Νέα

Νέες φωτιές στην Αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
31
Like
3.601
Πόντοι
2.846
Ρε μπινε , θα μας πεις τελικά ποια είναι τα αίτια για τις φωτιές ??
...μαλάκες σαν εσένα, αλλόθρησκοι σαν εσένα, πυρομανείς (δεν ξέρω αν είναι σαν εσένα), συμφέροντα (ομοίως)
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.127
Κριτικές
20
Like
27.388
Πόντοι
8.346
...μαλάκες σαν εσένα, αλλόθρησκοι σαν εσένα, πυρομανείς (δεν ξέρω αν είναι σαν εσένα), συμφέροντα (ομοίως)
Ωραία κ πες ισχύουν ολα αυτά... Να σ κάνω κ το χατίρι... Αντιπυρικες ζώνες έχεις? Μέτρα πρόληψης κ αντιμετωπίσεις??

Γτ η φατσα σου αυτή την στιγμή είναι σαν του κατμαν
katman-e-ti-na-kanoume.gif
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.907
Like
14.350
Πόντοι
3.656
για έχετε πάντως μια εικόνα οι αντιπυρικές ζώνες κοστίζουν λιγότερο από όσο κοστίζουν τα αμάξια που άλλαξαν τα 300 μουνόπανα στη βουλή.....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.947
Like
11.882
Πόντοι
3.556
για έχετε πάντως μια εικόνα οι αντιπυρικές ζώνες κοστίζουν λιγότερο από όσο κοστίζουν τα αμάξια που άλλαξαν τα 300 μουνόπανα στη βουλή.....

Ναι αλλά θα ξαναλλάξουν οπότε δεν θα μείνει για αντιπυρικές ... τσαααακ στον κωλαρίνο :confused:
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
31
Like
3.601
Πόντοι
2.846
Ωραία κ πες ισχύουν ολα αυτά... Να σ κάνω κ το χατίρι... Αντιπυρικες ζώνες έχεις? Μέτρα πρόληψης κ αντιμετωπίσεις??

Γτ η φατσα σου αυτή την στιγμή είναι σαν του κατμαν
katman-e-ti-na-kanoume.gif
Τύπε σπας αρχίδια.
Ήρεμα θα ξαναπώ ότι το αρχικό μου ποστ αφορά στα αίτια.
Ευθύνες, σωστές ή λάθος ενέργειες, κομματικά και πολιτικά δεν ήταν ο σκοπός που έγραψα.
Και ξεκάθαρο ήταν, και το διευκρίνισα.
Εσύ τώρα θες να βρίσεις μητσοτάκη. Στα παπάρια μου, τον έρωτα μόνο μη μου ζαλίζεις και κυρίως μην πιάνεις πατρίδα και σημαία στο στόμα σου
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.127
Κριτικές
20
Like
27.388
Πόντοι
8.346
Τύπε σπας αρχίδια.
Ήρεμα θα ξαναπώ ότι το αρχικό μου ποστ αφορά στα αίτια.
Ευθύνες, σωστές ή λάθος ενέργειες, κομματικά και πολιτικά δεν ήταν ο σκοπός που έγραψα.
Και ξεκάθαρο ήταν, και το διευκρίνισα.
Εσύ τώρα θες να βρίσεις μητσοτάκη. Στα παπάρια μου, τον έρωτα μόνο μη μου ζαλίζεις και κυρίως μην πιάνεις πατρίδα και σημαία στο στόμα σου
Βρε τραβα γαμησου τέλος πάντων. Κ πολύ ασχολήθηκα με καποιον κρυφο/φανερο φασιστοειδες.
Οι Τούρκοι μας πολεμανε κ μας βάζουν φωτιές.
Πατρίδα δεν υπάρχει. Μας τελείωσε. Την πουλησε ο Κούλης σας. Οτι έμεινε το εκαψε
 

John 100

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
31
Like
3.601
Πόντοι
2.846
Βρε τραβα γαμησου τέλος πάντων. Κ πολύ ασχολήθηκα με καποιον κρυφο/φανερο φασιστοειδες.
Οι Τούρκοι μας πολεμανε κ μας βάζουν φωτιές.
Πατρίδα δεν υπάρχει. Μας τελείωσε. Την πουλησε ο Κούλης σας. Οτι έμεινε το εκαψε
Ουστ μωρή λούγκρα
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.127
Κριτικές
20
Like
27.388
Πόντοι
8.346
Ουστ μωρή λούγκρα
Έχεις δίκιο τύπε. Εγω είμαι η λουγκρα κ εσύ είσαι ο ΠΑΤΡΙΩΤΗΣ, το ΚΟΜΆΝΤΟ , που από το μεσημέρι είναι στον καναπέ του κ γραφει στο μπου. Να σαι καλά τύπε. Με εκανες κ γέλασα σμρ ρε μπατριωτη
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.061
Κριτικές
10
Like
13.076
Πόντοι
3.846
Στην Πάρνηθα έλαβαν μέτρα αφού κάηκε καμιά δεκαριά φορές.

Πάντως τώρα δέχεται η Αττική συνδυαστική επιθεση - Μαραθώνας - Τερψιθέα και Πεντέλη.

Κάθε χρόνο και από μία περιοχή την πληρώνει. Μήπως να προσληφθούν περισσότεροι πυροσβέστες; Μήπως τους Ρουμάνους που έρχονται κάθε χρόνο να τους ελληνοποιήσουμε να τελειώνουμε; Πιο χρήσιμοι απο το Γουόκαπ είναι.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.768
Κριτικές
1
Like
7.042
Πόντοι
1.056
Zημιές σε τουλάχιστον 120 στύλους του δικτύου ηλεκτροδότησης μέσης τάσης στις περιοχές Βαρνάβα, Αμυγδαλέζας, Λίμνης Μαραθώνα, Ραπεντώσας, Νταού Πεντέλης, Καλέντζι και Γραμματικό,
διαπίστωσαν συνεργεία του ΔΕΔΔΗΕ που ολοκλήρωσαν νωρίτερα την επιθεώρηση στις περιοχές αυτές.

Kαι έχουμε ακόμα...
Να πανε γρηγορα οι ευρωπαιοι απο Ρωμη να αποψιλωσουν τα καλωδια να τοποθετηθουν αμεσα νεα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.872
Κριτικές
62
Like
45.701
Πόντοι
9.297
Eνδεικτικο για το ότι μια κατάσταση με φωτιές εινάι άκρως στριμοκωλη είναι το ότι το Σταρ έκανε εννιαωρη εκπομπή με συνδέσεις από τα μέτωπα χωρίς να βάλει σήμερα "Τροχο της Τύχης".
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.921
Κριτικές
16
Like
14.829
Πόντοι
6.515
παντως τα τελευταια 30 χρονια καιγεται καθε χρονο ο τελευταιος πνευμονας της αττικης :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom