Νέα

Νέα εφαρμογή στο Facebook για σεξ μεταξύ <<φίλων>>!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα bignick14
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 56
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Αφου αμα θελουν 2 ατομα μπορουν να βαλουνε καμερα και να κανουν οτι θελουνε!  :grin:

ναι μου είχε τύχει μια ανώμαλη πιτσιρίκα στο hotmail που έστελνε ετοίματα "φιλίας"...στο e-mail.
και είπε να της δείξω τα πατουσάκια μου  :2funny: :2funny: :2funny: και μετά να τον παίξω στην κάμερα ενώ αυτή μου δείχνει τι στήθος της.
της είπα ότι δεν μου συκόνετε με τέτοιες μαλακίες εξ αποστάσεως , πως αν δεν αγγίξω και δεν παίξει πίπα πάπαλα ο Μήτσος,και μετά με είπε ανώμαλο και με έβρισε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τελικά έχει ξεφύγει η νεολαία... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
μόνο 5 μπορείς να διαλέξεις;
δηλαδή αν τις θες όλες;
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
τελικά μπορείς να διαλέξεις παραπάνω...αλλά το θέμα είναι πώς θα το ξέρουν οι γυναίκες... αυτές συνήθως δεν τα ξέρουνε αυτά τα σάιτς/εφαρμογές
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Βασικα ποιος ο λογος της εφαρμογης?....

Αφου αμα θελουν 2 ατομα μπορουν να βαλουνε καμερα και να κανουν οτι θελουνε!  :grin:
με την κάμερα δεν κάνεις ό,τι θέλεις.
καταλαβαίνω πως είναι φρέσκο νέο για σένα...αλλά κράτα το υπόψην σου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.770
Πόντοι
21.896
και αν ειναι ενας γκει  τι γινεται?? :think: :think: :think:
:grin: :grin: :grin: :grin:
 

judasisthekey34

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2012
Μηνύματα
256
Like
0
Πόντοι
1
ναι μου είχε τύχει μια ανώμαλη πιτσιρίκα στο hotmail που έστελνε ετοίματα "φιλίας"...στο e-mail.
και είπε να της δείξω τα πατουσάκια μου  :2funny: :2funny: :2funny: και μετά να τον παίξω στην κάμερα ενώ αυτή μου δείχνει τι στήθος της.
της είπα ότι δεν μου συκόνετε με τέτοιες μαλακίες εξ αποστάσεως , πως αν δεν αγγίξω και δεν παίξει πίπα πάπαλα ο Μήτσος,και μετά με είπε ανώμαλο και με έβρισε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τελικά έχει ξεφύγει η νεολαία... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
xaaxxaaxaxaxa eisai foveros...
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
εχει πλακα που ουτε οι μισοι δεν εχουν καταλαβει πως λειτουργει το "προγραμμα" και το κατακρινουν κιολας.
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Να απαντήσω σε μερικές ερωτήσεις γιατί λόγω του ότι έγραψα άρθρο για την εφαρμογή το έψαξα αρκετά. Πρώτον οι δημιουργοί είναι τρεις φοιτητές από την περιοχή της Καλιφόρνια και είπαν ότι την εφαρμογή την έφτιαξαν μέσα σε 2 περίπου ώρες. Μάλιστα σε μια ιντερνετική συνένετευξη που έδωσε ο ένας από τους τρεις είπε ότι ένας από τους τρεις πήδηξε κιόλας χρησιμοποιώντας την εφαρμογή. (Μπορεί να το είπε και για διαφήμιση). Επίσης οι δημιουργοί διατηρούν την ανωνυμία τους
Δεύτερον από 4 Φεβρουαρίου έγινε launch και η έκδοση για gay. Οπότε τώρα όταν μπαίνεις σε ρωτάει αν θέλεις να διαλέξεις άντρες ή γυναίκες
Τρίτον σκεφτείτε ότι τις αντίστοιχες υπηρεσίες στα περισσότερα online dating sites τις πληρώνετε γι' αυτό μην ακούω κατακραυγές
Επίσης παιδιά μην ακούω μαλακίες του τύπου "Δε χρειάζεται η εφαρμογή για να καταλάβεις αν ο άλλος γουστάρει..."κτλ. Προσωπικά δε θα τη χρησιμοποιήσω αλλά με φίλους που το συζήτησα διαπιστώσαμε ότι έχει πολλά πεδία εφαρμογής. Δε σας έχει τύχει να έχετε καταλάβει ότι κάποια φίλη/γνωστή σας, σας γουστάρει αλλά λόγω υποχρεώσεων (Είσαι δεσμευμένος/παντρεμένος ή είναι δεσμευμένη/παντρεμένη ή και τα δύο) δεν ξέρεις αν είναι διατεθειμένη να το πάει παρακάτω. Με την εφαρμογή αυτή θα το μάθεις και θα το μάθει κι αυτή αν είναι να το πάτε πιο κάτω.... Και στην τελική ρε παιδιά πάρτε το χαμπάρι
1)Όσον αφορά το σεξ είμαστε από τους πιο οπισθοδρομικούς δυτικούς λαούς
2)Είμαστε ίσως ο μοναδικός λαός που ισχύει το "δεν του κάθομαι για να μη με πει πουτάνα"
3)Για να βγάλεις γκόμενα κυκλοφορώντας έξω πρέπει να έχει χρήμα και να ξοδεύεις. Γι' αυτό τώρα με την κρίση το χειροκίνητο τείνει να γίνει καθεστώς
4)Οι πιο πολλοί "γαμιάδες" ζούνε μόνο στο Internet
 

pepe(1)

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
259
Like
0
Πόντοι
1
Να απαντήσω σε μερικές ερωτήσεις γιατί λόγω του ότι έγραψα άρθρο για την εφαρμογή το έψαξα αρκετά. Πρώτον οι δημιουργοί είναι τρεις φοιτητές από την περιοχή της Καλιφόρνια και είπαν ότι την εφαρμογή την έφτιαξαν μέσα σε 2 περίπου ώρες. Μάλιστα σε μια ιντερνετική συνένετευξη που έδωσε ο ένας από τους τρεις είπε ότι ένας από τους τρεις πήδηξε κιόλας χρησιμοποιώντας την εφαρμογή. (Μπορεί να το είπε και για διαφήμιση). Επίσης οι δημιουργοί διατηρούν την ανωνυμία τους
Δεύτερον από 4 Φεβρουαρίου έγινε launch και η έκδοση για gay. Οπότε τώρα όταν μπαίνεις σε ρωτάει αν θέλεις να διαλέξεις άντρες ή γυναίκες
Τρίτον σκεφτείτε ότι τις αντίστοιχες υπηρεσίες στα περισσότερα online dating sites τις πληρώνετε γι' αυτό μην ακούω κατακραυγές
Επίσης παιδιά μην ακούω μαλακίες του τύπου "Δε χρειάζεται η εφαρμογή για να καταλάβεις αν ο άλλος γουστάρει..."κτλ. Προσωπικά δε θα τη χρησιμοποιήσω αλλά με φίλους που το συζήτησα διαπιστώσαμε ότι έχει πολλά πεδία εφαρμογής. Δε σας έχει τύχει να έχετε καταλάβει ότι κάποια φίλη/γνωστή σας, σας γουστάρει αλλά λόγω υποχρεώσεων (Είσαι δεσμευμένος/παντρεμένος ή είναι δεσμευμένη/παντρεμένη ή και τα δύο) δεν ξέρεις αν είναι διατεθειμένη να το πάει παρακάτω. Με την εφαρμογή αυτή θα το μάθεις και θα το μάθει κι αυτή αν είναι να το πάτε πιο κάτω.... Και στην τελική ρε παιδιά πάρτε το χαμπάρι
1)Όσον αφορά το σεξ είμαστε από τους πιο οπισθοδρομικούς δυτικούς λαούς
2)Είμαστε ίσως ο μοναδικός λαός που ισχύει το "δεν του κάθομαι για να μη με πει πουτάνα"
3)Για να βγάλεις γκόμενα κυκλοφορώντας έξω πρέπει να έχει χρήμα και να ξοδεύεις. Γι' αυτό τώρα με την κρίση το χειροκίνητο τείνει να γίνει καθεστώς
4)Οι πιο πολλοί "γαμιάδες" ζούνε μόνο στο Internet

Το 4 δεν το κατάλαβα...!!!
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
πάντως τα μαγκάκια θα κονομήσουνε... και τα δικά μας θα κλαίνε την μοίρα τους και θα σκούζουνε για τα "κλεμμένα όνειρα" τους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: (λες και τα όνειρα έρχονται σε πακέτο και μας τα κάνουν δώρο)...

εντι... υπολογίστηκε ότι το νέο αιφόνι θα συμβάλλει στο ΑΕΠ των ΗΠΑ κατά 0.5%... αιντε μαλάκες έλληνες κουνηθείτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ναι μου είχε τύχει μια ανώμαλη πιτσιρίκα στο hotmail που έστελνε ετοίματα "φιλίας"...στο e-mail.
και είπε να της δείξω τα πατουσάκια μου  :2funny: :2funny: :2funny: και μετά να τον παίξω στην κάμερα ενώ αυτή μου δείχνει τι στήθος της.
της είπα ότι δεν μου συκόνετε με τέτοιες μαλακίες εξ αποστάσεως , πως αν δεν αγγίξω και δεν παίξει πίπα πάπαλα ο Μήτσος,και μετά με είπε ανώμαλο και με έβρισε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
τελικά έχει ξεφύγει η νεολαία... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ulpianusdiomitus

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2013
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Ιδανικό για το γραφείο, όπου δεν θες να ρισκάρεις, αν και τελικά το ρίσκο είναι που σε φτιάχνει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom