Νέα

Νέα εφαρμογή στο Facebook για σεξ μεταξύ <<φίλων>>!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ρε απολυτε τι μας λενε εδω?αμα η αλλη σε γουσταρει το τσατ και με καμερα φτανει μια χαρα να κανεις φαση.μην σου πω σιγουρη ειναι αυτη η μεθοδος...σε οτι αφορα παντρεμενες δεσμευμενες κ.λ.π. αμα γουσταρουν με κουβεντα και καμερα η φοτο γινεται η δουλεια μια χαρα και πιο σιγουρα.μετα παμε στο κινητο και συντομα το ραντεβου κλεινεται...το γνωριζω ο ιδιος πολυ καλα.μαλακια μου φαινεται η εφαρμογη αυτη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε απολυτε τι μας λενε εδω?αμα η αλλη σε γουσταρει το τσατ και με καμερα φτανει μια χαρα να κανεις φαση.μην σου πω σιγουρη ειναι αυτη η μεθοδος...σε οτι αφορα παντρεμενες δεσμευμενες κ.λ.π. αμα γουσταρουν με κουβεντα και καμερα η φοτο γινεται η δουλεια μια χαρα και πιο σιγουρα.μετα παμε στο κινητο και συντομα το ραντεβου κλεινεται...το γνωριζω ο ιδιος πολυ καλα.μαλακια μου φαινεται η εφαρμογη αυτη.
για διαφημιση μοιαζει η ιστορια τυπε :-
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Έτσι απλά , μπορείς να πηδήξεις την αδερφή σου ,την μάνα σου, ή  καί την κόρη σου, ακόμα με το περίφημο πορνοσαϊτ που λέγεται facebook που δεν είναι τίποτε άλλο παρα όργανο κατασκοπείας . Δεν ξέρω ποιά χώρα το αβαντάρει. SERAPIS
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
. Δεν ξέρω ποιά χώρα το αβαντάρει. SERAPIS
usa_israel_1-330457794.jpg
 

pitbull86

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
794
Like
2
Πόντοι
6
η CIA την εχει!!!!!!!!! δεν χρειαζονται τσιπακια και μαλακιες πια ειμαστε ολοι φακελομενοι  δεν ειναι τυχαιο που ζηταει τον αριθμο τηλεφωνου σου συνεχεια και
για να φτιαξεις καινουργιο λογαριασμο πια πρεπει να δωσεις το τηλεφωνο σου και τα ακριβη στοιχεια σου και δεν μπορεις να βαλεις ψευδονυμα και μαλακιες
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
1)Όσον αφορά το σεξ είμαστε από τους πιο οπισθοδρομικούς δυτικούς λαούς
2)Είμαστε ίσως ο μοναδικός λαός που ισχύει το "δεν του κάθομαι για να μη με πει πουτάνα"
3)Για να βγάλεις γκόμενα κυκλοφορώντας έξω πρέπει να έχει χρήμα και να ξοδεύεις. Γι' αυτό τώρα με την κρίση το χειροκίνητο τείνει να γίνει καθεστώς
4)Οι πιο πολλοί "γαμιάδες" ζούνε μόνο στο Internet

επειδη ακριβως ισχυουν τα δυο πρωτα  καμια χαζοεφαρμογη στο facebook δεν το αλλαζει αυτο το πραγμα....
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
" apolyte "
Μάλλον έχεις δίκιο , οι σημαίες δίπλα σου , τα λένε όλα. SERAPIS.
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
εχει κατι δυσμορφα ρινοκερακια λουκουμι στο φεις  :sunglasses:

μονο για χαρντκορ παιχτες  :sunglasses:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εχει κατι δυσμορφα ρινοκερακια λουκουμι στο φεις  :sunglasses:

μονο για χαρντκορ παιχτες  :sunglasses:
τυπε το μετρο  ακουγα συζητηση μεταξυ δυο ελληνιδων καπου 20-22 και ελεγαν οτι οταν εμεναν μονες δεν επλεναν τα πιατια με την λογικη οτι θα ξαναφανε οποτε ειναι περιττο :2funny:
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
τυπε το μετρο  ακουγα συζητηση μεταξυ δυο ελληνιδων καπου 20-22 και ελεγαν οτι οταν εμεναν μονες δεν επλεναν τα πιατια με την λογικη οτι θα ξαναφανε οποτε ειναι περιττο :2funny:

:S
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
τυπε το μετρο  ακουγα συζητηση μεταξυ δυο ελληνιδων καπου 20-22 και ελεγαν οτι οταν εμεναν μονες δεν επλεναν τα πιατια με την λογικη οτι θα ξαναφανε οποτε ειναι περιττο :2funny:

σωστές οι τύπισες.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τυπε το μετρο  ακουγα συζητηση μεταξυ δυο ελληνιδων καπου 20-22 και ελεγαν οτι οταν εμεναν μονες δεν επλεναν τα πιατια με την λογικη οτι θα ξαναφανε οποτε ειναι περιττο :2funny:


εχω γραψει κ πιο παλια συζητηση ελληνιδας με γκομενο η κολλητουλη στο μετρο για τα σουβλακια που εφαγε το σαββατο κ τα εχεζε κ τα ρευοταν μεχρι την δευτερα

κ ηταν κ καλο κομματι


καταταλλα οποιος τους την πεσει ειναι αθλιος σκατας παρακατιανος κλπ

δεν πειραζει κ τα 2 κατοσταρικα που θα παιρνουν καλα θαα ναι θα περνανε απο το χοντο να καβαντζωνουν δειγματακια απο αρωματα κ κιλοτες απο τους κινεζους στην λαικη


its payback mothafucka  :sunglasses:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
πάντως τα μαγκάκια θα κονομήσουνε... και τα δικά μας θα κλαίνε την μοίρα τους και θα σκούζουνε για τα "κλεμμένα όνειρα" τους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: (λες και τα όνειρα έρχονται σε πακέτο και μας τα κάνουν δώρο)...

εντι... υπολογίστηκε ότι το νέο αιφόνι θα συμβάλλει στο ΑΕΠ των ΗΠΑ κατά 0.5%... αιντε μαλάκες έλληνες κουνηθείτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
-αντε να βγει να ερθει και δω χαμω το μπουρδελο ,να κανουμε καμια πορεια για να "αγορασουμε" κανενα....
ΥΓ...το αναμενω με την ψωλη στο χερι λαιμαι,να μας αυξησει ΤΟ ΑΕΠ ΚΑΙ ΤΗ ΛΙΜΠΙΝΤΟ....
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
εχω γραψει κ πιο παλια συζητηση ελληνιδας με γκομενο η κολλητουλη στο μετρο για τα σουβλακια που εφαγε το σαββατο κ τα εχεζε κ τα ρευοταν μεχρι την δευτερα

κ ηταν κ καλο κομματι


καταταλλα οποιος τους την πεσει ειναι αθλιος σκατας παρακατιανος κλπ

δεν πειραζει κ τα 2 κατοσταρικα που θα παιρνουν καλα θαα ναι θα περνανε απο το χοντο να καβαντζωνουν δειγματακια απο αρωματα κ κιλοτες απο τους κινεζους στην λαικη


its payback mothafucka  :sunglasses:
:2funny: :2funny: :2funny:

ρε τυπε γαμω τις λογικες παντως  :2funny: και θελουν τον αλλο αψογο  :headbang:

μα ρε φιλε εχεις ακουσει εσυ τετοια λογικη αλλου? και χωρις επιπεδο και σκατα νοικοκυρες :headbang:
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Μόλις σημέιωσα και ποιες φίλες μου θα ήθελα να πηδήξω.....Ένα ενδιαφέρον στατιστικό από τις 58 φίλες μου θα ήθελα να πηδήξω τις 13... 22%   
Για μετρήστε και οι υπόλοιποι να βγάλουμε ένα μέσο όρο
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
-αντε να βγει να ερθει και δω χαμω το μπουρδελο ,να κανουμε καμια πορεια για να "αγορασουμε" κανενα....
ΥΓ...το αναμενω με την ψωλη στο χερι λαιμαι,να μας αυξησει ΤΟ ΑΕΠ ΚΑΙ ΤΗ ΛΙΜΠΙΝΤΟ....


με την ψωλή στον κώλο το περιμένεις αλλά ας μην το κάνουμε θέμα...

και όσο η ΄χωρα ταιζει κάτι άχρηστους σαν και του λόγου σου αιφόνια θα περιμένει να της φέρουνε...
 

tribute

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
0
Τυποι μου μια απορια οσοι το εχουν δουλεψει
Σου εμφανιζει στην λιστα για bang/unbang οσες εχουν κανει log in σε αυτο το app?
Αν ναι δεν περιμενα να ειναι τοσοι πολλοι  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom