Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
12
Πόντοι
16
Σοβαρά;Δηλαδή αν κάποιος σταματήσει να "κυνηγάει" τις ιερόδουλες θα κάνει παιχνίδι;Εγώ σου λέω ότι θα βρει την πρώτη μπουρούχα,εμφανισιακά και σε χαρακτήρα,προκειμένου να ανακουφιστεί και να αδειάσει τους αδένες του.Η στέρηση δεν είναι καλό πράγμα.Δε νομίζω ότι υπάρχει κάποιος από αυτό το φόρουμ να έχει υποκαταστήσει την αληθινή ζωή με την πλασματική της πορνείας.Για εκτόνωση πάνε.Αν βρουν το κατάλληλο έξω θα το σταματήσουν το σπορ.

Μα αυτο δεν κανουν ολοι.......

Ξεχαστε το,δε ζουμε ουτε στη Ρωσσια ουτε στην Τσεχια.

Εδω ειναι Ελλαδα και εχει μονο μπαζα.

Και εσεις που τις γαματε ειστε μπαζοφιλοι.
 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
Μα αυτο δεν κανουν ολοι.......

Ξεχαστε το,δε ζουμε ουτε στη Ρωσσια ουτε στην Τσεχια.

Εδω ειναι Ελλαδα και εχει μονο μπαζα.

Και εσεις που τις γαματε ειστε μπαζοφιλοι.


ρε φιλαρακο καιρο το σκεφτομουν.

δεν ανοιγεις κανα θρεντ να λετε για τις ξενες που πηδηξατε.
μπας και βρεθεις ποτέ εντος θεματος?


οι μισες σου λεξεις ειναι "ελλεινιδες", "μπαζα" κλπ
πολυ χρονο δεν αφιερωνεις στις ελλεινιδες, εστω βριζοντάς τες?
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Δεν ξέρεις την απάντηση;
Η γκόμενα/γυναίκα του λεφτά ή του έστω με καλή δουλειά βλάκα,έχει εξασφαλίσει τη ζωή της.Έχει δέσει το γάιδαρο της,και πάει με τον σερβιτόρο μόνο για την ψωλή.Αν ο άντρας της τής πει πάρε τον πούλο,θα αυτοκτονήσει επειδή δε θα μπορεί να τη ζήσει ο σερβιτόρος.

τι μας λεει ρε ιματζινα ο αρκανς???

ακου ο γκομενος της να εχει φραγκα και αμαξι και αυτη να γαμιεται με το παιδι απο το ρουχαδικο..

αυτα δεν τα κανει η ελληνιδα..

σουζα του καθεται του φραγκατου..

και περιμενει την στιγμη που ο ιδιος θελει να την πηδηξει..και προσευχεται να τον τυλιξει οσο το δυνατον γρηγοροτερα.

σιγα μη διακυνδινεψει τη σχεση της για ενα φτωχομπινε.

αυτα ειναι παραμυθια λαικης καταναλωσης.

σημερα γαμανε καθαρα τα λεφτα.

και δεν μιλαω για ιεροδουλες.

μιλαω για τις καθημερινες κοπελες.

εχω παραδειγματα απο δουλεια.η αλλη στο δημοσιο και παρολαυτα επειδη ειναι νεοπροσληφθησα

νοιωθει την αναγκη να αγκυλωθει στην σχεση της ..εναν λογιστη απο γλυφαδα.

νοιωθει ακομα στο dna της ανασφαλεια γιατι αυτος ειναι απο ανωτερη ταξη(οχι την εργατικη οπως αυτη).

και αυτη θελει να ανεβει.

ετσι παρολο που οπως ομολογησε η ιδια την πρωτη περιοδο της σχεσης τους δεν ηταν καθολου ερωτευμενη..

μετα ξαφνικα τον ερωτευτηκε!!  μαλλον οταν εμαθε για τα σπιτια,και την περιουσια και τον κυκλο της οικογενειας..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τι μας λεει ρε ιματζινα ο αρκανς???

ακου ο γκομενος της να εχει φραγκα και αμαξι και αυτη να γαμιεται με το παιδι απο το ρουχαδικο..

αυτα δεν τα κανει η ελληνιδα..

σουζα του καθεται του φραγκατου..

και περιμενει την στιγμη που ο ιδιος θελει να την πηδηξει..και προσευχεται να τον τυλιξει οσο το δυνατον γρηγοροτερα.

σιγα μη διακυνδινεψει τη σχεση της για ενα φτωχομπινε.

αυτα ειναι παραμυθια λαικης καταναλωσης.

σημερα γαμανε καθαρα τα λεφτα.

και δεν μιλαω για ιεροδουλες.

μιλαω για τις καθημερινες κοπελες.

εχω παραδειγματα απο δουλεια.η αλλη στο δημοσιο και παρολαυτα επειδη ειναι νεοπροσληφθησα

νοιωθει την αναγκη να αγκυλωθει στην σχεση της ..εναν λογιστη απο γλυφαδα.

νοιωθει ακομα στο dna της ανασφαλεια γιατι αυτος ειναι απο ανωτερη ταξη(οχι την εργατικη οπως αυτη).

και αυτη θελει να ανεβει.

ετσι παρολο που οπως ομολογησε η ιδια την πρωτη περιοδο της σχεσης τους δεν ηταν καθολου ερωτευμενη..

μετα ξαφνικα τον ερωτευτηκε!!  μαλλον οταν εμαθε για τα σπιτια,και την περιουσια και τον κυκλο της οικογενειας..

κλάαααααααααααααααααααααααψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

φτωχομπινέ
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
κλάαααααααααααααααααααααααψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

φτωχομπινέ

ποιος σου ειπε οτι δεν εκπροσωπο τον τυπο με το ακριβο αμαξι και τα φραγκα?

μπερδευεσαι.. ;)

γιαυτο ειμαι κατηγορηματικος.

ακομα δεν εχει ηρεμησει η πουτσα μου απο χθες.

δεν ξερω τι παθαινουνε η γκομενες οταν ακουνε οτι ο αλλος εχει μονιμη και καλη δουλεια στο δημοσιο.

μεχρι και να ερθω να την ζητησω απο τον μπαμπα της μου ειπε χθες.

πως αγκιστρωνονται ετσι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


περσονα σε παρακαλω μην πεθανεις απο την ζηλια που γαμησα για αλλη μια φορα. :2funny: :2funny:

 

Επισκέπτης
δεν ξερω τι παθαινουνε η γκομενες οταν ακουνε οτι ο αλλος εχει μονιμη και καλη δουλεια στο δημοσιο.

μεχρι και να ερθω να την ζητησω απο τον μπαμπα της μου ειπε χθες.

:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

αν μου πεις οτι παίρνεις πάνω απο 2-3 χιλιάρικα...θα πάρω πίσω τα emots...

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
δεν ξερω τι παθαινουνε η γκομενες οταν ακουνε οτι ο αλλος εχει μονιμη και καλη δουλεια στο δημοσιο.

μεχρι και να ερθω να την ζητησω απο τον μπαμπα της μου ειπε χθες.

πως αγκιστρωνονται ετσι.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προφανως και ηταν φτηνογκομενα....

ακου να χαιρεται που καβατζωνει δημοσιο υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!

υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(δεν υποτιμω σε καμια περιπτωση τους δημοσιους υπαλληλους, αλλα για να θεωρω οτι η αλλη εκανε την τυχη της θα πρεπει να βρηκε τουλάχιστον επιχειρηματια...)
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

αν μου πεις οτι παίρνεις πάνω απο 2-3 χιλιάρικα...θα πάρω πίσω τα emots...

3 χιλιαρικα καθαρα τουλαχιστον. στο δημοσιο απλα παω για κανενα 3 ωρο.εχω κι αλλες δουλειες.. ;)

οι πληροφορικαριοι μπορουν να κανουν πολλα ;)
 

machinehead 7

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.028
Κριτικές
41
Like
535
Πόντοι
2.137
ετσι παρολο που οπως ομολογησε η ιδια την πρωτη περιοδο της σχεσης τους δεν ηταν καθολου ερωτευμενη..

μετα ξαφνικα τον ερωτευτηκε!!  μαλλον οταν εμαθε για τα σπιτια,και την περιουσια και τον κυκλο της οικογενειας..
Ετσι ετσι! Εχω γνωστη με τα ιδια ακριβως συμπτωματα! Στην αρχη ΜΜΜΜ!!!! καλος ειναι! Οταν ειδε ομως το σπιτι το οποιο ειχε και ακομα εχει το εξης!
Μπουχος η κυρια! Και μην μου πειτε οτι δεν ειναι η μεγιστη γκομενοπαγιδα!


 

Συνημμένα

  • pisina_heaven_paradise.jpg
    pisina_heaven_paradise.jpg
    41 KB · Εμφανίσεις: 16

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

αν μου πεις οτι παίρνεις πάνω απο 2-3 χιλιάρικα...θα πάρω πίσω τα emots...
κάτσε να τελειώσει το μεταπτυχιακό να πάρει 100 Ευρώ παραπάνω.....


αααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ακου στενοχωριέμαι που γαμάει..
ακου ρε μαλάκα μεφίστο τι ποστάρουν τα άτομα.......

τι μαλάκες που δε γαμάμε εμείς και δεν έχουμε καλή δουλειά στο δημόσιο....


αααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Επισκέπτης
Βασικα το θεμα εχει ξεφυγει και εχει παει παλι στον πολεμο των φύλων και στις κωλο-ελεεινιδες που δεν ξερουν τι θελουν ή μαλλον που θελουν πλουσιους, ομορφους, μορφωμενους, με μεγαλη πουτσα, εξοχικο, καταθεσεις και γνωριμιες. <<Αν ξεχασα κατι συμπληρωστε με>>. Ετσι λοιπον ή θα εισαι ο “γαμω και δερνω” ή το “ρεζιλι που χαλαει την πιατσα” και δεν μας καθονται οι γκομενες στους υπολοιπους.
Ολες οι Ελληνιδες λοιπον θελουν τα παραπανω, ενώ οι αλλοδαπες βολευονται με λιγοτερα. Αν πραγματικα το πιστευτε αυτό ειστε βαθια νυχτωμενοι. Δεν ξερω τι γυναικες συναναστρεφεστε, αλλα υπαρχουν γυναικες, σε οποιο μερος του πλανητη και να εχουν γεννηθει που δεν δινουν σημασια στα παραπανω. Αν εσεις αγορασατε ένα ακριβο αμαξι και νομιζετε ότι πιασατε τον παπα από τ’ αρχιδια ή επειδη τα πινετε σε high club πρεπει να σας καθεται οποια βρεθει στο δρομο σας μαθεται ότι υπαρχουν και καποιοι αλλοι που δεν εχουν ακριβα αμαξια και στα clubs που πατε δεν περνανε ουτε απ΄οξω αλλα βολευουνε κατι καλα μουνακια.
Εγραψε καποια το μεσημερι ότι την ενδιαφερει ο γκομενος της, να της δειχνει ότι είναι σημαντικη για αυτόν και όχι να την επιδεικνυει σαν τροπαιο. Αυτό είναι το μυστικο κυριοι. Να ειμαστε ο εαυτος μας και αυτό που δινουμε να βγαινει από μεσα μας. Αλλα αυτό δεν μαθενεται, ή το εχεις ή δεν το εχεις. Και το να εισαι ο εαυτος σου σημαινει  ότι εισαι καλα ετσι όπως εισαι. Δεν θεοποιεις το μουνι. Δεν το εχεις αναγκη για να περασεις καλα ή για να εκτιμας τον εαυτο σου. Δεν υποκρινεσε κατι που δεν εισαι για να βρεις γυναικα κι όταν τη βρεις δινεις αυτά που μπορεις ή που θελεις να δωσεις. Προσωπικα επελεξα να μην κανω παραχωρισεις στη ζωη μου για κανεναν και καμια. Μονο για τους γονεις μου. Ουτε για τα αδερφια μου, ουτε για παρεες ουτε για γυναικα. Αν θα παρω ακριβο αμαξι θα το παρω γιατι το γουσταρω, αν παω στα μπουζουκια –που δεν παω- θα παω για να γουσταρω εγω κι αν πω σε αγαπαω θα είναι γιατι το νιωθω. Κι ότι κατσει. Αμα ειμαι εγω στα “ωραια” μου, καμια γυναικα δεν μπορει να με κανει καλυτερα.

Υ.Γ. Δασκαλε arcans συγνωμη που σου χαλαω τη σουπα, αλλα ψιλο-μαλακιες γραφεις. Δυστηχως δεν το εχεις. Ισως στην Κολομβια να ειχες καλυτερη τυχη.
 
OP
OP
kostas3d

kostas3d

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
733
Like
5
Πόντοι
6
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προφανως και ηταν φτηνογκομενα....

ακου να χαιρεται που καβατζωνει δημοσιο υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!

υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(δεν υποτιμω σε καμια περιπτωση τους δημοσιους υπαλληλους, αλλα για να θεωρω οτι η αλλη εκανε την τυχη της θα πρεπει να βρηκε τουλάχιστον επιχειρηματια...)p

για μια ακομη φορά δείχνεις τα πραγματικά σου θέλω ελεεινίδα....συνέχισε να μιλάς εκτίθεσαι.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

προφανως και ηταν φτηνογκομενα....

ακου να χαιρεται που καβατζωνει δημοσιο υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!

υπαλληλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(δεν υποτιμω σε καμια περιπτωση τους δημοσιους υπαλληλους, αλλα για να θεωρω οτι η αλλη εκανε την τυχη της θα πρεπει να βρηκε τουλάχιστον επιχειρηματια...)

αααααχαχαχαχαχαχα

και συ τον πήρε γραμμή;

βγάζει πάνω απο 3 αλλά πηγαίνει στου κρεο(πώλ)η να γαμήσει....
ααααααααχαχαχαχαχαχαχα

 

on the road

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2009
Μηνύματα
6.236
Like
0
Πόντοι
66
3 χιλιαρικα καθαρα τουλαχιστον. στο δημοσιο απλα παω για κανενα 3 ωρο.εχω κι αλλες δουλειες.. ;)

οι πληροφορικαριοι μπορουν να κανουν πολλα ;)



εγω σε συμπαθω γιατι εισαι ολιγαρκης....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δέχομαι τις καλές του προθέσεις...καθότι είμαι ευκολόπιστος κ καλός πάνω απ'όλα άνθρωπος...

δεν έχω λόγο να τον αμφισβητήσω...;)

αααχαχαχαχαχα
ρε μαλάκα φτωχομπινέ με το σάξο.... να σου βρούμε δουλειά στο δημόσιο μπας και δεις ασπρη μέρα......


αααααχαχαχαχαχαχα ξεφτίλα φτωχομπινέ.....

να κόψεις και τον πρίαμο.....
αααααααχαχαχαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom