Νέα

Νεκρός οπαδός στη Θεσσαλονίκη: «Γ@μw τον Άρη ρε μ@%ν!@»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
61
Like
20.198
Πόντοι
14.936
Και συ. Απλά ΤΩΡΑ και ΣΤΟ ΠΑΡΟΝ ΝΗΜΑ μιλάμε για τους ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ. Τα γίνονται κι αλλού και να βάλουμε όλους στο ίδιο τσουβάλι δεν είναι της παρούσης.
Οποτε δεν εχω το δικαιωμα να μιλαω επειδη τυχαινει να εχω ιδια ομαδα με τους δολοφονους ρε αλανι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.502
Πόντοι
9.297
Παντως παροτι σχεδον ολοι οι Παοκτζηδες καταδικασαμε την ενεργεια
των τυπων, το φαρμακι (μιλαω για τα παιδια του σαιτ παντα μην παρεξηγηθω)
που συνεχιζει να χυνεται ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ τους οπαδους του Παοκ δεν εχει τελειωμο μιλαμε.
Για αλλη μια φορα ελαφρυ το χωμα του παιδιου,κουραγιο στους παραδειγμα προς μιμηση
χαροκαμενους γονεις και καλα μυαλα σε ολους μας και ας ειναι το παιδακι που εφυγε τοσο
αδικα το τελευταιο θυμα μιας διαμαχης παιξοπουληδων και τυπαδων διχως ιχνος ανθρωπιας.
Το τσουβαλιασμα ολων δειχνει αλλα πραγματα και καλο ειναι να μην γινεται..
Επισης οπως εχω ξαναπει τετοιοι τυποι υπαρχουν σε ολες τις ομαδες δυστυχως.
Υπαρχουν ομως και φυσιολογικοι ανθρωποι σε ολες τις ομαδες.
Το να λεμε ολη την ωρα μπαουγκ και ουγκανα και δεν ξερω τι αλλο για ολο τον κοσμο που
υποστηριζει τον Παοκ δεν μας κανει να ξεχωριζουμε απο τους τυπαδες της στυγερης δολοφονιας
συγνωμη κιολας..
Σωστός ο συναγωνιστής από πάνω και να μην ξεχνάμε τα μπουμπούκια Ολυμπιακού και Π.Α.Ο .και τα διάφορα ανδραγαθήματα σε σκηνικά μεταξύ τους.....
 

byblo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
113
Like
85
Πόντοι
1
οταν βγαινουν στην τηλεοραση ανθρωποι με κυρος οπως ενας νομικος πρωην παιχτης του παοκ και αντι να κατεβασουν το κεφαλι μιλανε οτι το ΧΑΡΤΑΚΙ της ταμιακης δεν ακουμπησε το μελος της αποστολης του ολυμπιακου τι μπορεις να περιμενεις απο τους απλους φιλαθλους.
Δηλ τι θες να πεις ότι τραυματίστηκε; Τρύπιε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ ΑΔΕΛΦΗ
Αδελφές είναι τα αδέλφια σου που πηγαίνουν 12-13 μαζί και την πέφτουν σε πιτσιρίκια εκτός φάσης για να ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ. Και τώρα που τους μπήκε το αυγό στον κώλο παίζουν τις κουμπάρες.


ΣΚΑΤΟΠΟΥΣΤΑ.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
61
Like
20.198
Πόντοι
14.936
Αδερφέ πολύ σωστά τα λες. Για παράδειγμα εγώ σιγησα κ παρατηρούσα να δω τι γίνεται. Ο οχετός που έχει πέσει πάνω στον οργανισμό ΠΑΟΚ δεν έχει προηγούμενο!
Μας κουνάνε και μας δείχνουν με το δάχτυλο ποιοι???
Τσακαλι ενω εισαι Brother αυτο που εγραψες το πρωι ηταν λαθος και εδωσε τροφη σε φωστηρες
να μας κραζουν διχως αυριο.
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ.
Ευχομαι να ειμαστε καλα ολοι οι ανθρωποι με υγεια και ο χαμος του παιδιου να γινει καποια στιγμη
η αιτια να σταματησουν οι μαλακιες οι οπαδικες.
Αρχιδια βεβαια αλλα λεμε.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Αυτός είναι άραγε ο λαός του μπαοκ;;

Ναι, ΑΥΤΟΣ είναι.
Screen Shot 2022-02-13 at 00.24.14.png
Screen Shot 2022-02-13 at 00.24.32.png


Και έκλεισαν και τα σχόλια για να μην φάνε τα πουστλούκια της ζωής τους. Οι κατουρόΚΟΤΕΣ.
 

byblo

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2019
Μηνύματα
113
Like
85
Πόντοι
1
Δρόμο από δω ρε ΣΚΟΥΠΙΔΙ.
τυπε ζουμε στην χωρα που επι 30 χρονια μπορεις να λες ελευθερα τους προεδρους του ολυμπιακου πρακτορες της σταζι, εθνικους νταβατζηδες, ναρκεμπορους, εγκληματικες οργανωσεις κτλ κτλ, αλλα με το που πας να πεις κατι για ενα τσετσενο βγαινει ο κωλοενκωλο και κριντζαρει....
:confused: :confused: :confused:
Φίλε στα αρχεία της Στάζι είναι το όνομα του προέδρου σου του πρώην .εθνικός νταβατζής δεν ήταν;Siemens διαφήμιση είχες στην φανέλα σου και ο πρόεδρος έκλεινε συμφωνίες δισεκατομμυρίων με τον κρατικό ΟΤΕ ,ΟΠΑΠ κτλ . Για τον τωρινό δεν λέω τπτ γιατί μπορεί να μας τσιμεντοση και τολμας να βάλεις στο στόμα σου τον Σαββιδη που ως κοινός εύεργετης πλούτισε στο εξωτερικό και τα επενδύει σε αυτό το μπουρδελο που κάνατε
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Φίλε στα αρχεία της Στάζι είναι το όνομα του προέδρου σου του πρώην .εθνικός νταβατζής δεν ήταν;Siemens διαφήμιση είχες στην φανέλα σου και ο πρόεδρος έκλεινε συμφωνίες δισεκατομμυρίων με τον κρατικό ΟΤΕ ,ΟΠΑΠ κτλ . Για τον τωρινό δεν λέω τπτ γιατί μπορεί να μας τσιμεντοση και τολμας να βάλεις στο στόμα σου τον Σαββιδη που ως κοινός εύεργετης πλούτισε στο εξωτερικό και τα επενδύει σε αυτό το μπουρδελο που κάνατε

Μουντζα.jpg
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
61
Like
20.198
Πόντοι
14.936
Είδες κάπου να γράφω οτι δεν έχεις δικαίωμα να μιλάς;
Οχι δεν το εγραψες απλως λεγοντας μου οτι θα μιλαμε ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ με πηγε προς τα εκει.
Anyway το να βριζεστε και να καταριεστε ο ενας τον αλλο εδω μεσα δεν οδηγει και πουθενα.
Εκτος και αν θελετε να εκτονωθειτε με βρισιδια.
Οποτε δεν συμμετεχω αλλο ελπιζω να μην με παρεξηγησες.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.603
Like
21.948
Πόντοι
5.006
Μπαρο καλε μου φιλε...Ζουν αναμεσα μας σε ολες τις ομαδες.
σωραιος τυπε...εβαλες και τον αγνο φιλαθλο του βαζελου που ηρθε με την φανελα μεσα στην θυρα 7...εφαγε κατι ψιλες, αλλα εβγαλε καλα φραγκα...αλλος ενας χρησιμος ηλιθιος της εγκληματικης οργανωσης τοτε που ειχαν ως στοχο να παρουν την εθνικη απο το καραισκακη..ηταν η εποχη με τα αρθρα για τους φασιστες της θυρας 7, το ψηλο ενοικιο που δινει η επο στον ολυμπιακο, τον ξυλοδαρμο αγνων φιλαθλων και λοιπες τετοιες πιπες..
το πετυχαν βεβαια, αλλα τουλαχιστον εφαγε κατι ψιλες και ο μαλακας...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Οχι δεν το εγραψες απλως λεγοντας μου οτι θα μιλαμε ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ με πηγε προς τα εκει.
Anyway το να βριζεστε και να καταριεστε ο ενας τον αλλο εδω μεσα δεν οδηγει και πουθενα.
Εκτος και αν θελετε να εκτονωθειτε με βρισιδια.
Οποτε δεν συμμετεχω αλλο ελπιζω να μην με παρεξηγησες.
Τύπε, δεν έχω σκοπό ούτε διάθεση να κάνω άνθρωπο τον κάθε μπούξο. Άλλωστε είναι αδύνατον.

Εγώ γράφω οτι μιλάμε για τους συγκεκριμένους 12 ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ, όπως και τους 25-30 ΔΟΛΟΦΟΝΟΥΣ του Βούλγαρου πριν 2 χρόνια. Ούτε εσένα είπα δολοφόνο, ούτε ΟΛΟΥΣ τους μπαοξήδες.

Το μουνόπανο ο μπούξος απλά αυτούς τους θεωρεί αδέρφια του. Και μάλλον είναι ο ΜΟΝΟΣ εδώ μέσα που κρατάει αυτή τη στάση, οι υπόλοιποι προς τιμή σας έχετε σταθεί παντελονάτα. Άλλο η οπαδική τύφλα και άλλο η ΣΚΑΤΑΝΘΡΩΠΙΑ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Αυτός είναι άραγε ο λαός του μπαοκ;;

Ναι, ΑΥΤΟΣ είναι.
Screen Shot 2022-02-13 at 00.24.14.png
Screen Shot 2022-02-13 at 00.24.32.png


Και έκλεισαν και τα σχόλια για να μην φάνε τα πουστλούκια της ζωής τους. Οι κατουρόΚΟΤΕΣ.
Μεγαλο επιπεδο. Με υστερογραφο "γαμώ το κρατος". Εμετος.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Τι να πεις; Δεν μπορείς να πεις τπτ
Τι να πω ρε τύπε, εσύ πιστεύεις οτι ο άγιος ιγκνατίεβιτς "πλούτισε" στο εξωτερικό και ήρθε εδώ για να "επενδύσει", ποιός είμαι εγώ που θα σου το χαλάσω το όνειρο;
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Μεγαλο επιπεδο. Με υστερογραφο "γαμώ το κρατος". Εμετος.
Ε ναι, το κράτος γαμιέται. Βέβαια, όταν το ίδιο κράτος τους έκανε πάσα το πρωτάθλημα των πρεσπών και άλλαζε σε μια νύχτα τον αθλητικό νόμο, τότε δε γαμιόταν, τότε απέδιδε δικαιοσύνη.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
61
Like
20.198
Πόντοι
14.936
σωραιος τυπε...εβαλες και τον αγνο φιλαθλο του βαζελου που ηρθε με την φανελα μεσα στην θυρα 7...εφαγε κατι ψιλες, αλλα εβγαλε καλα φραγκα...αλλος ενας χρησιμος ηλιθιος της εγκληματικης οργανωσης τοτε που ειχαν ως στοχο να παρουν την εθνικη απο το καραισκακη..ηταν η εποχη με τα αρθρα για τους φασιστες της θυρας 7, το ψηλο ενοικιο που δινει η επο στον ολυμπιακο, τον ξυλοδαρμο αγνων φιλαθλων και λοιπες τετοιες πιπες..
το πετυχαν βεβαια, αλλα τουλαχιστον εφαγε κατι ψιλες και ο μαλακας...
Γαμησες Τακαρε..
Αν απο το πεσιμο ειχε πεθανει ομως οπως καποιος αλλος θα λεγαμε
απλα ξαστερα και ωραια "οτι τα ηθελε ο κωλος του".
Αλλα οταν εχει να κανει με Μπαουγκ δηλωνεις ουμανιστης και υπερμαχος των
ελευθεριων του να ειναι ο καθεις οτι ομαδα θελει και οτι τα Ζμπαουγκια
αφαιρουν ζωες αντιπαλων..
Εισαι φιλος και δεν θα τσακωθουμε το ξερεις αλλωστε απλα σταματα την μαλακισμενη
διχονοια που προωθεις.
Σε παρακαλω πολυ ειλικρινα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom