Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.527
Κριτικές
61
Like
42.899
Πόντοι
22.785
ΘΕΕ που σε αγαπω....ΘΕΕ που σε προσκυνω.....γιατι μου δινεις αυτη την καταδικη??????????Αυτη ειναι η μοιρα μου?????????Να ζω μονιμα κατω απο την αφανη δικτατορια των ηλιθιων??????.....περιμενοντας ματαια εναν ελευθερωτη τυπου Ζαρατουστρα....Τους συγχωρω ομως γιατι δεν εχουν καταλαβει οτι εχουν γινει πρωτη υλη......Μετα τιμης ο συγχρονος Αιαντας ο Τελαμωνιος(κατα εσας Παιχτουρας).

Να τι γίνεται :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το bourdela  γράφει την αδέκαστη κριτική του για ένα
ή περισσότερα websites real estate αγγελιών, και κάποιος γνωστός
ενός φίλου ενός ξαδέρφου που φτιάχνει ένα άλλο site προτείνει
στο κασσάνδρας  να το δοκιμάσει.... κατάλαβες ;;;
 

Επισκέπτης
δερνει κι αλλους παιχτη μας!  :rolleyes: :rolleyes:

είμαι έτοιμος για ξύλοοοοοοοοοοοοοο........ :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

URL]]
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
δερνει κι αλλους παιχτη μας!  :rolleyes: :rolleyes:
   δεν γνωριζω τιποτα....ουτε καν αν δερνει..το μονο οτι ειναι αξιολογο πλασμα με πλουσιο εσωτερικο κοσμο.Μετα τιμης ο συγχρονος Αιαντας ο Τελαμωνιος(κατα τον κοσμο εδω Παιχτουρας).
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Γουσταρω να με μαστιγωσετε αλυπητα και ανελεητα... :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
:tits:
   δεν γνωριζω τιποτα....ουτε καν αν δερνει..το μονο οτι ειναι αξιολογο πλασμα με πλουσιο εσωτερικο κοσμο.Μετα τιμης ο συγχρονος Αιαντας ο Τελαμωνιος(κατα τον κοσμο εδω Παιχτουρας).
γεια σου μωρο μου!ερωτα μου! :tits:
 

Επισκέπτης

καλά που δεν παντρεύτηκα..τότε που ήμουν σε δίλημμα...

http://[URL unfurl="true"]www.clubandievalentino.com/wp-content/uploads/2009/04/andiesammievidgg046_00-398x600.jpg[/img[/URL]]

[img]http://[URL unfurl="true"]www.clubandievalentino.com/wp-content/uploads/2009/04/andiesammievidgg001_00-398x600.jpg[/img[/URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
Με αυτα που διαβασα...σας απαντω...δεν χρειαζεται να δινω λογο για το καθετι,να εκθετω τον εαυτο μου.Δεν υπαρχει λογος να σπαταλω τοσες ωρες εξηγωντας,υπερασπιζομενος,αμυνομενος,καγχαζομενος,ευχαριστωντας.. εσας τους αγνωστους.Μου ανακατευεται το στομαχι μονο και μονο γιατι καποιοι διασκεδαζουν με την ψευδαισθηση οτι ξερουν κατι για μενα....Μετα τιμης ο συγχρονος Αιαντας ο Τελαμωνιος(κατα κοσμο εδω μεσα Παιχτουρας).
η κατασταση οσο παει γινεται και πιο τραγικη.... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
:tits:γεια σου μωρο μου!ερωτα μου! :tits:
  "Ερως ανικητε μαχαν''.(Ω,ερωτα,ανικητε στη μαχη).ΣΟΦΟΚΛΗΣ.Οταν το ελεγαν οι Αρχαιοι Ελληνες, σιγουρα καποια σαν εσενα θα ειχαν για πηγη εμπνευσης...αστερακι μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16

Επισκέπτης
  "Ερως ανικητε μαχαν''.(Ω,ερωτα,ανικητε στη μαχη).ΣΟΦΟΚΛΗΣ.Οταν το ελεγαν οι Αρχαιοι Ελληνες, σιγουρα καποια σαν εσενα θα ειχαν για πηγη εμπνευσης...αστερακι μου. :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

τιμημένε αίαντα...εγώ να ξέρεις είμαι ο αχιλλεάς,ο φίλος σου....τσίμπα μια φωτό απ'τα παλιά για να με θυμηθείς...

URL]]
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
τιμημένε αίαντα...εγώ να ξέρεις είμαι ο αχιλλεάς,ο φίλος σου....τσίμπα μια φωτό απ'τα παλιά για να με θυμηθείς...

http://[URL unfurl="true"]www.tavliinfo.gr/tavlihistory/achileasaias/9.jpg[/img[/URL]]

[/quote]ο πλεζουρας και ο περσονας παιζουν φευγα σε ωρες χαλαρωσης.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom