Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
235
Κριτικές
3
Like
525
Πόντοι
21
Πήγα Alisa πολύ καλή περίπτωση είναι όπως της φωτό πετιτ ωραίο σώμα κ πρόσωπο μικρό στητο βυζάκια. Με το που μπήκα μου ζήτησε το κασέρι που δεν ήταν και λίγο. Δε μιλάει αγγλικά μόνο τα βασικά money,yes,no, hi, κλπ. Στον αγώνα πολύ καλή γλωσοφιλα συνέχεια, δεν δυσανασχετουσε και ήταν πρόθυμη σε ότι της ζήτησα. Την έστησα όρθια και της ξέσκισα την κωλαρα της, δεν έβαλε ούτε σταγόνα τζελ και δεν διαμαρτηρήθηκε στο σφυροκόπημα... Στον δεύτερο γύρο ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα με σάλιο χέρι και deep throat και μετά τελείωσα με πισοκολητο στο μουνακι της που πάλι δεν έβαλε καθόλου τζελ... Φεύγοντας είδα και την nikole η οποία είναι και αυτή αρκετά όμορφη με ανάλογο σώμα... Όμως όπως είπε και ο arxontas έτσι χρυσό που το κοστολογουνε δύσκολα να πάω και εκεί....
Ααα εσυ πήρες και anal μια χαρα σε βρίσκω.. παντος οπως τα λες την έκανες οτι θες χωρίς μα και μου..
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα είναι καμιά κοπέλα που κάνει αναλ? Ευχαριστώ
 

KOSKOU

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
18
Like
52
Πόντοι
0
Βλέπεις φίλε οπως το λες πήγαν στην Ντανιελα και κάνεις τπτ δεν έγραψε λες και θα του γαμισουν την γυναίκα τους..
Καλησπέρα σε όλους... όπως έχω γράψει και σε παλαιότερο ποστ γύρισα πρόσφατα Χανιά και έχω γράψει 2 κριτικές για Ντανιέλα και όποια άλλη έχω επισκεφτεί... όσοι πάντως μπορούμε καλό είναι να γράφουμε και να ενημερώνουμε για τις εμπειρίες μας...σε κανέναν δεν νομίζω να περισσεύουν λεφτά για "πέταμα"...
 

malistaz

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2010
Μηνύματα
134
Κριτικές
1
Like
212
Πόντοι
1
Πήγα Alisa πολύ καλή περίπτωση είναι όπως της φωτό πετιτ ωραίο σώμα κ πρόσωπο μικρό στητο βυζάκια. Με το που μπήκα μου ζήτησε το κασέρι που δεν ήταν και λίγο. Δε μιλάει αγγλικά μόνο τα βασικά money,yes,no, hi, κλπ. Στον αγώνα πολύ καλή γλωσοφιλα συνέχεια, δεν δυσανασχετουσε και ήταν πρόθυμη σε ότι της ζήτησα. Την έστησα όρθια και της ξέσκισα την κωλαρα της, δεν έβαλε ούτε σταγόνα τζελ και δεν διαμαρτηρήθηκε στο σφυροκόπημα... Στον δεύτερο γύρο ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα με σάλιο χέρι και deep throat και μετά τελείωσα με πισοκολητο στο μουνακι της που πάλι δεν έβαλε καθόλου τζελ... Φεύγοντας είδα και την nikole η οποία είναι και αυτή αρκετά όμορφη με ανάλογο σώμα... Όμως όπως είπε και ο arxontas έτσι χρυσό που το κοστολογουνε δύσκολα να πάω και εκεί....
ωραιος., ποσο σε χρεωσαν το Α level?
 

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
196
Πόντοι
1
Αντζελα μαρίνα δουλεύουν σημερα?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.370
Like
47.171
Πάροδος Μίνωος σήμερα Παρασκευή

2 - Άντζελα
3 - Αλεξία
6 - Μαρίνα
9 - Τζασμίν
11 - Τάνια (καινούργια)
14 - Αναστασία (καινούργια)
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 

Master Yoda

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
75
Like
127
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα. Ξέρουμε τπτ για αυτή την αγγελία?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Τη Τάνια στο 11 την είδε κανείς?...είναι αδύνατη όπως στις φωτό?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Όποιος δοκίμασε τη Τάνια στο 11 ας πει καμιά γνώμη πως είναι στο δωματιο...λέω να πάω προς τα εκεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: streth

Lineatus

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2019
Μηνύματα
211
Like
235
Πόντοι
21
Εδώ και το λινκ. Войдите на Facebook
OrfeasXXX διάβασε όλο το ποστ και όχι μόνο το λινκ. Αφού ρωτάω αν ξέρει κάποιος που βρίσκεται , τι με ρωτάς και με ξανά ρωτάς αν δουλεύει, το τηλέφωνο της και πως θα τη συναντήσεις; Αμάν ρε παιδιά ορισμένοι.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχουμε ενημέρωση ποιες δουλεύουν σήμερα?
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Screenshot_2022-10-16-20-24-25-053_com.android.chrome.jpg
για την κοπέλα ξέρετε τίποτα αν αξίζει?
 

Nearoulis

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2019
Μηνύματα
32
Like
40
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος αν δουλεύει η Αλεξία σήμερα; ευχαριστώ.
 

Master Yoda

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
75
Like
127
Πόντοι
0
Καλησπέρα για την συγκεκριμένη έχεις κάνεις καμια ιδέα ?❤ ΧΑΝΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ SUPER STAR ❤
Πήγα και την είδα στο Ρέθυμνο φίλε και έκανα μεταβολή και έφυγα. Ψιλή νταρντάνα , έχει μερικά κιλά παραπάνω , το πρόσωπο δεν μου άρεσε. Η φώτο ούτε στο 50% δεν πλησιάζει. Τώρα είναι και θέμα γούστου του καθενός αλλά εγώ επειδή έχω φάει κάμποσες φόλες, τώρα δεν τα δίνω έτσι. Για υπηρεσίες δεν έχω άποψη, αν πάει κανείς να μας πεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom