Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 403K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
156
Κριτικές
3
Like
1.168
Πόντοι
361
Τα έχω πει για αουρορα η κοπέλα είναι εξαιρετική σπανίζουν τέτοια κορίτσια στο χώρο του μασάζ
Την είχα στο στόχαστρο την μικρή από την ημέρα που εμφανίστηκε. Ήμουνα επιφυλακτικός για υπηρεσίες κτλ . Περίμενα να έχει κάποιο λάκκο η φάβα. Η δική μου εμπειρία μαζί της ήτανε από άλλο πλανήτη.
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Την είχα στο στόχαστρο την μικρή από την ημέρα που εμφανίστηκε. Ήμουνα επιφυλακτικός για υπηρεσίες κτλ . Περίμενα να έχει κάποιο λάκκο η φάβα. Η δική μου εμπειρία μαζί της ήτανε από άλλο πλανήτη.
Χαίρομαι που πέρασες καλά πάντα τέτοια εύχομαι
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.220
Κριτικές
28
Like
20.000
Πόντοι
5.946
Πάντως έχει πολύ πλάκα που σύσσωμη η κοινότητα γειτονικής χώρας έχει χεστεί μη χαθεί κάνα ραντεβού…
Χαλαρώστε λίγο, αφού πουλάει έτσι κι αλλοιώς το κορίτσι δεν θα μπείτε και μέσα επειδή είπαμε δυό άνθρωποι ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα! Απ´ ότι φαίνεται όλοι οι άλλοι έχετε κολλήσει λοιμώδη μονοπυρήνωση από την μικρή!
 

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Πάντως έχει πολύ πλάκα που σύσσωμη η κοινότητα γειτονικής χώρας έχει χεστεί μη χαθεί κάνα ραντεβού…
Χαλαρώστε λίγο, αφού πουλάει έτσι κι αλλοιώς το κορίτσι δεν θα μπείτε και μέσα επειδή είπαμε δυό άνθρωποι ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα! Απ´ ότι φαίνεται όλοι οι άλλοι έχετε κολλήσει λοιμώδη μονοπυρήνωση από την μικρή!
προμοτορα πήγαινε στο μπαμπά σου να σου δώσει κολατσιό
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
761
Like
4.733
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND
Πάντως έχει πολύ πλάκα που σύσσωμη η κοινότητα γειτονικής χώρας έχει χεστεί μη χαθεί κάνα ραντεβού…
Χαλαρώστε λίγο, αφού πουλάει έτσι κι αλλοιώς το κορίτσι δεν θα μπείτε και μέσα επειδή είπαμε δυό άνθρωποι ότι δεν δίνει γλωσσόφιλα! Απ´ ότι φαίνεται όλοι οι άλλοι έχετε κολλήσει λοιμώδη μονοπυρήνωση από την μικρή!
Se eyxariato para poly gia to sxolio poy ekanes ha eimoyn poly eyxaristimeni stin epomenh episkepsi na minis poly eyxariatimenos tha eine megalimoy xara nai xseris exo kai kenoyrgio froyto se filo poli ANNA !!!
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
761
Like
4.733
Πόντοι
446
Multi Massage DIAMOND I Muna LOZA !!!
_Q9A9997.jpg
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.148
Κριτικές
2
Like
9.019
Πόντοι
2.456

Elganador

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
14 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.176
Κριτικές
115
Like
18.229
Πόντοι
25.186
Εσύ κάνεις παρέα με τον χοντρούλη όχι εγώ…
Έχει πλάκα που με λες προμότορα εσύ…
Δεν κανω παρέα με κανέναν δεν έχω ανάγκη κανέναν και οποίοι με πλησίασαν τους έκανα ακρη γιατί όλοι είναι σκαρτοι μια ζωή ότι έκανα το έκανα μόνος και ο elganador περνάει τέλεια γιατί έχει τον τρόπο του
 

mounodoulos34

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2015
Μηνύματα
211
Like
299
Πόντοι
21
Θα ήθελα να μοιραστώ μια άποψη και να σου προτείνω Άννα μου να την σκεφτείς.
Το μαγαζί έχει καλό όνομα και είναι πολύ για τις γυναίκες που έχει. Προσπαθήσε να βρεις ταλεντακια (σαν την Aurora) με παρόμοιο κορμί που να έχουν δουλέψει 1-2 χρόνια. Ηλικίες περίπου 20 χρόνων. Να είναι ευχάριστες με σπαστά ελληνικά και να κάνουν τα πάντα στο γαμησι. Να δίνουν Κόλο να τα παίρνουν στην μάπα, DP κτλ, κλείσιμο παρτουζας κτλ. Κατά προτίμηση εγώ θα ήθελα αλβανακια
Πιστεύω ότι αρκετοί από 40+, ευκαταστατοι θα γίνονταν θαμωνες και θα έρχονταν συχνά στο μαγαζί για να πηδήξουν και να βγάλουν τα γούστα τους. Εγώ θα ήμουν ένας από αυτούς.
Ελπίζω σταδιακά να γίνει κάτι τέτοιο και να ερχόμαστε να βγάζουμε όλο το σπέρμα που έχουμε πάνω στις χαριτωμένες κοπελιές και να το απολαμβάνουμε.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
156
Κριτικές
3
Like
1.168
Πόντοι
361
Τα έχω πει για αουρορα η κοπέλα είναι εξαιρετική σπανίζουν τέτοια κορίτσια στο χώρο του μασάζ
Την είχα στο στόχαστρο την μικρή από την ημέρα που εμφανίστηκε. Ήμουνα επιφυλακτικός για υπηρεσίες κτλ . Περίμενα να έχει κάποιο λάκκο η φάβα. Η δική μου εμπειρία μαζί
Θα ήθελα να μοιραστώ μια άποψη και να σου προτείνω Άννα μου να την σκεφτείς.
Το μαγαζί έχει καλό όνομα και είναι πολύ για τις γυναίκες που έχει. Προσπαθήσε να βρεις ταλεντακια (σαν την Aurora) με παρόμοιο κορμί που να έχουν δουλέψει 1-2 χρόνια. Ηλικίες περίπου 20 χρόνων. Να είναι ευχάριστες με σπαστά ελληνικά και να κάνουν τα πάντα στο γαμησι. Να δίνουν Κόλο να τα παίρνουν στην μάπα, DP κτλ, κλείσιμο παρτουζας κτλ. Κατά προτίμηση εγώ θα ήθελα αλβανακια
Πιστεύω ότι αρκετοί από 40+, ευκαταστατοι θα γίνονταν θαμωνες και θα έρχονταν συχνά στο μαγαζί για να πηδήξουν και να βγάλουν τα γούστα τους. Εγώ θα ήμουν ένας από αυτούς.
Ελπίζω σταδιακά να γίνει κάτι τέτοιο και να ερχόμαστε να βγάζουμε όλο το σπέρμα που έχουμε πάνω στις χαριτωμένες κοπελιές και να το απολαμβάνουμε.
Ρε φίλε με όλο το σεβασμό αλλά αυτά που γράφεις δεν είναι πρόταση για κατάστημα μασάζ αλλά σενάριο για τσόντα ακριβής παραγωγής.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom