Νέα

Νεκρός οπαδός στη Θεσσαλονίκη: «Γ@μw τον Άρη ρε μ@%ν!@»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Nα τους κλείσουμε τους συνδέσμους, μαζί σου.
Ο Κοντονής το έκανε.
Δεν θα αλλάξει κάτι.
Με φανέλα του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη δεν θα μπορέσω να κυκλοφορήσω.
Και πλέον ούτε στην Αθήνα.
Μόνο καθ'οδόν για γήπεδο κυκλοφορούν με φανέλες ομάδων

ΥΓ. Τώρα νομικά δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κλείσιμο συνδέσμων.
Δεν απαγορεύεται η συνάθροιση στις σύγχρονες κοινωνίες.
Θα βρεθεί εναλλακτικός τρόπος .
Λέσχη φίλων ποδοσφαίρου ή κάποιο νομικό τρικ


γιατι στην Αθηνα μπορεις να κυκλοφορησεις με φανελα του ΑΡΗ η της παοκ?

οι συνδεσμοι στην προκειμενη επισης δεν εμπλεκονται...αφηστε τα κροκοδειλια δακρυα και μη συγχεετε ανομοιες καταστασεις...

το θεμα αφορα συγκεκριμενες κωλοτρυπιδες της παοκ....και πρεπει να κλεισει με τον καλο η οχι καλο τροπο..

ας διαλεξει η Πολιτεια.....:confused::confused::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


δε ντρεπεσαι ρε σκουπιδι?
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.884
Κριτικές
16
Like
14.706
Πόντοι
6.515

:bigdick:
παντου χωνεται, ομως ειναι και γατα, με τη γεωργια της σουιτας δεν εμπλεξε, προβλεψε τη γκελα
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.470
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
ο κουγιας δεν γουστάρει τους οργανωμένους, τον βρίζουν
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Γιατί με βρίζεις ρε μαν;
Αγάπη μόνο...:smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes::smiling-face-with-heart-eyes:

ποιος ξερει τι τραυματα σου εχει αφησει ο ΑΡΗΣ κι εσενα..... :confused::confused::confused::confused:

θα ρωτουσα τι ομαδα εισαι για χουλιαμα,αλλα προς το παρον σε αφηνω να παιξεις με το πουλακι σου.
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.976
Πόντοι
1.486
Μακριά φιλαράκι μακριά!
Ο ξάδερφος μου γνωστός από τους παλιούς σκληροπυρηνικούς της original 21 χαράμισε την ζωή του στις φυλακές...
* Με τα ίδια μου τα μάτια εποχές 90s να βλέπω κιτρινόμαυρους χουλιγκάνους με αλυσίδες και ρόπαλα να κυνηγούν και να σακατεύουν δίχως ΕΛΕΟΣ οπαδούς του γαύρου που προσπαθούσαν να κρυφτούν από την μανία/αρρώστια ορισμένων.. κρυβόντουσαν κάτω από τραπεζάκια & μέσα σε τουαλέτες γνωστών καταστημάτων της τότε εποχής (βλέπε IDEAL το παλιό) οι γνώστες κατανοούν....
Κι όλα αυτά Κυριακή μέσα στην καρδιά της Φιλαδέλφειας που έσφυζε από ζωή.. παιδιά, γονείς κτλ.
Το είχα γραψει πριν 15 χρόνια,το ξαναθυμίζω στους νεότερους...
1984 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-2 στη Φιλαδέλφεια με το Σίγγα να μας ισοφαρίζει με ένα περίεργο ψηλοκρεμαστό σουτ στο ΄92!! Είμαι απέναντι από τη σκεπαστή στο πέταλο,το οποίο φιλοξενεί και τους Παοκτζήδες-ήταν διαφορετικά τότε-.18 χρονών εγώ έχω σαλτάρει με την ισοφάριση ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΟΓΚΟΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ είμαι στην πάνω αριστερή γωνία του πετάλου και βρίζω την τύχη μας και τους Παοκτζήδες σε έναν καμπαρντινάτο καλοβαλμένο κύριο ο οποίος με ακούει.Κατεβαζω καντήλια εγώ,είμαστε οι δύο μας στη γωνία πάνω,δε μας βλέπει κανείς κι εγώ το χαβά μου,βούλγαροι,τις μάνες σας κλπ μαλακίες.Και τότε γυρίζει ο τύπος και μου λέει: "Φίλε ηρέμησε ΄ και ταυτόχρονα ανοιγει την καμπαρντινα και μου δείχνει μία φαλτσέτα 10 πόντων.Συνεχίζει, "Δεν μας βλέπει κανείς,θα μπορούσα να σε ξεκοιλιάσω και να μην μας πάρουνε χαμπάρι,γιατί βρίζεις,τι σου φταίνε οι μάνες ΜΑΣ,εγώ είμαι βούλγαρος όπως λες και το σουγιά το έχω για αυτοπροστασία και μόνο ...". Παιδια αυτό ήταν,από τότε το παραμικρό για κανέναν και για τίποτα,έχουν περάσει 23 χρόνια και δεν ξεχνάω τα λόγια του γιατί μου χτύπησαν νωρίς το καμπανάκι...
Μοίρασε ... εμφράγματα ο Σίγγας στο 89'
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.279
Like
1.330
Πόντοι
266
Το είχα γραψει πριν 15 χρόνια,το ξαναθυμίζω στους νεότερους...
1984 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-2 στη Φιλαδέλφεια με το Σίγγα να μας ισοφαρίζει με ένα περίεργο ψηλοκρεμαστό σουτ στο ΄92!! Είμαι απέναντι από τη σκεπαστή στο πέταλο,το οποίο φιλοξενεί και τους Παοκτζήδες-ήταν διαφορετικά τότε-.18 χρονών εγώ έχω σαλτάρει με την ισοφάριση ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΟΓΚΟΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ είμαι στην πάνω αριστερή γωνία του πετάλου και βρίζω την τύχη μας και τους Παοκτζήδες σε έναν καμπαρντινάτο καλοβαλμένο κύριο ο οποίος με ακούει.Κατεβαζω καντήλια εγώ,είμαστε οι δύο μας στη γωνία πάνω,δε μας βλέπει κανείς κι εγώ το χαβά μου,βούλγαροι,τις μάνες σας κλπ μαλακίες.Και τότε γυρίζει ο τύπος και μου λέει: "Φίλε ηρέμησε ΄ και ταυτόχρονα ανοιγει την καμπαρντινα και μου δείχνει μία φαλτσέτα 10 πόντων.Συνεχίζει, "Δεν μας βλέπει κανείς,θα μπορούσα να σε ξεκοιλιάσω και να μην μας πάρουνε χαμπάρι,γιατί βρίζεις,τι σου φταίνε οι μάνες ΜΑΣ,εγώ είμαι βούλγαρος όπως λες και το σουγιά το έχω για αυτοπροστασία και μόνο ...". Παιδια αυτό ήταν,από τότε το παραμικρό για κανέναν και για τίποτα,έχουν περάσει 23 χρόνια και δεν ξεχνάω τα λόγια του γιατί μου χτύπησαν νωρίς το καμπανάκι...
Μοίρασε ... εμφράγματα ο Σίγγας στο 89'
Δεν σε ξεκοιλιαζε να ησυχαζαμε
Μισές δουλειες
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456

Ολόκληρη η Ελλάδα είναι συγκλονισμένη από το βράδυ της Δευτέρας με τη στυγνή δολοφονία του Άλκη, τον οποίο σήμερα θα αποχαιρετήσουν φίλοι και συγγενείς.

Η κηδεία του 19χρονου πρόκειται να γίνει στις 12 το μεσημέρι, στην ιδιαίτερη πατρίδα του, τη Βέροια και συγκεκριμένα στον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου, όπου τον ΑΡΗ θα εκπροσωπήσει ο αντιπρόεδρος της ΠΑΕ, Βαγγέλης Παντζαρτζίδης.

Ολόκληρος ο ΑΡΗΣ παραμένει συγκλονισμένος αλλά και δίπλα στην οικογένεια του αδικοχαμένου νεαρού



AΛΚΙΒΙΑΔΗ ΜΑΓΚΑ ,ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ ΠΑΝΤΑ !

ΠΑΝΤΑ ΠΑΡΩΝ ΑΔΕΡΦΟΥΛΗ ΜΟΥ

alkis.jpg




 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.276
Κριτικές
1
Like
35.299
Πόντοι
6.256
Θεωρειτε οτι αυτοι συμμορφωθηκαν και μετανιωσαν;
Απο τυχη δεν εγιναν δολοφονοι.
Καθε μερα θα σκεφτονται οτι καλα του εκαναν του μαλακα,
Αυτοι με μαθηματικη ακρίβεια θα το ξανακανουν ως που να γινει η στραβη και να σκοτώσουν, και μετα καποιοι θα πεσουν απο τα συννεφα.

Κλασσικη περιπτωση ατιμωρησιας,
Θα περιμενουν ολοι στην αλλη ζωη να μιλησει η δικαιοσύνη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.450
Πόντοι
2.406
Nα τους κλείσουμε τους συνδέσμους, μαζί σου.
Ο Κοντονής το έκανε.
Δεν θα αλλάξει κάτι.
Με φανέλα του Ολυμπιακού στη Θεσσαλονίκη δεν θα μπορέσω να κυκλοφορήσω.
Και πλέον ούτε στην Αθήνα.
Μόνο καθ'οδόν για γήπεδο κυκλοφορούν με φανέλες ομάδων

ΥΓ. Τώρα νομικά δεν ξέρω αν μπορεί να γίνει κλείσιμο συνδέσμων.
Δεν απαγορεύεται η συνάθροιση στις σύγχρονες κοινωνίες.
Θα βρεθεί εναλλακτικός τρόπος .
Λέσχη φίλων ποδοσφαίρου ή κάποιο νομικό τρικ
Το πρώτο να διαλυθούν οι θύρες στα γηοεδα
Ιδιωνυμο η επίθεση για οπαδικοθς λόγους
ΚΛΕΊΣΙΜΟ δια παντός των συνδέσμων.
Και βλέπουμε
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.839
Πόντοι
34.478
AKΡΙΒΩΣ αυτο ειναι το ρεζουμε. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΙΑΝΙΑ το 2007,το σκηνικο ηταν ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΟΠΑΔΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ.
ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΧΩ ΤΗΝ...ΠΑΡΑΜΙΚΡΗ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΩ ΤΗ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ.
απλως εκεινο ηταν "στα ισια" ας το πουμε,δεν ηταν ενεδρα απο ΓΥΝΑΙΚΩΤΕΣ ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΕΣ σε ακυρους.

ΑΝ ΚΑΙ ΑΡΕΙΑΝΟΣ,τοτε ειχα στεναχωρεθει παρα πολυ τυπε. ΗΜΟΥΝ ΒΟΥΡΚΩΜΕΝΟΣ ΟΛΗ ΤΗ ΝΥΧΤΑ.
δε μπορουσα να πιστεψω οτι ,οταν καποιος πεφτει κατω,συνεχιζεται η "μαχη".
το ιδιο πιστευω πως ενιωθε και ο Τσουκαλας και ο Ακης και ο Χατζηχρηστος κλπ κλπ
και καθε οπαδος-φιλαθλος-ΑΚΟΜΗ και χουλιγκανος(!) ,ανεξαρτητως ομαδας.

ΣΗΜΕΡΑ λοιπον βραζω απο το... μεσημερι και μεχρι τωρα δεν καταφερα να κλεισω ματι.
.............δε μπορω να χωνεψω ΤΙ ΕΓΙΝΕ. η μαλακια ξεπερασε καθε οριο ανθρωπινης λογικης.
ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΟΥΝ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΣΟΥ ΓΡΑΦΩ ΟΙ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟΙ ΘΕΡΜΟΚΕΦΑΛΟΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΡΗ......
....και ευτυχως η δυστυχως,δεν εχουμε λιγους τετοιους....

απλως θα σ' ενημερωσω οτι πριν δυο χρονια στη Θεσσαλονικη κανονιστηκε αντιστοιχη "Παιανια" μεσα στο Αριστοτελειο Πανεπιστημιο και οι "μια πολη -μια κουραδα" δεν πατησαν ποτε....
μαλιστα τσακωθηκαν οι αρχηγοι τους απο δικους μας και......καταλαβαινεις,
ΔΕ ΒΑΥΚΑΛΙΖΟΜΑΙ,απλως ΚΑΤΑΓΡΑΦΩ το γεγονος.......να πανε να γαργαληθουν ολοι μεταξυ τους !

το παιχνιδακι με τον κακο λυκο και τα τρια γουρουνακια αρκετα κρατησε στην πολη.....
η συγκεκριμενη μεριδα καθυστερημενων-αγαμητων- ομοφυλοφιλων παοκτσηδων εκμεταλλευομενες το γλειψιμο απο τα ντοπια ΜΜΕ και τους πολιτικους,την πεφτουν εδω και τουλαχιστον δυο δεκαετιες σε παιδακια του ΑΡΗ,ποσες και ποσες φορες πηραν το μαθημα τους χωρις να βαλουν μυαλο.....φερονται οπως οι Τουρκοι που παραβιαζουν συνεχως τα χωρικα μας υδατα.
η αδιαφορια των Αρειανων απεναντι σε τετοια γελοια υποκειμενα, ενιοτε εκλαμβανεται ως αδυναμια.

συνεχως ψαχνονται---συνεχως βλαχομαγκιζουν----συνεχως μαλακιζονται----συνεχως προκαλουν και τριβονται στη γκλιτσα του τσομπανη..
συνεχως μεμονωμενα πεσιματα--συνεχως περιμετρικα--συνεχως στο σκοταδι--συνεχως πολλοι σε λιγους.
συνεχως ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ--ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ...ΚΟΝΤΡΑ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ.
.....τους "ψημενους" οπως αυτοι.

μια-δυο-τρεις....ε καποτε θα συνεβαινε το κακο,δε χρειαζεται να εισαι πυρηνικος φυσικος για να το προβλεψεις.
η ασυλια και η ατιμωρησια οπλισαν ξανα αυτες τις ΚΩΛΟΤΡΥΠΙΔΕΣ.
ακουγεται κλισε,αλλα αν δεν παρεμβουν πλεον αμεσα οι επισημοι θεσμοι,τα χειροτερα ερχονται....εκατερωθεν.
ειναι τεραστιο κριμα να θρηνησουμε νεα παιδια, αλλα με ευχολογια δουλεια δε γινεται. στη δραση παντα υπαρχει αντιδραση.

Εκτος αν βολευεται η Πολιτεια με ολη αυτην την κατασταση...
με τις δολοφονιες-τα ναρκωτικα-τους τραπερς και το μουνι της Χαιδως.
ολα αυτα που αν αναμειχθουν με τον οπαδισμο,σιγουρα ειναι το καλυτερο υπνωτικο κοκτειλ για τους ανωθεν.
o Φιλοπουλος ηταν στοχος επειδη ειχε βγαλει πολλακις μαχαιρι στο Κολωνο ακομα και σε 15 χρονο
κατι που δεν συγχωρηθηκε ποτε
Οπως και η περιπτωση του Ηλιοπουλου που πεταξε μεσα στο λεοφωρειο εμπρηστικη φωτοβολιδα με σκοπο να τους καψει ζωντανους
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Μασωνοι , νεα ταξη πραγματων , Λιακοπουλος , ζουκερμπεργκ , τζιζμπεργκερ, πολλοι λογοι αδερφε τι ψαχνεις ειναι και αργα κιολας
Περιεργο που δεν εχει γραψει κανενας ακομα οτι εγιναν αυτα για να μας αποπροσανατολισουν απο τα φλεγοντα θεματα . Αυριο λογικα θα γινει κι αυτο
Οσο για αυτους που σκοτωσαν το παιδι μακαρι να υπηρχε θανατικη ποινη τιποτα αλλο δε τους αξιζει
Κατ εξαίρεση πρέπει να επαναφέρουν τη θανατική ποινή για όσους συμμετείχαν στη δολοφονία του παιδιού.. μετά να την αποσύρουν ξανά .. εκτός ότι σκότωσαν το παλικαρακι, κατέστρεψαν πλήρως τη ζωή των γονιών του και της αδερφής του. Η τελευταία μετα από κάποια χρόνια ίσως συνέλθει, οι γονείς του ποτέ..
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Δεν σε ξεκοιλιαζε να ησυχαζαμε
Μισές δουλειες


:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: φαουλ αδερφε συνΑρειανε...

οχι τετοια μερα....:confused::confused::confused::confused: δε σε προκαλεσε ο Αdmiral.
o Φιλοπουλος ηταν στοχος επειδη ειχε βγαλει πολλακις μαχαιρι στο Κολωνο ακομα και σε 15 χρονο
κατι που δεν συγχωρηθηκε ποτε
Οπως και η περιπτωση του Ηλιοπουλου που πεταξε μεσα στο λεοφωρειο εμπρηστικη φωτοβολιδα με σκοπο να τους καψει ζωντανους

το ξερω τυπε...εχω φιλαρακι γαυρο που παλια ηταν μελος στο porto leone.
το οτι ηταν σταμπαρισμενος ο Φιλοπουλος ειναι γεγονος,ομως δε δικαιολογει το φονο.
οταν θολωσει το μυαλο ,ολα γινονται......γι 'αυτο υπαρχουν οι "βετερανοι" να μπαινουν στη μεση την κρισιμη στιγμη.
19,20 και 22 χρονων παιδια ειναι ξεφτιλα να σφαζονται σαν τα κοτοπουλα.
να μην προλαβουν να μεγαλωσουν-να εργαστουν-να απογοητευτουν-να παλεψουν-να ερωτευτουν.
ακομα και αν εχει προυπαρξει καποιου ειδους βεντετα.....υπαρχουν ορια στην αντεκδικηση.

σε οργανωμενα ραντεβου βεβαια τι ορια να υπαρξουν....και πως..?.ευκολα χανεται η μπαλα..! :confused: :confused:
εχει χαθει προ πολλου ο αυτοελεγχος εντος των οπαδικων κινηματων.
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.505
Πόντοι
1.706
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: φαουλ αδερφε συνΑρειανε...

οχι τετοια μερα....:confused::confused::confused::confused: δε σε προκαλεσε ο Αdmiral.


το ξερω τυπε...εχω φιλαρακι γαυρο που παλια ηταν μελος στο porto leone.
το οτι ηταν σταμπαρισμενος ο Φιλοπουλος ειναι γεγονος,ομως δε δικαιολογει το φονο.
οταν θολωσει το μυαλο ,ολα γινονται......γι 'αυτο υπαρχουν οι "βετερανοι" να μπαινουν στη μεση την κρισιμη στιγμη.
19,20 και 22 χρονων παιδια ειναι ξεφτιλα να σφαζονται σαν τα κοτοπουλα.
να μην προλαβουν να μεγαλωσουν-να εργαστουν-να απογοητευτουν-να παλεψουν-να ερωτευτουν.
ακομα και αν εχει προυπαρξει καποιου ειδους βεντετα.....υπαρχουν ορια στην αντεκδικηση.

σε οργανωμενα ραντεβου βεβαια τι ορια να υπαρξουν....και πως..?.ευκολα χανεται η μπαλα..! :confused: :confused:
εχει χαθει προ πολλου ο αυτοελεγχος εντος των οπαδικων κινηματων.
Κάθεσαι και ψάχνεις αυτοέλεγχο σε τι?
Από που κι ως που είναι κίνημα ο οπαδισμός....τι πίνετε ρε καριώλια και δεν μας το λέτε κι από δω μεριά.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
o Φιλοπουλος ηταν στοχος επειδη ειχε βγαλει πολλακις μαχαιρι στο Κολωνο ακομα και σε 15 χρονο
κατι που δεν συγχωρηθηκε ποτε
Οπως και η περιπτωση του Ηλιοπουλου που πεταξε μεσα στο λεοφωρειο εμπρηστικη φωτοβολιδα με σκοπο να τους καψει ζωντανους
Οσο στόχος και να ήταν δε δικαιολογείσαι να κάθεσαι πάνω από το νεκρό και να φωνάζεις έτσι γαμάνε τα Μανιάτικα και να το βγάζεις και στο νετ. Γιατί και για κάποια δικά σας νταλαβέρια με τους Πετραλωνίτες έχουν κυκλοφορήσει, που κατέληξαν σε ασχημο τσαμπουκά έναντι ενός συγκεκριμένου πιτσιρικά, για να σταλεί μήνυμα στον πατέρα του που έσπασε τη συμφωνία. Και για κάποιον 15χρονο που έκανε κερκίδα, γιατί κανένας δεν τολμούσε να του πάρει τη ντουντούκα, αφού έτρεμαν τον πατέρα του. Οι σύνδεσμοι εδώ και αρκετά χρόνια δεν προσφέρουν κάτι. Μόνο για ντήλια και νταλαβέρια υπάρχουν. Είναι όλοι για λουκέτο. Προτιμώ το αγγλικό μοντέλο με τους fans και τις firms. Στήριξε το πρώτο, άσε να πάει να γαμηθεί το δεύτερο. Και δείξε ότι δε θα ανεχθείς παρασπονδίες. Οπότε θα υπακούσουν όλοι.
Αλλά εδώ μιλάμε για τη χώρα που υπεύθυνος ασφαλείας ομάδας του βορρά, έβγαλε όπλο μέσα στα επίσημα, τον τράβηξαν για αυτόφωρο και αφέθηκε ελεύθερος, με τηλεφωνική εντολή του γραφείου γνωστού κήτους, πρωτοκλασσάτου Υπουργού της πόλης της ομάδας. Και εννοείται πως όλοι το ίδιο κάνουν. Μη λέμε μόνον για τους επάνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
ποιος ξερει τι τραυματα σου εχει αφησει ο ΑΡΗΣ κι εσενα..... :confused::confused::confused::confused:

θα ρωτουσα τι ομαδα εισαι για χουλιαμα,αλλα προς το παρον σε αφηνω να παιξεις με το πουλακι σου.
Φίλε μου εγώ τον Αρη τον αγαπάω, έχω δηλώσει συμμετοχή και στο πρόγραμμα του Έλον Μασκ για εποικισμό...:confused::confused::confused:
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.499
Like
11.482
Πόντοι
2.256
Κάθεσαι και ψάχνεις αυτοέλεγχο σε τι?
Από που κι ως που είναι κίνημα ο οπαδισμός....τι πίνετε ρε καριώλια και δεν μας το λέτε κι από δω μεριά.
Τι τα ψάχνεις; Μία είναι η ουσία. Ότι για να συμμετέχει κάποιος σε οπαδικό στρατό προϋποθέτει ότι διαθέτει εγκεφαλικό επίπεδο αμοιβάδας και υπαρξιακές αναζητήσεις που καταλήγουν στα βοθρολύματα της καθημερινότητας.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Το είχα γραψει πριν 15 χρόνια,το ξαναθυμίζω στους νεότερους...
1984 ΑΕΚ-ΠΑΟΚ 2-2 στη Φιλαδέλφεια με το Σίγγα να μας ισοφαρίζει με ένα περίεργο ψηλοκρεμαστό σουτ στο ΄92!! Είμαι απέναντι από τη σκεπαστή στο πέταλο,το οποίο φιλοξενεί και τους Παοκτζήδες-ήταν διαφορετικά τότε-.18 χρονών εγώ έχω σαλτάρει με την ισοφάριση ΚΑΙ ΕΝΩ ΕΧΕΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΟΓΚΟΣ ΤΩΝ ΟΠΑΔΩΝ ΤΟΥ ΠΑΟΚ είμαι στην πάνω αριστερή γωνία του πετάλου και βρίζω την τύχη μας και τους Παοκτζήδες σε έναν καμπαρντινάτο καλοβαλμένο κύριο ο οποίος με ακούει.Κατεβαζω καντήλια εγώ,είμαστε οι δύο μας στη γωνία πάνω,δε μας βλέπει κανείς κι εγώ το χαβά μου,βούλγαροι,τις μάνες σας κλπ μαλακίες.Και τότε γυρίζει ο τύπος και μου λέει: "Φίλε ηρέμησε ΄ και ταυτόχρονα ανοιγει την καμπαρντινα και μου δείχνει μία φαλτσέτα 10 πόντων.Συνεχίζει, "Δεν μας βλέπει κανείς,θα μπορούσα να σε ξεκοιλιάσω και να μην μας πάρουνε χαμπάρι,γιατί βρίζεις,τι σου φταίνε οι μάνες ΜΑΣ,εγώ είμαι βούλγαρος όπως λες και το σουγιά το έχω για αυτοπροστασία και μόνο ...". Παιδια αυτό ήταν,από τότε το παραμικρό για κανέναν και για τίποτα,έχουν περάσει 23 χρόνια και δεν ξεχνάω τα λόγια του γιατί μου χτύπησαν νωρίς το καμπανάκι...
Μοίρασε ... εμφράγματα ο Σίγγας στο 89'
Τα χρειάστηκες ε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom