Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Τι μωρό είναι αυτό που συνάντησα μόλις τώρα!! 10 στα 10!!απίθανη σε όλα..δεν το περίμενα αυτό το πράγμα..σώμα θεικό,πίπα τρομερή και πολύ καλύτερη από τις φώτο..
 

Συνημμένα

  • 68F09746-D654-4AB5-93C2-39152CE08DE2.png
    68F09746-D654-4AB5-93C2-39152CE08DE2.png
    4 MB · Εμφανίσεις: 93

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Οποιος έχει τωρινή επαφή με Ρόξυ ας στείλει εδώ η p.m.για εντυπώσεις και λεπτομέρειες.
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Τι μωρό είναι αυτό που συνάντησα μόλις τώρα!! 10 στα 10!!απίθανη σε όλα..δεν το περίμενα αυτό το πράγμα..σώμα θεικό,πίπα τρομερή και πολύ καλύτερη από τις φώτο..
αν καταλαβα σωστα οτι ειναι η giulia, αυτη ειχε περασει απο Χανια, της εστειλε η μιση πολη, συνηθως δεν απαντουσε, και την εκανε μετα απο λιγες μερες
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
αν καταλαβα σωστα οτι ειναι η giulia, αυτη ειχε περασει απο Χανια, της εστειλε η μιση πολη, συνηθως δεν απαντουσε, και την εκανε μετα απο λιγες μερες
Η julia συνεργάζεται με την ρόξυ..δεν μιλάει ελληνικά,και στα τηλέφωνα απαντάει η ρόξυ αντι γι’αυτήν..κι γω πήρα αρκετά τηλέφωνα μέχρι να συνεννοηθώ αλλά αυτό που αντίκρισα άξιζε και με το παραπάνω..10 στα 10 πέρασα απίστευτα πεντακάθαρο μουνί δεν έχω να πω κάτι άλλο..παραλίγο να ερωτευτώ..
(Η ρόξυ είναι χανιά και η julia ηράκλειο)
 
Τελευταία τροποποίηση:

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Η julia συνεργάζεται με την ρόξυ..δεν μιλάει ελληνικά,και στα τηλέφωνα απαντάει η ρόξυ αντι γι’αυτήν..κι γω πήρα αρκετά τηλέφωνα μέχρι να συνεννοηθώ αλλά αυτό που αντίκρισα άξιζε και με το παραπάνω..10 στα 10 πέρασα απίστευτα πεντακάθαρο μουνί δεν έχω να πω κάτι άλλο..παραλίγο να ερωτευτώ..
(Η ρόξυ είναι χανιά και η julia ηράκλειο)
Με τη Ρόξυ πέρασες?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Ettore η αννίτα θα ξανάρθει ποτέ στην μινώος..? Ξέρει κανείς τίποτα?
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.578
Πόντοι
2.480
Συμφωνώ απόλυτα..αλεξία ούτε εγώ δεν τρελαινόμουν ποτέ..κι γω 32 εμφανίσημος είμαι και όλα αυτά που έκανε η αλεξία (φιλιά στο στόμα,69 κτλ)τα έκανε σε όλους και αυτό δεν είναι ωραίο..επίσης η άντζελα είναι πολύ τίμια επιλογή και τρομερή τύπισσα..έπρεπε να παίρνει παραπάνω από 30€ κανονικά…
<<όλα αυτά που έκανε η αλεξία (φιλιά στο στόμα,69 κτλ)τα έκανε σε όλους και αυτό δεν είναι ωραίο>>
Στο πρόγραμμα της τα είχε η Αλεξία, γιατί δεν είνασι ωραίο που τα έκανε σε όλους ?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Ettore
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.373
Like
47.175
Πάροδος Μίνωος σήμερα Σάββατο

2 - εκτός λειτουργίας
3 - Μαίρη
6 - Βικτώρια
9 - Τζασμιν
11 - Τάνια
13 - εκτός λειτουργίας
14 - Αναστασία
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Πάροδος Μίνωος σήμερα Σάββατο

2 - εκτός λειτουργίας
3 - Μαίρη
6 - Βικτώρια
9 - Τζασμιν
11 - Τάνια
13 - εκτός λειτουργίας
14 - Αναστασία
14 όροφος - Χριστίνα
15 - Βανέσσα
17 - Σοφάκι
Θα έρθει τίποτα καινούριο από βδομάδα?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
<<όλα αυτά που έκανε η αλεξία (φιλιά στο στόμα,69 κτλ)τα έκανε σε όλους και αυτό δεν είναι ωραίο>>
Στο πρόγραμμα της τα είχε η Αλεξία, γιατί δεν είνασι ωραίο που τα έκανε σε όλους ?
Γιατί άμα είναι να τα κάνει στον οποιοδήποτε εγώ σιχαίνομαι μετά..είναι πιο ωραίο να τους διαχωρίζει η κοπέλα…καταρχάς εγώ άμα δω έναν χάλια(εννοώ μαύρο ή πολύ χοντρό ή μεγάλο σε ηλικία)να βγαίνει από σπιτάκι την στιγμή εκείνη που θέλω να μπω,δεν μπαίνω…
 
Εγγρ.
23 Νοε 2013
Μηνύματα
74
Like
82
Πόντοι
0
Μύστες καλησπέρα! Η εν λόγω μαντάμ τι παίζει?
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.373
Like
47.175
Μύστες καλησπέρα! Η εν λόγω μαντάμ τι παίζει?
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Μύστες καλησπέρα! Η εν λόγω μαντάμ τι παίζει?
Μακριά!!καλύτερα πέτα τα από το παράθυρο τα 80€ να τα πάρει κάποιος που τα έχει ανάγκη…
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.578
Πόντοι
2.480
Γιατί άμα είναι να τα κάνει στον οποιοδήποτε εγώ σιχαίνομαι μετά..είναι πιο ωραίο να τους διαχωρίζει η κοπέλα…καταρχάς εγώ άμα δω έναν χάλια(εννοώ μαύρο ή πολύ χοντρό ή μεγάλο σε ηλικία)να βγαίνει από σπιτάκι την στιγμή εκείνη που θέλω να μπω,δεν μπαίνω…
Σ εκδιδόμενη γυναίκα πάμε . Δεν ξέρω πόσες δέχονται μόνο όμορφους κ νεαρούς για πελάτες. Αν δεν κάνω λάθος είπες ότι είσαι γύρω στα 30-35 κ εμφανήσιμος. ¨Οταν πας γύρω στα 55 , η κοιλιά σου έχει μεγαλώσει κ τα μαλλιά σου λιγοστεύουνε ( όπως σ εμένα ) μάλλον θα έχεις άλλη άποψη.
Τε σπα, ας κλείσουμε το θέμα άλλωστε δεν είμαστε εδώ για να τσακωνόμαστε.
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.578
Πόντοι
2.480
Επίσκεψη στη Βικτώρια την Παράσκευη 09/12/22 .
Αν κ πήγα σχετικά νωρίς είχε ήδη κόσμο ενώ όταν έφευγα η΄ταν κ άλλος συναγωνιστής. Περίμενα λίγο να τελειώσει ο προηγούμενος κ ανοίγει η πόρτα κ εμφανίζεται η Βικτώρια. Είναι μία γυναίκα γύρω στα 30-35 , κανονική στο ύψος με λίγα παραπάνω κιλά χωρίς όμως να είναι αντιαισθησιακά. ( δηλαδή μαζεμένα στην κοιλιά ή στην περιφέρεια).
¨Ανετη στην κουβεντούλα , φιάχνει ατμόσφαιρα κ ξεκινάει σιγά σιγά τον αγώνα.
¨Αρχισε με χαδάκια κ γλειψίματα στο σώμα χ κ μετά πέρασε το σκουφάκι κ άρχισε το στοματικό. Καλή η πίπα της αλλά όχι κ κάτι που θα το θυμάμαι για καιρό. Ξεκίνησα με την κλσσική στάση κ στη συνέχεια τη γύρισα στα τέσσερα όπου ήρθε κ το τέλος.
Σε γενικές γραμμές είναι μία κοπέλα που δεν βιάζεται , σου δίνει χρόνο να ζεσταθείς αλλά κ να τελειώσεις. ( ο προηγούμενος αργούσε λίγο κ η Βικτώρια δεν γκρίνιαξε όπως κάνουν άλλες , ήταν ευγενική)
¨Εχει προκαταρκτικά αλλά όχι φιλιά. Βέβαια το σεξ δεν ήταν κ ο΄τι καλύτερο . Με άλλες κοπέλες έχω περάσει πιο καλά. Για αν είμαι δίκαιος πήγα στη Μίνωος φορτωμένος με κάτι δικά μου προβληματάκια οπότε ίσως να επηρέασε κ αυτο΄.
Ελπίζω να βοήθησα με τα σχόλια κ να περάσετε καλά κατά την επισκεψή σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom