Νέα

Νέες φωτιές στην Αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Αλλος μαλακας εμφανιστηκε, τσιμπουρια ειστε ρε πουστηδες.

Ουτε εσυ πηρες χαμπαρι, μπορει κανα δυο που λουφαζουν να πηραν χαμπαρι αλλα σας αφηνουν να ξεφτιλιζεστε
Ναι, ναι, νυφουλα μου.
Δεν ξεφτιλίζεσαι εσύ, που αμολας τις αστήρικτες μαλακίες, ξεφτιλίζονται όλοι οι άλλοι που δειχνουν τι μαλακίες ξεφουρνιζεις.
Α, δεν εμφανίστηκα εγώ νυφουλα μου.
Εσύ εμφανίστηκες και με παρεθεσες.
Βάλε τώρα το νυφικό και συρε στην πιάτσα γιατί σε περιμένει με αδημονία.
Γελάσαμε χθες μαζί σου, γελάσαμε και σήμερα, αύριο πάλι.
Δε θα ασχολούμαστε όλη την ώρα μαζί σου.
Νούμερο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
λειπει και ο Αλεξ , να ακουμπησει κάπου το κεφαλακι του η νυφουλα ή να κρυφτει απο πισω του :coffee:
Εσενα και τα πουστρακια σου σας γαμαω ελευθερα και μονος μου, δεν χρειαζομαι κανεναν Αλεξ ουτε κρυβομαι σαν αδερφουλα πισω απο πουστρακια και κλωναρια, ΚΟΤΟΥΛΑ.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Ρε μαλακά εδώ μάθαμε σήμερα για χαοτικές κηλιδωσεις.....και μιλάς ακόμα, κλείσε το λογαριασμό να πάνα γαμηθει... αφού έχεις αντιληφθεί ότι έχουμε μπλέξει με μαφιόζους και απατεώνες αδίστακτους.....μαλακά έσκασε ο Τζένης με μπαταρίσμενο χέρι....του είπαν μάλλον ότι το αξύριστο δεν πιάνει πλέον....
Κλεισε την τηλεοραση, δε θα ακους ουτε χαοτικες κηλιδωσεις ουτε θα βλεπεις τον γαμια της Τζενης, αφου δεν το σηκωνεις.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.289
Πόντοι
12.756
γαμουσα Τζενη με τα χίλια :coffee:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.127
Κριτικές
20
Like
27.387
Πόντοι
8.346
Εσενα και τα πουστρακια σου σας γαμαω ελευθερα και μονος μου, δεν χρειαζομαι κανεναν Αλεξ ουτε κρυβομαι σαν αδερφουλα πισω απο πουστρακια και κλωναρια, ΚΟΤΟΥΛΑ.
Τι να γαμησεις βρε νούμερο.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.383
Like
23.038
Πόντοι
5.506
Ναι, ναι, νυφουλα μου.
Δεν ξεφτιλίζεσαι εσύ, που αμολας τις αστήρικτες μαλακίες, ξεφτιλίζονται όλοι οι άλλοι που δειχνουν τι μαλακίες ξεφουρνιζεις.
Α, δεν εμφανίστηκα εγώ νυφουλα μου.
Εσύ εμφανίστηκες και με παρεθεσες.
Βάλε τώρα το νυφικό και συρε στην πιάτσα γιατί σε περιμένει με αδημονία.
Γελάσαμε χθες μαζί σου, γελάσαμε και σήμερα, αύριο πάλι.
Δε θα ασχολούμαστε όλη την ώρα μαζί σου.
Νούμερο.
Μια χαρα, συρε και γαμησου τωρα χυσαμολι.
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
Εσενα και τα πουστρακια σου σας γαμαω ελευθερα και μονος μου, δεν χρειαζομαι κανεναν Αλεξ ουτε κρυβομαι σαν αδερφουλα πισω απο πουστρακια και κλωναρια, ΚΟΤΟΥΛΑ.
Χαλάρωσε Μπαροκούλη μου...:springsmile:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.289
Πόντοι
12.756
Αλεξουκο που εισαι ;;; ελα γιατι σου βιάζουνε την μαγκουρα ή μαλλον τον καθετήρα :tooth::tooth::tooth:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.100
Like
11.323
Πόντοι
2.606
Σε ετοιμότητα λέγανε χτες για μεγκαφαιρς γαμω τις ψυχές τους και δεν έχουν ούτε μάνικα όπως αποδείχθηκε....και σήμερα ούτε αεροπλάνο,με κάτι ψεκαστικά παλεύουν....ρεζιληδες.... πάρτε το χαμπάρι δεν υπάρχει τίποτα,ότι πουτσουπηρχε το ξηλωσανε και το άφησαν να παρακμάσει...τα ίδια δήλωναν και με το τρένο....και την επόμενη μέρα θα έκαναν και εγκαίνια οι ρεζιληδες σε ανύπαρκτη γραμμή....και τους πρόλαβε πάλι η καταστροφή...οι πουστηδες είναι ο όλεθρος ο ίδιος..
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.289
Πόντοι
12.756
Σε ετοιμότητα λέγανε χτες για μεγκαφαιρς γαμω τις ψυχές τους και δεν έχουν ούτε μάνικα όπως αποδείχθηκε....και σήμερα ούτε αεροπλάνο,με κάτι ψεκαστικά παλεύουν....ρεζιληδες.... πάρτε το χαμπάρι δεν υπάρχει τίποτα,ότι πουτσουπηρχε το ξηλωσανε και το άφησαν να παρακμάσει...τα ίδια δήλωναν και με το τρένο....και την επόμενη μέρα θα έκαναν και εγκαίνια οι ρεζιληδες σε ανύπαρκτη γραμμή....και τους πρόλαβε πάλι η καταστροφή...οι πουστηδες είναι ο όλεθρος ο ίδιος..
εντωμεταξυ βγηκε ενας το πρωι και τους ξεφτιλισε για το μεγκαφαιρς και μουγκα ολοι , δεν το ξαναειπαν ..

Αυτα λεει ειναι για την Αυστραλια που καιγονταο 100αδες χιλιαδες στρέμματα ταυτοχρονα , τι μεγκαφαιρς στην Πεντελη μου λετε ;;
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.396
Πόντοι
2.356
Μια χαρα, συρε και γαμησου τωρα χυσαμολι.
Αύριο πάλι είπαμε νυφουλα μου.
Τέρμα για σήμερα με την πάρτη σου.
Δεν πιστεύω να βρήκες εμένα για να ζαλίζεις όλη νύχτα με τη μαλακία σου;
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.127
Κριτικές
20
Like
27.387
Πόντοι
8.346
Είσαι από τους τύπους που του αξίζουν τα χειρότερα. Στα εύχομαι ολόψυχα παλιοπουστα
Δεν ψοφαει ο μπασταρδος δυστυχώς... Ούτε ο Θεός τον θέλει ουτε ο διάολος να τον πάρει κοντά του
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.679
Like
73.289
Πόντοι
12.756
παλαιοτερα εστω ο μισθωτος υπερασπιζοταν λιγο το κλυσμα του Κυριακου , την νυφουλα ..

Τωρα ουτε αυτος δεν μπορει να τον σιγονταρει :coffee:
 

magicgim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2021
Μηνύματα
437
Like
1.403
Πόντοι
201
Δεν ψοφαει ο μπασταρδος δυστυχώς... Ούτε ο Θεός τον θέλει ουτε ο διάολος να τον πάρει κοντά του
Κρίμα, πρέπει να κάνει φοβερές κωλογλειφαδες, αρκεί να πεις ότι το επώνυμο σου είναι Μητσοτάκης. Αντε και Μπακογιαννης
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom