Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 110K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
Προς ενημερωση των θαυμαστων μου και των θαυμαστριων μου...εδω και μιση ωρα, με το ευλογημενο κρασι που εφερα απο Μοναστηρι χτες και εχω πιει χαλαρα δυο κιλα, ειμαι σε πενταλεπτη αυστηρη, επιχειρησιακη-σεξουαλικην ετοιμοτητα.Μου ειναι σηκωμενος τεντα και ετοιμαζομαι σε πρωτη φαση για καποιο στουντιο.Τα στουντιοκοριτσα ειναι ιδανικα να ξεκαβλωνουν τετοιες καταστασεις και μετα βλεπω που αλλου....
προσεξε αντι για στουντιο μην μπεις σε κανα κομωτηριο και πηδηξεις καμια γριετζου που φτιαχνει την κουπ.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλα μου παιδια ,σας ευχαριστω που με ανεχεστε,σας ειμαι υποχρεος, αλλα εφτασε η ωρα.. ο Μεγας Παιχτουρας να αναχωρησει για γνωστο του στουντιο(δεν το προσδιοριζω,φοβουμενος μην τυχον θαυμαστες και θαυμαστριες μου,ελθουν να με γνωρισουν και να με απολαυσουν απο κοντα).Σαν συγχρονος Οδυσσεας αναζητω την Πηνελοπη μου και ο πουτσος μου ταλαιπωρειται πηδωντας οτι βρισκει.....σαν Μενελαος αναζητω την ωραια Ελενη και πινω για να νομιζω ωραιες τις σαβουρες που γαμω (και με πληρωμη μαλιστα).Συμβουλευω να μην χασετε την κριτικη που θα γραψω οταν επιστρεψω....θα ειναι πιο συγκλονιστικη απο τις προηγουνενες που εχω γραψει και ακρως αποκαλυπτικη της σεξουαλικης μου συνερευσης.
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Καλα μου παιδια ,σας ευχαριστω που με ανεχεστε,σας ειμαι υποχρεος, αλλα εφτασε η ωρα.. ο Μεγας Παιχτουρας να αναχωρησει για γνωστο του στουντιο(δεν το προσδιοριζω,φοβουμενος μην τυχον θαυμαστες και θαυμαστριες μου,ελθουν να με γνωρισουν και να με απολαυσουν απο κοντα).Σαν συγχρονος Οδυσσεας αναζητω την Πηνελοπη μου και ο πουτσος μου ταλαιπωρειται πηδωντας οτι βρισκει.....σαν Μενελαος αναζητω την ωραια Ελενη και πινω για να νομιζω ωραιες τις σαβουρες που γαμω (και με πληρωμη μαλιστα).Συμβουλευω να μην χασετε την κριτικη που θα γραψω οταν επιστρεψω....θα ειναι πιο συγκλονιστικη απο τις προηγουνενες που εχω γραψει και ακρως αποκαλυπτικη της σεξουαλικης μου συνερευσης.
καλο βολι...


και απο το πεζοδρομιο...
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
εγώ έχω ήδη ετοιμάσει πέντε βρακιά να έχω να αλλάζω που θα γίνονται μούσκεμα....
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.081
Like
4.511
Πόντοι
1.706
υπάρχουν κάτι βιταμίνες, σε αμπούλες, περιέχουν βασιλικό [πολτό με τιμή 60ευρω οι 12αδα σε φαρμακεία μόνο, τις πίνεις με διάλυση μέσα σε κάποιο χυμό, νομίζω μάρκα είανι η VITALIFE ή κάτι τέτοιο.  Οι μόνες βιταμίνες στις οποίες έχω διαβάσει επίσημα να αναγράφεται πως αυξάνουν την ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΔΙΕΓΕΡΣΗ!!! Για δύο μήνες κάνει να τις παίρνεις και μετά ενα μήνα διακοπή.....εγώ πάντως προειδοποιώ πως πριν κάνα μήνα συνήλθα από το ....καλοκαίρι!!!!!!!!!!
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι σε ολους και ολες.Ενημερωση προς τους θαυμαστες μου, ανεξαρτητου φυλλου.Μολις προηγουμενως, εγραψα λεπτομερη κριτικη για τις καταπληκτικες μου σεξουαλικες επιδοσεις σε ενα απο τα δυο μαγαζια-στουντιο που επισκεφτηκα χτες.Σε λιγο θα την δημοσιευσουν να την διαβασετε για να διαπιστωσετε τα αποτελεσματα του βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Μεγας Παιχτουρας.Υστερογραφο....Μην με βομβαρδισετε με ερωτησεις αλλα να περιμετε πρωτα να διαβασετε την κριτικη. μου. :) :) :)Στο δευτερο μαγαζι δεν γραφω κριτικη γιατι εκει επαιξα ενα μεγαλο τρενακι.Αντε γεια τωρα. :) :) :)
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
Μολις προηγουμενως, εγραψα λεπτομερη κριτικη για τις καταπληκτικες μου σεξουαλικες επιδοσεις σε ενα απο τα δυο μαγαζια-στουντιο που επισκεφτηκα χτες.

α, γι'αυτό μου ήρθε ο οργασμός απ'το πουθενά....
 

memosan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2006
Μηνύματα
12.218
Like
4
Πόντοι
166
Δασκαλε, ελπίζω να πρόσεξες τι έγραψες.....

Απο σένα κρίνεται η επιβίωση των ιδρυμάτων που επισκεύτηκες καθώς και η καριέρα των κοριτσιών που σε εξυπηρέτησαν!!! Πρόσεχε προτού οδηγήσεις στην ανεργία νεαρά κορίτσια...


Επίσης κάνω έκκληση στην πυροσβεστική να στείλει 2 οχήματα με αντλίες στο σπίτι της μπούμπας για να κάνουν άντληση των κολπικών υγρών που έχουν πλυμμηρίσει ολόκληρο το οικοδομικό τετράγωνο...
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
Σημερα θα ξεκουραστω το βραδυ και θα παω μονο στην.... Λανα,που αυτη μου εχει ξεφυγει να την :fuck1: :fuck1: :fuck1:.
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
υπάρχουν κάτι βιταμίνες, σε αμπούλες, περιέχουν βασιλικό [πολτό με τιμή 60ευρω οι 12αδα σε φαρμακεία μόνο, τις πίνεις με διάλυση μέσα σε κάποιο χυμό, νομίζω μάρκα είανι η VITALIFE ή κάτι τέτοιο.  Οι μόνες βιταμίνες στις οποίες έχω διαβάσει επίσημα να αναγράφεται πως αυξάνουν την ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΗ ΔΙΕΓΕΡΣΗ!!! Για δύο μήνες κάνει να τις παίρνεις και μετά ενα μήνα διακοπή.....εγώ πάντως προειδοποιώ πως πριν κάνα μήνα συνήλθα από το ....καλοκαίρι!!!!!!!!!!

αχχαχαχααααααχαχαχχ ωραία υπογραφή  :cheesy:
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
37
Like
4
Πόντοι
296
που δουλευει αυτη τυπε μου ;να ρθω να σε γνωρισω απο κοντα; :think:
          Δεν γινεται γιατι απο οτι εχω παρακολουθησει στις γραφες σου,μενεις στην συμπρωτευουσα εσυ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.571
Κριτικές
475
Like
499
Πόντοι
4.906

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom