Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
φτου.......επεσα σε θαυμαστη :headbang:....οκ θα τα πουμε με αλλον τροπο...
        Σε καθε περιπτωση παντως,μενω Κυψελη και πηγαινω συχνα σε ενα κοντινο στουντιο της περιοχης μου,στην Δροσοπουλου 95(Ερως).Εκει, τις εχω ευλογησει :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ολες τις εργαζομενες....μονο τις τσατσαδες εχω αφησει διχως ευλογια. :) :) :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
        Σε καθε περιπτωση παντως,μενω Κυψελη και πηγαινω συχνα σε ενα κοντινο στουντιο της περιοχης μου,στην Δροσοπουλου 95(Ερως).Εκει, τις εχω ευλογησει :fuck1: :fuck1: :fuck1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: ολες τις εργαζομενες....μονο τις τσατσαδες εχω αφησει διχως ευλογια. :) :) :)
οκ οταν κατεβω θα παω κυψελη και θα κανονισουμε εξορμηση στο ερως.... :rockon:
μην με απογοητευσεις...και κρατα και πολτο...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
οκ οταν κατεβω θα παω κυψελη και θα κανονισουμε εξορμηση στο ερως.... :rockon:
μην με απογοητευσεις...και κρατα και πολτο...
      Οποτε θελεις, θα χαρω να πιουμε και ενα καφε,γιατι σε εχω καταταξει στους αξιολογους εδω μεσα.Ευχομαι να πεφτω μεσα. :) :) :)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
παντως στο ερως θα με πας...σιγουρα.... :rockon:
    Στο Ερως μπορεις να πας και μονος σου.Τον Μεγα Παιχτουρα, του Ποδοσφαιρικου στοιχηματος και των στουντιοκορασιδων, δεν βρισκω ποιος ο λογος να τον γνωρισεις στο Ερως???????????Ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ ειναι σε ολες τις γυναικες και ευχαριστως να με πας εσυ σε κανενα αλλο καλο μαγαζι.. αν ξερεις,εδω στην Αθηνα,εκτος απο τα στουντιο που τα εχω επισκεφτει σχεδον ολα στο παρελθον. :) :) :)
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
     Στο Ερως μπορεις να πας και μονος σου.Τον Μεγα Παιχτουρα, του Ποδοσφαιρικου στοιχηματος και των στουντιοκορασιδων, δεν βρισκω ποιος ο λογος να τον γνωρισεις στο Ερως???????????Ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ ειναι σε ολες τις γυναικες και ευχαριστως να με πας εσυ σε κανενα αλλο καλο μαγαζι.. αν ξερεις,εδω στην Αθηνα,εκτος απο τα στουντιο που τα εχω επισκεφτει σχεδον ολα στο παρελθον. :) :) :)
o Παιχτουρας ειναι ιδεα....
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Σεβαστα και καλα μου παιδια...εφτασε η ωρα να σας αποχαιρετησω για σημερα.Σαν συγχρονος Οδυσσεας,(μεχρι να βρω την Πηνελοπη μου)συνεχιζω την Ερωτικη μου Οδυσσεια στα ομορφα στουντιο της Πολης μας.Βγαινω και σημερα για να ευλογησω :fuck1: :fuck1: :fuck1: καμμια στουντιοκορασιδα.Αυριο θα εχετε νεα της καινουργιας  :fuck1: :fuck1: :fuck1:ευλογιας μου. :) :) :)
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Τουδε και στο εξης, για να ειμαι πιο αντικειμενικος στις κριτικες που γραφω προς τους συναγωνιστες μου,θα της  :fuck1: :fuck1: τουλαχιστον δυο φορες,οπου πηγαινω για καλυτερη εκτιμηση.Για του λογου το αληθες,διαβαστε την τελευταια κριτικη που δημοσιευτηκε πριν λιγο με τιτλο...''Εβελινα....η απολυτη καλη πιπα!!!!!!!!!!''.Μετα τιμης ο Μεγας Παιχτουρας.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.793
Κριτικές
24
Like
89
Πόντοι
2.357
Τουδε και στο εξης, για να ειμαι πιο αντικειμενικος στις κριτικες που γραφω προς τους συναγωνιστες μου,θα της  :fuck1: :fuck1: τουλαχιστον δυο φορες,οπου πηγαινω για καλυτερη εκτιμηση.Για του λογου το αληθες,διαβαστε την τελευταια κριτικη που δημοσιευτηκε πριν λιγο με τιτλο...''Εβελινα....η απολυτη καλη πιπα!!!!!!!!!!''.Μετα τιμης ο Μεγας Παιχτουρας.
Αντεχειs ακομα ρε???? :2funny: :2funny: :2funny:
Μεχρι τωρα ξεραμε την Μονικα με την...φυσαρμονικα
Να και η Εβελινα με την γλωσσα την τσαχπινα
:pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :pipa2:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906
     Στο Ερως μπορεις να πας και μονος σου.Τον Μεγα Παιχτουρα,  δεν βρισκω ποιος ο λογος να τον γνωρισεις στο Ερως???????????
ειπα μηπως με τις γνωριμιες σου ρε παιχτη παιξει καμια εκπτωση...αχαχαχαχαχαχ
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
ειπα μηπως με τις γνωριμιες σου ρε παιχτη παιξει καμια εκπτωση...αχαχαχαχαχαχ
        Γνωριμιες ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ οπου πηγαινει για  :fuck1: :fuck1: :fuck1:δεν επιθυμει.Μου την εχουν πεσει δυο-τρεις απο διαφορα στουντιο να τις παιρνω :fuck1: :fuck1: :fuck1: και εκτος στουντιο,αλλα δεν το βρηκα να με εξυπηρετει. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom