Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146
Πάροδος Μίνωος σήμερα Κυριακή

2 - Μαρίνα
3 - Νάστια
9 - Ελένη
11 - Κατερίνα
14 - Λάρα
14 όροφος - Χριστίνα
17 - Νταιάνα

Πίνακας αξιολογήσεων για όλες τις κοπέλες στην πάροδο Μίνωος.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146
Από την Τρίτη στην πάροδο Μίνωος 14 η Μπέλλα.

20220512_144509.jpg
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.353
Like
47.146
Ενας άνδρας Αλβανικής καταγωγής εισήλθε σε έναν οίκο ανοχής επί της οδού Μπόρελ στον Βόλο, και ζήτησε από την κοπέλα να κάνουν σεξ.

Εκείνη δέχτηκε το αντίστοιχο αντίτιμο, όμως οι σεξουαλικές προτιμήσεις του πελάτη ήταν λίγο… παράδοξες για τα όρια της κοπέλας.

Ειδικότερα, ο άνδρας προσπάθησε να της κάνει βίαιο σεξ, δένοντας τα πόδια της στο κρεβάτι. Η νεαρή κοπέλα αντέδρασε, ζήτησε να τη λύσει, όμως εκείνος δεν υπάκουσε.

Έτσι, η κοπέλα έβαλε τις φωνές ζητώντας βοήθεια. Οι φωνές της αναστάτωσαν όλη τη γειτονιά, τους κατοίκους των γύρω διαμερισμάτων, αλλά και τους καταστηματάρχες, οι οποίοι ειδοποίησαν την Αστυνομία.

Άνδρες της ομάδας ΔΙ.ΑΣ με τις μοτοσικλέτες τους έφτασαν άμεσα στο σημείο, μπήκαν στον οίκο ανοχής και συνέλαβαν τον δράστη, ο οποίος οδηγήθηκε στο Αστυνομικό μέγαρο.

 

Fucker1600

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2024
Μηνύματα
37
Like
8
Πόντοι
0
Το πρωκτικο στα μπουρδελα πόσο πάει συνηθως;
 

Kapronikos

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2016
Μηνύματα
101
Κριτικές
7
Like
154
Πόντοι
1
Πάροδος Μίνωος σήμερα Κυριακή

2 - Μαρίνα
3 - Νάστια
9 - Ελένη
11 - Κατερίνα
14 - Λάρα
14 όροφος - Χριστίνα
17 - Νταιάνα

Πίνακας αξιολογήσεων για όλες τις κοπέλες στην πάροδο Μίνωος.
Καλησπέρα, έχουμε γνώμη για Ελένη στο 9 και Νταιάνα στο 17; Δεν μπήκα να τις δώ καθώς πήγα καρφί στο 3, Νάστια, όποιος θέλει εγώ την εγκρίνω
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Καλησπέρα, έχουμε γνώμη για Ελένη στο 9 και Νταιάνα στο 17; Δεν μπήκα να τις δώ καθώς πήγα καρφί στο 3, Νάστια, όποιος θέλει εγώ την εγκρίνω
Τόσο καλή ? Να πάω τότε...
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Με το στούντιο 14 τι έγινε δεν το βγάζει στο Google ?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Με το στούντιο 14 τι έγινε δεν το βγάζει στο Google ?
Δεν έχω ιδέα....πήγα και εγώ Ναστια. Η κοπέλα είναι τίμια. Συστήνεται. Για να δούμε θα γράψει κανείς καμία εμπειρία ή μόνο ερωτήσεις...γιατί πολύ ησυχία βλέπω.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Δεν έχω ιδέα....πήγα και εγώ Ναστια. Η κοπέλα είναι τίμια. Συστήνεται. Για να δούμε θα γράψει κανείς καμία εμπειρία ή μόνο ερωτήσεις...γιατί πολύ ησυχία βλέπω.
Δεν έχω περάσει τώρα και πολύ καιρό. Δεν γνωρίζω καμμία από αυτές που αναφέρονται. Πέρασα από Ηράκλειο και πήγα στο εκεί στούντιο. Είδα μία Κατερίνα νομίζω ( εμένα δεν) . Είχαν 90 € νομίζω το ελεύθερο στοματικό και οι υπηρεσίες ήταν και πολύ παραπάνω. Στο Ηράκλειο. Η ίδια η κοπέλα ήρθε Χανιά μετά από τρείς μέρες. Πέρασα. Τιμές Χανίων παιδιά. Καμμία σχέση. Στο 14.
Εδώ στο κανεσεξ έχει με 50 και 70 η Ναταλία. Αν βάλετε το τηλέφωνό της στο βιπερ για να την τηλεφωνήσετε βλέπετε φωτό. ...νάρα. Συγγνώμη για το σεντόνι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Δεν έχω περάσει τώρα και πολύ καιρό. Δεν γνωρίζω καμμία από αυτές που αναφέρονται. Πέρασα από Ηράκλειο και πήγα στο εκεί στούντιο. Είδα μία Κατερίνα νομίζω ( εμένα δεν) . Είχαν 90 € νομίζω το ελεύθερο στοματικό και οι υπηρεσίες ήταν και πολύ παραπάνω. Στο Ηράκλειο. Η ίδια η κοπέλα ήρθε Χανιά μετά από τρείς μέρες. Πέρασα. Τιμές Χανίων παιδιά. Καμμία σχέση. Στο 14.
Εδώ στο κανεσεξ έχει με 50 και 70 η Ναταλία. Αν βάλετε το τηλέφωνό της στο βιπερ για να την τηλεφωνήσετε βλέπετε φωτό. ...νάρα. Συγγνώμη για το σεντόνι.
Ναι για την Ναταλία έχω διαβάσει και εγώ...δεν έχω πάει.
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
609
Κριτικές
79
Like
1.569
Πόντοι
2.480
Δεν έχω ιδέα....πήγα και εγώ Ναστια. Η κοπέλα είναι τίμια. Συστήνεται. Για να δούμε θα γράψει κανείς καμία εμπειρία ή μόνο ερωτήσεις...γιατί πολύ ησυχία βλέπω.
Αξίζει αρκετά η Νάστια (8.5) | Μίνωος 3 (πάροδος) (Μπουρδέλα) Χανιά

εδώ ε΄χω γράψει για τη Νάστια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Igano

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
609
Κριτικές
79
Like
1.569
Πόντοι
2.480
Αν γράφουμε τις εμπειρίες μας στη σελίδα που έχει κάθε μπουρδελάκι ξεχωριστά , τότε είναι πιο εύκολο να βρούμε τις πληροφορίες που θέλουμε.
Π.χ. αν πας στο < Μίνωος 3 > θα δεις για όλες τις κοπέλες που έχουν δουλέψει εκεί ακομη κ πριν πολλά χρόνια. Εδώ στον αγοραίο έρωτα προχωράνε4 οι σελίδες κ πρέπει να γυρνάμε πίσω χωρίς να ξέρουμε που ακριβώς; να πάμε.
Ελπίζω να έγινα κατανοητός .
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Γεμισε η πολη με Βραζιλιανες εσκορτουδες με νεα προφιλ και αρνητικες βαθμολογιες! Με βλεπω να περναω απο Ναστια


Μια Μονικα απο κανεσεξ φαινεται ενδιαφερουσα αλλα προσωπικα αποφευγω αυτο το site
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Γεμισε η πολη με Βραζιλιανες εσκορτουδες με νεα προφιλ και αρνητικες βαθμολογιες! Με βλεπω να περναω απο Ναστια


Μια Μονικα απο κανεσεξ φαινεται ενδιαφερουσα αλλα προσωπικα αποφευγω αυτο το site
Βραζιλιάνα είναι κι αυτή αν δε κάνω λάθος.
 

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
1
Γεμισε η πολη με Βραζιλιανες εσκορτουδες με νεα προφιλ και αρνητικες βαθμολογιες! Με βλεπω να περναω απο Ναστια


Μια Μονικα απο κανεσεξ φαινεται ενδιαφερουσα αλλα προσωπικα αποφευγω αυτο το site
Βραζιλιάνα κατά 90% θα είναι φόλα αλλά με ωραίο κωλο και πρόστυχο πρόσωπο.θα χαζεύει στο κινητό και απλά θα θέλει να σε ξεπεταξει
 

NterekBin

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Απορώ σε ολόκληρη Κρήτη πώς γίνεται να μην υπάρχει μια, που να προσφέρει nuru ή έστω ερωτικό μασάζ.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom