Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Πλάκα πλάκα με αυτήν σας την καυλάντα στην μανούρα έχει γίνει μεγάλος ντόρος για το μαγαζί, καλή διαφήμιση.............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Φιλε μου αλλο η κακη κριτικη και αλλο η εμπαθεια, γι'αυτο αντιδρω!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Φιλε μου αλλο η κακη κριτικη και αλλο η εμπαθεια, γι'αυτο αντιδρω!
Εσύ κρίνεις ότι είναι εμπαθής, αυτός κάνει την κριτική του, άκρη δεν βρίσκετε και γίνεται μιά ατέρμονη συζήτηση η οποία στη τελική βάσει των αρχών του μάρκετινγκ βολεύει εσένα. σημ. δεν είμαι εμπαθής μαζί σου 
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Αφήστε λοιπόν στην άκρη την μανούρα γιατί οποιοσδήποτε κακοπροαίρετος θα θεωρήσει οτι το έχετε στήσει για να κάνετε γκρίζα διαφήμιση για το μαγαζί.
σημ. σου επαναλαμβάνω δεν είμαι εμπαθης μαζί σου (απλά σε προλαβαίνω)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Εσύ κρίνεις ότι είναι εμπαθής, αυτός κάνει την κριτική του, άκρη δεν βρίσκετε και γίνεται μιά ατέρμονη συζήτηση η οποία στη τελική βάσει των αρχών του μάρκετινγκ βολεύει εσένα. σημ. δεν είμαι εμπαθής μαζί σου 
Τετοια διαφημιση να μου λειπει. Η καλυτερη διαφημιση για μενα ειναι οι ευχαριστημενοι πελατες!
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Τώρα είσαι ΟΚ, ο καθένας όμως μπορεί να κάνει την κρίση του έστω και εαν είναι κακοπροαίρετη, και μεταξί μας αυτό σε βοηθάει πολύ..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Αν και το εχεις αλλαξει τωρα το στυλακι, στο ειχα ξαναποσταρει θυμασαι???

αγαπητε ΑΡΙΣΤΟ ναι το εχεις ξαναποσταρει και πρεπει να ντρεπεσαι γιατι γραφεις ανακριβιες σαν τον αλλον
και καλο ειναι να επεμβουν οι υπευθυνοι του σαιτ γιατι με ποιο δικαιωμα εσυ που εισαι και υπευθυνος σε μαγαζι κατηγορεις μελος τουσαιτ
και 3 φορες πελατης σου  που εγραψα την κριτικη μου .την γνωμη μου αν θες , δεξοθτη φερσου πολιτισμενα   και ανοιξε συζητηση
μην γινεσαι μικροπρεπης .
Εγω εγραψα την κριτικη μου και την γνωμη μου .οπως λεει και ο φιλος που δεν τον ξερω καθολου σου κανω και ντορο .
Λες οτι θες να μενουν οι πελατες σου ευχαριστημενοι??? γιατι τοτε δεν δεχεσαι καμια κριτικη παρα μονο αν γραψουμε οτι ολα ειναι μουρλια στο μαγαζι σου  και ολες ειναι θεες .
καλο θα ειναι σε παρακαλω  (βλεπεις οτι σου μιλαω ευγενικα ) καλο ειναι να σβησεις αυτη την ηλιθιοτητα που ποσταρησες με ανυποστατες κατηγοριες.
ειναι πολυ κακο για το μαγαζι σου.
φερσου ντομπρα ανδρικαι οπως λες και σβηστο και δεξου κριτικη καλη η  κακη.
περιμενω να το σβησεις απο μονο σου  η θα παρακαλεσω τους υπευθυνους να το κανουν.
ειναι ανηκουστο μαγαζατορας να ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ  και να εξαπολυει ΑΝΗΠΟΣΤΑΤΕς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς.
αυτα αγαπητε αριστο και σβηστο αυτο το εκτρομα αρκετα ταλαιπωρησε ολο το σαιτ η ολη υποθεση γιατι το συνεχιζεις?????????????
ειναι ΝΤΡΟΠΗ ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΡΙΣΤΟ
αλλοιως ας3 κρινουν οι φιλοι σου και πελατες σου τι εισαι εαν το αφησεις
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Τετοια διαφημιση να μου λειπει. Η καλυτερη διαφημιση για μενα ειναι οι ευχαριστημενοι πελατες!
και εγω πελατης σου ειμαι και σου ειπα την γνωμη μου αλλα δεν την δεχτηκες και εγραψες ποσταρησε ανηποστατες κατηγοριες .
παρακξαλω τους υπευθυνους να επεμβουν ελεος οπιος γραφει να δεχεται ανυποστατες κατηγοριες απο αλλα μελη η μαγιαζια .
Εγω την γνωμη μου εγραψα αγαπητε αριστι και ξερεις πολυ καλα οτι ειναι αληθεια .
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Τώρα είσαι ΟΚ, ο καθένας όμως μπορεί να κάνει την κρίση του έστω και εαν είναι κακοπροαίρετη, και μεταξί μας αυτό σε βοηθάει πολύ..... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
τον βοηθαει παρα πολυ αλλα αντι να πει ευχαριστω και να ανοιξει συζητηση αρχιζει τις ανυποστατες κατηγιοριες .
Περιμενω να δειξει ανδρισμο και να σβησει το ανυποστατο ποστ >
οκ αγαπητε αριστο δεν χρειαζετυαι τιποτα αλλο  σβηστο και ολα οκ>
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ποιέςν κοπέλλες είναι σήμερα Αρίστο και μέχρι ποιά ώρα?
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
αγαπητε ΑΡΙΣΤΟ ναι το εχεις ξαναποσταρει και πρεπει να ντρεπεσαι γιατι γραφεις ανακριβιες σαν τον αλλον
και καλο ειναι να επεμβουν οι υπευθυνοι του σαιτ γιατι με ποιο δικαιωμα εσυ που εισαι και υπευθυνος σε μαγαζι κατηγορεις μελος τουσαιτ
και 3 φορες πελατης σου  που εγραψα την κριτικη μου .την γνωμη μου αν θες , δεξοθτη φερσου πολιτισμενα   και ανοιξε συζητηση
μην γινεσαι μικροπρεπης .
Εγω εγραψα την κριτικη μου και την γνωμη μου .οπως λεει και ο φιλος που δεν τον ξερω καθολου σου κανω και ντορο .
Λες οτι θες να μενουν οι πελατες σου ευχαριστημενοι??? γιατι τοτε δεν δεχεσαι καμια κριτικη παρα μονο αν γραψουμε οτι ολα ειναι μουρλια στο μαγαζι σου  και ολες ειναι θεες .
καλο θα ειναι σε παρακαλω  (βλεπεις οτι σου μιλαω ευγενικα ) καλο ειναι να σβησεις αυτη την ηλιθιοτητα που ποσταρησες με ανυποστατες κατηγοριες.
ειναι πολυ κακο για το μαγαζι σου.
φερσου ντομπρα ανδρικαι οπως λες και σβηστο και δεξου κριτικη καλη η  κακη.
περιμενω να το σβησεις απο μονο σου  η θα παρακαλεσω τους υπευθυνους να το κανουν.
ειναι ανηκουστο μαγαζατορας να ΜΗΝ ΔΕΧΕΤΑΙ ΚΡΙΤΙΚΗ  και να εξαπολυει ΑΝΗΠΟΣΤΑΤΕς ΚΑΤΗΓΟΡΙΕς.
αυτα αγαπητε αριστο και σβηστο αυτο το εκτρομα αρκετα ταλαιπωρησε ολο το σαιτ η ολη υποθεση γιατι το συνεχιζεις?????????????
ειναι ΝΤΡΟΠΗ ΑΓΑΠΗΤΕ ΑΡΙΣΤΟ
αλλοιως ας3 κρινουν οι φιλοι σου και πελατες σου τι εισαι εαν το αφησεις
Την τακτικη σου την ξερω << ριχνε-ριχνε λασπη, κατι θα μεινει>>. Εαν δεν περασες καλα καμια απο τις τρεις υποτιθεμενες φορες που ηρθες, πες οτι βρωμικο εχεις να πεις να τελειωνουμε, και μην ξαναερθεις ανθρωπε μου! Οτι εισαι το ιδιο ατομο που αλλαζει νικ και στιλακι γραφης, ειναι ηλιου φαεινοτερο.
 

feelthetroll

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2013
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
εγω αν και δεν εχω ερθει ποτε..αυτη η γλιτσα με αηδιαζει..φιλακια καρδουλες στους αγαπουληδες-γλυφτες και κακεντρεχια σε κακη κριτικη(ισως να εχεις δικαιο οτι μπορει να ειναι βαλτη) αλλα στην θεση σου δεν θα απαντουσα καν...εσυ ομως σαν αρπαχτικο να τον φας..τεσπα..
μακαρι να πανε καλα οι δουλειες και να εχεις πολλους αγαπουληδες..αλλα εγω προτιμω(οχι οτι παω συχνα...) μασατζιδικα που δεν εχουν τελαλη στο bou..
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
βλεπω οτι το συνεχιζεις που  αποδυκνειει το  τι ατομο εισαι .Τεσπα εμενα δεν με νοιαζει εχω σχηματησει την γνωμη μου
ειπα καποια πραγματα για το μαγαζι σου που EINAI  ΣΩΣΤΑ και ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ.Αλα να ξερεις οτι σαν μαγαζατορας δεχεσαι κριτικες καλες οι κακες και το συζητας δεν κατηγορεις. Με ποιο ΔΙΚΑΩΜΑ αριστο ΕΣΥ χαλας το προφιλ το δικο μου και το νικ .
Δεν εχεις κανενα δικαιωμα σβηστα και τα δυο ποστς και δεν ασχολουμε πλεον με εσενα γιατι δεν αξιζει ουτε να σε βλεπουν απο μακρια οωςμονο σου αποδικνυεις . Κανε μου την χαρη σβησε τις κατηγοριες δεν εχεις κανενα δικαιωμα να εξαπολυεις ανυποστες κατηγοριες σε μελη πελατες
.  που ακοθστηκε μαγαζατορας να κατηγορει μελη και μαλιστα ανυποστατα . ΣΒΗΣΤΟ  διαφορετικα παρακαλω τους υπευθυνους  γιατι δεν παει αλλλο με αυτα αρκετα ταιπωρηθηκαμε ολοι.
αγαπητε αντισθενη και ζερο  ελεος  δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας και  να κανουμε μια κριτικη???
τοτε πια η σημασδια του ΣΑΙΤ?
Αγαπητε αριστο περιμενω να το σβησεις και δεν εχω καμια ορεξη πλεον να ασχοληθω με το μαγαζι σου  περασα 3 φορες και αυτο ειναι αληθεια
εμεσως  πλην σαφως σου κτυπησα καποια καμπανακια . Αλλα εσυ εστειλες κατηγοριες
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Ελεος πια ρε μάγκες κόφτε το φτάνει το γαμημένο και ρε συ αρίστο τι είναι αυτό με τα νικ και άλλο ύφος γραφής, καταλάβεται και οι δύο οτι το έχετε παρατεντώσει το πράγμα, στομ κάτω κάτω της γραφής δώστε τα π΄μ σας και ξεσκιστήτε στο ξακατίνιασμα μεταξύ σας.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
βλεπω οτι το συνεχιζεις που  αποδυκνειει το  τι ατομο εισαι .Τεσπα εμενα δεν με νοιαζει εχω σχηματησει την γνωμη μου
ειπα καποια πραγματα για το μαγαζι σου που δεν ειναι σωστα και ειναι αληθεια.Αλα να ξερεις οτι σαν μαγαζατορας δεχεσαι κριτικες καλες οι κακες και το συζητας δεν κατηγορεις. Με ποιο ΔΙΚΑΩΜΑ αριστο ΕΣΥ χαλας το προφιλ το δικο μου και το νικ .
Δεν εχεις κανενα δικαιωμα σβηστα και τα δυο ποστς και δεν ασχολουμε πλεον με εσενα γιατι δεν αξιζει ουτε να σε βλεπουν απο μακρια οωςμονο σου αποδικνυεις . Κανε μου την χαρη σβησε τις κατηγοριες δεν εχεις κανενα δικαιωμα να εξαπολυεις ανυποστες κατηγοριες σε μελη πελατες
.  που ακοθστηκε μαγαζατορας να κατηγορει μελη και μαλιστα ανυποστατα . ΣΒΗΣΤΟ  διαφορετικα παρακαλω τους υπευθυνους  γιατι δεν παει αλλλο με αυτα αρκετα ταιπωρηθηκαμε ολοι.
αγαπητε αντισθενη και ζερο  ελεος  δεν μπορουμε να λεμε την γνωμη μας και  να κανουμε μια κριτικη???
τοτε πια η σημασδια του ΣΑΙΤ?
Αγαπητε αριστο περιμενω να το σβησεις και δεν εχω καμια ορεξη πλεον να ασχοληθω με το μαγαζι σου  περασα 3 φορες και αυτο ειναι αληθεια
εμεσως  πλην σαφως σου κτυπησα καποια καμπανακια . Αλλα εσυ εστειλες κατηγοριες
Ας κρατησει ο καθενας τη γνωμη του για τον αλλο, εγραψα και παλαιοτερα οτι απο μια λερναια υδρα δεν γλυτωνεις ευκολα!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
http://[URL unfurl="true"]www.art-book.gr/products_img/13035_lernaiaYdraa.jpg[/img[/URL]]



για να ευθυμήσουμε λιγάκι...πόσες έχεις σήμερα στο μαγαζί??? ;D ;D ;D
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
sebi το μαγαζί πως ήταν;

από χώρο εννοώ

πως και δεν έβαλες κριτική για τις κοπέλες, για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες;

πες μας δυο λόγια, για ενημέρωση περισσότερο

 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Ελεος πια ρε μάγκες κόφτε το φτάνει το γαμημένο και ρε συ αρίστο τι είναι αυτό με τα νικ και άλλο ύφος γραφής, καταλάβεται και οι δύο οτι το έχετε παρατεντώσει το πράγμα, στομ κάτω κάτω της γραφής δώστε τα π΄μ σας και ξεσκιστήτε στο ξακατίνιασμα μεταξύ σας.
Το κοβω εδω αλλα αν καταλαβες "παιζονται" συμφεροντα.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Είσαι ΟΚ και Κύριος.........  :rockon: :rockon: :rockon:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
sebi το μαγαζί πως ήταν;

από χώρο εννοώ

πως και δεν έβαλες κριτική για τις κοπέλες, για την εμφάνιση και τις υπηρεσίες;

πες μας δυο λόγια, για ενημέρωση περισσότερο
:cool2: :cool2:
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε ΑΡΙΣΤΟ περιμενω να σβησης και το ηλιθιο ανυποστατο ποστ με το νικ .ΔΕΝ ΕΧΕΙς ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ το ξαναλεω.
το κοβουμε εδω και δεν εχω συμφεροντα πουθενα αν δεις ποστ πηγαινω παντου  σοθ εστειλα και πμ αλλα δεν απαντησες.
ΚΑΤΑΓΓΕΛΩ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟ ΑΝΥΠΟΣΤΑΤΟ  ΠΟΣΤ ΜΕ ΤΟ ΝΙΚ  και οι πελατες σου ας κρινουν .
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom