Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
οκ! δύο απορίες...
όταν λέμε 5ρι... εννοούμε βυζί? ή 5/10 ίσα που περνάει την βάση?
και η Τριτούλα ποιά ειναι είπαμε?
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Προς αποκατάσταση της αλήθειας για όσα συνέβησαν με τη συνεδρία μου μετά της εκλεκτής Εύας στο Diamont Spa. Είχα κλείσει τηλεφωνικά ραντεβού με τον υπεύθυνο του χώρου. Μετά από κάποια φυσιολογική αναμονή, οδηγήθηκα στο δωμάτιο, όπου μετά από ένα δροσερό ντουσάκι, εισήλθε η Εύα βγάζοντας το ρούχο της και μένοντας με το μικροσκοπικό της, κάτω εσώρουχο. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες της συνεδρίας για να μην εκληφθεί ως κριτική. Απλή αναφορά συμβάντος είναι, για πολλαπλούς αποδέκτες.
Μετά τα διαδικαστικά και έχοντας μπει στο "ψητό" δοκιμάζω να κατέβω στα χαμηλά της και μου παρουσιάζει το πρώτο της stop λόγω του  ότι είναι αδιάθετη. Εννοείται πως ήταν πριν μπει στο δωμάτιο. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕ! Τελειώνοντας τα προκαταρκτικά της πρότεινα να προχωρήσουμε στο "δια ταύτα" και εκεί έφαγα, για τον ίδιο λόγο, το δεύτερο και τελικό stop. Στη διάρκεια της συνεδρίας δεν έβγαλε το κάτω της εσώρουχο. Η γενικότερη παρουσία της ήταν θετική. Πλην του απαράδεκτου γεγονότος, με ενόχλησε μια άσχημη εσάνς, που αντιλήφθηκα, γλύφοντας τον δεξιό της μαστό. Αργότερα κατάλαβα ότι χτυπούσε το όργανο στον συγκεκριμένο  μαστό κατά τη διάρκεια του στοματικού, επομένως δεν είχε πλυθεί πριν έρθει σε μένα από τον προηγούμενο. Επαναλαμβάνω πως προηγήθηκε η ενασχόλησή μου με το στήθος της και ακολούθησε η τεχνική της.
Αν το θέμα της αδιαθεσίας της δεν το γνώριζε ο υπεύθυνος για να με ενημερώσει, που πιθανόν το βλέπω, φέρει ευθύνη, γιατί είναι σοβαρό παράπτωμα της κοπέλας να μην του το έχει πει. Από την άλλη, μπορούσε η ίδια να μου το πει πριν μπω μέσα και να αποφασίσω εγώ. Η όλη κατάσταση με χάλασε φεύγοντας. Θεώρησα προτιμότερο να μη διακόψω τη συνεδρία για να μη δημιουργηθεί μεγαλύτερο πρόβλημα. Ίσως είχα να κερδίσω κάτι με τον τρόπο αυτό. Δεν είναι όμως αυτός ο σκοπός μου. Το φάουλ είναι σοβαρότατο και η ευθύνη βαρύνει τον επικεφαλής.
Στα αρνητικά της ημέρας καταγράφεται και το ντους που αναγκάστηκα να κάνω, εντός μιας λίμνης από κατουρλόνερα έταιρου πελάτη που μόλις είχε βγει απ'την κοινή ντουζιέρα. Προφανώς είχε βουλώσει η αποχέτευση και δεν έφευγε το νερό, αλλά είναι και αυτό από τις λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά.
Καταλήγοντας, ευελπιστώ να διορθωθούν τα κακώς κείμενα από τον Αριστοτέλη και να τραβήξει αρκετά το αυτάκι της Εύας που προφανώς αρνείται τα πάντα.
Υ.Γ. Οι "θιγόμενοι" από την αναφορά μου, εξαιρείται ο υπεύθυνος της επιχείρησης, παρακαλώ να μη με πολιορκήσουν με pm!
Ευχαριστώ για την ανοχή σας στο μεγάλο κείμενο. 
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Προς αποκατάσταση της αλήθειας για όσα συνέβησαν με τη συνεδρία μου μετά της εκλεκτής Εύας στο Diamont Spa. Είχα κλείσει τηλεφωνικά ραντεβού με τον υπεύθυνο του χώρου. Μετά από κάποια φυσιολογική αναμονή, οδηγήθηκα στο δωμάτιο, όπου μετά από ένα δροσερό ντουσάκι, εισήλθε η Εύα βγάζοντας το ρούχο της και μένοντας με το μικροσκοπικό της, κάτω εσώρουχο. Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες της συνεδρίας για να μην εκληφθεί ως κριτική. Απλή αναφορά συμβάντος είναι, για πολλαπλούς αποδέκτες.
Μετά τα διαδικαστικά και έχοντας μπει στο "ψητό" δοκιμάζω να κατέβω στα χαμηλά της και μου παρουσιάζει το πρώτο της stop λόγω του  ότι είναι αδιάθετη. Εννοείται πως ήταν πριν μπει στο δωμάτιο. ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΤΟ ΗΞΕΡΕ! Τελειώνοντας τα προκαταρκτικά της πρότεινα να προχωρήσουμε στο "δια ταύτα" και εκεί έφαγα, για τον ίδιο λόγο, το δεύτερο και τελικό stop. Στη διάρκεια της συνεδρίας δεν έβγαλε το κάτω της εσώρουχο. Η γενικότερη παρουσία της ήταν θετική. Πλην του απαράδεκτου γεγονότος, με ενόχλησε μια άσχημη εσάνς, που αντιλήφθηκα, γλύφοντας τον δεξιό της μαστό. Αργότερα κατάλαβα ότι χτυπούσε το όργανο στον συγκεκριμένο  μαστό κατά τη διάρκεια του στοματικού, επομένως δεν είχε πλυθεί πριν έρθει σε μένα από τον προηγούμενο. Επαναλαμβάνω πως προηγήθηκε η ενασχόλησή μου με το στήθος της και ακολούθησε η τεχνική της.
Αν το θέμα της αδιαθεσίας της δεν το γνώριζε ο υπεύθυνος για να με ενημερώσει, που πιθανόν το βλέπω, φέρει ευθύνη, γιατί είναι σοβαρό παράπτωμα της κοπέλας να μην του το έχει πει. Από την άλλη, μπορούσε η ίδια να μου το πει πριν μπω μέσα και να αποφασίσω εγώ. Η όλη κατάσταση με χάλασε φεύγοντας. Θεώρησα προτιμότερο να μη διακόψω τη συνεδρία για να μη δημιουργηθεί μεγαλύτερο πρόβλημα. Ίσως είχα να κερδίσω κάτι με τον τρόπο αυτό. Δεν είναι όμως αυτός ο σκοπός μου. Το φάουλ είναι σοβαρότατο και η ευθύνη βαρύνει τον επικεφαλής.
Στα αρνητικά της ημέρας καταγράφεται και το ντους που αναγκάστηκα να κάνω, εντός μιας λίμνης από κατουρλόνερα έταιρου πελάτη που μόλις είχε βγει απ'την κοινή ντουζιέρα. Προφανώς είχε βουλώσει η αποχέτευση και δεν έφευγε το νερό, αλλά είναι και αυτό από τις λεπτομέρειες που κάνουν τη διαφορά.
Καταλήγοντας, ευελπιστώ να διορθωθούν τα κακώς κείμενα από τον Αριστοτέλη και να τραβήξει αρκετά το αυτάκι της Εύας που προφανώς αρνείται τα πάντα.
Υ.Γ. Οι "θιγόμενοι" από την αναφορά μου, εξαιρείται ο υπεύθυνος της επιχείρησης, παρακαλώ να μη με πολιορκήσουν με pm!
Ευχαριστώ για την ανοχή σας στο μεγάλο κείμενο. 
Φιλε mysterious, καταρχην τσαμπα εφαγε τα γκαζια η Μαργαριτα, γιατι αυτη νομιζα οτι ηταν! Δεν εχω μιλησει με την Ευα ακομα, αλλα θεωρω δεδομενα τα λεγομενα σου. Για το θεμα της ντουζιερας ζητω την επιεικια σου γιατι νομιζω οτι θα μπορουσε να συμβει και σε 5αστερο ξενοδοχειο, και ειναι κατι που απλα εγινε χωρις να το θελει κανεις. Με την Ευα συνεργαζομαι αρκετο καιρο χωρις σοβαρα προβληματα, ομως για το πρωτο φαουλ, μπορει να το εχει ξανακανει (περιστασιακα) και να μην μου εχει αναφερθει. Για το θεμα ομως της προσωπικης της υγιεινης θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω και μαλιστα καθετα. Μιλαμε για ατομο υστερικο με αυτο το θεμα! Μετα το καθε ραντευου δεν υπολογιζει αν προηγειται πελατης για το μπανιο, και μπαινει βαζοντας τον αναμονη!!! Μονιμο θεμα διαπληκτισμων μας καθως της εξηγω οτι προηγειται ο πελατης και η κοπελα που θα μπει να δουλεψει, και δεν μπορει να ορμαει μετα απο καθε δικο της ραντεβου! Για το πρωτο ομως θα κανω οτι πρεπει για μην επαναληφθει.
 

andy51

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.818
Like
322
Πόντοι
36
Θα πω 2 πράγματάκια.....πρώτον,αγαπητέ φίλε mysterious,αφού το είχες κόψει το σπόρ για μεγάλο χρονικό διάστημα...(νομίζω πέραν του έτους....),τι ήθελες και ξανάμπλεξες? ε,τι τα'θελες?  :s&m_1: :s&m_1:
Δεύτερον,επειδή κι εγώ απέχω απο τον χώρο για μεγάλο διάστημα,αλλά παρακολουθώ τα τεκταινόμενα,εχω παρατηρήσει το εξης : πρώτον,τα μαγαζιά σιγά σιγά κλείνουν η συρρικνώνονται η συγχωνεύονται.Αναμενόμενο αυτό λόγω της παρατεταμένης οικονομικής κρίσης.Εχουν μείνει λοιπόν 3-4 καλά μαγαζιά,που με σωστή πολιτική τιμων και υπηρεσιών έχουν μαζέψει όλο τον κόσμο και κάνουν χρυσές δουλειές.Πολύ ωραία και μπράβο τους.Ενα απο αυτά ειναι ασφαλώς και το μαγαζί του Αριστοτέλη και πραγματικά ο άνθρωπος κάνει ότι μπορεί για να ενημερώνει σωστά και να κρατάει το μαγαζί σε υψηλό επίπεδο.Ομως,επειδή το χρήμα είναι γλυκό και γρήγορο,δεν ακολουθούν,όπως φαίνεται,την ίδια τακτική κάποιες κυρίες,που με την συμπεριφορά τους εκθέτουν και τον εαυτό τους και τον χώρο που εργάζονται....Αναμενόμενο και αυτό,ο χώρος είναι σκληρός και όπου κυκλοφορεί πολύ χρήμα τα φαινόμενα αυτά είναι λογικό να εμφανίζονται.Διαβάζω για αντίστοιχα κρούσματα και σε άλλα μαγαζιά.....
Γνώμη μου είναι οτι οι υπευθυνοι των καταστημάτων πρέπει εγκαίρως να αντιμετωπίσουν το φαινόμενο αυτό με αυστηρότητα και αποφασιστικότητα.Δεν αρκεί το "τράβηγμα του αυτιου",ούτε μια απλή παρατήρηση.....Θέλει κόπο και χρόνο για να φτιάξεις ένα καλό μαγαζί.Και θέλει και 2-3 συμπεριφορές σαν κι' αυτή για να το διαλύσεις......
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πάντα εύστοχος ;)


 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Θα πω 2 πράγματάκια.....πρώτον,αγαπητέ φίλε mysterious,αφού το είχες κόψει το σπόρ για μεγάλο χρονικό διάστημα...(νομίζω πέραν του έτους....),τι ήθελες και ξανάμπλεξες? ε,τι τα'θελες?  :s&m_1: :s&m_1:
Δεύτερον,επειδή κι εγώ απέχω απο τον χώρο για μεγάλο διάστημα,αλλά παρακολουθώ τα τεκταινόμενα,εχω παρατηρήσει το εξης : πρώτον,τα μαγαζιά σιγά σιγά κλείνουν η συρρικνώνονται η συγχωνεύονται.Αναμενόμενο αυτό λόγω της παρατεταμένης οικονομικής κρίσης.Εχουν μείνει λοιπόν 3-4 καλά μαγαζιά,που με σωστή πολιτική τιμων και υπηρεσιών έχουν μαζέψει όλο τον κόσμο και κάνουν χρυσές δουλειές.Πολύ ωραία και μπράβο τους.Ενα απο αυτά ειναι ασφαλώς και το μαγαζί του Αριστοτέλη και πραγματικά ο άνθρωπος κάνει ότι μπορεί για να ενημερώνει σωστά και να κρατάει το μαγαζί σε υψηλό επίπεδο.Ομως,επειδή το χρήμα είναι γλυκό και γρήγορο,δεν ακολουθούν,όπως φαίνεται,την ίδια τακτική κάποιες κυρίες,που με την συμπεριφορά τους εκθέτουν και τον εαυτό τους και τον χώρο που εργάζονται....Αναμενόμενο και αυτό,ο χώρος είναι σκληρός και όπου κυκλοφορεί πολύ χρήμα τα φαινόμενα αυτά είναι λογικό να εμφανίζονται.Διαβάζω για αντίστοιχα κρούσματα και σε άλλα μαγαζιά.....
Γνώμη μου είναι οτι οι υπευθυνοι των καταστημάτων πρέπει εγκαίρως να αντιμετωπίσουν το φαινόμενο αυτό με αυστηρότητα και αποφασιστικότητα.Δεν αρκεί το "τράβηγμα του αυτιου",ούτε μια απλή παρατήρηση.....Θέλει κόπο και χρόνο για να φτιάξεις ένα καλό μαγαζί.Και θέλει και 2-3 συμπεριφορές σαν κι' αυτή για να το διαλύσεις......
Δεν εχεις αδικο, στη Γλυφαδα μου πηρε πανω απο δυομιση χρονια να φτιαξω "ομαδα".
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
. Για το θεμα ομως της προσωπικης της υγιεινης θα μου επιτρεψεις να διαφωνησω και μαλιστα καθετα.

Δεν ήθελα να γράψω τίποτα για το θέμα όπως ζήτησε ο μυστήριος. Το μόνο που θα έγραφα είναι η πιο πάνω παρατήρηση του Αριστοτέλη με την οποία συμφωνώ καθώς από όσο ξέρω την Εύα πάντα καθαρή είναι.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο βραδυ σε ολους!                                                                                        
           Τζιμακο..............respect!!!!!!!!!!!!!!
 

cybermass

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2007
Μηνύματα
866
Like
14
Πόντοι
6
Παντως για να λεμε και του πυραυλου το δικιο,η κοπελα δεν τον καβλωσε σ αυτη τη διαρκεια της μιας ωρας,και γι αυτο ισως να εγραψε τοσο υποτιμητικα teli
Iσως θα πρεπει και εσεις της κοπελας να της πειτε πεντε πραγματα,να τα κανει σωστα,για να καβλωνει ο πελατης και να μενει ευχαριστημενος


Πάντως το πράγμα έχει μια πρωτοτυπία. Μέχρι τώρα είχαμε καυγάδες μεταξύ των συναγωνιστών, χρηστών των μασαζο-υπηρεσιών, τώρα έχουμε καυγά μεταξυ ενός χρήστη και του διαχειριστή/ιδιοκτήτη/σερίφη/προαγωγού/κλπ. Αν δεν συμμετείχε ο Αριστοτέλης στο φόρουμ, η αρκετά "έντονη" κριτική και οι χαρακτηρισμοί του Πύραυλου  μπορεί και να είχαν περάσει παρατήρητα. Εδώ μέσα έχουμε διαβάσει μέχρι τώρα τα πιό απίθανα σχόλια, ρατσιστικά, σεξιστικά, υποτιμητικά, υβριστικά........ Δεν έχω δει κανέναν να συγκινείται και να αντιδρά....
Τέλος πάντων μπορεί η κοπελιά να μην του έκανε "κλικ" ή να μην ασχολήθηκε όσο έπρεπε μαζί του,  δεδομένου ότι όπως την είδα κι εγώ στο μαγαζί έχει λίγο βαρύ υφάκι.

Τώρα σε ότι αφορά στο μαγαζί έχω να πώ  στον Αριστοτέλη ότι είναι φυσιολογικό να παινεύεις το σπίτι σου, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας!
Η προσπάθεια είναι καλή αλλά έχει πολύ δρόμο να κάνει ακόμα.
Ο χώρος δεν είναι και ότι καλύτερο, οι χρόνοι αναμονής είναι μεγάλοι για κάποιον που έχει κλέψει λίγη ώρα από τη δουλειά του, και κατά τη γνώμη μου η αδυναμία ύπαρξης εχεμύθειας είναι σοβαρότατο μεονέκτημα. Σε πρόσφατη επίσκεψή μου βρέθηκα δύο φορές φάτσα με φάτσα με άλλους επισκέπτες κάτι που δεν μου ήταν καθόλου ευχάριστο.

Για τη Μαριλένα που τίμησα δεν θα πώ πολλά, Το μασάζ ήταν πολύ καλό πράγματι και η υπόλοιπη session "επαγγελματικά αξιοπρεπής".
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
Πάντως το πράγμα έχει μια πρωτοτυπία. Μέχρι τώρα είχαμε καυγάδες μεταξύ των συναγωνιστών, χρηστών των μασαζο-υπηρεσιών, τώρα έχουμε καυγά μεταξυ ενός χρήστη και του διαχειριστή/ιδιοκτήτη/σερίφη/προαγωγού/κλπ. Αν δεν συμμετείχε ο Αριστοτέλης στο φόρουμ, η αρκετά "έντονη" κριτική και οι χαρακτηρισμοί του Πύραυλου  μπορεί και να είχαν περάσει παρατήρητα. Εδώ μέσα έχουμε διαβάσει μέχρι τώρα τα πιό απίθανα σχόλια, ρατσιστικά, σεξιστικά, υποτιμητικά, υβριστικά........ Δεν έχω δει κανέναν να συγκινείται και να αντιδρά....
Τέλος πάντων μπορεί η κοπελιά να μην του έκανε "κλικ" ή να μην ασχολήθηκε όσο έπρεπε μαζί του,  δεδομένου ότι όπως την είδα κι εγώ στο μαγαζί έχει λίγο βαρύ υφάκι.

Τώρα σε ότι αφορά στο μαγαζί έχω να πώ  στον Αριστοτέλη ότι είναι φυσιολογικό να παινεύεις το σπίτι σου, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας!
Η προσπάθεια είναι καλή αλλά έχει πολύ δρόμο να κάνει ακόμα.
Ο χώρος δεν είναι και ότι καλύτερο, οι χρόνοι αναμονής είναι μεγάλοι για κάποιον που έχει κλέψει λίγη ώρα από τη δουλειά του, και κατά τη γνώμη μου η αδυναμία ύπαρξης εχεμύθειας είναι σοβαρότατο μεονέκτημα. Σε πρόσφατη επίσκεψή μου βρέθηκα δύο φορές φάτσα με φάτσα με άλλους επισκέπτες κάτι που δεν μου ήταν καθόλου ευχάριστο.

Για τη Μαριλένα που τίμησα δεν θα πώ πολλά, Το μασάζ ήταν πολύ καλό πράγματι και η υπόλοιπη session "επαγγελματικά αξιοπρεπής".

εγω το χω γραψει οτι η ελειψη διακριτικοτητας ειναι μεγαλο μειον και δυστυχως συνεχιζεται...ειναι πολυ αβολο να κινδινευεις να δεις ανα πασα στιγμη καποιον κοινο γνωστο σου
για μενα δεν θα πρεπει οι πελατες να ερχονται σε οπτικη επαφη μεταξυ τους και απορω πως ο αριστος το αφηνει να συμβαινει αυτο οκ φιλικο περιβαλλον και ο αριστος και γαμω τα ατομα αυτο το θεμα του χει ξεφυγει.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.443
Κριτικές
61
Like
42.587
Πόντοι
22.785
ΓΙΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΉΝ ΠΡΩΙΝΉ ΑΣΚΗΣΟΥΛΑ ΜΑΣ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Ποιο γράμμα είναι διαφορετικό από τα υπόλοιπα ??

 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Kαλημερα σε ολους.........για να δουμε τι θα δουμε (πουμε) σημερα!!!
 

Συνημμένα

  • kalimera.............jpg
    kalimera.............jpg
    7,8 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Πάντως το πράγμα έχει μια πρωτοτυπία. Μέχρι τώρα είχαμε καυγάδες μεταξύ των συναγωνιστών, χρηστών των μασαζο-υπηρεσιών, τώρα έχουμε καυγά μεταξυ ενός χρήστη και του διαχειριστή/ιδιοκτήτη/σερίφη/προαγωγού/κλπ. Αν δεν συμμετείχε ο Αριστοτέλης στο φόρουμ, η αρκετά "έντονη" κριτική και οι χαρακτηρισμοί του Πύραυλου  μπορεί και να είχαν περάσει παρατήρητα. Εδώ μέσα έχουμε διαβάσει μέχρι τώρα τα πιό απίθανα σχόλια, ρατσιστικά, σεξιστικά, υποτιμητικά, υβριστικά........ Δεν έχω δει κανέναν να συγκινείται και να αντιδρά....
Τέλος πάντων μπορεί η κοπελιά να μην του έκανε "κλικ" ή να μην ασχολήθηκε όσο έπρεπε μαζί του,  δεδομένου ότι όπως την είδα κι εγώ στο μαγαζί έχει λίγο βαρύ υφάκι.

Τώρα σε ότι αφορά στο μαγαζί έχω να πώ  στον Αριστοτέλη ότι είναι φυσιολογικό να παινεύεις το σπίτι σου, αλλά μην τρελαθούμε κιόλας!
Η προσπάθεια είναι καλή αλλά έχει πολύ δρόμο να κάνει ακόμα.
Ο χώρος δεν είναι και ότι καλύτερο, οι χρόνοι αναμονής είναι μεγάλοι για κάποιον που έχει κλέψει λίγη ώρα από τη δουλειά του, και κατά τη γνώμη μου η αδυναμία ύπαρξης εχεμύθειας είναι σοβαρότατο μεονέκτημα. Σε πρόσφατη επίσκεψή μου βρέθηκα δύο φορές φάτσα με φάτσα με άλλους επισκέπτες κάτι που δεν μου ήταν καθόλου ευχάριστο.

Για τη Μαριλένα που τίμησα δεν θα πώ πολλά, Το μασάζ ήταν πολύ καλό πράγματι και η υπόλοιπη session "επαγγελματικά αξιοπρεπής".
Καλημερα φιλε cybermass, θα πω για αλλη μια φορα οτι αν ηταν περιπτωση κακης κριτικης (δικαιης η" αδικης) το θεμα θα ειχε ληξει σε δυο-τρια ποστ. Τελος παντων ας το αφησουμε αυτο, για το θεμα του χωρου ποτε δεν ειπα οτι ειναι αψογος! Ειναι σε ενα παλιο κτιριο στο οποιο εριξα πολυ προσωπικη εργασια και χρηματα για να πιασει απλα το οριο του αξιοπρεπους και τιποτα παραπανω! Το οτι ειναι ανεξαρτητο ειναι ο κυριος λογος της επιλογης του. Προσπαθω για κατι καλυτερο αλλα δεν ειναι οσο απλο φαινεται, καθως οι ισορροπιες στο χωρο ειναι ιδιαιτερα ευαισθητες! Ελπιζω μετα τον Αυγουστο να λυθει. Να εισαι καλα και αν σε ταλαιπωρησα σου ζητω συγνωμη.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom