Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Ναι..δε καταλαβαίνω..μπήκες λες να δεις την ειρήνη...και δεν εντυπωσιάστηκες
Τη Μαρίνα Κλεόβουλε. Δεν την είχα δει μέχρι σήμερα. Στο δύο γράφω. Βέβαια από λάθος γράφω παρακάτω τη λέξη Ειρήνη εννοώντας βέβαια την Μαρίνα. Από λάθος. Δεν γνωρίζω καμμία Ειρήνη. Και πίστευα θα καταλάβαινες. Τες πα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Την δικη μου προσεχω ....Ενηλικες ειστε οι υπολοιποι υποθετω...Προσεχτε την μονοι σας....Οσο για τις εξτρα υπηρεσιες που προσφερουν ποιες ειναι τελειωμα στο στομα στο προσωπο κλπ ? Ευχαριστω δεν θα παρω ....Η μηπως χαβετε αυτα που σας λενε οτι "Μονο με σενα το κανω " τα ιδια λενε σε ολους.....Επαγγελματιες ειναι τι ηθελες να σου πουν ....Σκεψου σε τι κινδυνο εκθετουν τους εαυτους τους και τους αλλους ....Στοιχειωδη λογικη θελει αλλα που
σε κανενα κινδυνο. για αυτο και περναμε καθε 2 εβδομαδεσ στο γιατρο και εξετασεισ στο κρατικο νοσοκομειο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506
Εφόσον προσέχεις την υγεία σου και την δική μας όπως λες..ρίξε τίς τιμές, δεν είναι τίμιο να χρεώνεις όσο άλλες με περισσότερες υπηρεσίες από εσένα
κοψε και καμια αποδιξι...:wink::wink::wink:
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Glikoula

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
6.189
Like
3.103
Πόντοι
506

Συνημμένα

  • 20220512_144509.jpg
    20220512_144509.jpg
    61,2 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 20220512_144702.jpg
    20220512_144702.jpg
    37,5 KB · Εμφανίσεις: 49

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
ειδια Ειρηνη ειναι.αλλα δεν ερχετε. Απο 5/2 η Μπελλα :kiss-mark:

Υπέροχος κώλος η Μπέλλα ιδίως στα 4...χάρμα οφθαλμών... αλλά και τις δύο φορές που τη δοκίμασα πριν λίγους μήνες στο 11 μπήκε να σε ξεπετάξει..ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε...όταν κάνετε συμφωνία με.τις κοπέλες που έρχονται να δουλέψουν απλά πείτε τους να φέρονται επαγγελματικά ως εκδιδόμενες σεξεργατριες..δηλαδή να φέρονται στον άντρα έτσι ώστε να τις ξαναπροτημησει...να ξέρουν να τον καυλώνουν...αν δε μπορούν η βαριουνται ή δε θέλουν να κάνουν αυτή τη δουλειά..τα 40 βγαίνουν πανδυσκολα σήμερα....Με λίγα λόγια μια καλή σεξεργατρια....πρέπει να φερθεί στον άντρα που θα την επισκεφτεί ως σαν γκόμενο της...βεβαίως με όλη τη στοιχειώδη υγειηνή και καθαριότητα...γιατί αν βρωμάει και ζεχνει ο άλλος τοτε δε το συζητώ να τον διώξει....όποτε διδάξτε τις εργαζόμενες σας να φέρονται επαγγελματικά ...και όχι ξεπέτα...λίγα προκαταρκτικά ρε αδερφέ....μη μπαίνεις με τι καπότα έτοιμη...που να καυλωσω έτσι....έλα δίπλα μου...φυσα μου λίγο στο αυτί πες κάτι καυλωτικο..μαλάκισέ με λίγο με σάλιο...παίξε λιγο με τα χείλη σου τρίψε λιγο τις ρόγες σου...και θα δεις που μετά από όλο αυτό θα είμαι συνέχεια πελάτης σου...και θα δίνω πιο εύκολα το 40αρι..γιατί ξέρω ότι θα περάσω ΚΑΛΑ... Αυτά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
1
Λέω να κάνω καταδρομικη αύριο σε εσκορτακι, είμαι μεταξύ ανάστασιας και oliga τκ λέτε ρε μάγκες? Με έχετε μπερδέψει για την oliga καθώς παλιότερα διάβαζα τα καλύτερα. Επίσης, η Παυλίνα είναι τίμια επιλογή την είχα πάρει ένα μεσημέρι ένα μισάωρο πιπα μόνο καθώς δεν μου άρεσε εμφανισιακά αλλά ήταν ευδιάθετα πρόσχαρη και έκανε τρελό τσιμπούκι
 

Nicole sexy girl

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2021
Μηνύματα
84
Like
156
Πόντοι
0
σε κανενα κινδυνο. για αυτο και περναμε καθε 2 εβδομαδεσ στο γιατρο και εξετασεισ στο κρατικο νοσοκομειο.
Στοματικό σεξ: Αυτά τα Σεξουαλικά Μεταδιδόμενα Νοσήματα μπορεί να κολλήσετε | in.gr

Μπορεις να γίνεις ανταγωνιστική και να κρατήσεις τους πελατες σου με το να εισαι σωστή στις υπηρεσίες σου ευγενική καθαρή να εχεις καθαρά σεντονια και πετσέτες …Δεν γίνεσαι ανταγωνιστική με ελεύθερο σεξ ….Αν παρολα αυτα θες να κανεις ελευθερο και να εκθέτεις κοσμο σε κίνδυνο καντο αλλα μη μας ρίχνεις και στάχτη στα ματια οτι δεν ύπαρχει κίνδυνος ….Το να πηγαίνεις με 20 ατομα την ημέρα χωρις προφυλάξεις δεν ειναι απο μονο του ρίσκο ;
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
ειδια Ειρηνη ειναι.αλλα δεν ερχετε. Απο 5/2 η Μπελλα :kiss-mark:
Ρε glikoula δεν μπορείς να φέρεις καμία αννίτα ή αντζελίνα..μόνο λαμία και βόλο είναι οι καλές,εδώ φέρνετε τις τελευταίες σε επιλογη..τόσο πολύ δεν θέλουν τα χανιά..?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Λέω να κάνω καταδρομικη αύριο σε εσκορτακι, είμαι μεταξύ ανάστασιας και oliga τκ λέτε ρε μάγκες? Με έχετε μπερδέψει για την oliga καθώς παλιότερα διάβαζα τα καλύτερα. Επίσης, η Παυλίνα είναι τίμια επιλογή την είχα πάρει ένα μεσημέρι ένα μισάωρο πιπα μόνο καθώς δεν μου άρεσε εμφανισιακά αλλά ήταν ευδιάθετα πρόσχαρη και έκανε τρελό τσιμπούκι
Καλύτερα να περιμένεις μερικές μέρες να πας με roberta ή με καμία από τις υπόλοιπες που έρχοντε…
 

Συνημμένα

  • ACA965C4-B065-4F86-B7C4-A29A081B9F8A.png
    ACA965C4-B065-4F86-B7C4-A29A081B9F8A.png
    4,1 MB · Εμφανίσεις: 59

sexmaniac80

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2011
Μηνύματα
111
Κριτικές
1
Like
146
Πόντοι
1

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Αυτό το πράμα πάντως στα βασικά θέματα συζήτησης εδώ μέσα να μη παίρνει μέρος η γλυκούλα να πει τη γνώμη της..με ξεπερνάει...θέματα υγειηνής που έθεσε και η Νικόλ..θέματα υπηρεσιών ...θέματα τιμών... μόνο τις φόλες που έρχονται να μας ξεπετάξουν διαφημίζει.....εδώ υπάρχει θέμα και δε παίρνουν καμία θέση.
 

rataplann

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2018
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
185
Πόντοι
0
Υπέροχος κώλος η Μπέλλα ιδίως στα 4...χάρμα οφθαλμών... αλλά και τις δύο φορές που τη δοκίμασα πριν λίγους μήνες στο 11 μπήκε να σε ξεπετάξει..ψεκαστε σκουπίστε τελειώσατε...όταν κάνετε συμφωνία με.τις κοπέλες που έρχονται να δουλέψουν απλά πείτε τους να φέρονται επαγγελματικά ως εκδιδόμενες σεξεργατριες..δηλαδή να φέρονται στον άντρα έτσι ώστε να τις ξαναπροτημησει...να ξέρουν να τον καυλώνουν...αν δε μπορούν η βαριουνται ή δε θέλουν να κάνουν αυτή τη δουλειά..τα 40 βγαίνουν πανδυσκολα σήμερα....Με λίγα λόγια μια καλή σεξεργατρια....πρέπει να φερθεί στον άντρα που θα την επισκεφτεί ως σαν γκόμενο της...βεβαίως με όλη τη στοιχειώδη υγειηνή και καθαριότητα...γιατί αν βρωμάει και ζεχνει ο άλλος τοτε δε το συζητώ να τον διώξει....όποτε διδάξτε τις εργαζόμενες σας να φέρονται επαγγελματικά ...και όχι ξεπέτα...λίγα προκαταρκτικά ρε αδερφέ....μη μπαίνεις με τι καπότα έτοιμη...που να καυλωσω έτσι....έλα δίπλα μου...φυσα μου λίγο στο αυτί πες κάτι καυλωτικο..μαλάκισέ με λίγο με σάλιο...παίξε λιγο με τα χείλη σου τρίψε λιγο τις ρόγες σου...και θα δεις που μετά από όλο αυτό θα είμαι συνέχεια πελάτης σου...και θα δίνω πιο εύκολα το 40αρι..γιατί ξέρω ότι θα περάσω ΚΑΛΑ... Αυτά.
Αυτό ακριβώς, απλά πράγματα.. σταματήστε τις ξεπετες λες και είμαστε μηχανές έτοιμες να πηδήξουν, κάντε λίγο παιχνίδι.. δουλεύουμε για τα σαράντα ευρώ που ζητάτε..αν δε μπορείτε καθίστε να χτυπάτε μύγες
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Αυτό το πράμα πάντως στα βασικά θέματα συζήτησης εδώ μέσα να μη παίρνει μέρος η γλυκούλα να πει τη γνώμη της..με ξεπερνάει...θέματα υγειηνής που έθεσε και η Νικόλ..θέματα υπηρεσιών ...θέματα τιμών... μόνο τις φόλες που έρχονται να μας ξεπετάξουν διαφημίζει.....εδώ υπάρχει θέμα και δε παίρνουν καμία θέση.
Η μόνη μας απάντηση προς τα σπιτάκια όταν φέρνουν φόλες,είναι απλά να μην πηγαίνουμε..τότε θα δεις ενδιαφέρον από την γλυκούλα και όποια άλλη από εκεί που θα φέρει κατευθείαν καλές κοπέλες..απλά δεν έχουν ζοριστεί ακόμα οικονομικά και μας πετάνε τα αποφάγια(δλδ τις φόλες)…αλλά απ’οτι καταλαβαίνω δεν γίνεται να μην πηγαίνει κανένας,πάντα υπάρχουν κάποιοι που σπάνε την αλυσίδα..αυτό οφείλεται και δεν αλλάζει η κατάσταση…
 

Sicifre

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
280
Πόντοι
280
Για τα κάποιο από τα 2 κοριτσάκια Alisa και Angel που είναι στο news υπάρχει εικόνα;
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Για τα κάποιο από τα 2 κοριτσάκια Alisa και Angel που είναι στο news υπάρχει εικόνα;

H Alisa ειναι αυτη απο τις φωτο χωρις την λαμψη του φοτοσοπ... αδυνατη πολυ βυζι σχεδον ανυπαρκτο φιλια δεν δινει καθολου βαζει τζελ. Εδειχνε να τις αρεσει το δυνατο καταχτυπι ηταν ομως κομοδινο... πιπα μετρια καθαριοτητα ανυπαρκτη... Μολισ τελειωσα κ μπηκα για μπανιο σηκοθηκε να σιδερωσει μια βρομικη πετσετα για να την δωση σαν καθαρη στον επόμενο... προσοχη στο ξενοδοχειο εχει ιδιο ονομα με το γνωστο στο κουμ καπι ειναι ομως αλλο σε αλλη περιοχη
 

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Η Νικολ που ηταν εδω τις προηγουμενες μέρες αν δεν κάνω λάθος είχε ξαναέρθει τις μέρες που ξεκίναγε η καραντίνα... πολύ καλό μουνί γυμνασμένο και τότε έδινε και την απίστευτη κωλάρα της! Κρίμα που δεν την πρόλαβα τωρα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom