Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Πάλι δεν πήρες τα χάπια σου ρε μόγγολο και βγάζεις αφρούς από το στόμα;
μωρη μογγολικη σκουλικαντερα βγαζεις αφρους απο το στομα σου για τους αλλους και τους κατηγορεις απο πανω?

σαν να εχει δικιο ο παπαφιλης με το ιστορικο σου
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Πάλι δεν πήρες τα χάπια σου ρε μόγγολο και βγάζεις αφρούς από το στόμα;
λεγε μωρη σαπια πρωκτοραφη, θα βαλεις κανα ποστ η' θα κανεις ακομα αβαβα οπως ο μπαρμπαπουστριγκος ΠΙΝΑΤ.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Εσένα ρε δροσερούλη βλέπω να απαξιώνουν οι πουτάνες και μετά να κλαίγεσαι σαν τη χήρα στο κρεβάτι. :gay: :2funny:
βαλε μωρη τα δικα μου να τα δουμε και μετα βαλε και τα δικα σου μαρη σαρδαναπαλη μπετονιερα του ασπροπυργου.
να δω αν σου εχουν μεινει καθολου αρκιδακια η' στα εβαλα μεσα στην κωλοσουφριδα σου και αυτα απο το καλοκαιρι.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Σιχαμερο ερπετο ακομα εγκλωβισμενος εισαι στο παιδικο δωματιο και ψαχνεις ανυποψιαστους αγνωστους να σε γαμωσταυρισουν στο σαη να βαρεσεις καμια πηχτη?..ποτε θα μπουκαρει μπινε η μανα σου να σου σκασει μια με τη σιδερωστρα στο κεφαλι μπας και παρεις στροφες!
Δεν μου λες ρε αποτυχημένε μαλακα, τη γαμησες τη 140κιλη φάλαινά σου ή έψαχνες να βρεις την τρύπα μέσα στα ξύγκια? Μήπως σε γαμαει ρε αποτυχημένη αδερφαρα και σε πληρώνει τώρα που χρεοκοπησες? :)

Καλό deal! Αυτή βρήκε γαμιά επιτέλους κι εσύ κανένα φράγκο να φας σουβλάκι για να μην βρωμίσουν τα χνώτα σου!! :tooth: :tooth:

ΚΑΙ σκουπιδι, ΚΑΙ αποτυχημένος, ΚΑΙ χρεοκοπημένος, ΚΑΙ σαβουρογαμης που γαμαει κάτι φάλαινες (οι οποίες τον ταΐζουν!!!) :tooth: :tooth:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
Δεν μου λες ρε αποτυχημένε μαλακα, τη γαμησες τη 140κιλη φάλαινά σου ή έψαχνες να βρεις την τρύπα μέσα στα ξύγκια? Μήπως σε γαμαει ρε αποτυχημένη αδερφαρα και σε πληρώνει τώρα που χρεοκοπησες? :)

Καλό deal! Αυτή βρήκε γαμιά επιτέλους κι εσύ κανένα φράγκο να φας σουβλάκι για να μην βρωμίσουν τα χνώτα σου!! :tooth: :tooth:

ΚΑΙ σκουπιδι, ΚΑΙ αποτυχημένος, ΚΑΙ χρεοκοπημένος, ΚΑΙ σαβουρογαμης που γαμαει κάτι φάλαινες (οι οποίες τον ταΐζουν!!!) :tooth: :tooth:
Μωρη τρυπια γαλοτσα,ρε αφυγραντηρα γυφτικων κωλοτρυπιδων,ρε τρισαθλιο ερπετο,ρε σουργελο των τσατσαδων,καλε μου σιχαμερε ψυχικα ασθενη......η 140 κιλη της υπογραφης μου οσο και η 80κιλη αξια συνε-χυστρια ,δεν αποτελλουν δικο μου ονειδος....τα εβαλα ομως υπογραφη για να καταλαβει ο υπαιτιος, ο παθων, ο μερακλης της ιστοριας τελος παντων ,πως ορισμενοι στο σαη δεν προσπερναμε ετσι τα προσωπικα δραματα των μελων.....ΣΥΝΔΡΑΜΟΥΜΕ ρε σκυλομουνο ,δεν τσαλαπαταμε προσωπικοτητες οσο αλλοπροσαλλες και να ναι,νιωθουμε!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.079
Κριτικές
123
Like
50.947
Πόντοι
27.261
Το νου σου στο γκέι σεξ τον έχεις ρε δροσερούλη. Δε χόρτασες χειρογλυκάνη με τους αντρικούς κώλους που βλέπεις κάθε βράδυ στο Survivor; :gay: :2funny:
ασε τις ντριπλες μαρη μαριγω.
βαλε τα ποστ μωρη σουρλουλου να γελασουν με τα χαλια σου και αυτοι που δεν τα εχουν δει ακομα.
και να ξαναγελασουν και οι νεοκλωνοι ακομα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Μωρη τρυπια γαλοτσα,ρε αφυγραντηρα γυφτικων κωλοτρυπιδων,ρε τρισαθλιο ερπετο,ρε σουργελο των τσατσαδων,καλε μου σιχαμερε ψυχικα ασθενη......η 140 κιλη της υπογραφης μου οσο και η 80κιλη αξια συνε-χυστρια ,δεν αποτελλουν δικο μου ονειδος....τα εβαλα ομως υπογραφη για να καταλαβει ο υπαιτιος, ο παθων, ο μερακλης της ιστοριας τελος παντων ,πως ορισμενοι στο σαη δεν προσπερναμε ετσι τα προσωπικα δραματα των μελων.....ΣΥΝΔΡΑΜΟΥΜΕ ρε σκυλομουνο ,δεν τσαλαπαταμε προσωπικοτητες οσο αλλοπροσαλλες και να ναι,νιωθουμε!
Ναι, εντάξει μας έπεισες σαβουρογάμη μαλάκα που μαζί σου πάνε μόνο κάτι θωρηκτά!!! :tooth: :tooth: :tooth:

38CCEA54-E6DE-4BD5-8FD7-D49EE9C62556.gif


Ου να μου χαθείς ξεφτιλισμένο ανδρείκελο, χρεοκοπημενε μαλακα!!!!! Ρε δε ντρέπεσαι να γαμας ξύγκια και σαμπρέλες? :tooth:

Τα ίδια με τον αρχιμαλάκα που το είχε βάλει στην υπογραφή του!!! Άαααααααλο ναυάγιο αυτό, αρχιμαλάκας με τ’ όνομα!!! :tooth: :tooth:

Ρε μαλάκες μεγαλύτερες ΚΟΥΡΑΔΕΣ από αυτό το site/forum δενέχω συναντήσει ΠΟΤΕ, μα την Παναγία σας μιλάω και μπαίνω από το ‘93 σε forums και sites!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
Ναι, εντάξει μας έπεισες σαβουρογάμη μαλάκα που μαζί σου πάνε μόνο κ΄τι θωρηκτά!!! :tooth: :tooth: :tooth:

Ου να μου χαθείς ξεφτιλισμένο ανδρείκελο, χρεοκοπημενε μαλακα!!!!! Ρε δε ντρέπεσαι να γαμας ξύγκια και σαμπρέλες? :tooth:

Τα ίδια με τον αρχιμαλάκα που το είχε βάλει στην υπογραφή του!!! Άαααααααλο ναυάγιο αυτό, αρχιμαλάκας με τ’ όνομα!!! :tooth: :tooth:

Ρε μαλάκες μεγαλύτερες ΚΟΥΡΑΔΕΣ από αυτό το site/forum δενέχω συναντήσει ΠΟΤΕ, μα την Παναγία σας μιλάω και μπαίνω από το ‘93 σε forums και sites!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
ΡΕ σιχαμερο πακιακιο δεν ηξερα...αν γνωριζα οτι απο τοτε που εμφανιστηκε το ιντερνετ ,εσυ παλιοτρελακια βρηκες τροπο να σπας αρχιδια και να εισπρατεις μπινελικια χωρις τις συνοδευτικες απαραιτητες φαπες ,ΘΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....Καθημερινα η εκταση της καταστροφης του ευθραστου ψυχικου και διανοητικου σου κοσμου με εκπλησει.....τετοια ολικη καταστροφη δεν εχω δει ουτε στα πιο σπανια εγχειριδια τρελας ...θα γραψω βιβλιο για νομπελ με την περιπτωση σου...θα μπει το ονομα μου διπλα απο του σιγκμουντ φρουντ...τι διπλα,απο πανω ...με τετοιο μαλακα Η ΔΟΞΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ.....
υγ....εκτος απο πραγματικα καθυστερημενος εισαι και απιθανος μαλακας με μειωμενη αντιληπτικη ικανοτητα....θα σε ισιωσω κατακαημενε τρελουλη ,μην ανησυχεις,εδω ο θειος κλοσερ για σενα μουρλακια!
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
πιεξ

δες εδω ολο το βιντεο με τις πρωινες μαλακιες του λουδοβικου πατουλη

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
99.99% ο πατουλαρος ειναι ο μπαρμπαπηδουλας.....τελειος καμμενος εγκεφαλος,παπατζωμενος σχετικα με την πραγματικοτητα ,γουσταρει να προκαλλει για πουστηρλικια και εχει απειρο χρονο να μαλακιζεται μπροστα σε εναν υπολογιστη ,αφου δεν κανει τιποτα!
υγ...0.01% ο μπαρμπας να ειναι ακομα πιο σπανια μορφη μαλακα που εχει προσβληθει απο σπανια αμοιβα που τρωει τον εγκεφαλο του ξενιστη της .....
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ΡΕ σιχαμερο πακιακιο δεν ηξερα...αν γνωριζα οτι απο τοτε που εμφανιστηκε το ιντερνετ ,εσυ παλιοτρελακια βρηκες τροπο να σπας αρχιδια και να εισπρατεις μπινελικια χωρις τις συνοδευτικες απαραιτητες φαπες ,ΘΑ ΣΕ ΕΙΧΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΤΕΡΑ.....Καθημερινα η εκταση της καταστροφης του ευθραστου ψυχικου και διανοητικου σου κοσμου με εκπλησει.....τετοια ολικη καταστροφη δεν εχω δει ουτε στα πιο σπανια εγχειριδια τρελας ...θα γραψω βιβλιο για νομπελ με την περιπτωση σου...θα μπει το ονομα μου διπλα απο του σιγκμουντ φρουντ...τι διπλα,απο πανω ...με τετοιο μαλακα Η ΔΟΞΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΠΟΦΕΥΚΤΗ.....
υγ....εκτος απο πραγματικα καθυστερημενος εισαι και απιθανος μαλακας με μειωμενη αντιληπτικη ικανοτητα....θα σε ισιωσω κατακαημενε τρελουλη ,μην ανησυχεις,εδω ο θειος κλοσερ για σενα μουρλακια!
Καλά καλά χφεοκοπημένε σαβουρογάμη!!! :tooth: :tooth:

Ξέρασμα είσαι ρε μαλάκα μπινέ! Κάνετε και 69 με το υπερωκεάνιο? :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

Μαλάκα σιχαμένε…..!!!!!!! :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

DCBCF210-2850-48A4-84B4-E229578603BA.gif
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
ενημερωτικα σουργελο των τσατσαδων και αερογαμη του δεκαρικου,με αυτα που ποσταρεις ορισμενοι δεξιοι φιλοι μας απο το σαη ,τον εχουν κανει σφεντονα τωρα που γραφουμε αυτες τις αραδες....απλα ενημερωνω μικρε τρελακια!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
99.99% ο πατουλαρος ειναι ο μπαρμπαπηδουλας.....τελειος καμμενος εγκεφαλος,παπατζωμενος σχετικα με την πραγματικοτητα ,γουσταρει να προκαλλει για πουστηρλικια και εχει απειρο χρονο να μαλακιζεται μπροστα σε εναν υπολογιστη ,αφου δεν κανει τιποτα!
υγ...0.01% ο μπαρμπας να ειναι ακομα πιο σπανια μορφη μαλακα που εχει προσβληθει απο σπανια αμοιβα που τρωει τον εγκεφαλο του ξενιστη της .....
Σιχαμένε σαβουρογάμη!!!! :vomit: :vomit:

DE097B21-1437-43D3-8BA0-308F146BC256.jpeg
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
ενημερωτικα σουργελο των τσατσαδων και αερογαμη του δεκαρικου,με αυτα που ποσταρεις ορισμενοι δεξιοι φιλοι μας απο το σαη ,τον εχουν κανει σφεντονα τωρα που γραφουμε αυτες τις αραδες....απλα ενημερωνω μικρε τρελακια!
Ξεφτιλισμένε σαβουρογάμη, νομιζεις ολοι γουστάρουν πολυκατοικίες οπως εσυ? :tooth::tooth: :tooth:

Όξω μωρη σιχαμένη πετούγια, είναι και ώρα μεσημεριανού!!! Γαμημένε σαβουραγαμιά!!!!!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
αχ και να μπει η μανα σου τωρα με τον μπλαστη ρε τσιγεροσαρμα ,να σε δω απο που θα της ξεφυγεις....αλοιφη θα σε κανει παλι μαυρε μου!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.945
Like
11.177
Πόντοι
2.606
καημενο γεροντοπαλικαρο,θα σου μετρησει τα πλευρα ενα ενα,θα στα σπασει ,θα στα ξανακολλησει ,μονο και μονο για να στα ξανασπασει παλι,μηπως και βαλεις μυαλο!
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.308
Κριτικές
1
Like
35.351
Πόντοι
6.256
Γειτονια στο ελληνικο δεν εχει ρευμα απ τη δευτερα.
Διπλα στη μεγαλη επενδυση στο Ελληνικό.
τι του λείπει του ψωριάρη;
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.308
Κριτικές
1
Like
35.351
Πόντοι
6.256
Δήμαρχος αλιμου.
Το 70 τοις εκατο των διακοπων ρευματος ειναι απο δεντρα.
Ο δημος για να κοψει δεντρα θελει αδεια απο πολεοδομια και ενιοτε αρχαιολογικη υπηρεσια.
Τιποτα δεν αλλαξε επι κουλη.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom