Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Η Αθήνα δεν ειχε τόσο χιονι. ΜΜΕ μερικά γκρειντερ και μπουλντόζες θα άνοιγα ε εύκολα οι δροι.. Αυτοί λένε ότι η Ελλάδα έχει τον δεύτερο μεγαλύτερο στρατό στο νατο??.. Δηλαδή δεν έχει o στρατός 5 graders και 5bulldozers?
 
  • Like
Αντιδράσεις: 968

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206

κυριε νιπλ jacpot 200 χιλιαρικα :hi:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τελικά η τροχαία της ΑΟ ζήτησε απο την εταιρεία από τις 10:00 πρωι να διακοπεί η κυκλοφορία και αυτή αρνήθηκε. Στις 2:00 το μεσημέρι εδεησε να συναινέσει σε απαγόρευση κυκλοφορίας και μόνον για φορτηγά. Και έχει το δικαίωμα να το κανει, γιατί στη σύμβαση παραχώρησης προβλέπεται διακοπή κυκλοφορίας μόνον όταν το αποφασίζει η ΑΟ και όχι το τμήμα Τροχαίας της.
Εν τω μεταξύ σε 15 χρόνια τα έσοδα υπολογίζονται σε 3 δις και τα κέρδη σε 770 εκ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Της λεω της μικρης και πως θα ζησετε , που θα δουλεψει ο μικρος . Μου λεει δε θα δουλευει θα του δινεις εσυ λεφτα να καθεται μαζι μου και να εχουμε παιδια . Να μας παρεις και σπιτι μου λεει κιολας. Λαχειο τετοιος γαμπρος δε πρεπει να τον χασω της λεω :undecided: :undecided: :undecided:
Περιεργα πραγματα τύπε, από πού αποκομισε το παιδι τετοια προτυπα??
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006

κυριε νιπλ jacpot 200 χιλιαρικα :hi:
Αυτος ο κυριος τι ιδιοτητα εχει?
Πρώτον, ψυχικη οδυνη προυποθετει θανατο.
Ηθικη βλαβη εννοει.
Αν πιστευει στα σοβαρα οτι θα δοθουν 100.000 ηθικη βλάβη σε καποιον επειδη παγωσε 12 ωρες το κωλαρακι του στην Αττικη Οδο, γελανε και οι πετρες. Ο ανθρωπος ειναι γραφικος, ελπιζω να μην τον ακουσει κανενας. Προφανως εχει κολλητους δικηγορους και βγηκε προς αγραν πελατων
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
Αυτος ο κυριος τι ιδιοτητα εχει?
Πρώτον, ψυχικη οδυνη προυποθετει θανατο.
Ηθικη βλαβη εννοει.
Αν πιστευει στα σοβαρα οτι θα δοθουν 100.000 ηθικη βλάβη σε καποιον επειδη παγωσε 12 ωρες το κωλαρακι του στην Αττικη Οδο, γελανε και οι πετρες. Ο ανθρωπος ειναι γραφικος, ελπιζω να μην τον ακουσει κανενας. Προφανως εχει κολλητους δικηγορους και βγηκε προς αγραν πελατων
θα αναλαβεις υπερασπιση της αττικης οδου? :think:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν είμαι σίγουρος αλλά είχα ακούσει πρόσφατα κάτι δηλώσεις του Πετράκου που λίγο πολύ έλεγε οτι στο κόμμα ηταν κυρίως για τον Τράγκα και μάλλον θα αποχωρούσε η είχε ήδη αποχωρήσει , και οτι ήταν σε αναζήτηση νέου ηγέτη που θα τον εκφράζει , τώρα αν άλλαξε γνώμη δεν ξέρω :confused:
Ξερω οτι θα δυσκολευθεί αυτος ο τιτάνας της πολιτικης σκεψης να βρει αλλον αρχηγο ισαξιο του μακαριτη του Τραγκα, αλλά ας κανει την καρδια του πετρα και ας βολευτει με την Ραχηλ Μακρη, και πολύ του πεφτει
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Αυτος ο κυριος τι ιδιοτητα εχει?
Πρώτον, ψυχικη οδυνη προυποθετει θανατο.
Ηθικη βλαβη εννοει.
Αν πιστευει στα σοβαρα οτι θα δοθουν 100.000 ηθικη βλάβη σε καποιον επειδη παγωσε 12 ωρες το κωλαρακι του στην Αττικη Οδο, γελανε και οι πετρες. Ο ανθρωπος ειναι γραφικος, ελπιζω να μην τον ακουσει κανενας. Προφανως εχει κολλητους δικηγορους και βγηκε προς αγραν πελατων
μην χαλας το ονειρο για τα 100 χιλιαρικα :)
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
μην χαλας το ονειρο για τα 100 χιλιαρικα :)
Μα δεν μπορω ρε φιλε, βγαινει ο καθε καραγκιοζης και λεει την παπαρια του.
Ενηλικος ανθρωπος, με καποια θεση κιολας απο ό,τι βλεπω, πώς γινεται να βγαινει και να λεει τετοιες μαλακιες? Δεν το δεχομαι. Τοσο βλακας δεν μπορει να ειναι. Αρα το κανει για να βρει κορόιδα και να εξυπηρετησει καποιους.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.519
Πόντοι
3.656
Αυτος ο κυριος τι ιδιοτητα εχει?
Πρώτον, ψυχικη οδυνη προυποθετει θανατο.
Ηθικη βλαβη εννοει.
Αν πιστευει στα σοβαρα οτι θα δοθουν 100.000 ηθικη βλάβη σε καποιον επειδη παγωσε 12 ωρες το κωλαρακι του στην Αττικη Οδο, γελανε και οι πετρες. Ο ανθρωπος ειναι γραφικος, ελπιζω να μην τον ακουσει κανενας. Προφανως εχει κολλητους δικηγορους και βγηκε προς αγραν πελατων
βλέπουμε ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ την ιδιαιτερότητα της χώρας μας. Πρόεδρος του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών, να ΘΕΩΡΕΙ πως μπορεί να έχει γνώμη για καθαρά Νομικό Θέμα. Τραγουδιστές μιλάνε για Ιατρικά Θέματα, κλπ
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Eτσι κανανε και το 2011 οι δικηγόροι. Ταξανε αναδρομικά στους ΔΥ 5-7κ το ατομο. Κανανε το 80% αυτών ομαδικές προσφυγες με κανα 50€ το ατομο και δεν πήραν μία
Δεν τους λυπαμαι. Αφου πανε σαν τα ζωα και πιστευουν τον καθε τυχαρπαστο
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Μα δεν μπορω ρε φιλε, βγαινει ο καθε καραγκιοζης και λεει την παπαρια του.
Ενηλικος ανθρωπος, με καποια θεση κιολας απο ό,τι βλεπω, πώς γινεται να βγαινει και να λεει τετοιες μαλακιες? Δεν το δεχομαι. Τοσο βλακας δεν μπορει να ειναι. Αρα το κανει για να βρει κορόιδα και να εξυπηρετησει καποιους.
μεχρι 20 χιλιαρικα μαξιμουμ λες εσυ μπορει να δωθει αποζημιωση?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
βλέπουμε ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ την ιδιαιτερότητα της χώρας μας. Πρόεδρος του Επαγγελματικού Επιμελητηρίου Αθηνών, να ΘΕΩΡΕΙ πως μπορεί να έχει γνώμη για καθαρά Νομικό Θέμα. Τραγουδιστές μιλάνε για Ιατρικά Θέματα, κλπ
Εμενα δεν με ενοχλει τοσο αυτο. Με ενοχλει το οτι δεν βρισκεται καποιος να του πει "εσεις με ποια γνωση και με ποια ιδιοτητα εκφραζετε τετοια αποψη?"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μεχρι 20 χιλιαρικα μαξιμουμ λες εσυ μπορει να δωθει αποζημιωση?
Εισαι τρελος?
Εδω σε θανατους σε τροχαια και η ψυχικη οδυνη δεν παει πανω απο 30-40 χιλιαρικα και μονο αν προκειται για πολυ στενο συγγενή.
Πανω απο 2-3 χιλιαρικα αποκλειεται να βρεθει δικαστηριο να δωσει.
 
Εγγρ.
16 Νοε 2021
Μηνύματα
948
Like
2.719
Πόντοι
446
Περιεργα πραγματα τύπε, από πού αποκομισε το παιδι τετοια προτυπα?
Αγαπητε Αλεξ απο 20 χρονων δουλευω και ειμαι 36 . Σπουδαζα στη νομικη αθηνων ( στο χα πει κιολας σε μια κουβεντα μας για τους καθηγητες ) και δουλευα στην οικογενειακη επιχειρηση γιατι ο πατερας μου ελεγε αν θες λεφτα ελα να δουλεψεις . Αν δουλευει ο μελλων γαμπρος μου ολα καλα , δε με νοιαζει τι εχει και τι οχι . Τωρα αν μου τον φερει ανεργο θα τον παρω στη δουλεια το πολυ πολυ
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
αν ο Κουλης δεν παραιτησει ουτε καν τον κυπριο εχει γινει εντελως αλαζονας και νιωθει οτι δεν απειλειται απο κανενα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αγαπητε Αλεξ απο 20 χρονων δουλευω και ειμαι 36 . Σπουδαζα στη νομικη αθηνων ( στο χα πει κιολας σε μια κουβεντα μας για τους καθηγητες ) και δουλευα στην οικογενειακη επιχειρηση γιατι ο πατερας μου ελεγε αν θες λεφτα ελα να δουλεψεις . Αν δουλευει ο μελλων γαμπρος μου ολα καλα , δε με νοιαζει τι εχει και τι οχι . Τωρα αν μου τον φερει ανεργο θα τον παρω στη δουλεια το πολυ πολυ
Ωραιος.
Να εισαι καλα και να χαιρεσαι το κοριτσακι σου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αν ο Κουλης δεν παραιτησει ουτε καν τον κυπριο εχει γινει εντελως αλαζονας και νιωθει οτι δεν απειλειται απο κανενα
Το οτι δεν απειλειται ειναι δεδομενο, αλλά θεωρω οτι στον πρωτο ανασχηματισμο ο Στυλιανιδης εχει παρει πουλο
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.519
Πόντοι
3.656
Εμενα δεν με ενοχλει τοσο αυτο. Με ενοχλει το οτι δεν βρισκεται καποιος να του πει "εσεις με ποια γνωση και με ποια ιδιοτητα εκφραζετε τετοια αποψη?"
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εισαι τρελος?
Εδω σε θανατους σε τροχαια και η ψυχικη οδυνη δεν παει πανω απο 30-40 χιλιαρικα και μονο αν προκειται για πολυ στενο συγγενή.
Πανω απο 2-3 χιλιαρικα αποκλειεται να βρεθει δικαστηριο να δωσει.
Γιατί σε ενοχλεί; οι Δημοσιογράφοι παίζουν αυτό το παιχνίδι. Η Εκπομπή τους θα έχει πολύ μεγαλύτερη τηλεθέαση αν βγάλουν ένα τύπο που να ισχυρίζεται, είτε ψευδώς, είτε από άγνοια, πως κάποιοι θα πάρουν 100.000€, παρά αν τους πει την πραγματικότητα. Αν τους ένοιαζε η πραγματικότητα θα καλούσαν ένα γνωστό Μεγαλοδικηγόρο, όχι τον Πρόεδρο κάποιου Επιμελητήριου. Αν όμως ο Κόσμος δεν ήταν ηλίθιος (Τσιπόλα) θα μπορούσε να αναρωτηθεί μόνος του, για ποιο λόγο άραγε δεν καλούνε κάποιον ειδικό
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom