Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Σαμποτάζ μυρίζομαι........
Άστο Αρίστο...ρίξτο στην περιγραφή. :grin:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • diakogiannis.png
    diakogiannis.png
    58 KB · Εμφανίσεις: 41
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Καλο βραδυ σε ολοι την παρεα!!!
 

Συνημμένα

  • vradi-772_1000.jpg
    vradi-772_1000.jpg
    115 KB · Εμφανίσεις: 40

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Πολλές Καλημέρες και καλό ΣΚ σε όλο το ρόστερ του καταστήματος....σας αφιερώνω ένα αγαπημένο μου τραγούδι για να πάει καλά η μέρα σας!!!


 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα αριστο μηπως πρεπει να σκεφθης να ριξεις τις τιμες γιατι οι υπηρεσιες των κοριτσιων   ειναι πολυ κατωτερες της τιμης που περνεις
ουτε καν τις αγγιζουν. οι εποχες τωρα ειναι φοβερα δυσκολες  και ερχεται και αλλο μνημονιο.
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
καλημερα αριστο μηπως πρεπει να σκεφθης να ριξεις τις τιμες γιατι οι υπηρεσιες των κοριτσιων   ειναι πολυ κατωτερες της τιμης που περνεις
ουτε καν τις αγγιζουν. οι εποχες τωρα ειναι φοβερα δυσκολες  και ερχεται και αλλο μνημονιο.
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Καλημερα, αν εσυ αλλου βρισκεις καλυτερες μαγκια σου, ευτυχως ομως η συντριπτικη πλειοψηφια των πελατων δεν εχει την ιδια γνωμη με εσενα. Σου εχω ξαναπει, μην εισαι τοσο εμπαθης με εμενα, ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα, αν εσυ αλλου βρισκεις καλυτερες μαγκια σου, ευτυχως ομως η συντριπτικη πλειοψηφια των πελατων δεν εχει την ιδια γνωμη με εσενα. Σου εχω ξαναπει, μην εισαι τοσο εμπαθης με εμενα, ΚΑΡΦΩΝΕΣΑΙ!!!!!!!!!
αγαπητε αριστο δεν  ειμαι καθολου  εμπαθης με εσενα.
δεν καρφωνομαι καθολου. εχω περασει 3 φορες απο το μαγαζι σου.
και τις 3 φορες η συνεδριαση ηταν μετρια ουτε καν αγγιζε την διαφημηση και τα κακαρισματα καποιων.
αγαπητε μου ποια συντριπτηκη πλειοψειφια??? 4-5 ατομα  μονο λιβανιζουν συνεχεια .
χρεωνεις 80 την συνεδρια  , αναλυουμε το πρωτο μερος μασαζ δεν κανει παραπανω απο 30  το δε δευτερο μερος
ειναι  περιπου  της ταξης των 20 οπως σε ενα συνιθησμενο μπουρδελο.
βεβαια μπορουμε να εξερεσουμε την περιπτωση μιας  εκει την οποια εχω δοκιμασει που κανει cim.
Εκει μπορουμε να πουμε οτι παει παραπανω η τιμη.
αρα με ενα 50ρι 60ρι οπως σχεδον ολα τα μαγαζια θα εισαι οκ .
μηπως ομως η υπηρεσιες των κοριτσιων οσο πανε γινονται και χαλια επειδη
το ποσοστο τους ειναι μικρο ενω την μεγαλυτερη μεριδα την περνει το καταστημα?

ΕΜΠΑΘΗς  αγαπητε μου αριστο δεν ειμαι κανουμε ενα διαλογο εδω εφοσον βγαινεις εδω αρα πρπει να
δεχεσαι ολες τις γνωμες και να μην εισαι εσυ εμπαθης και να αρχιζεις να λες διαφορα.
ενα ειδος κριτικη ειναι και αυτο.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
αγαπητε αριστο δεν  ειμαι καθολου  εμπαθης με εσενα.
δεν καρφωνομαι καθολου. εχω περασει 3 φορες απο το μαγαζι σου.
και τις 3 φορες η συνεδριαση ηταν μετρια ουτε καν αγγιζε την διαφημηση και τα κακαρισματα καποιων.
αγαπητε μου ποια συντριπτηκη πλειοψειφια??? 4-5 ατομα  μονο λιβανιζουν συνεχεια .
χρεωνεις 80 την συνεδρια  , αναλυουμε το πρωτο μερος μασαζ δεν κανει παραπανω απο 30  το δε δευτερο μερος
ειναι  περιπου  της ταξης των 20 οπως σε ενα συνιθησμενο μπουρδελο.
βεβαια μπορουμε να εξερεσουμε την περιπτωση μιας  εκει την οποια εχω δοκιμασει που κανει cim.
Εκει μπορουμε να πουμε οτι παει παραπανω η τιμη.
αρα με ενα 50ρι 60ρι οπως σχεδον ολα τα μαγαζια θα εισαι οκ .
μηπως ομως η υπηρεσιες των κοριτσιων οσο πανε γινονται και χαλια επειδη
το ποσοστο τους ειναι μικρο ενω την μεγαλυτερη μεριδα την περνει το καταστημα?

ΕΜΠΑΘΗς  αγαπητε μου αριστο δεν ειμαι κανουμε ενα διαλογο εδω εφοσον βγαινεις εδω αρα πρπει να
δεχεσαι ολες τις γνωμες και να μην εισαι εσυ εμπαθης και να αρχιζεις να λες διαφορα.
ενα ειδος κριτικη ειναι και αυτο.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
Το οτι "ενημερωνεσαι" για το μαγαζι ειναι σιγουρο, οπως και το οτι δεν εχεις κανει ποτε συνεδρια σε αυτο. Το οτι σε ενοχλει που χαλαω την "πιατσα" προσφεροντας χρονο και μασαζ, επισης φαινεται! Δεν ειναι τυχαιο νομιζω που γραφεις γλυκαναλατα στα αλλα, και σε εμενα παριστανεις τον δυσαρεστημενο (και μαλιστα τρεις) πελατη!!! Το μισα-μισα στο τζιρο δεν νομιζω να ειναι ασχημα! Δειξε το προσωπο σου αγορι μου και μην υποτιμας τη νοημοσυνη μας, ξερουμε ποιος εισαι.
 

sebi86

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2013
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
αγαπητε μου προτιμω να πηδαω ανωνυμα στα στουντιο μασαζ παρα να περναω κοντρολ απο εσενα και να με καταγραφεις να φτιαχνεις φακελο.
Δεν εχεις καταλαβει αριστο ενα πραγμα παρ'οτι λες οτι ασχολεισαι καιρο  εμεις παμε στα μασαντζιδικα να πηδηξουμε να περασουμε καλα
και οχι να γινομαστε βουκινο και αρχεια καποιων. Στο μαγαζι σου εχω ελθει κατα αρεα διαστημα που λειπεις εσυ  γιατι δεν γουσταρω θελω να μεινω ανωνυμος "γαμιας" φιλε μου αγαπητε .
Γιατι να ελθω παραπανω και εγω και αλλοι ?? τωρα εαν χαλας την πιατσα ποσως με ενδιαφερει  αγαπητε .
Εγω να πηδαω  θελω . Σου εγραψα  την γνωμη μου σαν πελατης εστω και 3 φορες .Εσυ γιατι δεν γραφεις επειχηρηματα
πανω σε αυτα που εγραψα αλλα λασπολογεις φιλε αριστο?
στην ολη διαδρομη σου εχεις αποδειξει οτι δεν σου αρεσει καμια γνωμη  που ειναι εστω και λιγο διαφορετικη απο την δικη σου
και τα γουστα σου. Τ ι  να κανω φιλε αριστο να σου αρεσω ? να αρχισω και εγω  τα καλοπιασματα? αντε να το κανω να μου στελνεις και εμενα φιλακια.
 

kav69

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2009
Μηνύματα
20.848
Κριτικές
47
Like
16.838
Πόντοι
7.135
Πλάκα πλάκα με αυτήν σας την καυλάντα στην μανούρα έχει γίνει μεγάλος ντόρος για το μαγαζί, καλή διαφήμιση.............. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom