Νέα

Ντορέττα Παπαδημητρίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 478K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.178
Κριτικές
53
Like
6.657
Πόντοι
7.636
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ποιον Πηλαδακη ρε;τον γνωστό ιδιοκτήτη ομάδας;
Αν ναι, ήμασταν φαντάροι πριν από 4 χρόνια κάπου στην Αθήνα...
Ο Πηλαδάκης ειναι 55ρης τύπε. Αν ήσαστε μαζί φαντάροι πριν 4 χρόνια, στα 51 του, οκ.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Αν δε κάνω λάθος, πριν αρκετά χρόνια ήταν ιδιοκτήτης της ΑΕΛ και νοίκιαζε στη ποδοσφαιρική ομάδα της Λάρισας το ιδιόκτητο γήπεδό του, το "AEL FC Arena", πριν τα "σπάσει" ο Κούγιας, μαζί του...Ο Πηλαδάκης, βέβαια είναι χρόνια χωρισμένος από την Ντορέτα Παπαδημητρίου!...
Ήταν ιδιοκτήτης της ΑΕΛ και ιδιοκτήτης του γηπέδου, αλλά καμία σχέση με Κούγια τύπε μου. Τον έφαγε το κύκλωμα Μπέου-Κανελλόπουλου-Μαρινάκη γιατί τον θεωρούσε του περιβάλλοντος Πατέρα.
Είχε πάρει και Κύπελλο Ελλάδας με την ΑΕΛ στον τελικό με τον ΠΑΟ. Και πρόεδρος της Σούπερ Λίγκας ήταν, με σύμφωνη γνώμη ΟΣΦΠ-ΠΑΟ και σχεδόν απόλυτη πλειοψηφία. Νομίζω μόνον ένας δεν τον ψήφισε.
Από τους πλέον γνωστούς παράγοντες στο ποδόσφαιρο. Πρέπει να είσαι μεγάλος μυρωδιάς για να μην τον ξέρεις.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.719
Κριτικές
8
Like
33.316
Πόντοι
6.536
Ήταν ιδιοκτήτης της ΑΕΛ και ιδιοκτήτης του γηπέδου, αλλά καμία σχέση με Κούγια τύπε μου. Τον έφαγε το κύκλωμα Μπέου-Κανελλόπουλου-Μαρινάκη γιατί τον θεωρούσε του περιβάλλοντος Πατέρα.
Είχε πάρει και Κύπελλο Ελλάδας με την ΑΕΛ στον τελικό με τον ΠΑΟ. Και πρόεδρος της Σούπερ Λίγκας ήταν, με σύμφωνη γνώμη ΟΣΦΠ-ΠΑΟ και σχεδόν απόλυτη πλειοψηφία. Νομίζω μόνον ένας δεν τον ψήφισε.
Από τους πλέον γνωστούς παράγοντες στο ποδόσφαιρο. Πρέπει να είσαι μεγάλος μυρωδιάς για να μην τον ξέρεις.
Τον έπιασε απο καρφωτή σε ξεν με την γυναίκα του Σολάνο.
Ούτε να γαμήσεις δεν μπορείς με την ησυχία σου.Κάργιες...
:vomit:
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.758
Κριτικές
1
Like
5.738
Πόντοι
2.356
Όλοι γι'αυτό το λεσβιακό λένε και κανένας δεν έβγαλε αποδείξεις
θα κλεισει το θεμα ετσι και γινει κατι τετοιο φιλε! το μπου εχει μπλεξει πολλες φορες σε νομικους μπελαδες...

εδω γνωστη βιζιτα του μπατσελορ ενα και πρωην γνωστου τραγουδιστη που μας προσεχει απο ψηλα εκανε γερη μανουρα...

σκεψου τι μπορει να κανει η ντορεττα η η ραλλη!
 

Daredevil9

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
493
Like
985
Πόντοι
86
θα κλεισει το θεμα ετσι και γινει κατι τετοιο φιλε! το μπου εχει μπλεξει πολλες φορες σε νομικους μπελαδες...

εδω γνωστη βιζιτα του μπατσελορ ενα και πρωην γνωστου τραγουδιστη που μας προσεχει απο ψηλα εκανε γερη μανουρα...

σκεψου τι μπορει να κανει η ντορεττα η η ραλλη!
Αυτό μου φαίνεται σαν μια καλή δικαιολογία για να μην βγει το υποτιθέμενο βίντεο. Επίσης με ποια από το Bachelor έγινε αυτό;
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Τον έπιασε απο καρφωτή σε ξεν με την γυναίκα του Σολάνο.
Ούτε να γαμήσεις δεν μπορείς με την ησυχία σου.Κάργιες...
:vomit:
O Σολάνο μεγάλος ποδοσφαιριστής. Πήγε ΑΕΛ από West Ham Η γυναίκα του δεν ήθελε Ελλάδα, ποσο μαλλον μια επαρχιακή πόλη. Τον πίεζε να φύγουν. Τα περί τσακωτών πρέπει να είναι παραμύθα. Τόσο επώνυμος δεν πάει σε ξενοδοχείο όπου όλοι θα τον δουν, με γυναίκα ποδοσφαιριστή του κιόλας. Άσε που κι αυτή δεν ήταν κάτι το φοβερό.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.839
Κριτικές
62
Like
45.675
Πόντοι
9.297
Τον έπιασε απο καρφωτή σε ξεν με την γυναίκα του Σολάνο.
Ούτε να γαμήσεις δεν μπορείς με την ησυχία σου.Κάργιες...
:vomit:
Μπροστά στην Ντορεττα δεν πιάνει μια ....ο μπαζολαγνος καλά να πάθει που την έχασε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.719
Κριτικές
8
Like
33.316
Πόντοι
6.536
O Σολάνο μεγάλος ποδοσφαιριστής. Πήγε ΑΕΛ από West Ham Η γυναίκα του δεν ήθελε Ελλάδα, ποσο μαλλον μια επαρχιακή πόλη. Τον πίεζε να φύγουν. Τα περί τσακωτών πρέπει να είναι παραμύθα. Τόσο επώνυμος δεν πάει σε ξενοδοχείο όπου όλοι θα τον δουν, με γυναίκα ποδοσφαιριστή του κιόλας. Άσε που κι αυτή δεν ήταν κάτι το φοβερό.
Ok.
Και ομως ετσι ειναι.Ξενοδοχειο στην Αττική.
Εχει περάσει πολλές αυτός ενώ ηταν παντρεμένος με την Ν.Π!
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Ok.
Και ομως ετσι ειναι.Ξενοδοχειο στην Αττική.
Εχει περάσει πολλές αυτός ενώ ηταν παντρεμένος με την Ν.Π!
Για το πρώτο δε θα συμφωνήσω.
Για το δεύτερο το θεωρώ δεδομένο. Είχε και στενό πρεσάρισμα από πολλές. Παντρεμένες και μη. Κάποιες πάρα πολύ ωραίες κοπέλες.
Κι επειδή και η Ντορέτα δεν είναι και κανένα κορόιδο, τον έσκισε στο διαζύγιο.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2021
Μηνύματα
986
Like
8.807
Πόντοι
1.046
Ρε παιδιά άμα ο Πηλαδάκης είναι τέτοιος γαμήκουλας γιατί του έχει βγει το όνομα για τρένα και έτσι???
 

Add1cted

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Δεκ 2020
Μηνύματα
650
Like
5.081
Πόντοι
1.046
Ρε μάγκες ο Πηλαδάκης έχει γαμήσει Ντορέττα Παπαδημητρίου, Ειρήνη Παπαδοπούλου, μια χορεύτρια-χορογράφο (Chali Jennings για όποιον την ξέρει τελοσπάντων) και τώρα τρύπαει Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου και δε ξέρω εγώ ποιές άλλες.Να τις έχει για δυνατή "βιτρίνα" δεν το νομίζω, μάλλον γιατί έχει χρυσό πορτοφόλι και για αυτό το λόγο είναι γαμήκουλας που λέτε που έχει μπει σε όλες τις παραπάνω.Τώρα αυτά για τρένα κτλ που λέτε μάλλον τα χουν βγάλει άτομα που ζηλεύουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom