πω.......με 15 ποντους χιονι ,εδωσαν τρεις μερες ρεπο μετα ......αν αυτοι δεν παρουν 45% εκλογες ,τοτε ποιος?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
φίλε τι να σου πως
εγώ έχω ζήσει σε χώρες με πάρα πολύ χιόνι τα βλέπω και γελάω
Το χειρότερο είναι ότι προσπαθούν να σου βγάλουν τρελό
Γιατί μήπως στα δικά μας μέρη δεν έχουμε ζήσει χιονοπτώσεις με 30-40 πόντους χιόνι; Αυτό που με ενοχλεί πραγματικά είναι ότι όντως πάνε να μας βγάλουν τρελούς.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Βγαινει ο καθε παπαρας και λέει για την ταδε επιτροπη ή την δεινα επιτροπη που χρειαζεται και του πρωκτου τα 9μερα,το προβλημα ειναι στους επαΐοντες γνωστο αλλα κανεις δε θελει να δωσει λύση λογω πολιτικου κόστους.
Οι υπηρεσιες, το προσωπικο τους όπως και ο εξοπλισμος τους ειναι μονο στα χαρτια, τα στοιχεια του νεοελληνικου κρατους ειναι παντελως αναξιοπιστα,στα χαρτια μπορει να υπαρχει η ταδε υπηρεσια με τοσους υπάλληλους και τοσα μηχανηματα αλλα στην πραξη να μην υπαρχει, να εχουν φιδιασει ολοι οι δημοσιοι σε καποιο γραφειο η να μην πατανε καν ή ακομα και να ειναι φαντασματα και να υπαρχει απλά ενας λογαριασμος σε μια τραπεζα οπου παει ενας μισθος και τα λεφτα πάνε σε καποιον άλλον,κανεις δε μπορει να ξερει,το νεοελληνικο κρατος μετα το 81 όπως τελος πάντων υπηρχε απο τη δεξιά καταργηθηκε στη πράξη εντελώς και δημιουργηθηκε ενα σκιωδες ¨κρατος" το οποιο διοικουσαν οι κλαδικές ,με βασικο σκοπο την ατιμωρησια και την μη υπαρξη ελεγχου των δυ που ψηφιζαν το κόμμα.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Κι εδώ ένας καραγκιόζης που τιμωρήθηκε για τη βλακεία του και ζητά και τα ρέστα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Ποιός πασόκος σου τον ακούμπησε όταν ήσουν μικρή μωρή χρυσαυγίτικη χολέρα και σου μεινε τέτοιο τραύμα;
αφου αυτη ειναι η αληθεια ρε απλυτε,σας βαλανε να το ξυνετε και διαλυθηκε το συμπαν,τι να κανουμε τωρα?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
τετοια ταξη - τετοια αλφαδια
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.081
Κριτικές
123
Like
50.965
Πόντοι
27.261
καλα πηγε και αυτο ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom