Νέα

Νίκη Κάλση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KANONI TV
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 114
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Μαλακίες λες...

Και η Ντούβλη τα πέταξε,κάποιοι μακάκες βρεθήκανε να την πούνε ωραία αλλά οι περισσότεροι έριξαν γέλιο τρελό...
Αλλό το να κάνεις το ΜΟΝΤΕΛΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ κ άλλο ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ,αντιλαβού;;;
ναι αλλα η ομορφια ειναι σχεδον αντικειμενικη.η σκληβα εκανε καριερα στο εξωτερικο.ελληνιδα ειναι.
κατανοεις?ακομα κ γ την ντουβλη καποιοι την επαιξαν.τι δε καταλαβαινεις ρε αγορι μου;
στην αμερικη εχεις δει τι γυναικες προβαλονται?πιστευεις οτι η ευα θα συγκρινοταν;
όχι...αλλά ΜΟΝΟ εσύ της επιτίθεσαι τόσο λυσσαλέα :huh:

όσο για την σύγκριση με Ζιζέλ, είναι σαν να συγκρίνεις τον βάζελο με την Μπάρτσα... :jerking: τελείως διαφορετικό επίπεδο, όμως και οι δύο ομάδες παίζουν μπάλα... :birdman:

όλοι οι άνθρωποι έχουμε συμπλέγματα, αλλά όσοι είναι έξυπνοι φροντίζουν να τα κρύβουν για να μην γίνονται ρόμπες :jerking:
καλα αστο...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Η Πελεκούδα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ,όπως και το 90% όσων ποστάρονται εδώ.Πολλές απ αυτές θα θέλαμε να τους ρίξουμε κανένα μανίκι αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑ.
 

newcummer

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
639
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
6
και εσυ τηλεκρητικος εγινες?  :2funny: :2funny: :2funny:
καλα εχω πραγματικη απορια αυτους που βγαινουν
σαν μαιντανοι στην τηλεοραση και κανουν κριτικες κτλπ
τους πληρωνουν? στα πρωιναδικα - μεσημεριαναδικα

Δυστυχως..... ναι.
κανονικο επαγγελμα
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ναι αλλα η ομορφια ειναι σχεδον αντικειμενικη.η σκληβα εκανε καριερα στο εξωτερικο.ελληνιδα ειναι.
κατανοεις?ακομα κ γ την ντουβλη καποιοι την επαιξαν.τι δε καταλαβαινεις ρε αγορι μου;
Υπάρχουνε τα επίπεδα τα οποία αγνοείς...

Τα μικρομεσαία μοντέλα κ τα κορυφαία.

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
Υπάρχουνε τα επίπεδα τα οποία αγνοείς...

Τα μικρομεσαία μοντέλα κ τα κορυφαία.
ρε πουλακι μου....μπες λιγο στην φορτηση.
Η Πελεκούδα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ,όπως και το 90% όσων ποστάρονται εδώ.Πολλές απ αυτές θα θέλαμε να τους ρίξουμε κανένα μανίκι αλλά ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΑ.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.207
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
ρε πουλακι μου....μπες λιγο στην φορτηση.
Ρε σεις το μοντέλο δεν πρέπει ντε κ καλά να είναι μόνο το άριστο μοντέλο...

Υπάρχουνε κ τα μικρομεσαία όπως σε κάθε δουλειά...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
Εεε τώρα δεν μπόρεσες να κρυφτείς,έχεις το πρόβλημα της ηλίθιας-κομπλεξικής γνώμης της ελληνικής κοινωνίας για την ψυχιατρική.

η ψυχιατρική είναι κλάδος της ιατρικής=επιστήμη

η ψυχολογία κατ' εμέ είναι επιστήμη γιαλαντζί :sunglasses:



ωραίο επιχείρημα αυτό :huh:

ξαναλέω ότι η τύπισσα δεν κάνει για να διαφημίζει Victoria Secret στις πασαρέλες του Παρισιού, αλλά κάνει και παρακάνει να διαφημίζει Venus Victoria στο Ζάππειο... :sunglasses:

άλλωστε το σώμα της ταιριάζει πολύ περισσότερο στα δικά μας πρότυπα από αυτό της Ζιζέλ (η κυρά Κούλα π.χ. δεν είχε ούτε θα έχει ποτέ σώμα σαν της Ζιζέλ...έχει όμως ή είχε σώμα με καμπύλες τύπου Λάσκαρη, οπότε πολύ εύκολα θα παρακινηθεί να αγοράσει το στρινγκ που θα δει να φοριέται από την κωλάρα της Εύας)

επ'αυτού; :cool2:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Moντέλο είναι η Kate Moss μικρέ,ΜΟΝΤΕΛΟ,άσχετα αν δε θα γουστάραμε να την πηδήξουμε άφτιαχτοι.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.529
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε σεις το μοντέλο δεν πρέπει ντε κ καλά να είναι μόνο το άριστο μοντέλο...

Υπάρχουνε κ τα μικρομεσαία όπως σε κάθε δουλειά...

εσυ εισαι χειροτερος μαλακας απο δαυτην
τι καθεσαι και ασχολεισαι μια με μοντελα μια
με την ΠΚΣ ρε τυπε... τραβα διαβασε να γινεις μαγκας  :rockon: :rockon:
θα παραπονιεσαι μολις τελειωσεις οτι παιρνεις μονο 700 ευρω
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
η ψυχιατρική είναι κλάδος της ιατρικής=επιστήμη

η ψυχολογία κατ' εμέ είναι επιστήμη γιαλαντζί :sunglasses:


ωραίο επιχείρημα αυτό :huh:

ξαναλέω ότι η τύπισσα δεν κάνει για να διαφημίζει Victoria Secret στις πασαρέλες του Παρισιού, αλλά κάνει και παρακάνει να διαφημίζει Venus Victoria στο Ζάππειο... :sunglasses:

άλλωστε το σώμα της ταιριάζει πολύ περισσότερο στα δικά μας πρότυπα από αυτό της Ζιζέλ (η κυρά Κούλα π.χ. δεν είχε ούτε θα έχει ποτέ σώμα σαν της Ζιζέλ...έχει όμως ή είχε σώμα με καμπύλες τύπου Λάσκαρη, οπότε πολύ εύκολα θα παρακινηθεί να αγοράσει το στρινγκ που θα δει να φοριέται από την κωλάρα της Εύας)

επ'αυτού; :cool2:
επ'αυτου τι?ε κατα αυτην την λογικη να αρχισουν να γινονται μοντελα κοπελες χοντρες,κοντες ισως με ακμη...πλησιαζουν πιο κοντα στην κυρα κουλα...
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Με ακμή γίναν πολλές λουκ.
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
επ'αυτου τι?ε κατα αυτην την λογικη να αρχισουν να γινονται μοντελα κοπελες χοντρες,κοντες ισως με ακμη...πλησιαζουν πιο κοντα στην κυρα κουλα...

θα θεωρήσω ότι κατάλαβες την λογική μου, παρά την προσπάθειά σου να ισοπεδώσεις το παράδειγμά μου :sunglasses:
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.260
Like
20
Πόντοι
366
εχερις φωτο της με καυλοσπυρα?!καταλαβες τι λεω//...
δεν ισοπεδωσα τιποτα....εδωσα αλλη διασταση.

:headbang: :headbang: :headbang:

για τελευταία φορά (αλλάζω παράδειγμα):

αν η 30άρα Χριστίνα, με τον κλασικό μεσογειακό σωματότυπο Ελληνίδας, δει την Ζιζέλ να φοράει τα Χ εσώρουχα, θα απογοητευτεί, σκεπτόμενη ότι πάνω της θα δείχνουν γελοία αφού δεν έχει ούτε κατά διάνοια τέτοιο θεϊκό κορμί.

αν η 30άρα Χριστίνα, με τον κλασικό μεσογειακό σωματότυπο Ελληνίδας, δει την Εύα Λάσκαρη να φοράει τα ίδια Χ εσώρουχα, θα παρακινηθεί πολύ ευκολότερα να τα αγοράσει, διότι η σύγκριση με το δικό της σώμα έχει περιέλθει σε γήινα επίπεδα (δεν έχει την κωλάρα της Εύας, αλλά έχει και αυτή καμπύλες).

συνεπώς, αν ήμουν σχεδιαστής εσωρούχων η Εύα Λάσκαρη θα ήταν ίσως η πρώτη μου επιλογή για μοντέλο καθαρά για λόγους μάρκετινγκ :sunglasses:

καλά...θα της τράβαγα και έναν μπούτσο :sunglasses:

:2funny:
 
OP
OP
KANONI TV

KANONI TV

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2010
Μηνύματα
402
Like
8
Πόντοι
1
κατι που ακουσα για Αλβανιδα κτλ, η Νικη ειναι Θεσσαλονικια, και Ελληνιδα, ουτε "ελληνοποιημενη" ουτε αλβανιδορουμανα κτλ..

 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
:headbang: :headbang: :headbang:

για τελευταία φορά (αλλάζω παράδειγμα):

αν η 30άρα Χριστίνα, με τον κλασικό μεσογειακό σωματότυπο Ελληνίδας, δει την Ζιζέλ να φοράει τα Χ εσώρουχα, θα απογοητευτεί, σκεπτόμενη ότι πάνω της θα δείχνουν γελοία αφού δεν έχει ούτε κατά διάνοια τέτοιο θεϊκό κορμί.

αν η 30άρα Χριστίνα, με τον κλασικό μεσογειακό σωματότυπο Ελληνίδας, δει την Εύα Λάσκαρη να φοράει τα ίδια Χ εσώρουχα, θα παρακινηθεί πολύ ευκολότερα να τα αγοράσει, διότι η σύγκριση με το δικό της σώμα έχει περιέλθει σε γήινα επίπεδα (δεν έχει την κωλάρα της Εύας, αλλά έχει και αυτή καμπύλες).

συνεπώς, αν ήμουν σχεδιαστής εσωρούχων η Εύα Λάσκαρη θα ήταν ίσως η πρώτη μου επιλογή για μοντέλο καθαρά για λόγους μάρκετινγκ :sunglasses:

καλά...θα της τράβαγα και έναν μπούτσο :sunglasses:

:2funny:
ναι...πραγματικα η βικτορια σικρετ ειναι πολυ χαμηλα σε πωλησεις επειδη εχει μοντελο την ζιζελ.... :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom