Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
Φωτογραφία από Αδελινα???
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Παιδία παίζει τίποτα καλό στην γειτονιά γιατί θα είμαι σε λίγο ? Πήγα στο 3 που είναι σοφία...μάπα το καρπούζι και πήγα και στην ειρήνη την καινούρια...δεν αξίζει. Τπτ καλό?
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Αντελίνα δεν ήταν εκεί, σοφία ήταν στο 3
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς, εγώ πήγα να δώ την ειρήνη, πολύ όμορφη κοπέλα, αλλά είδα Πακιστανούς και την είχαν πάρει, εγώ προσωπικά μόλις τους είδα έφυγα, οποίος δεν έχει θέμα ας πάει, πολύ όμορφη κοπέλα
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Ξέρω που είναι η Αντελίνα μια με γυαλλακια είναι ?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς, εγώ πήγα να δώ την ειρήνη, πολύ όμορφη κοπέλα, αλλά είδα Πακιστανούς και την είχαν πάρει, εγώ προσωπικά μόλις τους είδα έφυγα, οποίος δεν έχει θέμα ας πάει, πολύ όμορφη κοπέλα
Η ειρ
Παιδιά δεν ξέρω για εσάς, εγώ πήγα να δώ την ειρήνη, πολύ όμορφη κοπέλα, αλλά είδα Πακιστανούς και την είχαν πάρει, εγώ προσωπικά μόλις τους είδα έφυγα, οποίος δεν έχει θέμα ας πάει, πολύ όμορφη κοπέλα
Η ειρήνη είχε πιο μεγάλη κοιλιά από εμένα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επίσκεψη πριν λίγο στην Ειρήνη στο 11... ωραία κοπέλα ωραία μεγάλα χείλη..σε καμία περίπτωση μεγάλη κοιλιά...όμορφα σέξυ μπλε εσώρουχα.... ξανθιά γύρω στα 30 κάτι...πολύ καλή πίπα αργή βασανιστική....και καυλιαρικξ σεξ....με πολύ μπαλαμουτι και από τους δύο......καραγουσταρε
δασιτριχο στήθος....χουφτωνε λες και ήμουν εγώ... στο τέλος έκατσα καθιστός κρεβάτι ήρθε από πίσω μου με το ένα χέρι με μαλακιζε και με το άλλο χουφτωνε στήθος.
Θα τη ξαναδώ στάνταρ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom