Νέα

Nεο αλμπουμ metallica

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alphonso
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
σορρυ μαγκες αλλα ακομα κ εγω που ημουν οπαδος των μεηντεν βρισκω οτι οι τελευταιοι τους δισκοι ειναι τουλαχιστον μετριοι κ μαλλον γινεται για τα λεφτα η φαση!
αν δεν ηταν οι maiden δε νομιζω οτι θα τα δοξαζατε τοσο τα αλμπουμ
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
στρατόπεδα δεν υπάρχουν.
εγώ τουλάχιστον δεν το βλέπω έτσι.
εγώ σπάστηκα όταν το άκουσα αυτό στο some kind of monster.
Ετσι ειναι δεν υπαρχουν ,δεν το εννoουσα ετσι.Moυ εκανε εντυπωση η πικρα που εβγαλε ο mustaine...Και αυτος παλι τι μαλακια ειπε και ξεμπροστιαστηκε ετσι?
 

TRIVIUM

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ε δεν είναι και λίγο να σε διώχνουν απο μια μπάντα για μαλακία λόγο και μετα απο χρόνια να βλέπεις ότι η μπάντα αυτή γίνεται η Νο1 εμπορική μπάντα στον κόσμο.
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
Ενταξει τα κονομησε ομως και αυτος γερα και δοξα κερδισε.Διαβασα οτι εδω και καιρο κανει ελευθερη πτωση απο αεροπλανο αρκετα συχνα.Μαλλον εκοψε τα ντραγκς και θελει να την ακουει καπως...
 

TRIVIUM

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
65
Like
0
Πόντοι
0
Ναι έκανε και απ'αυτά.Και δήλωνε ότι είναι καλύτερα και απο το γαμήσι.
Τα ντράγκς δεν τα χει κόψει πάντως,παραμένει τίμιος junkee.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Το Brave New World παίζει να ναι και το κορυφαίο άλμπουμ της δεκαετίας ολάκερης.
Τα υπόλοιπα τρώγονται,αλλα αυτό είναι τιτανομεγιστοτεράστιος δίσκος.

απολυτως συμφωνος.
 
OP
OP
alphonso

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.708
Κριτικές
3
Like
4.681
Πόντοι
606
oι metallica ηταν ο βασικος λογος που το metal εμεινε ζωντανο στην αμερικη στα 90's.Τo "black album"εφερε παρα πολυ κοσμο στο metal και εδωσε φιλι ζωης σε μια μουσικη που εφθινε συνεχως στις Η.Π.Α. και δεν προβαλλοταν απο τα Μ.Μ.Ε.
Επισης,ειναι μια μπαντα που εβγαλε ανεπαναληπτα αλμπουμ και που δεν θα βγαλει ποτε κακη κυκλοφορια.Ακομα,και τα load-reload που εκραζαν οι κολλημενοι ηταν δισκαρες που αν τα εβγαζε ενα αγνωστο συγκροτημα θα παραληρουσε ο μουσικος τυπος.
Και μην συγκρινετε maiden και metallica,ειναι διαφορετικες περιπτωσεις..
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
εγω εξακολουθω να θεωρω τα load reload απο τα χειροτερα πραγματα που εχω ακουσει απο μεταλικα τουλαχιστον! αλλα ολα ειναι υποκειμενικα τι να πει κανεις!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
εγω εξακολουθω να θεωρω τα load reload απο τα χειροτερα πραγματα που εχω ακουσει απο μεταλικα τουλαχιστον! αλλα ολα ειναι υποκειμενικα τι να πει κανεις!
εχεις και ενα δικιο φιλε..
 

george234

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
3.102
Like
1
Πόντοι
16
εγω εξακολουθω να θεωρω τα load reload απο τα χειροτερα πραγματα που εχω ακουσει απο μεταλικα τουλαχιστον! αλλα ολα ειναι υποκειμενικα τι να πει κανεις!
Απο metallica ισως...αλλα αυτο δεν αναιρει το γεγονος οτι ειναι δισκαρες.Το until it sleeps η το memory remains δεν σου αρεσαν δηλαδη?
 

Paparov

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
16
To the memory remains είναι πολύ κομματάρα :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom