Νέα

Ντορέττα Παπαδημητρίου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 478K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
Τρυποκάρυδος

Τρυποκάρυδος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
10.414
Like
433
Πόντοι
166
unnamed29.png
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Για πολύ πούτσα η τύπισσα.... :zfuck:


 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
Η Ντορέτα είναι φίλη ενός γνωστού μου και ήμασταν μαζί διακοπές πριν κάποια χρόνια. Με αυτήν καύλωνε απίστευτα ένας φίλος μου και ήμασταν μαζί ένα βράδυ έξω μεγάλη παρέα. Φόραγε κάτι φλάτ παπούτσια και μια φούστα μέχρι το γόνατο φαρδιά. Όταν είδα τις γάμπες της με φλατ παπούτσι ξενέρωσα. Ήτανε μεγάλες και ατσούμπαλες. Το υπόλοιπο σώμα είναι κορυφή, απλά σχολιάζω το συγκεκριμένο.

Για πρόσωπο μάγκες δε θέλετε να αναφερθώ καν. Την έχω δεί και σε θέατρο και είναι οκ. Αλλά άβαφτη έξω που την είδα ήταν χάλι !
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.598
Like
73.018
Πόντοι
12.756
τυπε , συμφωνω για τις γαμπες , αλλα τουλαχιστον αυτη εχει ασχημες γαμπες και το υπολοιπο ειναι  :cum:
αλλες  εχουν ομορφες γαμπες και το υπολοιπο ειναι  :shit:

οποτε σαφως κερδιζει στις συγκρισεις
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
98
Πόντοι
16
τυπε , συμφωνω για τις γαμπες , αλλα τουλαχιστον αυτη εχει ασχημες γαμπες και το υπολοιπο ειναι  :cum:
αλλες  εχουν ομορφες γαμπες και το υπολοιπο ειναι  :shit:

οποτε σαφως κερδιζει στις συγκρισεις

Καλά από αυτή τη σκοπιά δεν αντιλέγω. Απλά τα γυναικεία πόδια για μένα παίζουν ρόλο. Αν μου θυμίζει τον καραπιάλη νιώθω σα να γαμάω άντρα και δε λέει.

Από κορμί ατσάλι και βασικά είναι ανώμαλο αυτό που βγάζει. Δεν είναι η όμορφη κοπέλα. απλά έχει κάτι διαφορετικό.

Χίλιες φορές για μένα παπαβασιλείου πχ, που είναι πιο θυλικό το κορμί, γυμνασμένη όχι το ίδιο αλλά είναι, και με βυζάρες.
 

livornezos

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
3.113
Κριτικές
2
Like
735
Πόντοι
96
αντρογυναικα ....αλλα ωραιο κορμι
 

jstar

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2010
Μηνύματα
2.441
Like
14
Πόντοι
16
μουναρα και για πολλα  :fuck2: :fuck2: αλλα οταν μια γυναικα εχει πισω της παιδια,θα ηταν πιο σωστο να μαζευοταν καποια στιγμη..
ειδικα οταν μιλαμε για 40ρα...
Και αυτο ισχυει και για τις ασημες,οχι μονο για τις διασημες χωρισμενες μιλφαρες
 

zdrinis

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.418
Like
2
Πόντοι
16
Η Ντορέτα είναι φίλη ενός γνωστού μου και ήμασταν μαζί διακοπές πριν κάποια χρόνια. Με αυτήν καύλωνε απίστευτα ένας φίλος μου και ήμασταν μαζί ένα βράδυ έξω μεγάλη παρέα. Φόραγε κάτι φλάτ παπούτσια και μια φούστα μέχρι το γόνατο φαρδιά. Όταν είδα τις γάμπες της με φλατ παπούτσι ξενέρωσα. Ήτανε μεγάλες και ατσούμπαλες. Το υπόλοιπο σώμα είναι κορυφή, απλά σχολιάζω το συγκεκριμένο.

Για πρόσωπο μάγκες δε θέλετε να αναφερθώ καν. Την έχω δεί και σε θέατρο και είναι οκ. Αλλά άβαφτη έξω που την είδα ήταν χάλι !
η ντορετα οντως δ  λεει πολλα . για το προσωπο συμφωνω ασε που κ βαμμενη δεν ειναι ......
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Εγγρ.
30 Αυγ 2014
Μηνύματα
2.145
Like
240
Πόντοι
36
Και θέτω εδώ το εξής ερώτημα,στην εν λόγω φωτογραφία.....
Το καλογυμνασμένο μπούτι και η ξεμυτίζουσα,σαν Σεπτεμβριανό σταφύλι,ρώγα,υπο(ισό)σκελίζουν το πολύ άσχημο πρόσωπο?
δυσκολα βαζεις τωρα τυπε. Επειδη η ρωγα είναι τοσο ξεμυτιζουσα που φαινεται και μεσα απο το ρουχο, θα πω οτι το ισοσκελιζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom