Νέα

Νεκρός οπαδός στη Θεσσαλονίκη: «Γ@μw τον Άρη ρε μ@%ν!@»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Τις σφαλιάρες ποιός θα τις ρίξει; Όποιος το κάνει θα πρέπει να είναι αποφασισμένος να πάει μέχρι τέλους. Μπας και νομίζετε ότι αυτοί που κάνουν τα μπάχαλα είναι τίποτα φτερά στον άνεμο που θα τους κάνεις φου και θα χαθούν στον ουρανό; Κωλοπετσωμένοι είναι και χειρότεροι από τους περισσότερους. Οπότε θα πρέπει να είσαι ψημμένος για να σταθείς απέναντι. Ξέρεις πολλούς τέτοιους που θα σταθούν, αδιαφορώντας για τις συνέπειες στη δουλειά και την οικογένεια; Γιατί οι επισκέψεις σε σπίτια και δουλειές πλέον είναι κανονας.
Διαφωνω. Μονο αν η κοινωνια σταθει απεναντι, θα σταματησουν αυτα. Αν οταν γινεται ενα "πεσιμο", βγουν απο τα σπιτια εκατο ανθρωποι και πλακωσουν στις σφαλιαρες τους τραμπουκους, την επομενη φορα θα το σκεφθουν διπλά. Η σιωπή και η αδιαφορια ειναι η δυναμη αυτων των τύπων. Τι θα κανουν, θα εκδικηθουν εκατο ανθρωπους τα θρασυδειλα αυτα ανθρωπακια? Σοβαρα μιλας? Αυτα που λες ειναι η αποδειξη οτι εχουμε πολυ δρομο ακομη για να βρουμε πραγματικες λυσεις. Καλυπτεστε πισω από "κυβερνησεις και αστυνομιες" και "αναστολες στις ποινες" και καθαρισατε. Εμ δεν ειναι ετσι. Η κοινωνια ειναι αυτη που καθαριζει τα σκατα. Δηλαδη αν καποιος ορμησει σε μια κοπελα στο δρομο και παει να την βιασει, πρεπει να περνανε διπλα ολοι αδιαφοροι, μπας και μετα αυτος παει και τους απειλησει? Ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
Και είδαμε που κατάντησαν και οι αρειανοί και οι ηρακλειδείς με διοικήσεις οπαδών.Όπως και οι βάζελοι που φαγώθηκαν να διώξουν τον Βαρδινογιάννη και τώρα τον νοσταλγούν

Τουλαχιστον και ο τελευταίος στόκος κατάλαβε ότι πλέον χωρίς μεγαλομέτοχο-γκαγκστερ δεν υπάρχει ομάδα.
Οι διοικησεις οπαδων ειναι η μεγαλυτερη κατάντια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: bdsm72

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.189
Πόντοι
5.097
θρασυδειλα παιδια ετοιμα να βαλουν τα κλαμματα,αυτοι ειναι οι σκληροι χουλιγκαν-δολοφονοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.281
Πόντοι
8.006
θρασυδειλα παιδια ετοιμα να βαλουν τα κλαμματα,αυτοι ειναι οι σκληροι χουλιγκαν-δολοφονοι.
Εννοειται. Υποθετω δεν το συνειδητοποιησαμε τωρα. Υπηρχε καποιος που θεωρουσε οτι ειναι κατι σαν τους αμερικανους πεζοναυτες?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.717
Κριτικές
62
Like
45.501
Πόντοι
9.297

1644081474523.jpeg


Καλα δεν τους είπε κανένας ότι ο Αλβανός ήταν δικός τους,αντίφα κι έτσι; :huh:
Αυτοί οι αυριανοί επιστήμονες είναι για γέλια και για κλάματα....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Αν δει κανεις φωτο κ βιντεο απο το ξυλο στον τελικο παοκ αεκ πχ θα δει οτι οι περισσοτεροι που πλακωνονται στα ισια μεταξυ τους ειναι μεγαλυτερης ηλικιας απο τους 11 που πιασανε για την δολοφονια

Δεν ειναι ενιαιες ομαδες εχουνε ρολους
Αλλοι πανε σε αλλον συνδεσμο πχ να επιτεθουνε οταν ξερουν οτι εκει υπαρχουν αντιστοιχοι χουλιγκανοι π θα αμυνθουνε σθεναρα

Αυτοι ηταν hit and run
1 λεπτο κυριολεκτικα κρατησε η επιθεση

Και πανε πολλαπλασιοι οπλισμενοι απεναντι σε αοπλους

Το πιθανοτερο ειναι οτι καποιος τραβουσε βιντεο η οτι ακομα υπηρχε καποιο μεγαλυτερο κεφαλι του οπαδικου επι τοπου και τους εβλεπε ωστε να αποδειξουνε ποσο καλοι ειναι ωστε να αναβαθμιστουνε στον μελλον και να τους παρουνε σε μεγαλυτερα σκηνικα
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Διαφωνω. Μονο αν η κοινωνια σταθει απεναντι, θα σταματησουν αυτα. Αν οταν γινεται ενα "πεσιμο", βγουν απο τα σπιτια εκατο ανθρωποι και πλακωσουν στις σφαλιαρες τους τραμπουκους, την επομενη φορα θα το σκεφθουν διπλά. Η σιωπή και η αδιαφορια ειναι η δυναμη αυτων των τύπων. Τι θα κανουν, θα εκδικηθουν εκατο ανθρωπους τα θρασυδειλα αυτα ανθρωπακια? Σοβαρα μιλας? Αυτα που λες ειναι η αποδειξη οτι εχουμε πολυ δρομο ακομη για να βρουμε πραγματικες λυσεις. Καλυπτεστε πισω από "κυβερνησεις και αστυνομιες" και "αναστολες στις ποινες" και καθαρισατε. Εμ δεν ειναι ετσι. Η κοινωνια ειναι αυτη που καθαριζει τα σκατα. Δηλαδη αν καποιος ορμησει σε μια κοπελα στο δρομο και παει να την βιασει, πρεπει να περνανε διπλα ολοι αδιαφοροι, μπας και μετα αυτος παει και τους απειλησει? Ειναι ακριβως το ιδιο πραγμα.
Tα λόγια είναι εύκολα. Θα βγεις εσύ να τους αντιμετωπίσεις; Ποιός θα βγει; Ο καθημερινός νοικοκύρης; Άμα σου βγάλει μαχαίρι, πτυσσόμενο, αλυσίδα ακόμα και ζώνη θα σου πάει το σκατό στην κάλτσα. Που να βαστάει και κανένα στυλιάρι, που ο μέσος άνθρωπος πάει πάντα λάθος να αντιδράσει όταν το δει. Μη λέμε πράγματα που δεν πρόκειται να συμβούν ποτέ. Εκτός και αν έχουμε τίποτα κρυφούς, τύπου Σούπερμαν, που το παίζουν καθημερινοί νοικοκύρηδες ώσπου να σκάσει το έγκλημα.
Ποιός θα πλακώσει στις σφαλιάρες ποιόν; Ο καθημερινός άνθρωπος το μαχαιροβγάλτη; Τα θέλετε και τα λέτε αυτά;
Εγώ μιλάω πολύ σοβαρά, γιατί έχω περάσει από αυτά τα μέρη και ο λόγος που έκοψα είναι αυτός. Από ένα σημείο και μετά είχαν στραβώσει πολύ τα πράγματα. Και αν έκοψα εγώ, που τέλος πάντων έχω και μια υποδομή για να τη βγάλω με τις λιγότερες δυνατές απώλειες, σκέψου τι πιθανότητες έχεις εσύ και ο κάθε άνθρωπος που δεν έχει ασχοληθεί ποτέ.
Τα περί θρασύδειλων που θα τους καρπαζώσει ο απλός καθημερινός κόσμος είναι ονειρική φαντασίωση που θα κάψει κόσμο αθώο. Θα ήθελα πολύ να δω εκατό νοικοκύρηδες να βγουν από τα σπίτια και να βγούνε σέντρα με κάποιους καμμένους. Ειδικά ποιός θα μπει μπροστά θα ήθελα να δω. Να πάει να φάει την πρώτη χεράτος.
Και όχι, ο βιασμός και η αντίδραση σε αυτόν, δεν είναι το ίδιο ακριβώς πράγμα.
Που κι εκεί αν πέσεις σε 13 καμμένους με μαχαιρια, στυλάρια, δρεπάνια και πτυσσόμενα να επιτίθενται σε μια γυναίκα, τίποτα δε θα κάνεις.
Την αστυνομία θα πάρεις και θα εύχεσαι να προλάβει.
 

Tzimakos99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
247
Like
423
Πόντοι
21
Tα λόγια είναι εύκολα. Θα βγεις εσύ να τους αντιμετωπίσεις; Ποιός θα βγει; Ο καθημερινός νοικοκύρης; Άμα σου βγάλει μαχαίρι, πτυσσόμενο, αλυσίδα ακόμα και ζώνη θα σου πάει το σκατό στην κάλτσα. Που να βαστάει και κανένα στυλιάρι, που ο μέσος άνθρωπος πάει πάντα λάθος να αντιδράσει όταν το δει. Μη λέμε πράγματα που δεν πρόκειται να συμβούν ποτέ. Εκτός και αν έχουμε τίποτα κρυφούς, τύπου Σούπερμαν, που το παίζουν καθημερινοί νοικοκύρηδες ώσπου να σκάσει το έγκλημα.
Ποιός θα πλακώσει στις σφαλιάρες ποιόν; Ο καθημερινός άνθρωπος το μαχαιροβγάλτη; Τα θέλετε και τα λέτε αυτά;
Εγώ μιλάω πολύ σοβαρά, γιατί έχω περάσει από αυτά τα μέρη και ο λόγος που έκοψα είναι αυτός. Από ένα σημείο και μετά είχαν στραβώσει πολύ τα πράγματα. Και αν έκοψα εγώ, που τέλος πάντων έχω και μια υποδομή για να τη βγάλω με τις λιγότερες δυνατές απώλειες, σκέψου τι πιθανότητες έχεις εσύ και ο κάθε άνθρωπος που δεν έχει ασχοληθεί ποτέ.
Τα περί θρασύδειλων που θα τους καρπαζώσει ο απλός καθημερινός κόσμος είναι ονειρική φαντασίωση που θα κάψει κόσμο αθώο. Θα ήθελα πολύ να δω εκατό νοικοκύρηδες να βγουν από τα σπίτια και να βγούνε σέντρα με κάποιους καμμένους. Ειδικά ποιός θα μπει μπροστά θα ήθελα να δω. Να πάει να φάει την πρώτη χεράτος.
Και όχι, ο βιασμός και η αντίδραση σε αυτόν, δεν είναι το ίδιο ακριβώς πράγμα.
Που κι εκεί αν πέσεις σε 13 καμμένους με μαχαιρια, στυλάρια, δρεπάνια και πτυσσόμενα να επιτίθενται σε μια γυναίκα, τίποτα δε θα κάνεις.
Την αστυνομία θα πάρεις και θα εύχεσαι να προλάβει.

τυπε παλιε χούλιγκαν απο τα λιντλ μήμπως εισαι αυτός :
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Η θύρα 4 είναι τίγκα στα αλμπάνια και τους πομάκους. Αυτά τα ξέρουν ακόμα κι αυτοί που δεν ζουνε στην Θεσσαλονίκη.
 

muresan79

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2011
Μηνύματα
96
Like
18
Πόντοι
0
Υπαρχει ραδιοφωνικος παραγωγος που θαυμαζε την ΑΘ10 για τον τσαμπουκα της προς τους παοκτζηδες και τωρα μας το παιζει θλιμμένη χηρα.Υποκρισια σε ολο της το μεγαλειο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.624
Πόντοι
2.406
Τα
Αμα ήταν μάγκες να πηγαίναν να την πέσουν σε οργανωμένους οπαδούς της σούπερ 3,της θύρας 7,της ορίτζιναλ κτλ.Να πάνε με στυλιάρια και ρόπαλα,να βγάλουν και οι άλλοι μαχαίρια και πιστόλια να δούμε τι θα γίνει.
Παλιά δεν ήταν έτσι οι Παοκτζήδες,μάλλον μπήκαν μέσα αλλοδαποί κτλ και έγιναν έτσι.
Μουνοπανα οι αλβανοι έχουν διαβρωσει τα πάντα
Ευτυχώς που λείπω χρόνια κ δεν ζω μαζί με αυτά τα σκατα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η θύρα 4 είναι τίγκα στα αλμπάνια και τους πομάκους. Αυτά τα ξέρουν ακόμα κι αυτοί που δεν ζουνε στην Θεσσαλονίκη.
Οι Πομάκοι δεν είναι αλβανοι
Πολλοί είναι άνθρωποι κανονικοί
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.683
Like
11.624
Πόντοι
2.406
Το 1992 ήμουν και εγώ στο γήπεδο με την Παρι.Το πρόβλημα του ΠΑΟΚ ήταν το αιωνιο κόμπλεξ οτι συνομωτουν εναντίον του ιδίως οι αθηναϊκές ομαδες ενω αυτος δεν είχε ποτέ ομάδα της προκοπής.Σιγα μην κάτσει ο Ολυμπιακός να ασχοληθεί με το τι κάνει ο ΠΑΟΚ.Ουτε κανενας Αθηναιος συγκρινει ποτέ Αθήνα Θεσσαλονίκη όπως κανουν οι Θεσαλονικεις.
Εγώ πάντα όταν ήμουν Αθήνα ζήλευα το ποσό εύκολα γαμαγαν στην Θεσσαλονίκη....
Αθήνα αν εβγαζες το 95, μια καλή γκόμενά το μήνα ήσουν αρχηγος
Θεσσαλονίκη αυτό το πετύχαινε κι ο πιο βλακας..
 
OP
OP
Sub-Zero

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.953
Like
17.962
Πόντοι
3.656
Εγώ πάντα όταν ήμουν Αθήνα ζήλευα το ποσό εύκολα γαμαγαν στην Θεσσαλονίκη....
Αθήνα αν εβγαζες το 95, μια καλή γκόμενά το μήνα ήσουν αρχηγος
Θεσσαλονίκη αυτό το πετύχαινε κι ο πιο βλακας..

Το ίδιο θα λέγανε και οι θεσσαλονικείς για τους Αθηναίους
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Εγώ πάντα όταν ήμουν Αθήνα ζήλευα το ποσό εύκολα γαμαγαν στην Θεσσαλονίκη....
Αθήνα αν εβγαζες το 95, μια καλή γκόμενά το μήνα ήσουν αρχηγος
Θεσσαλονίκη αυτό το πετύχαινε κι ο πιο βλακας..

Απλά οι Θεσσαλονικιές ήταν πιο περιποιημένες και πιο ανθρώπινες.Επίσης πήγαιναν με χάλια άντρες.Αθήνα είχε ανώτερο επίπεδο αντρών αλλά χειρότερο γυναικών.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.709
Κριτικές
1
Like
4.489
Πόντοι
1.706
Δηλαδή για να καταλάβουμε.
Στον περσυνό τελικό του κυπέλλου Ελλάδας η ΕΠΟ είχε 50 προσκλήσεις, λόγω covid.
11 προσκλήσεις δόθηκαν στον ολυμπιακό και 11 προσκλήσεις δόθηκαν στον παοκ.
Είχε δηλαδή η καθε ομάδα να διαχειριστεί 11 προσκλήσεις.
Και ταυτοποιηθηκαν οι 5 απο τους σημερινούς συλληφθέντες για το φόνο του Άλκη μας ως κάτοχοι των 5 από τις 11 προσκλήσεις στον περσυνό τελικό.
Δηλαδή η παε παοκ έδωσε τις 5 από τις 11 ονομαστικές προσκλήσεις σε αυτούς.
Ήταν εκεί. Στο γήπεδο.
Ταυτοποιηθηκε με λίγα λόγια η απόλυτη σχέση της παε με αυτά τα πρόσωπα.
Στην ανακριτρια λοιπόν.
Γιατί αν δεν υπάρξει πρόθεση για ουσιαστική λύση και παραδειγματικη τιμωρία όλων των εγκληματιών η κατάσταση θα γίνει......
Βάλτε τέλος.
Σε κάθε φονιά, έναν προς έναν και σε όλους μα όλους τους ηθικούς αυτουργούς.
Εδώ μιλάμε για το παιδί ΜΑΣ.
Εδώ μιλάμε για τα παιδιά ΜΑΣ.

Το πιο βρωμικο σωματειο ever.
Βρωμια διαχρονικη

Οι δίκες μακρια απο την διεφθαρμενη θεσνικη...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Και παλαιοτερα ειχαν στους συνδεσμους μαχαιροβγαλτες αλλα ηταν 2-3 πρωην φυλακοβιοι πρεζακια κλπ
τωρα εχουν γινει 213

ειναι και που βλεπουμε τωρα την δευτερη "Ενσωματωμενη γενια" αλβανων
μαζι και τα αλλα 19 χρονα απο τη Ελλαδα που καποτε ακουγανε λαικα η η ποιο εναλακτικη Iron maiden κλπ
τωρα το 90% αυτων ακουει τις μαλακιες τις τραπ "μαχαιρια πιστολια" βιντεο κλιπ με κουκολοφορους που λενε για μαχαιρωματα κλπ
ετσι μεγαλωνουνε
 
  • Like
Αντιδράσεις: fil69

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.366
Κριτικές
1
Like
35.442
Πόντοι
6.256
Αναφερόμενος στη δολοφονία του 19χρονου Άλκη, ο Κυριάκος Μητσοτάκης είπε χαρακτηριστικά «ανατρίχιασα, σοκαρίστηκα με το έγκλημα στη Θεσσαλονίκη»,

Μιλαμε για υποκρισία μεγαλου μεγεθους, δεν ηξερε τιποτα τοσα χρονια,
Δεν ηξερε για τις ομαδες εφοδου που μαχαιρωναν ποδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom