Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 451K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
829
Like
5.594
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND TORA I ALINA SE THELI !!!
IMG-20240917-WA0005.jpg
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
829
Like
5.594
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
238
Πόντοι
0
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg
Μαργαριτα Ριτα?
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg
Μαργαριτα Ριτα?
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.212
Κριτικές
120
Like
19.369
Πόντοι
25.186
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg
Περιμένω να μου πεις ποια είναι αννα εχω θαμπώσει από καύλα δεν μπορώ να σκεφτώ λογικά
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.165
Κριτικές
33
Like
5.378
Πόντοι
4.096
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Screenshot_20240912_132902_Gallery.jpg
ΡΙΤΑ!!!!
ΠΟΤΕ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΑΝΝΟΥΛΑ?
ΚΑΛΗΜΕΡΑ:hi:
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
ω μαλάκα Rita Reloaded?
έτσι αρχίζουν οι φήμες... χεχεχε...
παρεπιπτόντως...
φέρτε την Έλενα πίσω / να την σκίσω από πίσω!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
508
Κριτικές
20
Like
1.537
Πόντοι
4.645
Μπορεί να είσαι όμορφο παιδί φίλε Μάνο και να σου το έκαναν δώρο εσένα...
Ναι φίλε μου. Μετά,τον Μάρλον Μπράντο και τον Αλε Ντελόν γεννήθηκα εγώ για να συνεχιστεί η ομορφιά στον πλανήτη!!!
Χα χα χα!!!
Σκατά στα μούτρα μου που είμαι όμορφο παιδί.
Καλό παιδί το δέχομαι.
Απλά η Νίνα και η Αγάπη δεν παίρνουν έξτρα, όχι από εμένα αλλά από κανέναν, γιατί ακολουθούν την πολιτική και τους κανόνες του καταστήματος, της Άννας δηλαδή.
Η Άννα μόλις έμαθε πως η Έλενα παίρνει έξτρα, την έκανε παύση και όταν μετά από απαίτηση μερικών να ξαναγυρίσει, αποφάσισε να της δώσει μια δεύτερη ευκαιρία, η Έλενα συνέχισε την ίδια τακτική.
Έτσι η Άννα την σχόλασε οριστικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
508
Κριτικές
20
Like
1.537
Πόντοι
4.645
Την Άννα την ξέρω χρόνια. Είναι επαγγελματίας. Δεν είναι τυχοδιώκτρια.
Δεν θέλει να μπαίνει ο πελάτης στο μαγαζί και να του αδειάζει τις τσέπες. Στο μαγαζί αυτό ποτέ δεν υπήρχαν έξτρα.
Τα ανακάλυψαν μερικές κουτοπόνηρες πιτσιρίκες και η Άννα τα έκοβε μαχαίρι.
Προτιμάει να μπεις μέσα έστω και για μισάωρο πρόγραμμα και να φύγεις ευχαριστημένος για να ξαναερθεις και όχι να σε γδύσει με την μια.
Υπάρχουν παρασκήνια που πολλοί δεν γνωρίζουν για κοπέλες που σταμάτησαν και τις ζητάνε πίσω.
Η Άννα δεν δίνει πληροφορίες για τις παρεκτροπές όσων έχουν πάρει πόδι και αυτό είναι προς τιμήν της.
Οι αποφάσεις της να σταματήσει κοπέλες που πέφτουν σε σοβαρά παραπτώματα έχουν να κάνουν με την δική μας προστασία.
Κοπέλες που πηδιούνται καλά βρίσκεις.
Κοπέλες που φέρονται σωστά, δεν βρίσκεις εύκολα.
Γι αυτό η Άννα α κρατάει στο team της μόνο όσες κατέχουν και τα δύο.
Και μην με ρωτήσετε λεπτομέρειες γιατί αν δεν τις λέει η Άννα, δεν θα τις πω ούτε εγώ.
Πάντως να ξέρετε πως η απομάκρυνση κάθε κοπέλας γίνεται για δικό μας όφελος.
Δεν είναι χαζή η Άννα να διώξει στα καλά καθούμενα κοπέλα που πηδιέται καλά. Κάποιο σημαντικό λόγο έχει.
Η υποψίες και οι φαντασιώσεις κάποιων που έχασαν ένα καλό κορμί, είναι πολύ μακριά από την αλήθεια.
Την αγάπη μου!!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Multi Massage DIAMOND ETIMASTITE LEVENDES MOU IA KENURIO FRUTO PU EHI AFISI ISTORIA SE OLES TIS EPOKES MADEPSETE PIO FRUTO INE PU PARAMENI STATHERI AKSIA PERIMENO SKOLIA LEVENDES MOU THA INE EKPLIKSI MONO IA NA SAS THIMIZO TIS PALIES EPOKES LEVENDES MOU !!!
Πες μας την κορμαρα την Ασπα... να τρελαθουμε....!!!:rockon:
:rockon::happy::happy:
 

El Rey

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
1.155
Κριτικές
5
Like
3.535
Πόντοι
736
H Aννα LEVENDES για να χρησιμοποιήσω την δική της λέξη είναι μία πανέξυπνη επιχειρηματίας που σέβεται απόλυτα τον πελάτη & διαθέτει πολύ καλό υλικό στο κατάστημά της.Οπως είπε και παραπάνω ο συναγωνιστής Μάνος προτιμά να φεύγει ευχαριστημένος ο πελάτης για να έχει το ενδιαφέρον και την έλξη να ξαναέρθει παρά να του τα πάρει με έξτρα υπηρεσίες η κάθε εργαζόμενη.Αν καταφέρει δε και βρει τρόπο να επιστρέψει και η Αουρόρα θα είναι μεγάλη επιτυχία.Σε πρόσφατη επίσκεψή μου γνώρισα τη Αγάπη η οποία είναι ένα πλάσμα με χιούμορ,σεξουαλικό που προσπαθεί να ευχαριστήσει τον πελάτη για να τον έχει και την επόμενη φορά.Είναι ένα καυλιάρικο ''μωρό'' με φυσικό 2,5άρι στήθος που χαίρεσαι να το πιπιλάς και να παίζεις μαζί του.Με ''περιποιήθηκε'' με όλη τη σημασία της λέξεως και στο τέλος κάναμε κι ένα μπάνιο μαζί. Γυμνή από την αρχή της συνάντησης μέχρι το τέλος.Η πίπα της είναι θεϊκή και ανασταίνει πεθαμένο.Προσωπικά δεν μου άρεσαν τα πολλά τατού που κοσμούν το κορμί της,αλλά αυτό είναι προσωπικό θέμα. Αννα καλές δουλειές εύχομαι και χάρηκα που τα είπαμε.Να είσαι πάντα καλά..
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
238
Πόντοι
0
Αννουλα,ελπιζω η Ριτα να γυρναει και να ειναι τοσο καυλα καο θερμη οπως παλια,γτ καμια φορα οι επιστροφες μετα απο τοσα χρονια σε ενα τετοιο χωρο δεν ειναι καλες,αλλα αν ειναι Μαργαριτα που ξερουμε θα γινει πανικος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom