Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Πήδουλα, μην ποστάρεις μαλακίες. Please.

Στη δουλειά είχαμε πάει και φύγαμε στις 11.

Δεν είχαμε πάει στο χιονοδρομικό στο Καρπενήσι.
Εσύ . Όχι όλοι.

Η άλλη έκραζε που είχε πάει κομμωτήριο. Κλάιν μαιν.

Κι εις ανώτερα.! Του χρόνου βγείτε ξανά! :)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Υπαρχει αυτο που λεμε "αποζημιωση" κι αυτο που λεμε "ηθικη βλαβη".
Αποζημιωση θα ζητησεις, αν αποδειξεις οτι ζημιωθηκες κατι (π.χ. εχασες το αεροπλανο, χαλασαν τα προιοντα στο φορτηγο, τετοια πραγματα). Αν δεν ζημιωθηκες κατι, τότε ζητας απλως την ηθικη βλαβη, δηλαδη με απλα λογια μια χρηματικη ικανοποιηση για την ταλαιπωρια σου. Τωρα, αν με ρωτησεις αν θα εδινε κανενα δικαστηριο πανω απο 2.000 ευρω για ηθικη βλαβη ΜΟΝΟ, θα σου απαντησω οτι πιθανοτατα ΟΧΙ.
Σωστά το έθεσες διότι εγώ αμέλησα να το γράψω
Το έγραψα όμως πλαγίως όπως ότι το 90 τοις εκατό πήγαιναν δουλειές τους

Εννοω ηθική βλάβη
Έχεις απόλυτο δίκιο γκουρού της πολιτικής ότι για ηθικη βλάβη θα έπαιρναν τα αρχιδια μου
Άντε το πολύ πολύ 300-500 ευρώ.
Μητσοτάκης όμως καθάρισε τη μπουγάδα πλαγίως ..
Πιάνει το διαχειριστεί κ του λέει......αναγκαστικά πρέπει να σε γαμησω εκτός αν δεκτςις τη προσφορά μου των δύο χιλιάδων ευρώ ανά κεφάλι ήτοι δέκα εκατομμύρια ευρώ περίπου ..
Ο διαχειριστής από το να φάει ρήτρα οχ περισσότερα εκατομμύρια ασφαλώς κ δέχεται ......
Βέβαια στην πιο βαθιά συννενόηση ο Μητσοτάκης του είπε ..μη σε ανησυχούν τα δέκα εκατομμύρια αφού κάτω από το τραπέζι θα πάρεις αλλά πλεονεκτήματα όπως μη τηρήσει συμφωνιών για νέο οδόστρωμα αν χρειάζεται κ τέτοιες συντηρήσεις ,προσλήψεις υπαλλήλων στην Αττική οδό κλπ

Ο γουρλοματης είναι αλεπού
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.154
Πόντοι
2.356
Εσύ . Όχι όλοι.

Η άλλη έκραζε που είχε πάει κομμωτήριο. Κλάιν μαιν.

Κι εις ανώτερα.! Του χρόνου βγείτε ξανά! :)
Ποστάρεις αθλιότητες. Πραγματικά κρίμα.

Το γράφουν όλοι. Το 90% απλά φύγαμε από τη δουλειά και θέλαμε να πάμε σπίτι.

Επίσης, εμένα γάμησέ με είμαι πελάτης, έχω e-pass μια και κάνω συγκεκριμένη διαδρομή καθημερινά.

Ο περιστασιακός μπήκε όμως ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ το γαμήσι που θα έτρωγε εκτός Αττικής οδού.

Τι εννοείς εις ανώτερα, του χρόνου βγείτε ξανά;

Τι ανοησίες είναι αυτές που γράφεις;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Έτοιμο το εξαχιλιαρο


Μητσοτάκη σε αγαπωωω:kiss-mark::kiss-mark:

IMG_20220126_010538.jpg
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.440
Κριτικές
36
Like
37.994
Πόντοι
18.565
Έτοιμο το εξαχιλιαρο


Μητσοτάκη σε αγαπωωω:kiss-mark::kiss-mark:

IMG_20220126_010538.jpg
Ξερεις οτι θα δινεις ΑΜΚΑ για να παρεις το διχιλιαρο, απαξ, δεν θα δικαιουσαι δευτερο. Οποιος σου πουλησε τις αποδειξεις σε κοροιδεψε. Στειλε μου την μια θα σου δωσω μια τρακοσαρα. (Μαυρα)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Ξερεις οτι θα δινεις ΑΜΚΑ για να παρεις το διχιλιαρο, απαξ, δεν θα δικαιουσαι δευτερο. Οποιος σου πουλησε τις αποδειξεις σε κοροιδεψε. Στειλε μου την μια θα σου δωσω μια τρακοσαρα. (Μαυρα)
Ε θα βρούμε κανένα τσιγγενε με δίπλωμα να τον δηλωσομε
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
νιτσεραδα,γαλοτσες :tooth: αφου δεν ειπε οτι πηρε και το δικανο μη σκασει καμμια αρκουδα καλου κακου
τυπε δε ξερω αν το καταλαβες αλλα αυτο το κραυγαλεο τρολ μάλλον κακο κάνει στον Κουλη παρα καλό
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
νιτσεραδα,γαλοτσες :tooth: αφου δεν ειπε οτι πηρε και το δικανο μη σκασει καμμια αρκουδα καλου κακου
τυπε δε ξερω αν το καταλαβες αλλα αυτο το κραυγαλεο τρολ μάλλον κακο κάνει στον Κουλη παρα καλό
Γιατί τύπε; Δεν υπάρχουν συνελληνες που σταματούν στην εθνική οδό και θερμοπαρακαλουνε τον πίσω τους, να κρατήσει απόσταση ασφαλείας ώστε να μην συμβεί ατύχημα;

Εγώ το βλέπω καθημερινά, όποιος θέλει κάτι να πει στον άλλον επί εθνικής οδού,χειροφρενακι και του μιλάει κοσμιότατα.

Είναι στην κουλτούρα του Έλληνα αυτό εξ άλλου ?
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Kαλα. Προς ενημερωση σου, να σου πω οτι το ΕΠΑΜ δεν υπαρχει πλεον, εχει ενσωματωθει στο κομμα του μακαριτη του Τραγκα
1 φορά συμμετείχε αυτόνομα και πήρε 41.631 ψήφους (το 2015). Κόμμα Τράγκα χωρίς τον Τράγκα; Ο Καζάκης όταν τον είχα ακούσει το 2012 νόμισα ότι άκουγα τον Λένιν να μιλάει στους εργάτες της Αγίας Πετρούπολης (τι σεισάχθεια, τι κοινωνικοποίηση παραγωγής και υποδομών της χώρας, τι χέσιμο σε δανειστές, ΕΕ και ΔΝΤ, χαμός). Για να πάει στο χώρο που λες Άλεξ μάλλον έχει κάνει κωλοτούμπα;
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Σοβαρευτείτε
Δύο χιλιάδες είναι ένα καλό ποσό
Όλα τα άλλα είναι αηδιες
Καμια άλλη ευρωπαϊκή κυβέρνηση δεν έχει τέτοια γενναιόδωρια όπως είπε ο Καραμανλής υπουργός μεταφορών

Να τα λέμε ολα :confused:
Συμβαίνουν και σε άλλες Ευρωπαϊκες πρωτεύουσες τέτοια μπάχαλα με χιονόπτωση 12 ωρών;

Όμως τι γαλαντόμος και σκορποχέρης υπουργός μεταφορών, ορμώμενος από το έτερο σόι Νου-Δούληδων, των φαν του πλέι-στέισιον. Δεν κοιτάει τα χάλια του με τις συγκοινωνίες που είναι ψαροκασέλες μετάδοσης νόσων (γενικά και όχι μόνο κορώνα), τρένα που τρακέρνουν, συνεργεία όπου οι υπάλληλοι πηδάνε στις γραμμές για να σωθούν και χίλιες 2 άλλες παπαριές.
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Είναι στην κουλτούρα του Έλληνα αυτό εξ άλλου ?
Γι αυτό άλλωστε είμαστε και ουραγοί στα ατυχήματα παντός τύπου και δεν θρηνούμε θύματα όπως είναι και το κύριο μέλημα.?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.895
Κριτικές
16
Like
14.723
Πόντοι
6.515
Θεωρώ τα 2 χιλ καλό ποσον στη σημερινή οικονομική συγκυρία
Τώρα, αν σε ένα πουλμαμακι ήταν 5 -6 εκεί αδικούνται, ας πανε δικαστικά
Μη κοιτάτε στο bou φαίνεται μικρό ποσον γιατί είναι όλοι νέοι όμορφοι και πλουσιοι ?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.697
Κριτικές
183
Like
43.805
Πόντοι
21.896
Θεωρώ τα 2 χιλ καλό ποσον στη σημερινή οικονομική συγκυρία
Τώρα, αν σε ένα πουλμαμακι ήταν 5 -6 εκεί αδικούνται, ας πανε δικαστικά
Μη κοιτάτε στο bou φαίνεται μικρό ποσον γιατί είναι όλοι νέοι όμορφοι και πλουσιοι ?
200 γαμησια Μεταξουργείο
Μητσοτάκης!!!!!!!:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Ποστάρεις αθλιότητες. Πραγματικά κρίμα.

Το γράφουν όλοι. Το 90% απλά φύγαμε από τη δουλειά και θέλαμε να πάμε σπίτι.
Kι εσύ το πιστεύεις. Δικαίωμά σου :) Εγώ πιστεύω άλλα! :)

Επίσης, εμένα γάμησέ με είμαι πελάτης, έχω e-pass μια και κάνω συγκεκριμένη διαδρομή καθημερινά.

Ο περιστασιακός μπήκε όμως ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΦΥΓΕΙ το γαμήσι που θα έτρωγε εκτός Αττικής οδού.
Το σημείο όπου έλεγε ότι τα εκχιονιστικά δεν μπορούσαν να πλησιάσουν από το μποτιλιάρισμα, το είδες? Αυτο εγω το πιστεύω γιατί… το είδα σε εικόνα!! Ψιλά γράμματα για σένα. Δεν πειράζει :)

Τι εννοείς εις ανώτερα, του χρόνου βγείτε ξανά;

Τι ανοησίες είναι αυτές που γράφεις;
Εννοώ ο νοών νοείτο. Και του χρόνου, καιρού επιτρέποντος, θα δούμε ποιοι είναι οι νοούντες και ποιοι οι ηλίθιοι. Αυτά φαίνονται εύκολα σε τέτοιες καταστάσεις, κάνουν μπαμ. ΚΑΘΕ χρόνο! :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom