Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c200

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
2.989
Like
8
Πόντοι
16
Χαλάσανε τα P/C σε Περισσό & Κουμουνδούρου???

Δεν βλέπω ανακοίνωση για το "θεματάκι"... :rolleyes:
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Προφανως και ΔΕΝ ειναι συγκρισιμο με τιποτε.
Οσο για την ιδεολογικη αποχρωση αλλοι εχουν πρεμουρα-και ζητανε και"σωστες"απαντησεις κιολας.

Δες πόσο περιθωριοποιημένη είναι η άποψή σου. Μην τυχόν και πεις κακό λογο για λαθρομετανάστη, πάντως εγκληματία.

Δε μου λες, ο sexpistols ΥΠΟΓΑ είναι και σε έχει στο μάτι; Πες εγώ ναι, ο ίσιος, ο c200, ο george234, ο tramountana, o alex71, ο streetwalker, o memosan. Ο sexpistols;
 

Επισκέπτης
supermouse σορρυ αλλα εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα.Δεν ειναι πολιτικο ζητημα μια δολοφονια απο μεταναστες ρε μεγαλε?ειναι ενα αηδιαστικο εγκλημα.... :idiot: :idiot:
Ρε παπαρες ειπα οτι ΔΕΝ ειναι εγκλημα?
Ειπα οτι ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ αηδιαστικο γιατι(πιθανον να)ενεχονται μεταναστες?
ΟΚ,το εκαναν μεταναστες...Ας ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ οτι ηταν ζακια αυτοι που τον εφαγαν...ΥΠΟΘΕΣΗ ρε παιδι μου.
Τι θα γινοταν λες τοτε?Θα ειχαν ΧΕΣΤΕΙ απο την χαρα τους ολα τα φασιστοεθνικια εδω μεσα?
Δε νομιζω Τακη.
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
δεν καταλαβαινεις οτι αν αντι να μαζευουν 10 ευρω στα φαναρια, μαζευαν 100 δραχμες, αυτα δεν θα τους εφταναν να ζησουν τις οικογενειες στο Πακισταν, θα σηκωνοντουσαν μονοι να πανε αλλου. Θα τους λουστουν π.χ. και οι Γερμανοι.
Για εμας ειναι θεμα επιβιωσης.
σκεφτεσαι παρα πολυ τοπικα
πρεπει να δεις το θεμα πιο ολικα
η εξοδος της Ελλαδας απο το ευρω στην πραγματικοτητα ειναι μια γελοιοτητα
και αν συνεβαινε θα καταστρεφοταν ολο το κρατος (για να παρουμε το μισθο μας θα χρειαζομασταν καροτσα )και αφετερου θα βουλιαζε γενικα το ευρω και η ευρωζωνη

Ας αφησουμε επιτελους την ραγιαδιστικη απαισιοδοξια , και ας βαλουμε τον εγκεφαλο μας να λειτουργησει , η Ελλαδα ειναι μελος της ευρωζωνης μαζι με την Γερμανια και τη Γαλλια και αυτη η τεχνητη κριση πολυτελειας ειναι μεγαλη ευκαιρια να θεραπευσουμε τα νοσηρα φαινομενα της κοινωνιας μας και της Ε.Ε. κατ'επεκταση
 

Dino Velvet

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Like
0
Πόντοι
16
Mην κομματοποιητε την ολη κατασταση..ειναι προσβολη για την οικογενεια του νεκρου...
μενω κεντρο και γνωριζω,αλλα δεν ειμαι διατηθιμενος να βγω για manhunting οπως ειπανε αλλοι,ειναι ανουσιο..και θα γεννησει καταστασεις που δεν εχετε φαναστει,υπαρχει ο νομος να ασχοληθει αλλιος θα την πληρωσει τσαμπα κοσμος.Μιλαμε για μια κατασταση αθλοια που αγγιζει τους παντες,οσοι νομιζουν οτι οι ελληνες ειναι στην απεξω ας κανουν μια βολτα στο μπουρδελα και να διαβασουν η καλυτερα ας δουν τη γινετε στο ελληνικο ποδοσφαιρο,ο ενας ειναι ετοιμος να φαει το λαρυγγι του αλλου.
αυτο τον κοσμο δημιουργησαν εις γνωση τους και αλλοι εν αγνοια οσο υπαρχει πεινα και δυστηχια χοντραδες θα γινονται.οι ακραιες πρακτικες οδηγουν μαθηματικα σε ακραιες αντιδρασεις.
προσωπικα τα χρονια που μενω εδω δεν εχω αντιμετωπιση προβληματα...

λυσεις νομιμες υπαρχουν..διωχτε πρωτα τα μπουρδελα την πορνεια και την πρεζα απο το κεντρο και η βελτιωση θα ειναι θεαματικη. ;)

την βασικοτερη ευθυνη την εχει το κρατος ναι αυτο το μπουρδελο.
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.709
Κριτικές
90
Like
36.310
Πόντοι
25.467
Προφανως και ΔΕΝ ειναι συγκρισιμο με τιποτε.
Οσο για την ιδεολογικη αποχρωση αλλοι εχουν πρεμουρα-και ζητανε και"σωστες"απαντησεις κιολας.

Επιτρέψτε μου... Τώρα σπεκουλάρετε εσείς.
 

rouKoun13

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.562
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
16
το θεμα αυτο εχει συζητηθει απειρες φορες....

απο τη στιγμη που το επισημο κρατος δε μπορει να εγγυηθει την ασφαλεια των πολιτων του στο κεντρο της πρωτευουσας(!!!) ειτε επειδη δεν εχουνε βενζινη τα περιπολικα, ή γιατι οι της ομαδας ΔΙΑΣ θελουν να πανε σε αλλες υπηρεσιες ή δε ξερω γω για τι άλλο, οι επιλογες ειναι 2 ΜΟΝΟ!

1. ή επιτρεπεται η οπλοφορια των πολιτων όπως εχει συζητηθει και παλιοτερα
2. η βγαζουν το στρατο στους δρομους του κεντρου ΟΠΛΙΣΜΕΝΟ και κανει βαρδιες φυλαξης σε ολοκληρο το κεντρο και να συλλαμβανει οποιον παρανομο βρει!

και χεστηκα ειλικρινα αν η παρουσια του στρατου στο δρομο ενοχλει τους αριστερομαλακες ή τους δημιουργει συνειρμους που επιτεινουν τα κομπλεξ τους!

Εαν η πολιτεια δε μπορει να εφαρμοσει ουτε καν το πρωτο αρθρο (ή απο τα πρωτα) του Συνταγματος τοτε δεν υφισταται κρατος! τελεια και παυλα! Και στο δικο μου το μυαλο απο τη στιγμη που δεν υφισταται συντεταγμενη πολιτεια ο καθενας οφειλει να προστατεψει τον εαυτο του και την οικογενεια του, με οποιο τροπο μπορει! Και στα @@ μου οσο και να σκουζουνε οι παπιες και τα ποντικια!
μεγαλε γαματα!προς το πραρων το χοντρο προβλημα ειναι στο κεντρο...κατσε να ερθει στα προαστεια,να ειναι το προβλημα στην γειτονια σου,εξω απο την πορτα σου κ θα δεις μετα πως θα ζηταν ολοι 'περισοτερη αστυνομια'
 

Επισκέπτης
Δες πόσο περιθωριοποιημένη είναι η άποψή σου. Μην τυχόν και πεις κακό λογο για λαθρομετανάστη, πάντως εγκληματία.
Τωρα και δημοψηφισματα στο μπου,αχαχαχαχαχαχαχαχαχ...
Ειναι εξ ορισμου ΚΑΛΟΙ ολοι οι μεταναστες?ΙΜΟ οχι.
Τοτε γιατι ειναι ΕΞ ΟΡΙΣΜΟΥ κακοι,η τελος παντων εν δυναμει εγκληματιες?
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
Μην είσαι απόλυτος φίλε.Και για αναθεώρηση Σέγκεν 0% δίνανε κάποτε.Ολα θα γίνουν απλά θέλουν το χρόνο τους.
Αφου ειναι στάνταρ οτι τα πράγματα μόνο θα χειροτερεύουν

ας πουμε οτι αυτος ο τροπος σκεψης ειναι μερος της ραγιαδιστικης νοοτροπιας , που μας οδηγησε εδω, στο ξεφτισμα των αξιων
δεν εχω κατι προσωπικο μαζι μου , απλα ειμαι ενας ταπεινος παρατηρητης των εξελιξεων...
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ρε παπαρες ειπα οτι ΔΕΝ ειναι εγκλημα?
Ειπα οτι ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ αηδιαστικο γιατι(πιθανον να)ενεχονται μεταναστες?
ΟΚ,το εκαναν μεταναστες...Ας ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ οτι ηταν ζακια αυτοι που τον εφαγαν...ΥΠΟΘΕΣΗ ρε παιδι μου.
Τι θα γινοταν λες τοτε?Θα ειχαν ΧΕΣΤΕΙ απο την χαρα τους ολα τα φασιστοεθνικια εδω μεσα?
Δε νομιζω Τακη.

καλυτερα να μασας παρα να μιλας τυπε

 

Συνημμένα

  • 2-trident.jpg
    2-trident.jpg
    43,2 KB · Εμφανίσεις: 21

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Ρε παπαρες ειπα οτι ΔΕΝ ειναι εγκλημα?
Ειπα οτι ειναι ΛΙΓΟΤΕΡΟ αηδιαστικο γιατι(πιθανον να)ενεχονται μεταναστες?
ΟΚ,το εκαναν μεταναστες...Ας ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ οτι ηταν ζακια αυτοι που τον εφαγαν...ΥΠΟΘΕΣΗ ρε παιδι μου.
Τι θα γινοταν λες τοτε?Θα ειχαν ΧΕΣΤΕΙ απο την χαρα τους ολα τα φασιστοεθνικια εδω μεσα?
Δε νομιζω Τακη.

Να μας έλεγες και από πού συνάγεται αυτό τί καλά που θα ήταν...
 

sonderage

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2010
Μηνύματα
785
Κριτικές
18
Like
1
Πόντοι
16
λυσεις νομιμες υπαρχουν..διωχτε πρωτα τα μπουρδελα την πορνεια και την πρεζα απο το κεντρο και η βελτιωση θα ειναι θεαματικη.

Μπουρδελα...εννοείς τη Βουλή?  

 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
ΟΚ,το εκαναν μεταναστες...Ας ΥΠΟΘΕΣΟΥΜΕ οτι ηταν ζακια αυτοι που τον εφαγαν...ΥΠΟΘΕΣΗ ρε παιδι μου.

Γιατι δεν βλεπεις οτι το προβλημα ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ και το κανεις  πολιτικο με φασιστες που ψαχνουν ευκαιρια να την πεσουν σε ιρακινοπακιστανους...???? :uglystupid: :uglystupid:
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
Να το ξέρετε ιστορικά όλες οι χωρες που έχουν καταστραφεί οικονομικά αλλά και η κοινωνική τους συνοχή έχει διαβληθεί πρώτα έχουν απολέσει το ιστορικό κέντρο των πρωτευουσων τους.

π.χ Μπουένος Αιρες Αργεντινή, Βουλγαρία Σόφια, Ρουμανία Βουκουρέστι.

Δειτε την αξία του ιστορικού κέντρου του Παρισιού, Λονδίνου , Μαδρίτης Ν.Υ. και όλως των άλλων πόλεων πρωτευουσων.

Πρωτα καταστρέφης το ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ την ιστορία την κουλτούρα και μετά όλα τα άλλα.

σας τον ιο της της γρίπης
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
Τωρα και δημοψηφισματα στο μπου,αχαχαχαχαχαχαχαχαχ...
Ειναι εξ ορισμου ΚΑΛΟΙ ολοι οι μεταναστες?ΙΜΟ οχι.
Τοτε γιατι ειναι ΕΞ ΟΡΙΣΜΟΥ κακοι,η τελος παντων εν δυναμει εγκληματιες?

Μπαααααααααααααα! Δεν έγραψα έτσι...

Έγραψα ότι δεν θέλεις να πεις κακό για ΣΙΓΟΥΡΑ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ (αφού φόνευσαν) και μετανάστη. Δεν ξέρουμε τί είναι αυτοί. ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΕΣ ΕΙΝΑΙ. Κι εσύ αποφεύγεις να πεις το οτιδήποτε μην τυχόν και είναι μετανάστες...

Σωστος;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.094
Πόντοι
20.605
..διωχτε πρωτα τα μπουρδελα την πορνεια και την πρεζα απο το κεντρο και η βελτιωση θα ειναι θεαματικη.

η ιδια η υποκριτικη αστικη ηθικη της κοινωνιας , δημιουργει αυτα που ανεφερες
 

nik6367

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2007
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καποιοι πετανε γιαουρτια στους πολιτικους, λενε 'αυτοι φταίνε', καποιοι τους πλακωνουν στο ξυλο..και αναρωτιέμαι γιατι; Με την βια ηρθαν στην εξουσία; Οχι, καποιοι τους ψηφισαν, αυτοι οι κάποιοι φταίνε, σε αυτους θα πρεπει να στραφούμε, ως εδω ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ..!!!!
Υπάρχει ΛΑΙΚΗ ΕΥΘΥΝΗ για ολους αυτους που μενουν στα σπιτακια τους μακρια από το κεντρο και κανουν μετα τους ανθρωπιστές, που λυπουνται τον καθε εγκληματια τυχοδιώκτη.
ΟΠΑΔΟΙ ΤΟΥ ΠΑΣΟΚ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ : Το αίμα αυτού του αθώου πατέρα πάνω σας ΕΣΕΙΣ φταιτε, να ειστε καταραμένοι.....
(Τωρα καταλαβαινω πως διαολο ξεκινουν οι εμφυλιοι πολεμοι...)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom