Νέα

Νανά - Ιουλιανού 71

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (1 μέλη και 18 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Φίλοι και μαχόμενοι συναγωνιστές έχω να καταθέσω ότι μερικά από τα καλύτερα πηδήματα τα έχω κάνει στο Ιουλιανού 71 με τη χοντρή Νανά.Κάποιοι είπαν ότι είναι Αυστραλέζα.Δεν ξέρω τι είναι,μιλάει και ψιλοσπαστά ελληνικά αλλά ειδικά για τους όσους γουστάρουν χοντρές,μεγάλα βυζιά,ώριμες πρόκειται για μια πολύ καλή επιλογή.Τελευταία φορά που πήγα ήταν καλοκαίρι (δεν ζω στην Αθήνα αλλά την τιμώ σε κάθε πέρασμά μου!) ήμουν ιδρωμένος και εκτός από τον τοπικό καθαρισμό στην ευρύτερη πουτσοπεριοχή με υγρά μαντηλάκια με δρόσισε με ελαφρά βρεγμένο χαρτί κουζίνας!Ωραία πίπα,στήσιμο για να βλέπεις κωλάρα στον καθρέφτη αλλά το top για μένα είναι όταν κάθεται επάνω σου.Βυζάρες in your face  και τα χέρια να χάνονται μέσα στα κυβικά της.Τέλος ωραίο είναι και το ότι ποτέ δεν πέτυχα κόσμο και αναμονή
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
53
Πόντοι
2.945
Ρε παιδιά αυτή ειναι σαν τον ΚΑΤΜΑΝ!
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κι εγώ έχω περάσει καλά με τη Νανά. Την έχω πάρει 2-3 φορές, και ομολογώ ότι είναι αρκετά καυλιάρα, όταν θέλει. Βεβαίως, θυμάμαι και μία φορά που μου ζάλισε τ' αρχίδια με την εφορία που έχει να πληρώσει και ότι δουλεύει πολλές ώρες για να τα βγάλει. Αναρωτιέμαι, δε μπορούσε να καταλάβει ότι δε με ενδιαφέρει που και πόσα χρωστάει. Από τότε δεν έχω ξαναπάει γιατί με ξενέρωσε αφάνταστα.
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
συναγωνιστές στην πρωινή βάρδια στο μπουρδελάκι στην ιουλιανού 71 παίζει η χοντρούλα η παίζει κανά καλό μωρό :boobies:, για δώσττε τα φώτα σας :helpplea: ;)
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
τι μωρό ρε φίλε. Εκεί είναι ΚΑΠΗ
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Αντε με το τερας!
 

pixis

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
446
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
από ότι εχω καταλάβει κάποιοι γράφουν ότι πάνε και πηδιούνται εκεί μόνο και μόνο για επηρεάσουν κόσμο να πάει και να κάνει τον ελέφαντα

αν είναι δυνατόν πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα να πας εκεί

υπάρχουν χοντρες έξω νεότερες που κάνουν αμάν και κανείς δεν πάει

όλο βίτσια ρε παιδιά αλλά προσοχή τι θα γίνει εκεί κανείς δεν ξέρει μην εκραγεί η κυρία
 
OP
OP
Δ
Εγγρ.
21 Οκτ 2005
Μηνύματα
302
Κριτικές
20
Like
123
Πόντοι
6.760
Ωπα ωπα ωπα συναγωνιστή pixis να ηρεμήσουμε λίγο.Πάτα και λίγο φρένο ρε φιλαράκο που βγάζεις και συμπεράσματα!!!Σιγά μην έχουμε και μετοχές στα σπίτια!!!!Γνώμη έχει ο καθένας τη λέει και στο κάτω κάτω μοιράζεται με τους άλλους μια εμπειρία,μια ωραία φάση,που τέλος πάντων πέρασε καλά.Αν δε συμφωνείς μην πηγαίνειςς για κατάθεση αλλά κουβέντες του στυλ "πρέπει να έχεις σοβαρό πρόβλημα να πας εκεί" είναι πρώτα απ'όλα αντισυναδελφικές!!!!!Ούτε καμιά κοπέλα ξέρω προσωπικά ούτε καν ζω στην Αθήνα.Απλά γούσταρα σε κάποια στιγμή και το συζητάμε εδώ μέσα.Αν γουστάρεις συμμετέχεις,αν όχι γιατί ασχολείσαι????
 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
Μετοχες για πουτανες καλο :2funny: :2funny: :2funny:θα παρω κι εγω :dancing: :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Εγω πάντως στην Ιουλιανού είχα μια απο τις καλύτερες εμπειρίες μου.
 

teras1956

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
4.547
Like
11
Πόντοι
16
μεταξύ μας οι μετοχές σε μπουρδέλα πιστεύω ότι είναι καλύτερη επένδυση από τις μετοχές του ελληνικού χρηματιστηρίου.. σταθερές αξίες

 

kaiaphas

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.105
Like
81
Πόντοι
16
μεταξύ μας οι μετοχές σε μπουρδέλα πιστεύω ότι είναι καλύτερη επένδυση από τις μετοχές του ελληνικού χρηματιστηρίου.. σταθερές αξίες
Κοιτα και τα δυο μπουρδελα ειναι απλα οπως ειπες το ενα ειναι σταθερη αξια και το αλλο στα τρωνε τα λαμογια!
 

guaglione

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
165
Like
15
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα το απόγευμα γιά πρώτη φορά. Δεν ενθουσιάστηκα και φυσικά δεν θα ξαναπάω. Πάρα πολύ χοντρή. Δεν είχε και κέφια όπως φαίνεται και μου τα ψιλοέσπασε. Μου είπε πως θα είναι ανοιχτά όλο το 24ωρο την παραμονή, μάλλον και την Πρωτοχρονιά ανήμερα γιά τους θαυμαστές της (Sic !!!).
 

Επισκέπτης
Μήπως εσύ είσαι η Νανα1970;Δε θα μου έκανε καθόλου εντύπωση.Αδερφάρα.
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Μήπως εσύ είσαι η Νανα1970;Δε θα μου έκανε καθόλου εντύπωση.Αδερφάρα.
Οι βιασμοί των παιδικών χρόνων δεν ξεπερνιούνται εύκολα!!

Για άλλη μία φορά αποδεικνύεται ότι η γεύση των ανδρικών μορίων που σε μπουκώνανε από μικρό δεν έχει φύγει από τη στοματική σου περιοχή.

Απλά περαστικά σου αξιολύπητε κομπλεξικέ ανθρωπίσκε!!!
 

Επισκέπτης
Καλά πήγαινε να παίξεις με τις κούκλες σου τώρα,και τις φιλοσοφίες μόλις μεγαλώσεις...
 

tzogarw

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
142
Like
46
Πόντοι
1
Mην κρύβεσαι...

Δεν είναι κακό να μοιραστείς εδώ με τους συναγωνιστές τα παιδικά σου τρύματα. Ίσως κάποιος μπορεί να σε βοηθήσει...

Απλά δεν μπορεί να γίνει τίποτα με τα κομπλεξικά σου σύνδρομα, τα οποία σε καθηλώνουν στο βίωμα ενός μίζερου κόσμου γεμάτου με έμμονες ιδέες για πεή (κοινώς τα αγαπημένα σου γλειφιτζούρια)!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom