Νέα

Νεκρός οπαδός στη Θεσσαλονίκη: «Γ@μw τον Άρη ρε μ@%ν!@»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.785
Like
15.491
Πόντοι
3.656
Έτσι όπως πάει η φάση στην Ελλάδα σε λίγο θα βγαίνεις απ' το σπίτι και θα παίζεις τη ζωή σου κορώνα γράμματα τύποι :confused:


καλα τυπε και μεσα στο σπιτι σου να εισαι,παλι κινδυνευεις στην ελλαδα με τοσους ασβερκους και τηγανοκεφαλους που εχουν μαζευτει :confused: :confused: :confused:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Δεκα με δωδεκα γαμωσπιτους ηταν στο πεσιμο λεει...πιασανε τον ενα πουστη...να κανονιστει να τραγουδησει να δωσει και τα αλλα μουνοπανα ενα ενα ονομαστικα....ολοι μετα ωραια τακτοποιημενα κρεμασμα αναποδα ζωντανοι εξω απο την τουμπα μεχρι να σαπισουν...ΖΩΝΤΑΝΟΙ ....φυλακες και αρχιδιλικια δεν χωρανε σε αυτο...19 χρονων νεκρος ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΛΟΓΟ ΚΑΜΙΑ ΑΦΟΡΜΗ,φαγανε το παληκαρακι τσαμπα γαμω τις μανες τους τις ξεκωλιαρες....ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΝΑΠΝΕΟΥΝ ΟΙ ΓΑΜΗΜΕΝΟΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΑΕΡΑ ......

πριν λιγο ειδα τον πατερα του ΑΛΚΗ στην tv και αρχισα να δινω κλωτσιες στον καναπε απο αγανακτηση...

δε σου κανω πλακα....δε μπορουσα να ανεχθω τοση μεγαλοψυχια και γενναιοδωρια εκ μερους του...

προτεινε φιλικο αγωνα ο απαρηγορητος αυτος ΚΥΡΙΟΣ.....και ενιωσα σφιξιμο στο στομαχι:cry::cry::cry:

γιατι ρε γαμωτο παντα οι καλυτερες οικογενειες να την πληρωνουν,παντα τα καλυτερα παιδια....

δε μπορω να το χωνεψω ....ξεσπασα σαν ψυχασθενης,.....δε θα ηθελα να ειμαι στη θεση του αυριο το πρωι....

δε ξερω πως θα αντιδρουσα εγω......:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: πολυ το μισος.......και καπου εδω βαζω μια τελεια...

δεν περιμενα οτι θα χαλαστω τοσο πολυ αυτο το 2μερο.....???

δεν εχω ορεξη για τιποτα. νιωθω οτι εχασα το μικρο μου αδερφο....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.236
Like
22.882
Πόντοι
5.506
Θα πεταχτούν τώρα διάφοροι να πουν πως ήταν και Έλληνες μαζί και τι σχέση έχει η εθνικότητα με την οπαδική βία…
Εγώ σου λέω πως και η Τοπαλούδη θα ζούσε αν δεν έμπλεκε η παλιό ράτσα στον ήδη έτοιμο για έγκλημα ροδίτη…
Αλλά σε αυτή τη χώρα τα παθήματα δεν γίνονται μαθήματα και τα βρίσκουμε συνέχεια μπροστά μας :confused:
Πάλι άνοιξες το κουτάκι με τις μαλακίες.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.188
Like
1.707
Πόντοι
216
καλα τυπε και μεσα στο σπιτι σου να εισαι,παλι κινδυνευεις στην ελλαδα με τοσους ασβερκους και τηγανοκεφαλους που εχουν μαζευτει :confused: :confused: :confused:
Τύπε έχεις κάνα πρόχειρο χαρτόκουτο για ενοικίαση να είμαστε καβατζωμενοι καλού κακού :think:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
60
Like
20.174
Πόντοι
14.936
ρε τυπε αυτο καταλαβες εσυ????
εγω στο προηγουμενο ποστ μου εγραψα οτι ο κοκκαλης και ο μαρινακης ειχε πιασμενους του 31 απο του 30 διαιτητες!!!!συμφωνησα με τον τυπο που το ειπε.....και εσυ αυτο το θεωρεις υπερασπιση του ιερου τοτεμ μου??? :confused:

αυτο που ρωταω ειναι πως ολοι ασχολειστε με τους 31 απο τους 30 διαιτητες που επιασε ο κοκκαλης και ο μαρινακης και οχι με τους 31 απο τους 30 διαιτητες που επιασε ο τσετσενος???
Οκ.
Εγω τον Τσετσενο οπως και τον Χοντρο και ολους μαζι αυτους
τους γραφω στα παπαρια μου και προτεινω
και σε ολο τον υγιη και φιλαθλο κοσμο να τους γραψει και αυτος..
Αυτα Τακαρε και ελπιζω να μην μου θυμωσες.. :hi:
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
ρε στους ιερολοχιτες εγινε η πουστια εκει δεν ειναι τωρα?

καμια σχεση.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εν τω μεταξυ ο μπινες εχει μια φατσα που θυμιζει μπολεκ και λολεκ.....ηξερε να μαχαιρωνει ομως

δεν ειναι τυχαιος στο οπαδικο σας. απο εποχες πεζογεφυρας.....

σκεφτομαι αν αυτα τα μουλικα σε καθε οπαδικη οργανωση (ανεξαρτητως ομαδας) τα μαθαινουν να μαχαιρωνουν απο 17 χρονων,στα 24 θεωρουνται βετερανοι ασουμε....:confused::confused::confused:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.819
Like
28.114
Πόντοι
5.506
οσοι θελουν παντως να μην θρηνησουμε αλλα θυματα "οπαδικα" (γιατι δεν ειναι μονο θεμα ποδοσφαιρου) 3 χρονια αποκλεισμος απο ευρωπη σε ολες της ελληνικες ομαδες....
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.013
Πόντοι
456
καμια σχεση.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εν τω μεταξυ ο μπινες εχει μια φατσα που θυμιζει μπολεκ και λολεκ.....ηξερε να μαχαιρωνει ομως

δεν ειναι τυχαιος στο οπαδικο σας. απο εποχες πεζογεφυρας.....

σκεφτομαι αν αυτα τα μουλικα σε καθε οπαδικη οργανωση (ανεξαρτητως ομαδας) τα μαθαινουν να μαχαιρωνουν απο 17 χρονων,στα 24 θεωρουνται βετερανοι ασουμε....:confused::confused::confused:
πως αποκαλύπτει το Live News, μάλιστα, ο 23χρονος συλληφθείς είχε πάρει μέρος και στα θλιβερά επεισόδια του Βόλου στον τελικό Κυπέλλου ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και στην ΑΕΚ το 2017, με τα έκτροπα που είχαν σημειωθεί τότε πάνω στη γέφυρα.
Σύμφωνα με πληροφορίες, ο 23χρονος εργάζεται σε γνωστό μπαρ της Θεσσαλονίκης, στην περιοχή των Λαδάδικων.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.193
Κριτικές
60
Like
20.174
Πόντοι
14.936
καμια σχεση.... :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

εν τω μεταξυ ο μπινες εχει μια φατσα που θυμιζει μπολεκ και λολεκ.....ηξερε να μαχαιρωνει ομως

δεν ειναι τυχαιος στο οπαδικο σας. απο εποχες πεζογεφυρας.....

σκεφτομαι αν αυτα τα μουλικα σε καθε οπαδικη οργανωση (ανεξαρτητως ομαδας) τα μαθαινουν να μαχαιρωνουν απο 17 χρονων,στα 24 θεωρουνται βετερανοι ασουμε....:confused::confused::confused:
Ρε τσακαλε ειναι ευρεως γνωστο οτι οι χειροτεροι δολοφονοι οταν εκπαιδευτουν
βεβαιως ειναι τα πιτσιρικια..
Διοτι δεν υπαρχει το συναισθημα υπαρχει αγνοια κινδυνου και λειτουργουν σαν τα ζωακια
με ενστικτο και οχι με λογικη..
Για αυτο ολα τα ακραια καθεστωτα πονταραν παρα πολυ στις νεολαιες τους...
Δημιουργουσαν ψυχρους φονιαδες απο κουνια..
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.731
Like
2.013
Πόντοι
456
οσοι θελουν παντως να μην θρηνησουμε αλλα θυματα "οπαδικα" (γιατι δεν ειναι μονο θεμα ποδοσφαιρου) 3 χρονια αποκλεισμος απο ευρωπη σε ολες της ελληνικες ομαδες....
άσχετο τελειώς, αυτοί θα σκοτώνανε είτε υπήρχαν ομάδες είτε ΄όχι...αλβανοί εγκληματίες, το οπαδικό ήταν απλά η αφορμή, θα σκότωναν είτε γιατί τους στραβοκοίταξες, για να κλέψουν κ.ο.κ
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Αργησες να πεταχτείς να υποστηρίξεις τους …Αλβανους σου :confused: Μήπως έχετε αναπτύξει σχέση …3του τύπου;:effemine:
για να τα λεμε ολα...μαλακοκαβληδες Ελληνες παντα υπηρχαν...υπηρχαν και ορια ομως..

με τους τηγανοκεφαλους αλλα και τους καζανοκεφαλους(εξ Ανατολας) ξεπεραστηκε καθε οριο.....
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Ο δράρσης είναι ένας χουλιγκάνος Αλβανός δευτερης γενιάς απο αυτούς που.. θεωρούνται «πετυχημένη ενσωμάτωση» από τυπους σαν τον παραπάνω που πετάχτηκε να μου την πει …

Ηθικοί αυτουργοί οι πολιτικοί αυτής της χώρας από το 1990 και μετά, οι πολίτες ψηφοφόροι των κομμάτων εξουσίας και όσων υποστηρίζουν την λαθρομετανάστευση, εργοδότες Αλβανών και πελάτες αλβανικών επιχειρήσεων.
Και θα το χονδρινω παραπάνω … :confused:
Ισως και ο ίδιος του ο πατέρας αν ήταν ψηφοφόρος συστημικού κόμματος που κλείνει τα μάτια στη λαθρομετανάστευση ή αδιάφορος πολίτης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: kuzia

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.819
Like
28.114
Πόντοι
5.506
άσχετο τελειώς, αυτοί θα σκοτώνανε είτε υπήρχαν ομάδες είτε ΄όχι...αλβανοί εγκληματίες, το οπαδικό ήταν απλά η αφορμή, θα σκότωναν είτε γιατί τους στραβοκοίταξες, για να κλέψουν κ.ο.κ
εβαλα παρενθεση τυπε....διαβασε λιγο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.612
Κριτικές
31
Like
13.188
Πόντοι
5.097
βρηκαν τα καναλια τωρα νεο θεμα,ξεφυσε και ο βιασμος μαζι με τον πορνοσταθη.
τον θυμαστε τον σταθη?
ετσι θα ξεχασετε και τον βιασμο.
το ιδιο και για την δολοφονια.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.576
Like
21.929
Πόντοι
5.006
Οκ.
Εγω τον Τσετσενο οπως και τον Χοντρο και ολους μαζι αυτους
τους γραφω στα παπαρια μου και προτεινω
και σε ολο τον υγιη και φιλαθλο κοσμο να τους γραψει και αυτος..
Αυτα Τακαρε και ελπιζω να μην μου θυμωσες.. :hi:
καταρχην μην συγκρινεις κακουργο τσετσενο με κυριο μαρινακη...ο βαγγελης ειναι ενας γλυκυτατος ανθρωπος, καλλιεργημενος που στον ελευθερο χρονο του στιχουργει....

υγ : κατα τα αλλα στηριξω κουταβουλια, μυστη της ηδονης, της καμπαλα και της γιογκα, των πλαστικοποιημενων μουνιων και του λαγκαβουλιν..:grouphug:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.236
Like
22.882
Πόντοι
5.506
Αργησες να πεταχτείς να υποστηρίξεις τους …Αλβανους σου :confused: Μήπως έχετε αναπτύξει σχέση …3του τύπου;:effemine:
Και δε λες να το κλείσεις κιόλας το κουτάκι. Για το φυντάνι το ροδίτη θα μας πεις τίποτα;

ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕ ΕΝΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟ ΚΑΤΑ ΣΥΡΡΟΗ ΚΑΙ ΕΣΑΣ Η ΕΣΤΙΑ ΤΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΚΙΠΙΤΑΡΙ; ΓΙΑ ΤΟΝ ΜΠΑΟΚ ΣΚΟΤΩΣΕ ΜΕ ΤΟ ΘΟΛΩΜΕΝΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟΥ, ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΕΙ ΤΟ ΣΚΙΠΙΤΑΡΙΛΙΚΙ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom